Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

43 хвилин тому, yu2007 сказано:

Дуал рік захищав тебе на Сході

Я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, volks сказано:

Таких Маньяків мільйони. Бо вибір постійно із сортів лайна.

Золоті слова.

Вибір завжди з сортів лайна був ,є і буде.

Проте дехто ще досі вірить у принца на білому коні.

Ми всі вийшли з дитинства, але дитинство вийшло не зі всіх.

А дехто просто зубоскалить,дехто провокує,дехто лиже дупу  ,,патріотам,, ,що сидять нині ,хто в Іспанії,хто в Швейцарії,хто в Ізраїлі.

Я не порохобот , я українобот, 

По моїм переконанням мені найбільш пасує ідея (ідея) Балашова,напевно в першому турі буду голосувати за нього,а в другому за Пороха-.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE  не можу знайти де ми про корупцію балакали. Таке враження, що якийсь федот підтирає пости, бо навіть пошук нічого не видає. Отже трохи статистики по боротьбі з корупцією у 2018 році:

Упродовж 2018 року за рішенням суду у корупціонерів до бюджету конфіскували 140, 6 тисяч гривень, що за курсом Національного банку на кінець року складає 5010 доларів США.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.01.2019 в 01:28, nickel сказал:

@zaHARE  не можу знайти де ми про корупцію балакали. Таке враження, що якийсь федот підтирає пости, бо навіть пошук нічого не видає. Отже трохи статистики по боротьбі з корупцією у 2018 році:

Упродовж 2018 року за рішенням суду у корупціонерів до бюджету конфіскували 140, 6 тисяч гривень, що за курсом Національного банку на кінець року А.

 

запросто може бути,тільки в статті УП не розжовано чий це результат. Бо вроді згідно законодавства у нас всі корупційні справи йдуть через НАБУ і САП.
Бо в кінці статті написано,що по інших справах(якими САП і НАБУ  не займаються), конфісковано 78млн.  
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

запросто може бути,тільки в статті УП не розжовано чий це результат. Бо вроді згідно законодавства у нас всі корупційні справи йдуть через НАБУ і САП.
Бо в кінці статті написано,що по інших справах(якими САП і НАБУ  не займаються), конфісковано 78млн.  
 

78 млн. - це не корупційні конфіскації. 

Я так і думав, що ти знайдеш крайніх. Все нормально, плокулоли працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, nickel сказал:

78 млн. - це не корупційні конфіскації. 

Я так і думав, що ти знайдеш крайніх. Все нормально, плокулоли працюють.

 Ти знову неуважний. Я написав,що матеріал,на який ти посилався-вброс,тому що не розписано хто за якими цифрами стоїть.

ОСЬ тобі приклад як журналіст повинен подавати мтеріал. До речі цікавий матеріал,тобі сподобається. Там про  "результати" гучної справи по відкатах чиновників Укргазвидобування. Хоча це треба в тему стидоби. Але просто скидаю тобі як приклад журналістського розслідування. Там є запити,документи а не просто цифри.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

 Ти знову неуважний. Я написав,що матеріал,на який ти посилався-вброс,тому що не розписано хто за якими цифрами стоїть.

ОСЬ тобі приклад як журналіст повинен подавати мтеріал. До речі цікавий матеріал,тобі сподобається. Там про  "результати" гучної справи по відкатах чиновників Укргазвидобування. Хоча це треба в тему стидоби. Але просто скидаю тобі як приклад журналістського розслідування. Там є запити,документи а не просто цифри.
 

САП - створене за наказом ген. прокурора. НАБУ - за наказом президента. Коли ти розказуєш, що НАБУ і САП нічого не роблять, то ти Петю з Югою з гівном мішаєш. Хоча... насправді ти правий - і НАБУ і САП саботують боротьбу з корупцією, як того хотіли Петя і Юга. Навіть сперечатися не буду.

НАБУ - це хабарі ≥ 500 мінімальних заробітних плат (500 мін. з.п. в 2018 році= це 1 861 500 грн), а за весь 2018 рік Юга наконфіскував аж 140 600 грн. Тебе така цифра не смущає?

З коментарів до ФБ посту Луценка:

за перші 6 місяців 2018 всього засуджено 450 корупціонерів, з них 28 - до позбавлення волі.

Тобто за рік буде десь 900 корупціонерів засуджених дякуючи Луценку, І от в цієї майже тисячі хабарників, дякуючи Луцекнку, відібрали аж 140 600 грн. По 156 грн з кожного корупціонера. Це піздєц. І такі цифри завжди будуть получатися, якщо накладати на цифри зі слів Луценка, цифри з офіційної статистики.

Цитата

...В деревне Вилларибо и Виллабаджо меряли половые органы, оказалось что средний размер члена в Вилларибо — 14 см. а в Виллабаджо — 25 см. Откуда же такая разница? Все просто, в Вилларибо меряли линейкой, а в Виллабаджо проводили опрос.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, nickel сказал:

Тебе така цифра не смущає?

 

Мене все смущає. Я так само як і ти хочу щоб всі державні структури займались належним чином своєю роботою і відробляли гроші платників податків.

Я тобі просто вказав на різницю в журналістських розслідуваннях,тобто різницю між вбросом і розслідуванням. 
і я на 100% з тобою згоден,що поки вся ця мишача штурханина виглядає як
 

15 минут назад, nickel сказал:

Це піздєц.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

Мене все смущає. Я так само як і ти хочу щоб всі державні структури займались належним чином своєю роботою і відробляли гроші платників податків.

Я тобі просто вказав на різницю в журналістських розслідуваннях,тобто різницю між вбросом і розслідуванням. 
і я на 100% з тобою згоден,що поки вся ця мишача штурханина виглядає як

Я на журналістів не звертаю увагу, бо знаю яка у нас журналістика. Я на цифри дивлюся, цифри вони беруть з оф. джерел і цифри лякають, бо по цифрах в нас не тільки САП і НАБУ саботують боротьбу з корупцією, а й прокуратура і суди. І все це підконтрольне Петі, підконтрольне настільки, що Янукович тупо офігіває: а що так можна було?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Як варіант,може бути ,що це елемент протискування потрібних голосувань в ВР. За кожним корупційним пішаком стоїть ферзь з мандатом. Чи ти думав за потрібні закони депутати голосують,бо так треба країні? Думаю так би більшості не було б. Політика це торгівля навіть в демократичних країнах,а у нас то тим більше.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE, то для чого ж ти сам транслюєш різну брехню і фейки на Борді? 

 

Брехня, яка йде на користь Петі - це "хороша" брехня?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, yu2007 сказал:

@zaHARE, то для чого ж ти сам транслюєш різну брехню і фейки на Борді? 

 

Брехня, яка йде на користь Петі - це "хороша" брехня?

    Тобто ти хочеш сказати що я заганяю на борду суцільні фейки?

В цій темі я пощу факти,які може кожен перевірити. В інших темах також . Якщо є аргументи,що це фейк я визнаю і видяляю. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, zaHARE said:

    Тобто ти хочеш сказати що я заганяю на борду суцільні фейки?

В цій темі я пощу факти,які може кожен перевірити. В інших темах також . Якщо є аргументи,що це фейк я визнаю і видяляю. 

 

Суцільні фейки? Ні, ти старанно вкраплюєш брехню у правду або, що частіше, намагаєшся маніпулювати фактами на користь чинної влади. Робиш все так, як заповідав Гебельс))

 

Та трапляються і "суцільні". Нещодавний наприклад: про конфісковані державою в Бені активи.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, yu2007 сказал:

 Нещодавний наприклад: про конфісковані державою в Бені активи.

 

 

 

Конкретніше. Може там про арешт,а не конфіскацію йшлося? От бач,а кажеш я перекручую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, zaHARE said:

Конкретніше. Може там про арешт,а не конфіскацію йшлося? От бач,а кажеш я перекручую. 

 

Перекручуюєш. Про конфіскацію. Нещодавно ти запостив на борді таке:

72_wide_ukr.thumb.jpeg.69e19e3fc3c4b2e92dc8bb897a534f34.jpeg

Я навіть відписав тобі під тим твоїм постом. Але якийсь "фєдя" потер мій пост.  Хто б це міг бути?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, yu2007 сказал:

 

Перекручуюєш. Про конфіскацію. Нещодавно ти запостив на борді таке:

 

Я навіть відписав тобі під тим твоїм постом. Але якийсь "фєдя" потер мій пост.  Хто б це міг бути?))

Згоден, на картинці помилка.Не зауважив. Не конфісковане,а арештоване.  І я теж шукав цю картинку в попередніх постах,але не знайшов. 


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи потрібні Україні олігархи? Нокіан постійно застьогує  "що з бідних візьмеш", "бізнес податки платить" і т.д. Цифра дня:

73% надходжень розширеного бюджету України (11 міс. 2018 року) з 1408 млрд грн - це гроші звичайних українців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nickel сказал:

це гроші звичайних українців.

А зарплату хто більшості звичайних українців платить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, volks сказал:

А зарплату хто більшості звичайних українців платить?

1, Ну давай сюди статистику, скільки українців працює на олігархів, тоді і поговоримо.

2, Що значить "платить"? Вони її не заробили чи вони заробили і собі власнику бізнесу?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Чи потрібні Україні олігархи? Нокіан постійно застьогує  "що з бідних візьмеш",

Ти якийсь чорно білий.

Себе то до кого відносиш?

Бідний, чи олігарх?

І що там з декларацією за 2018 рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Ти якийсь чорно білий.

Це ж ти так українців ділив, а не я.

1 час назад, Nokian сказал:

Себе то до кого відносиш?

Бідний, чи олігарх?

І що там з декларацією за 2018 рік

Звичайно, що олігарх. Все як положено - офшорки на Кіпрі і декларація там же, згідно "Конвенції між Урядом України і Урядом Республіки Кіпр про уникнення подвійного оподаткування".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть мої знайомі з Харкова ,, Всі такі бідні, а зайдеш в метро - в кожного сьомий айфон,,,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, zaHARE сказал:

 

Як варіант,може бути ,що це елемент протискування потрібних голосувань в ВР. За кожним корупційним пішаком стоїть ферзь з мандатом. Чи ти думав за потрібні закони депутати голосують,бо так треба країні? Думаю так би більшості не було б. Політика це торгівля навіть в демократичних країнах,а у нас то тим більше.
 

«Боротьба з корупцією є пріоритетом моєї політики в якості Президента» Петро Порошенко 28 січня 2018 р. http://bit.ly/2T7zpBu.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Всі такі бідні, а зайдеш в метро - в кожного сьомий айфон,,,,

Так навіщо в тебе такий широкий вибір, якщо всі сьомі айфони купують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...