Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Ти дякуй що непотрібно в обовязковому порядку ще купони оті що відрізалися на додачу до горошей. Масло їм вершкове подавай і 12 пар трусів. Бач шо захтіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, ЗЕ!2019 сказано:

Цікаво, звідки в тебе дані про те, що я отримую субсидію? ))) 

Мушу розчарувати тебе. За один лише місяць (січень) я заплатив за "кілька метрів свого хруща" навіть більше ніж 140 доларів за комунальні послуги.

Тобто купівля телефону ( яким дитина користуватиметься не один рік, який з часом втратить у своїй вартості не так багато, і його можна буде легко продати) вартувала для сімейного бюджету менше, аніж комуналка за один місяць. Саме це в тебе "в голові не складається"?))

Просто переплутав тебе з іншим... Щиро радий що в тебе все добре :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Ukrainec said:

Просто переплутав тебе з іншим... Щиро радий що в тебе все добре :) 

Щиро вдячний за те, що ти щиро радий за мене :) Зазвичай українці радіють не тоді, коли в когось все добре, а коли в сусіда корова здохла. 

Але мушу тобі зізнатися, що добре в мене далеко не все, і останні 4 роки життя лише "гавнішає і гавнішає", як казав наш позаминулий мер))

 

що ж до твоїх тверджень "жить стало луччє, жить стало вєсєлєє" - тут я не згідний з тобою в багатьох моментах 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

Щиро вдячний за те, що ти щиро радий за мене

 

42 хвилин тому, ЗЕ!2019 сказано:

останні 4 роки життя лише "гавнішає і гавнішає"

Тому і радий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення.
Якщо правда то це просто вишенька на торті,  жити по новому не запретишь))
хлопаки зробили собы шикартний выдхыд выд влади, незалежно выд результатыв виборыв))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 hours ago, zaHARE said:

  А для чого? Я взяв дані з сайту Світового Банку. Вони такий прорахунок роблять по всіх країнах світу. Я чітко написав,що на графіках вказано- кількість населення ЗА МЕЖЕЮ БІДНОСТІ!  Для чого переводити мову в інше русло?

 

Яке інше русло? Читай першоджерело, на яке посилаєшся. Там однозначно вказано, що підрахунок ведеться на основі національних методик, які застосовуються в тій чи іншій країні. В Україні застосовується методика "Прожитковий мінімум".

 

А тепер фокус. Якщо до твого графіку додати Польщу (останні дані по ній за 2016 рік), то кількість польського населення ЗА МЕЖЕЮ БІДНОСТІ! складає 15%!!!! А в Україні у 2016 було лише 3,8%.

Тобто поляків, які живуть за межею бідності, набагато більше, ніж українців? Такий треба робити висновок? І це вони з 2007го постійно випереджували нас по цьому показнику)))

polsha.thumb.jpg.afe594fbfa545c83abb79fcfc3263560.jpg

 

Ну і, так би мовити, контрольний: 

Quote

Рівень бідності в Україні за останні п'ять років зріс на 10%. Про це розповіла директор Світового банку з питань України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен. За її словами, на сьогодні за межею бідності в Україні перебувають 25% населення.

 

"Економічна криза, що почалася в Україні в 2014 році, призвела до того, що рівень бідності зараз вище, ніж п'ять років тому. Якщо в 2014 році за межею бідності жило 15% населення України, то сьогодні - 25%", - зазначила вона.

 

От тобі і 2%)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.02.2019 в 20:54, Dima4s сказал:

клуби клубами. а от черга за соціальним хлібом лякає.

Клаббери

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel до речі хліб смачний, а по цінах я б не сказав що соціальний, більш менш рівний по цінах іншого виробника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.02.2019 at 00:43, nickel сказано:

Клаббери

 

Конкретно цим людям,навіть якби дав 20 тисяч щомісяця- вони не підуть в клуб.

І навіть по 50 тисяч  в місяць дай,всеодно не підуть.

Досить вже маніпулювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Конкретно цим людям,навіть якби дав 20 тисяч щомісяця- вони не підуть в клуб.

:sq_ye:  Клюб?

Так, перефразовуючи, не клубом єдиним живе людина.

 

ПС Таки маньяк правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, Electronshik сказал:

@nickel до речі хліб смачний, а по цінах я б не сказав що соціальний, більш менш рівний по цінах іншого виробника

Там  продають уцінений - трохи черствий по дешевших цінах. Наприклад, в магазині біля хлібзаводу батон коштує 6 грн, а свіжий - 13.5.

В 27.02.2019 в 00:43, nickel сказал:

Клаббери

Ти ше не бачив черг в Рівному за безкоштовним хлібом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Конкретно цим людям,навіть якби дав 20 тисяч щомісяця- вони не підуть в клуб.

І навіть по 50 тисяч  в місяць дай,всеодно не підуть.

Досить вже маніпулювати

Ти давав? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, volks said:

 

Ти ше не бачив черг в Рівному за безкоштовним хлібом.

Виглядає так, як це описував @Ukrainecтрохи вище? Ну тобто збирають дітей, жінок, інших родичів, сідають в свої машини за 20-30 К доларів і їдуть ставати в чергу за хлібом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, ЗЕ!2019 сказал:

Виглядає так, як це описував @Ukrainecтрохи вище? Ну тобто збирають дітей, жінок, інших родичів, сідають в свої машини за 20-30 К доларів і їдуть ставати в чергу за хлібом?

А поки чекають шерстять інтернет на своїх десятих яблуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Ти давав? 

Чи поділяєш ти думку, що коли всі всі гроші на Зеилі поділити порівну між всіма  людьми на планеті- то через рік ,два  пони знову опиняться  в тих,у кого були йдо уього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Чи поділяєш ти думку, що коли всі всі гроші на Зеилі поділити порівну між всіма  людьми на планеті- то через рік ,два  пони знову опиняться  в тих,у кого були йдо уього?

Не важливо що я поділяю. Ти це не як теорію подавав, а як практику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Nokian сказал:

Конкретно цим людям,навіть якби дав 20 тисяч щомісяця- вони не підуть в клуб.

І навіть по 50 тисяч  в місяць дай,всеодно не підуть.

Досить вже маніпулювати

привєт твоїй реальності від нашої. В нашій реальності, якщо людина починає отримувати багато грошей, не приклавши до цього багато зусиль, задовільнивши свої основні потреби, людина починає шикувати, прогулювати такі гроші, в тому числі й по клубах. Основна вимога, гроші не заробити, а просто отримати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі то так в певній мірі.

Але конкретне питання  по конкретним людям на конкретному фото.

З тих людей НІХТО не піде в нічний клуб, дай йому хоч скільки.Як і ти зрештою.Бо воно тобі просто не треба.

Бо це люди ЗОВСІМ іншого складу.

Далі, є люди, котрі отримують такі самі доходи, або й нижчі,але ніколи не стануть в чергу за соціальним хлібом.

А є,і ти їх добре знаєш, жебраки на базарі.( не всі), ,котрі заробляють ого го го. А виглябають і діють , як жебраки.

А є в цій черзі дійсно непристосовані люди, котрих життя погнуло.

То ось, чим менше сьогодні людей віритиме  піним популістам і брехунам про швидеий зешибісь ,  чим більше чутимуть ГІРКУ правду-- тим менше буде таких черг чнрез двадцять-тридцять років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому, що держава робить все, щоб народ тупів, та швидше вимер.

Наприклад в Сінгапурі зробили відсів людей без освіти, та поставили ставку на людей з освітою. 

Коли жінка яка не має освіти готова пройти стерилізацію їй давали (чи може й зараз дають) квартиру.

А тим жінкам з вищою освітою, які виходили заміж теж за чоловіків з вищою освітою теж дають якісь пільги.

Десь в якійсь передачі дивився, що в Японії наприклад в транспорті уступають місце вчителям, та цю професію там дуже поважають.

 

Бо скоро буде війна не за ресурси, а за розумні голови, які вміють управляти всіма ресурсами та винаходити щось нове.

 

Простий приклад, чому у нас так багато заробітчан, тому що більшість з них ніде не вичолось, та не хоче вчитись тому що з освідченості толку мало в грошовому еквіваленті (я не кажу про програмістів чи там ще якісь специфічні розумві роботи). Хоча той, хто гарно вміє класти плитку, який слідкує за трнедом (розбирається в клеях чи там ще по своїй роботі) він заробляє в рази більше того, який просто навчився криво класти плитку і так все життя кладе, бо не всім треба рівна плитка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Entis77 сказал:

В мене 2 вишкі  гуманітарій, а працюю в будівельній галузі, знаєте чому так ?

Мабуть тому, що судячи з твоєї граматики, з тебе такий же гуманітарій як з мене фінансист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема жодного значення,якій спеціальності навчатися. Фізик, філософ,математик, біолог,філолог-якщо замолоду,а ще краще зі школи,не навчили фінансовій грамотності,або вона не передалася по спадковості-все життя бідним будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Nokian підкажи, а хто мав навчити цьому дітей 80-90х? Ті хто віджимали заводи, чи міняли віники на жигулі, чи возили мясорубки до Польщі? Хто ці пєдагогі жизні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найстрашніше,що і СЬОГОДНІ ніхто цьому не вчить.

Може деякі сім'ї, а школа так точно ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...