Перейти до змісту

Багатотарифний лічильник для гарячої води. Хто ставив? Досвід?


Рекомендовані повідомлення

В процесі ремонту подумую над встановленням багатотарифного лічильника для гарячої води (плата за гарячу воду в повному обсязі тільки тоді, коли вона реально гаряча).

Для прикладу: ЛВ-4ТМ.

Хтось має досвід встановлення? Мається на увазі бюрократичний механізм.

 

image.png.7f6088b85c0b465e4ce6b50bf9fd0f9d.png 

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 61
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А луцьктріпло дасть вам дозвіл на експлуатацію цього лічильника???)))) Я думаю,що наврядчи...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Barkas сказано:

А луцьктріпло дасть вам дозвіл на експлуатацію цього лічильника???)))) Я думаю,що наврядчи...

За сьогодні спілкувався з 5-ма різними людьми "Луцьктріпла". Ніби, мають дати. Зараз немає списку "рекомендованих" лічильників. Лічильник просто повинен мати декларацію виробника (типу, сертифікацію). Знайомий (бордівець, до речі), працівник Волиньстандартметрології, казав, що з повіркою проблем не виникне. Ціна ~250 грн. (звичайних ~180 грн.).

Залишилося лише питання проекту лічильника. Завтра буду з'ясовувати далі.

 

 

 

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, але харківчани вже майже 10 років, як юзають!

 

https://www.kharkovforum.com/showthread.php?s=7a9c9931c74db4633ffc0587dc1961f1&t=603384&page=31

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA  нічого дивного.

В нас на Волині все не так. Навіть за повірку лічильників хотіли гроші брати.

Хоча це була процедура безкоштовна для споживача.

Можна все, просто мовчать. Відмазуючись купою бюрократичних процедур.

 

Між іншим, ще одна із причин переходу на бойлер, було якраз таки оплата відносно холодної води по ціні гарячої.

Перша причина - відключення води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.05.2019 в 23:29, MaestroA сказал:

Знайомий (бордівець, до речі), працівник Волиньстандартметрології,

А хто цей таємничий "бордівець"? Здай його мені. А то прийшов термін повірки  квартирного лічильника тепла, то "Луцьклайно" заспівало мені суму, що я при@уїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Zheny@ сказал:

Навіть за повірку лічильників хотіли гроші брати.

Хоча це була процедура безкоштовна для споживача.

Звідки ти таке взяв? Вже давно не безкоштовно (виключено з тарифів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75  Десь в 2015 році здавав лічильники холодної води на повірку.

Мені "заспівали" щось там платити за повірку. Сума була не велика.

Але суть у тому, що я вичитав в законі, що всі ці витрати бере на себе постачальник послуг, а не споживач.

Кілька разів мені телефонували, типу заплатити, а потім з'явилося оголошення на під'їзді, мовляв, не нада платити, це робить "водоанал" і т.д.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Zheny@ сказал:

@vaz75  Десь в 2015 році здавав лічильники холодної води на повірку.

Мені "заспівали" щось там платити за повірку. Сума була не велика.

Але суть у тому, що я вичитав в законі, що всі ці витрати бере на себе постачальник послуг, а не споживач.

Кілька разів мені телефонували, типу заплатити, а потім з'явилося оголошення на під'їзді, мовляв, не нада платити, це робить "водоанал" і т.д.

 

 

Зараз вже ні, на жаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.05.2019 at 16:16, vaz75 сказано:

А хто цей таємничий "бордівець"? Здай його мені. А то прийшов термін повірки  квартирного лічильника тепла, то "Луцьклайно" заспівало мені суму, що я при@уїв.

Відписав в приват.

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов я чоловіка, який мені зробить проект на два лічильники за 1200 грн. Сьогодні вже приходив на квартиру і з моїм сантехніком узгодили нюанси розміщення.

Бо перед цим по-знайомству мені "співали" 3000-3500 грн. за проект одного!

 

Сам лічильник поки найдешевше знайшов за 1450 грн./шт.

https://lutsk.prom.ua/ua/p582907329-schetchik-goryachej-vody.html

 

Якщо хтось знає, де таке чудо можна купити в Луцьку до 1500 грн - буду вдячний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Barkas економніший він точно не буде.

Хіба 2-тарифний електролічильник поставиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Barkas сказал:

Мені здається з такими витратами бойлер більш економніший буде

А за холодную из крана горячего по этому счётчику платить надо???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, DarkMonk сказано:

А за холодную из крана горячего по этому счётчику платить надо???????

Див. скріншот у першому пості:

до 40 °C - по тарифу холодної води

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І гаряча вода закінчиться в 22.00 і почнеться в 7.30))))) якщо повезе)))) я респектую бойлеру....поки він рулить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на вході постійно занизька температура (в ідеалі щоб переважно менше 40 градусів),  то ставити послідовно тепловий лічильник і бойлер.  Буде максимальний економічний ефект. Вхід бойлера зробити подвійним,  щоб при відсутності "гарячої", можна було на холодну перемикатись легко. 

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Zheny@ сказал:

@Barkas економніший він точно не буде.

Хіба 2-тарифний електролічильник поставиш.

В мене був бойлер, то платіжка була менша чим з гарячою водою, якої то немає, то тече не гаряча і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно бойлера. Практично згоден з усіма дописувачами. Але є одне "але". Велике. В нашій сім'ї (4 чол.) всі люблять приймати ванну.((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, MaestroA сказано:

Стосовно бойлера. Практично згоден з усіма дописувачами. Але є одне "але". Велике. В нашій сім'ї (4 чол.) всі люблять приймати ванну.((

в мене 5. І шо? І всі теж як качки бовтаються, включаючи мене :)

Бойлер на 100л. Старий. Сучасніший був би економніший і кращий (сухий тен і всі діла).

Вивести живлення бойлера на щиток (окремим автоматом), але поставити в місці підключення розетку і якусь таку "штуку".

Налаштувати грамотно, і забути.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

в мене 5. І шо? І всі теж як качки бовтаються, включаючи мене :)

Бойлер на 100л. Старий. Сучасніший був би економніший і кращий (сухий тен і всі діла).

Вивести живлення бойлера на щиток (окремим автоматом), але поставити в місці підключення розетку і якусь таку "штуку".

Налаштувати грамотно, і забути.

 

 

https://www.ixbt.com/live/smarthome/umnaya-wi-fi-rozetka-blitzwolf-bw-shp2.html

Купив в китайців таку штуку, поставив на бойлер, прикольно, і відключити в будь якому кінці світу, і виставити як працювати, ще й споживання заміряє.  Шикарно. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, NeoN сказал:

https://www.ixbt.com/live/smarthome/umnaya-wi-fi-rozetka-blitzwolf-bw-shp2.html

Купив в китайців таку штуку, поставив на бойлер, прикольно, і відключити в будь якому кінці світу, і виставити як працювати, ще й споживання заміряє.  Шикарно. 

Це навіть краще ніж моє реле SonoFF POW, цю розетку можна вмикати не задумуючись де фаза де ноль, а реле - ні. В SonoFF також є розетка, але вона лише на 10А і не збирає статистику. Однозначно куплю на пробу, бо ці розетки і реле для бойлерів - ідеальне рішення для економії. В мене бойлер не гріє воду жодної лишньої хвилини.

Де купляв і по чому?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію, чому виробники бойлерів досі не вживляють такі плати в кожен бойлер. Ціна б виросла максимум на 10 доларів (12-13 доларів коштують ці приблуди в корпусі, а без корпусу і менше 10 було б).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, nickel сказано:

Це навіть краще ніж моє реле SonoFF POW, цю розетку можна вмикати не задумуючись де фаза де ноль, а реле - ні. В SonoFF також є розетка, але вона лише на 10А і не збирає статистику. Однозначно куплю на пробу, бо ці розетки і реле для бойлерів - ідеальне рішення для економії. В мене бойлер не гріє воду жодної лишньої хвилини.

Де купляв і по чому?

Купував на бангуді в районі 15$. Є ще одна не задіяна ,якщо не хочеться чекати,  а протестувати вже, продам за 450 грн :)

А на рахунок, чому вибрав саме цю, так дійсно, ринок таких варіантів великий, але на 16 А як кіт наплакав, більшість 10, а для бойлера вирішив не ризикувати, хоча в теорії 10А теж повинно хватити(2.2 квт,  в мене бойлер на 2квт). Але якщо можна взяти з запасом трошки дорокше, я вирішив не переживати) 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, NeoN сказал:

Купував на бангуді в районі 15$. Є ще одна не задіяна ,якщо не хочеться чекати,  а протестувати вже, продам за 450 грн :)

А на рахунок, чому вибрав саме цю, так дійсно, ринок таких варіантів великий, але на 16 А як кіт наплакав, більшість 10, а для бойлера вирішив не ризикувати, хоча в теорії 10А теж повинно хватити(2.2 квт,  в мене бойлер на 2квт). Але якщо можна взяти з запасом трошки дорокше, я вирішив не переживати) 

Дякую, але я вже замовив на бангуді, з доставкою і страховкою 13,34 - кешбек 5%.

Моєму бойлеру також впритик і 10А вистачить, але краще мати запас і спати спокійно.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...