Перейти до змісту

Фуршет по поводу 20000!


difoto

и где?  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажите, кто то будет с девушками/жёнами? а то мне как то не хочется быть в одиночестве :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я планую. І маю надію, що такий я не один. Також би не хотілось, щоб моя дівчина була єдиною представницею своєї статі на зібранні. :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плохой погоды не бывает, и в дождь можно классно откалбасится. Только одеяла не помогут - нужен будет целофан подстелять. Как справедливо заметил Vint, воды будет по колено. И футбол грозит превратится в грязевую борьбу.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цепляй пакети.

А я все ще дуже надіюсь на те, що все висохне. дуже уж хочеться зіграти в футбол (та й ВІП стати не проти :) )

Щодо дівчат не знаю. Моєї точно не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Штаб даёт добро.

Возеле Фрушета будет встречать Дифото

Его легко увидеть потому что он

с переди ПРЕВЕД!

а с зади board.lutsk.ua

:D

80504380648

если чё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Плохой погоды не бывает, и в дождь можно классно откалбасится. Только одеяла не помогут - нужен будет целофан подстелять. Как справедливо заметил Vint, воды будет по колено. И футбол грозит превратится в грязевую борьбу.:D

Целофан стелить чтобы травы не замочить :)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не забудьте организовать цифровик или хороший телефон чтобы потом пришла большая жаба к тем кто не пошел и задавила!!!:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у кого нет окна, может поверить мне на слово:

ПОГОДА- БЛЛЕССК!!!:)

шашлык готов, палчыки аблыжишь!!!

В 13:00 ЖДУ ВСЕХ У ВХОДА В ФУРШЕТ НА ПАРКОВКЕ

ФФСЕМ ПРЕВЕД!!!

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

/me скоро просыпается и выходит в сторону точки сборки. часа за полтора как раз дойду :D

post-32-1148112724.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сходка підходить до кульмінації. Море пива, звідусіль лунають крики "ПРЕВЕД" і "ШАШЛИК RESPECT"! (Браво Difoto!!!). Maniak побив свій же рекорд випивання пива, поставлений в Оболоні (фото буде) :-) Купа позитивних емоцій і гарна погода. Що ще треба...

...Єдиного: холодного пива зранку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

получилось больше сотни фоток. выкладывать прямо в этот топик?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Блін... шкода, що я не втрапив. Хоч би воочію побачив легенд форуму. У всіх було пиво, шашлики, а я в цей час женився... да... :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...