Перейти до змісту

Повірка лічильників і нарахування за нормами споживання


Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, weldermaster сказал:

Не дешевше було б поставити новий лічильник?

Лічильник теж зараз коштує від 360грн. ніби, тому виходить якби те саме ... , та я й перепитував тут маючи це на увазі (порівняння цін) ... раніше ніби ж можна було (попередньо перезвонивши ніби як по домовленності) і самостійно зняти завести на повірку, пізінше забрати та поставити на місце лічильник, а вже представник тільки пломбу приїжав та ставив, а зараз сказали по телефону що приїде представник і сам все зробить (відповідно й така сума набігає) ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Років 3-4 назад ми в подібній ситуації поставили новий. Вийшло на пару грн дешевше чим займатися перевірками. + старий ще здав на латунь, ще пару грн набігло. )

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, vitiokl сказано:

 а зараз сказали по телефону що приїде представник і сам все зробить (відповідно й така сума набігає) ... 

Натякаєте, що зараз немає права вибору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, NeoN сказал:

Натякаєте, що зараз немає права вибору?

В моєму випадку вийшло так ...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, vitiokl сказано:

В моєму випадку вийшло так ...

 

 

Бо звернулися на дільницю, номер вказаний на сайті ЛуцькТепло теж на дільницю.

 

Без зняття за 2лічильника 486грн,  звертатися на ГулакаАртемовського 20 або Винниченка 26

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Можливо хто в курсі, підкажіть) потрібна повірка водолічильників, тільки тепер вже холодної води). Водоканал не реагує, правда ще в 20р. (червень-липень) було дозвонились (непамятаю вже по якому тел-ну) тоді відповіли, щоб чекали оголошення на дошці оголошень біля свого підїзду ... - очікування з червня 20р.?! ... зараз підійшла пора ще одного лічильника, дозвонитись неможливо, в Вайбері (0674448777) не відповідають ... на скільки відомо, холодні водолічильники мають проводити повірку безкоштовно, виникає питання - як і коли тоді робити повірку?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oli сказал:

Дякую за посилання (переглядував вже), але й там наших адрес (вулиць) немає)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,  що за нормами вони не будуть нараховувати,  бо повірка з їх вини затримується.  Я б чекав і не парився,  поки дійде черга. 

При великому бажанні,  можна орієнтовно перевірити самому, чи не велика похибка. Злити літрів 5 води з точною фіксацією об'єму (наприклад за допомогою ваги кухонної),  і глянути,  що намотав за той час лічильник. 

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, vitiokl сказано:

холодні водолічильники мають проводити повірку безкоштовно, виникає питання - як і коли тоді робити повірку?

ви - підозрюєте що лічильник забагато крутить, чи хвилюєтесь за те, щоб водоканал не почав за нормою рахувати?

якщо друге - не переживайте, в мене ще 2 роки тому - настав термін чергової повірки, мовчать.

В минулому році, телефонував у водоканал, сказали  "хочете безкоштовно - чекайте, хочете вже - здавайте на повірку за свої гроші"

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Bliksss сказал:

ви - підозрюєте що лічильник забагато крутить, чи хвилюєтесь за те, щоб водоканал не почав за нормою рахувати?

якщо друге - не переживайте, в мене ще 2 роки тому - настав термін чергової повірки, мовчать.

В минулому році, телефонував у водоканал, сказали  "хочете безкоштовно - чекайте, хочете вже - здавайте на повірку за свої гроші"

Дякую всім за відповіді! З лічильником ніби все нормально, просто цікавила інфа, чи це й в інших так затягують з повіркою) ... Значить будем чекати далі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
В 04.04.2021 в 13:14, mykola сказал:

Цього року повірка лічильника гарячої води, лічильнику 20 років, тому від он-лайн повірки відмовився. Розпломбували, зняли - повірили - поставили і опломбували. Лічильник пройшов повірку, заплатив 398 грн. Дуже добре спрацював працівник Луцьктепло, попередньо передзвонював, приходив своєчасно і якісно виконав свою роботу.

то все-таки повірка лічильників гарячої воли платна?

глянув в кабінеті луцьктепла: з лютого 2021 року з'явилася складова:

Цитата

Абонплата ГВ    -  9.19             
Розрахунок плати за послугу 'абонентське обслуговування (гаряча вода)', за жовтень 2021р (з 01.10 по 01.11)
Сума до сплати за жовтень 2021р: 9.19 гpн.

 

на сайті ж водоканалу все розписано дуже ясно:

Шановні споживачі!

З 1 червня 2020 року повірку квартирних лічильників в багатоквартирних будинках здійснює КП "Луцькводоканал" за рахунок сплаченої споживачами плати за абонентське обслуговування.

 

правда, графіку на 2022 рік ще немає)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з сайту луцьктепла:

Вартість послуги з повірки лічильника гарячої води переносною установкою, у тому числі:

1.1--- 1 лічильника 280,00 №19 від 12.01.2021

1.2--- 2-ох лічильників 436,00 №19 від 12.01.2021.

 

правда, № наказу про введення в дію тарифів датований ще до введення плати за абонентське обслуговування))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Saddy сказано:

з сайту луцьктепла:

Вартість послуги з повірки лічильника гарячої води переносною установкою, у тому числі:

1.1--- 1 лічильника 280,00 №19 від 12.01.2021

1.2--- 2-ох лічильників 436,00 №19 від 12.01.2021.

я у вересні робив повірку - переносною установкою, без розпломбування, заплатив трохи дорожче, але замовляв не в Луцьктепла.

41 хвилин тому, Saddy сказано:

З 1 червня 2020 року повірку квартирних лічильників в багатоквартирних будинках здійснює КП "Луцькводоканал" за рахунок сплаченої споживачами плати за абонентське обслуговування.

згідно графіку, в моєму будинку мають робити повірку - з 10 по 30 серпня 2021р., не робили, поки - не заморочуюсь, показники приймають. Так само і було б з гарячою, але, перестали враховувати показники і почали нараховувати по ~1000 грн за двох прописаних людей, + стоки гарячоъ води 150-200.

А по лічильнику - 400-500 максимум.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

у вересні робив повірку - переносною установкою, без розпломбування, заплатив трохи дорожче, але замовляв не в Луцьктепла

дай контакти, можна в пп.

і розкажи, яка там зараз процедура тієї повірки.

3 минуты назад, Bliksss сказал:

Так само і було б з гарячою, але, перестали враховувати показники і почали нараховувати по ~1000 грн за двох прописаних людей, + стоки гарячоъ води 150-200.

після повірки зробили перерахунок чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Saddy сказано:

дай контакти, можна в пп.

ось тут замовляв https://akvastandart.com.ua/ 

знаходяться на Дубнівській, 22а 2 пов. ( приміщення "Комунмаш")

17 хвилин тому, Saddy сказано:

і розкажи, яка там зараз процедура тієї повірки.

все просто, приходить людина, на гусак надіває шланг, який веде до вимірювального пристрою,

паралельно, на камеру (типу вебки) - знімаються  показники лічильника.

Якщо все - ок, через пару днів забрати результати, якщо - ні, зразу скаже що потрібна заміна.

По часу, на два лічильники - хвилин 20, оплата через термінал, або приват24.

17 хвилин тому, Saddy сказано:

після повірки зробили перерахунок чи ні?

казали - що можна робити, але не став - якраз тоді їхав з міста на кілька тижнів, а потім якось вже не до того було.

Хоча, самі запитували - чи буду писати заяву на перерахунок.

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

все просто, приходить людина,

Я мав на увазі, що треба робити для Луцьк тепла - писати заяви, чи просто надати акти повірки по факту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Saddy сказано:

Я мав на увазі, що треба робити для Луцьк тепла - писати заяви, чи просто надати акти повірки по факту?

надати акт по факту, в тому і перевага "повірки без розпломбування"

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо мені попередній раз робили по складній процедурі, як писали вище - заява на розпломбування, далі чекаю жіночку, яка зняла пломбу та дала акт звірки показників, далі на фірму, тоді зробили повірку, поставили лічильники, потім знову в Луцьк тепло, заява про прийняття лічильників на облік і тоді пломбування)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А і ще питання - в кабінеті луцьктепла вказана дата наступної повірки, хоч і робив повірку не в них.

В кабінеті луцькводоканалу не знайшов таких даних (наступної повірки), хоч і робив повірку в них. Чи вони десь заховали ці дані в контекстному меню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Saddy сказано:

А і ще питання - в кабінеті луцьктепла вказана дата наступної повірки, хоч і робив повірку не в них.

В кабінеті луцькводоканалу не знайшов таких даних (наступної повірки), хоч і робив повірку в них. Чи вони десь заховали ці дані в контекстному меню?

 

На сайті в них список є.

 

Добре що нагадав, мій термін пройшов ніхто не приходив повірять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Saddy сказано:

А і ще питання - в кабінеті луцьктепла вказана дата наступної повірки, хоч і робив повірку не в них.

хз, повірку лічильників холодної води - також десь замовляв, з розпломбуванням, але - розпломбувати дозволили в телефонному режимі, а потім - прийшла "тітонька" опломбовувати, зараз - звісно гемору менше.

Як і казав, планова повірка мала відбутись ще в серпні, приїздить не водоканал - а підрядники, зокрема і та контора, яка повірку лічильиків ГВ робила - вони мені і сказали - коли має бути повірка, але - за моєю адресою інший підрядник.

Графік повірки на сайті http://vd.lutsk.ua/consumers/grafik-povirky-kvartyrnyh-lichylnykiv.html
в кабінеті - такж не бачу, але, можна і по телефону взнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Saddy сказано:

А і ще питання - в кабінеті луцьктепла вказана дата наступної повірки, хоч і робив повірку не в них.

згідно Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» 4 роки, але, в кабінеті є дата останної повірки

vd.thumb.png.4a3129ab7b27634ccfffad82deb22a30.png

 

враховуючи що тепер абонплата, можуть крутити міжповірочним інтервалом - як захочуть.

Абонплату - взяли, а от назад підряднику гроші за повірку платити - ой як не хочеться.

 

Особовий кабінет ---> Товар ---> Лічильники та обладнання

Змінено користувачем Bliksss
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Oli сказал:

тут немає графіку на 2022 р.

повірку холодної води я робив фактично восени 2019 р. тобто, наступний раз повинен бути в 2023 р.

згідно цього списку, водоканал мій будинок повіряв влітку 2021 р. конкретно до мене не зверталися про необхідність повірки.

13 минут назад, Bliksss сказал:

в кабінеті є дата останної повірки

це дані з водоканалу - і ці дати - це дати установки, х.з. звідки вони їх беруть, в мене взагалі - 31.01.2012 та 24.10.2013, а повірку робив 09.2019.

в кабінеті ж луцьктепла ситуація така - дата установки 01.01.2020, проте, є графа "Дата останньої держ. повірки", де вказана реальна дата, згідно акту, коли я робив повірку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...