Перейти до змісту

Позитив України


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Только что, Ukrainec сказал:

але в середньому я б сказав достатки людей по троху зросли і вирівнялися за рахунок появи більшої кількості підприємливих людей, молодих людей.

щось я не доганяю смислу. В нас ніби, смертність хоч і висока, але не настільки, та й полове созрівання не настільки швидке, щоб за 4-5 років настільки змінити населення. Якщо по простому, якщо на заводі 5 років назад працювало 2000 людей, то й зараз майже ті ж самі (хто в Польщу не втік) працюють, від того, що зьявилось ще 100-200 підприємливих молодих людей, загална картина не міняєтся. Є споживчий кошик тоді і зараз й  теперішній зовсім не у виграшному становищі. Чи може ти підприємливими називаєш тих, хто в Польщу їздить, так вони теж не цілий рік там працюють й дозволяють собі більші трати лише ситуативно, тобто приїхав, купили телевізор й холодильник, пару одежин, а далі живуть в звичайному економному режимі, до слідуючого приїзду, бо поки знов приїде кормілєц, треба на щось жити. Ну й наостанок, якщо ти за певний період життя зробив ремонт, купив машину, обставив квартиру меблями й технікою, то такі да, ніби твій рівень життя виріс, але по перше, ти ж не з нуля починаєш, тобто в тебе є тільки те що на тобі надіте й все. Якщо нема глобальних катаклізмів( природніх, політичних, особистих), то твій рівень життя росте все життя, бо ти весь час щось заробляєш, щось купуєш й так далі, а по друге, питання, коли ти знов зможеш зробити ремонт й поміняти машину на свіжішу. В одного рівень життя високий й він може міняти машину кожен рік, в другого - низький й він може поміняти машину в кращому разі років через 10. Ніби ж і в того і в того машина є, а рівні життя зовсім різні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, MANJAK11 сказано:

щось я не доганяю смислу. В нас ніби, смертність хоч і висока, але не настільки, та й полове созрівання не настільки швидке, щоб за 4-5 років настільки змінити населення. Якщо по простому, якщо на заводі 5 років назад працювало 2000 людей, то й зараз майже ті ж самі (хто в Польщу не втік) працюють, від того, що зьявилось ще 100-200 підприємливих молодих людей, загална картина не міняєтся.

Відкриті кордони створили "природній добір", за рахунок чого найнята робоча сила вже може конкурувати і сподіватися на гідну винагороду.

1 година тому, MANJAK11 сказано:

 Є споживчий кошик тоді і зараз й  теперішній зовсім не у виграшному становищі

Ну в нас  тоді і сьогодні трішки інше становище, але з чого ти взяв що теперішній кошик порожніший?

1 година тому, MANJAK11 сказано:

Чи може ти підприємливими називаєш тих, хто в Польщу їздить, так вони теж не цілий рік там працюють й дозволяють собі більші трати лише ситуативно, тобто приїхав, купили телевізор й холодильник, пару одежин, а далі живуть в звичайному економному режимі, до слідуючого приїзду, бо поки знов приїде кормілєц, треба на щось жити. 

Трудова міграція це нормальне явище скрізь у світі. Наприклад там де я працюю регулярно з контрактами по 4 роки "гостює" різна кількість спеціалістів, переважно німаки. Так повір вони навіть рідше до дому їздять ніж наші. Що там з родинами їх я не знаю, гроші шлють певно регулярно, бо в них там закони такі, але і іпуть наших дівок, і вивозять туди регулярно з метою одруження. Також дехто з них залишився в Україні, відкривши свої фірми і це технічні спеціалісти, буквально інженера. 

1 година тому, MANJAK11 сказано:

 Ну й наостанок, якщо ти за певний період життя зробив ремонт, купив машину, обставив квартиру меблями й технікою, то такі да, ніби твій рівень життя виріс, але по перше, ти ж не з нуля починаєш, тобто в тебе є тільки те що на тобі надіте й все. Якщо нема глобальних катаклізмів( природніх, політичних, особистих), то твій рівень життя росте все життя, бо ти весь час щось заробляєш, щось купуєш й так далі, а по друге, питання, коли ти знов зможеш зробити ремонт й поміняти машину на свіжішу. В одного рівень життя високий й він може міняти машину кожен рік, в другого - низький й він може поміняти машину в кращому разі років через 10. Ніби ж і в того і в того машина є, а рівні життя зовсім різні

Ну це треба вернутися до того хто як жив і що ставив собі за мету. Наприклад ті митарі, що зараз кидаються на не кваліфіковану роботу закордоном, якраз і належать до тих хто накупувавши купу речей не матимуть змоги їх підтримувати, без подальших помикань. А здоров"я то не залізне.

Інша справа ті хто не жив одним днем сьогодні, а розвивася і будував стратегію сталого розвитку, не накуповував купу не потрібного барахла, а інвестував в рішення, засоби і освіту, які в майбутньому йому гарантуватимуть, бажаний, сталий,  прогнозований дохід.

Шклянка на половину повна ;) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важкі часи, важке життя  роблять людей сильними

Сильні люди роблять життя  легким і кращим.

Легке життя робить людей слабкими.

Слабкі  люди роблять життя важким.

 

У 80 ті роки було  легко

90 ї важко

міленіум легко

2010 важко

Скоро вийдемо на легкі.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Важкі часи, важке життя  роблять людей сильними

Сильні люди роблять життя  легким і кращим.

Легке життя робить людей слабкими.

Слабкі  люди роблять життя важким.

 

У 80 ті роки було  легко

90 ї важко

міленіум легко

2010 важко

Скоро вийдемо на легкі.

 

 

Не розслабляйтесь, ми на порозі нової світової економічної кризи. І те що в нас в країні зараз, це лише "квіточки" зумовлені локальними процесами. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ів супермаркетах  на касах черги, і в обмінниках, і до банкоматів ,готівку зняти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dima4s сказано:

клуби клубами. а от черга за соціальним хлібом лякає.

Вона була би ще страшнішою, якби відкрили лавку з соціальними іфонами навіть 3 і 4 покоління. 

 

Звісно деякі пенсіонри стали заручниками системи, але їх масштаби не треба перебільшувати ;) 

 

Згадується часи кілька років назад біля полів з "соціальними" помідорами в Прилуцькому. Які тільки машини не стояли. І "перці" везли своїх жон і мамунь на авто по 20-30$ щоб ті "намайнили" по декілька відер помідролів. О тут мені дійсно було страшно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, Ukrainec сказал:

Інша справа ті хто не жив одним днем сьогодні, а розвивася і будував стратегію сталого розвитку, не накуповував купу не потрібного барахла, а інвестував в рішення, засоби і освіту, які в майбутньому йому гарантуватимуть, бажаний, сталий,  прогнозований дохід

Є таке, але в таких випадках, я задаю весь час одне й те ж питання : хто буде гамно прибирати, на касах в супермаркеті сидіти, в охоронцях стояти, дітей вчити, какашки з під лежачих виносити й так далі, якщо всі будуть такі вумні і інвестувати в рішення, освіту й так далі ? Всі нєв*єбєнно продвинуті, особливо *громадяни єс*, чомусь забувають, що їхню нєв*єбєнність хтось таки має підтримувати й саме головне - обслуговувати. Тому загальний рівень життя міряєтся якраз таки по найнижчому, так би мовити 

44 минуты назад, Ukrainec сказал:

ті митарі, що зараз кидаються на не кваліфіковану роботу

класу й не ровен час, прийдется тим образованим самим вулиці місти, або відкривати кордони венесуелам і сиріям, щоб вони мели, бо там ще гірше живется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , чувак, твоя мудрість як завжди вражає))

 

От тільки цікаво було б дізнатися. Ти інженер, вже багато років працюєш (не не вчорашній випускник-новачок), так? Ти за цей час (трудової діяльності) вже купив чи побудував житло за свої трудові доходи (чи може виплачуєш іпотеку)? Зробив в ньому ремонт і вмеблював? Придбав авто, хай навіть десятирічне? Возиш щороку відпочивати свою родину закордон? Ну, тобто, живеш життям звичайного західноєвропейського інженера середнього достатку?

П.С. А, ну звичайно, і субсидію в держави напевно не просиш, раз в тебе і так все нормально?)))

 

П.С.2 Я навесні минулого року купив дитині практично новий айфон (три цикли зарядки), заплатив 140 баксів. А ти все продовжуєш свою мантру: раз в руках телефони з огризком =  значить люди не бідують.

 

П.С.3 На днях Професіонал тему запостив на борді, збирають дитині на лікування всім світом. Бо батьки вже продали зароблену власноруч квартиру, та грошей, щоб лікуватися, все-рівно бракує. Ось такі от "деякі заручники системи"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та про що можна говорити якщо в нас надлишок не кваліфікованої робочої сили. І держава тут не спроможна ніц зарадити якщо на моє місце приміром знайдеться такий же інший який згідний на меншу ЗП. Інша справа якщо ти чимось унікальний то і цінуватимуть тебе відповідно. Всю європу і росію метуть емігранти, ну що зробиш, коли місцеві краще вивчаться і шукатимуть долі де інде, чи навпаки зіп"ються.

Не хочу казати за всіх, але людина погоджуючись на мінімальну ЗП очікує щоб від неї і вимагали мінімально, в іншому разі вона звільняється і йде з відтіля на іншу подібну роботу, звісно є винятки. 

 

Я пізно це зрозумів, але й відносно не довго йшов до того щоб виправити ситуацію, тому тільки приблизно зараз починаю отримувати перші бонуси від своєї філософії і це приємно.

 

3 годин тому, ЗЕ!2019 сказано:

П.С. А, ну звичайно, і субсидію в держави напевно не просиш, раз в тебе і так все нормально?)))

ні, вже понад рік не отримую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, ЗЕ!2019 сказано:

П.С.2 Я навесні минулого року купив дитині практично новий айфон (три цикли зарядки), заплатив 140 баксів. А ти все продовжуєш свою мантру: раз в руках телефони з огризком =  значить люди не бідують.

 

Відверто, в мене в голові якось не складаєтся коли ти отримуєш субсидію на кілька квадратів хрущівки  і купуєш дитині тел за 140 баксів.

Ну це реально наша спотворена система цінностей :sq_ye:

 

Сходіть люди з родинами  краще на фільм https://premiercity.com.ua/100-rechei-ta-nichogo-zaivogo-7445/

кажуть цікавий. ;)

якраз на цю тему

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось наговорив тільки самому зрозумілого, а відповіді на питання нема.Питають - "От тільки цікаво було б дізнатися. Ти інженер, вже багато років працюєш (не не вчорашній випускник-новачок), так? Ти за цей час (трудової діяльності) вже купив чи побудував житло за свої трудові доходи (чи може виплачуєш іпотеку)? Зробив в ньому ремонт і вмеблював? Придбав авто, хай навіть десятирічне? Возиш щороку відпочивати свою родину закордон? Ну, тобто, живеш життям звичайного західноєвропейського інженера середнього достатку?"

Із-за цієї фрази - "ні, вже понад рік не отримую" - підозрюю що відповідь буде - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

Шось наговорив тільки самому зрозумілого, а відповіді на питання нема.Питають - "От тільки цікаво було б дізнатися. Ти інженер, вже багато років працюєш (не не вчорашній випускник-новачок), так? Ти за цей час (трудової діяльності) вже купив чи побудував житло за свої трудові доходи (чи може виплачуєш іпотеку)? Зробив в ньому ремонт і вмеблював? Придбав авто, хай навіть десятирічне? Возиш щороку відпочивати свою родину закордон? Ну, тобто, живеш життям звичайного західноєвропейського інженера середнього достатку?"

Із-за цієї фрази - "ні, вже понад рік не отримую" - підозрюю що відповідь буде - ні.

на кожне розписувати так-ні я не збираюсь, бо відповіді будуть дрізнитися, та й бажання звітувати тут дуже немаю. А в загалному відповів, розумний - зрозуміє 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Ukrainec сказано:

на кожне розписувати так-ні я не збираюсь, бо відповіді будуть дрізнитися, та й бажання звітувати тут дуже немаю. А в загалному відповів, розумний - зрозуміє 

Ясно.Приблизно такої відповіді і очікував:).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, iiron сказано:

Ясно.Приблизно такої відповіді і очікував:).

Та будь ласка, радий що не розчарував  :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, zaHARE сказал:

к-сть населення за межею бідності(у % до всього населення)

Selected Countries and Economies

Country
 2002
2017
 
Ukraine
83.30
2.40
 
Russian Federation
24.60
13.20
 

Якщо я правильно зрозумів переклад, то це згідно національних стандартів. В Україні це прожитковий мінімум. Тобто майже 1 млн людей живе менше ніж на 1600. Позитив, однозначно, що вони ще досі живі.

ПиСи в рашці ця сума десь 4200.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, sergkots сказал:

Ти сам в це віриш?

Ти джерело дивився? Вони там теж порохоботи? Ну-ну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, zaHARE said:

Ти джерело дивився? Вони там теж порохоботи? Ну-ну.

Тобі самому варто дивитися першоджерело, перед тим як хочеш щось перепостити на борду з методички.

Фолькс має рацію, там мова про національні стандарти.

Більше того, там же ж в поясненнях написано, що не слід порівнювати результати різних країн між собою через те, що в різних країнах користуються різними методиками підрахунку та індексами (Due to differences in estimation methodologies and poverty lines, estimates should not be compared across countries).

 

Ех, порохотяги, порохотяги...))) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, ЗЕ!2019 сказал:

Тобі самому варто дивитися першоджерело, перед тим як хочеш щось перепостити на борду з методички.

Фолькс має рацію, там мова про національні стандарти.

Більше того, там же ж в поясненнях написано, що не слід порівнювати результати різних країн між собою через те, що в різних країнах користуються різними методиками підрахунку та індексами (Due to differences in estimation methodologies and poverty lines, estimates should not be compared across countries).

 

Ех, порохотяги, порохотяги...))) 

 

тобто падіння з 83% до 2%  -це фейк?

 Чи порівняти тренд з мегадержавою - це фейк?
Шо нітак знов?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, zaHARE сказал:

тобто падіння з 83% до 2%  -це фейк?

Можна прожитковий рівень встановити на рівні 1000 грн. Тоді відсоток взагалі буде до нуля прямувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Ukrainec said:

Відверто, в мене в голові якось не складаєтся коли ти отримуєш субсидію на кілька квадратів хрущівки  і купуєш дитині тел за 140 баксів.

Ну це реально наша спотворена система цінностей :sq_ye:

 

Сходіть люди з родинами  краще на фільм https://premiercity.com.ua/100-rechei-ta-nichogo-zaivogo-7445/

кажуть цікавий. ;)

якраз на цю тему

 

Цікаво, звідки в тебе дані про те, що я отримую субсидію? ))) 

Мушу розчарувати тебе. За один лише місяць (січень) я заплатив за "кілька метрів свого хруща" навіть більше ніж 140 доларів за комунальні послуги.

Тобто купівля телефону ( яким дитина користуватиметься не один рік, який з часом втратить у своїй вартості не так багато, і його можна буде легко продати) вартувала для сімейного бюджету менше, аніж комуналка за один місяць. Саме це в тебе "в голові не складається"?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 minutes ago, zaHARE said:

тобто падіння з 83% до 2%  -це фейк?

 Чи порівняти тренд з мегадержавою - це фейк?
Шо нітак знов?

Що ти, що ти. Фейк і @zaHARE -  речі несумісні)))

Але раз хочеш поговорити про падіння, то візьми офіційний прожитковий мінімум (на основі якого наведений тобою індекс і обраховується), скажімо, за 2012-13 роки і за 2018 рік, розділи на фактичний курс долара тоді і зараз, і відразу побачиш потужне зростання)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, ЗЕ!2019 сказал:

Що ти, що ти. Фейк і @zaHARE -  речі несумісні)))

Але раз хочеш поговорити про падіння, то візьми офіційний прожитковий мінімум (на основі якого наведений тобою індекс і обраховується), скажімо, за 2012-13 роки і за 2018 рік, розділи на фактичний курс долара тоді і зараз, і відразу побачиш потужне зростання)))

  А для чого? Я взяв дані з сайту Світового Банку. Вони такий прорахунок роблять по всіх країнах світу. Я чітко написав,що на графіках вказано- кількість населення ЗА МЕЖЕЮ БІДНОСТІ!  Для чого переводити мову в інше русло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Ти джерело дивився? Вони там теж порохоботи? Ну-ну.

Відповіли вже за мене про джерело. Але ж я запитував про те чи віриш сам. І ні слова про порохоботів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Ukrainec сказал:

Відверто, в мене в голові якось не складаєтся коли ти отримуєш субсидію на кілька квадратів хрущівки  і купуєш дитині тел за 140 баксів.

Ну це реально наша спотворена система цінностей :sq_ye:

я не здивуюся, що ЗЕ2019 крім того, що купує телефони за такі шалені гроші, ще й дружині дарує більше ніж 2 бюстгалтера на 1 рік, а  собі більше ніж 6 шт. трусів на 1,5 роки. а що найбільше не вкладається, так те, що він купує вершкове масло замість дозволених 2 кг маргарину на рік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...