Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, sergkots сказал:

І нагадай но скількох посадили?

Згідно вимог Венеціанської Комісії,реформа судів проводиться зверху донизу,тобто з вищих судових органів і до місцевих. Зараз вроді реформується апеляційні суди,поправте,якщо я помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, zaHARE сказано:

Згідно вимог Венеціанської Комісії,реформа судів проводиться зверху донизу,тобто з вищих судових органів і до місцевих. Зараз вроді реформується апеляційні суди,поправте,якщо я помиляюсь.

5 років! 5 років Карл! Вони за п'ять років змогли реформувати лише вищі судові органи? Скільки ж тоді буде йти реформа на місцях?

А сказати коли судили чесно? Два місяці після Революції, поки не побачили, що "свої" залишились при владі. Поки не побачили, що всі схеми знову працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Торік в Україні провели днопоглиблювальні роботи у шести портах і на чотирьох каналах.
Серед них – порти "Чорноморськ", "Південний", "Херсон", "Ізмаїл", "Маріуполь", "Бердянськ".
У порту "Чорноморськ" вперше за останні 20 років провели реконструкцію підхідного каналу. У "Південному" , який є одним із найбільш глибоководних портів на Чорному морі, доводять глибини морського підхідного каналу до 21 метра.
Роботи тривали і на каналах Дунай-Чорне море, Бузько-Дніпровсько-Лиманському, Херсонському морському та Дністровсько-лиманському

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафтогаз в прошлом году обеспечил 15% доходов госбюджета

За прошлый год предприятия НАК “Нафтогаз Украины” обеспечили 136,5 млрд грн платежей в государственный бюджет, что на 27% больше, чем за 2017 год. Об этом сообщает пресс-служба Нафтогаза.
“По оперативным данным по состоянию на 08.01.2019 года совокупный размер налоговых и дивидендных платежей группы Нафтогаз государственного бюджета в 2018 году составил 136,5 млрд грн. Отчисления группы Нафтогаз в бюджет в 2018 году более чем на 27% превысили платежи за 2017 год”, - говорится в сообщении.
Совокупный объем платежей включает, в частности, 23,9 млрд грн налога на прибыль, 37,4 млрд грн НДС, 28,5 млрд грн рентных платежей, 29,5 млрд грн дивидендов.
Поступления от группы Нафтогаз, сообщает пресс-служба НАК, составляли около 15% совокупных доходов государственного бюджета в 2018 году.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За чотири роки програмою "Теплі кредити" скористалися 525 тисяч українських родин.
Торік свої оселі утеплили майже 150 тис. сімей. Українці отримали близько 23 тис. "теплих кредитів" на суму 1,1 млрд грн.
Найчастіше кредити брали ОСББ (Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку). Програмою скористались 1 604 ОСББ на суму 463 млн грн.
Серед лідерів – Дніпропетровська, Запорізька, Рівненська. Як результат – оплата за житлово-комунальні послуги зменшилася у середньому на 20-50%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"С 2019 году кроме ежемесячных 860 грн выплаты на ребенка, семья, в которой родились дети, сможет безвозмездно, ежемесячно получать еще 1626 грн на возмещение услуг няни. На это правительство в государственном бюджете заложило 700 млн грн"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харківські оборонні підприємства одержали з бюджету понад 10 мільярдів гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, zaHARE сказано:

За прошлый год предприятия НАК “Нафтогаз Украины” обеспечили 136,5 млрд грн платежей в государственный бюджет

Менше одного відсотка на енергоефективність пішло:

41 хвилин тому, zaHARE сказано:

Українці отримали близько 23 тис. "теплих кредитів" на суму 1,1 млрд грн.

Релігія заважає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, sergkots сказано:

Релігія заважає?

Ти не путай. Енергоефективність і наповнення бюджету. То діаметрально протилежні речі.;)

Одне діло говорити яка файна річ ота енергоефективність, а зовсім іша госбуджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, S30 сказано:

Ти не путай. Енергоефективність і наповнення бюджету. То діаметрально протилежні речі.

Енергоефективність = енергонезалежність = позитивне торгове сальдо. Хіба ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Енергоефективність = енергонезалежність = позитивне торгове сальдо. Хіба ні?

Та воно то так. А яке це відношення має до того що називають економікою у нас?

В нас займаються бизнесом і до економіки подекуди він має далеке відношення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.02.2019 в 18:31, sergkots сказал:

Менше одного відсотка на енергоефективність пішло:

Релігія заважає?

Ти подав документи на теплі кредити? Ти пробував провести збори ОСББ по теплих кредитах?  Я пробував. Зі 100 квартир прийшло 40. З тих 40-ка підтримало 10,іншим нахер нічого не треба.Ще й пересварились всі між собою.Бо збори були по теплу,а субсидійщики,якім воно не треба,гаркали за все,шо хотіли-коти,собаки,сміття,майданчик, паркани,а скільки ми платимо бухгалтеру і голові,а чо так багато, а давайте я буду,а нє я не буду  і т.д. Кароче Україна в проекції.
 І це при тому,що я знайшов німців,які на конкурсній основі готові були профінансувати 70% витрат через фонди. Потрібно була тільки згода більшості жильців. 
В результаті німці дали гроші іншим. 
  Колега будує хату,подав документи. Компенсували вікна,сонячні панелі і двері. На цей рік буде подавати на котел. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ти подав документи на теплі кредити? Ти пробував провести збори ОСББ по теплих кредитах?  Я пробував. Зі 100 квартир прийшло 40. З тих 40-ка підтримало 10,іншим нахер нічого не треба.Ще й пересварились всі між собою.Бо збори були по теплу,а субсидійщики,якім воно не треба,гаркали за все,шо хотіли-коти,собаки,сміття,майданчик, паркани,а скільки ми платимо бухгалтеру і голові,а чо так багато, а давайте я буду,а нє я не буду  і т.д. Кароче Україна в проекції.
 І це при тому,що я знайшов німців,які на конкурсній основі готові були профінансувати 70% витрат через фонди. Потрібно була тільки згода більшості жильців. 
В результаті німці дали гроші іншим. 
  Колега будує хату,подав документи. Компенсували вікна,сонячні панелі і двері. На цей рік буде подавати на котел. 

Знаю, проходили.

А що заважає провести заходи з енергоефективності в бюджетній сфері? Школи, садочки, купа різних установ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, sergkots сказал:

Знаю, проходили.

А що заважає провести заходи з енергоефективності в бюджетній сфері? Школи, садочки, купа різних установ. 

Там,де толковий менеджмент і нема "князя-папіка",там все робиться. Бо ж гроші треба не на депозит класти чи в бруківку з світлофорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, zaHARE said:

Там,де толковий менеджмент і нема "князя-папіка",там все робиться. Бо ж гроші треба не на депозит класти чи в бруківку з світлофорами.

 

Підтримую. От в луцьктепло дуже толковий менеджмент, відразу видно позитив. 

komunal0219.jpg.e4f15eaf0f0b13ebd467695d93d1d983.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Волині у 2019 році планують відтворити 6,7 тис. га лісу. За минулий рік на Волині відновлено 6074 га лісу. Протягом 2018 року заготовлено насіння лісових порід у кількості 136 тон при плані 41,5 тони. Виконання – 324%!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, zaHARE сказано:

На Волині у 2019 році планують відтворити

Захар, та закінчуй ти з таким позитивом. Відтворити це значить лише посадити. І це не подвиг, а повсякденна робота лісівників. За совка це робилось по замовчуванню і без барабанного бою і фанфар. Так само як і заготівля насіння.

Зуміли вирізати - зумійте і засіяти.

А тому відтвореному до рівня зрізаного ще рости і рости не один десяток років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, zaHARE сказал:

Протягом 2018 року заготовлено насіння лісових порід у кількості 136 тон при плані 41,5 тони. Виконання – 324%!

Цікаво, щось планували робити з залишком :unsure:

А то безглузде досягнення буде, якщо зіпсується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У 2017 році площа суцільних зрубів становила 40 тисяч гектарів. У 2018 році відтворено лісів на площі 43,7 тисяч гектарів (створено нових лісів – 1,9 тис. га)*.

Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 251 тис. гектарів, що на 11% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, zaHARE сказал:

У 2017 році площа суцільних зрубів становила 40 тисяч гектарів. У 2018 році відтворено лісів на площі 43,7 тисяч гектарів (створено нових лісів – 1,9 тис. га)*.

Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 251 тис. гектарів, що на 11% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га).

Зрубали вже

А поки воно виросте пройдуть роки і десятиліття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, zaHARE сказано:

У 2017 році площа суцільних зрубів становила 40 тисяч гектарів. У 2018 році відтворено лісів на площі 43,7 тисяч гектарів (створено нових лісів – 1,9 тис. га)*.

Обсяги відтворення лісів за останні п’ять років склали 251 тис. гектарів, що на 11% більше за площу суцільних зрубів (227 тис. га).

Захар, давай я поясню простіше.:)

Я не рахую це перемогою чи позитивом у сенсі позитива як такого.

Ще раз кажу . Зуміли знищити (читай спиздити) то нєфіг робити морду кірпічом і заявляти, що дєскать ми більше засадили цього року ніж спиздили минулого.

І саме знищили, бо всі чудово знають куди те дерево як сировина йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За минулий рік на Львівщині відкрили 14 нових шкіл та 23 дошкільні заклади. 
«Програма, яку започаткували Львівська обласна рада, – конкурс мікропроектів, дозволила у минулому році більше 1000 громадам скористатися неабиякими можливостями, залучивши кошти обласного бюджету, місцевих ресурсів та кошти громадян для спорудження та капітальних ремонтів навчальних закладів і дитсадків. 1900 населених пунктів Львівщини – і 6 тисяч об’єктів, де провели ремонт, реконструкцію, побудували заново”
 в області уже відкрили 26 інклюзивно-ресурсних центрів та залучили до роботи 172 фахівців.
На потреби освітніх закладів закупили 107 шкільних автобусів – 97,8% учнів охоплено послугою довезення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...