Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, zaHARE сказано:


  Відтепер всі парковки Києва виставляються через ПРОЗОРО.
 

Ти до цього часу ще не знаєш як обманюють Прозоро? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій батько сьогодні отримав субсидію грошима. Каже,що не вірив,що таке буде.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, zaHARE сказал:

Мій батько сьогодні отримав субсидію грошима. Каже,що не вірив,що таке буде.
 

При нормальному президентові твій батько отримав би достойну пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

При нормальному президентові твій батько отримав би достойну пенсію.

перед виборами і не таке можливо 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жив пан і холоп. За тиждень роботи пан платив холопу мішок борошна. А за місяць забирав в холопа мішок того ж борошна "за землю", на котрій жив холоп.

І тут пан вирішив, шо задофіга вже той холоп має, жере багато, жирує... І вирішив пан забирати в холопа три мішки борошна за місяць. Але щоб холоп не взявся до вил, пан йому втюхав заспокоєння - субсидію.

Типу "Мій любий холопе, зрозумій, так мене змушує Цар... Але це просто умовно все! Не переживай! Я придумав, як тобі допомогти! -  Ти реально мені так і будеш віддавати всього лиш один мішок, а два мішки ми будем лише на папері записувати".

Ну, холоп почухав потилицю, вроді все як і було... ну нехай...

Але за якийсь час пан сказав "Мій холопе, тут складнощі в нас... Короче, з тих двох мішків, що ти мені щомісяця винен, і котрі я тобі пробачаю на папері (ось де фінт!) ти мусиш мені вже один мішок реально віддавати." (тобто, вже два в місяць)

Але Пан помітив, що в холопа стиснулись кулаки на вилах...

"Але не переживай, мій холопе! Я тобі з того другого мішка назад відсипатиму пів-мішка!"

Холоп розгублено завмер, кулак розстиснувся, рука перемістилась чесати потилицю... "ну, вроді пан мені тепер доплачує... ПАН ХОРОШИЙ!! ПАН ХОРОШИЙ!!! ПАН ХОРОШИЙ!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так зрозумів,що дехто з коментаторів не розуміє суті монетизації,хоча говорять про боротьбу з корупцією і олігархами.
 А от облгази(олігархи) розуміють,тому не надсилають платіжок споживачам і ЮВТ розуміє,тому на сесії ВР вимагала  скасувати монетизацію.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

Я так зрозумів,що ніхто з коментаторів не розуміє суті монетизації,хоча говорять про боротьбу з корупцією і олігархами.

Ми ж тупі. Мій пост за 2010 рік:

Цитата

Перший крок - монетизація пільг, якомога швидше і бажано всіх пільг.

2015:

Цитата

Поки субсидії не монетизують, і не дадуть людям живими грошима, то люди не будуть економити і це не їхня вина. А теперішня ситуація вигідна олігархам - власникам усяких обленерго, волиньгазів, водоканалів і т.д. Чим більші норми споживання будуть прописані в субсидіях, чим більше людей буде отримувати субсидії, чим більші будуть тарифи, тим більше вони зможуть викачати грошей з держави. Монетизація усіх пільг - оце справжня реформа. Тоді і тролейбуси не будуть збитковими і люди почнуть економити і мінятимуть лампи розжарювання на більш економні, а не навпаки.

1 минуту назад, zaHARE сказал:


 А от облгази(олігархи) розуміють,тому не надсилають платіжок споживачам і ЮВТ розуміє,тому на сесії ВР вимагала  скасувати монетизацію.
 

Правильним олігархам насрати, у них Ротердам+ ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, zaHARE сказал:

не вірив,що таке буде.

Досягнення ептить... :) Це вже років 10 назад мали б зробити або взагалі відмінити ті субсидії, а тут за "досягнення" будуть видавати :) Вибори, вибори - кандидати під... !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zaHARE сказал:

не розуміє суті монетизації,

Це ти може сплутав! Субсидія, як така, сама по собі корупційна складова, а тут її у гроші перетворили! Досягнення - аплодисменти :) Повчи ще :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Формула Роттердам+ не має відношення до тарифів для населення і поширюється тільки  на непобутових споживачів. Наприклад, Нікопольський завод ферросплавів Коломойського і Пінчука,через формулу Ртотердам + збільшив собівартість продукції до 50%,відповідно така істерика по їхніх ЗМІ.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, zaHARE сказано:

Формула Роттердам+ не має відношення до тарифів для населення і поширюється тільки  на непобутових споживачів. Наприклад, Нікопольський завод ферросплавів Коломойського і Пінчука,через формулу Ртотердам + збільшив собівартість продукції до 50%,відповідно така істерика по їхніх ЗМІ.
 

А ну но розпиши на що впливає Ротердам+. Ти б хоч трохи думав перед тим як писати таку х-ню.

Ротердам+ це ціна вугілля. Вугілля йде на ТЕС та ТЕЦ - ці потужності електрогенерації (разом з ГЕС, ГАЕС) покривають піки споживання. 

РезÑлÑÑÐ°Ñ Ð¿Ð¾ÑÑÐºÑ Ð·Ð¾Ð±ÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ñ Ð·Ð° запиÑом "гÑаÑÑк ÑÐ¿Ð¾Ð¶Ð¸Ð²Ð°Ð½Ð½Ñ ÐµÐ»ÐµÐºÑÑоенеÑгÑÑ"

Якщо подивитись на час - то це якраз і є час активності людей. На графіку навантаження на Волиньобленерго - який в сраці у нас завод коломойського чи пінчука? Ці піки споживання створюємо ми, а покриваються вони за ціною Ротердам+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Well done to @NBUkraine_eng for winning this year’s ‘Transparency’ award. #cbawards

 

D1kosVnXcAMF2Xe.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Україна стала головним постачальником кукурудзи в Британію
Україна стала світовим лідером з виробництва соняшникової олії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін... навіть Хрущов цього не зміг!

Ото Хройсман, ото маладєц! 

Ой, чи то Рошенко? заплутався я вже благодєятєлях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

Україна стала головним постачальником кукурудзи в Британію
Україна стала світовим лідером з виробництва соняшникової олії

@zaHARE а конкретніше можеш - "Україна" - це хто конкретно?

А то ця твоя "україна" і на електриці заробляє, тільки це Ахмєтов, і на газі, але це Фірташ, і на "дровах", але це Бондар (під "кришою" Луценка), чи і досі Сівець, котрий "в бігах", і на горіхах, але це Продан, і т.д.

То хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харківський Турбоатом підписав мільярдний контракт та витіснив з ринку обслуговування українських АЕС російську корпорацію Силові машини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транснаціональні корпорації відкрили на Закарпатті вже четвертий завод з виробництва електроніки

 На новому заводі виготовлятимуть мобільні телефони, медіаплеєри та комп'ютерну техніку для експорту до ЄС
 2000 робочих місць
 Площа 20 700 квадратних метрів
 Загальний обсяг інвестицій 75 мільйонів доларів.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

9 минут назад, zaHARE сказал:

Харківський Турбоатом підписав мільярдний контракт та витіснив з ринку обслуговування українських АЕС російську корпорацію Силові машини

На 5-му році війни нарешті витіснили кацапів зі стратегічних, надзвичайно небезпечних державних підприємств. Позитив однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, volks сказано:

 

На 5-му році війни нарешті витіснили кацапів зі стратегічних, надзвичайно небезпечних державних підприємств. Позитив однозначно.

Ну звичайно, з дивану легко втик давати.

А ти собі масштаби уявляєш що таке виробництво? одна підготовка може зайняти 1-2 роки. Це створюється проекти, аналізуються ризики, затверджуються кошториси, закуповлюється обладнання, готується персонал. Тому в масштабах атомного сектору держави не думаю що 4 роки це довгий термін. 

Зі свого досвіду наприклад проект модернізації вього лиш однієї діючої ліні на підприємстві займає близько 2 років. Ще 1рік сама модернізація і запуск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.03.2019 at 10:38, zaHARE сказано:

Україна стала головним постачальником кукурудзи в Британію
Україна стала світовим лідером з виробництва соняшникової олії

 І що, вам це якось допомогло? Для мене це нічого говорить, у Німеччині купував олію за ціною літр 1 євро. Це так, для порівняння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, bormotuha сказал:

І що, вам це якось допомогло? 

Допомогло. Люди мають роботу. Бюджет має податки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...