Перейти до змісту

Фуршет по поводу 20000!


difoto

и где?  

45 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я тоже буду.

Предлагаю обсудить такие вопросы:

1. Нужен ли нам Wi-Fi доступ в сеть.

2. Нужна ли нам фоновая музыка. Если да, то какая и из какого источника. Может "радио из космоса"?

Можно подготовиться и что то придумать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

ви-фи рулит!!!

я все боялся предложить, а щас сидю на улице с нотебуком и предлагаю: для всех, кто не придет, выкладывать фотки с пати в прямом эфире...

пусть их жаба задушит!!!:P

2ThinkMaster канструктив это гут!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так!!! Форумчанкі будуть чи НІ?

2difoto записую твій номер, але скажи хоча б своє ім'я, а то якось буде незручно :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю wifi нафик не нужен, а то будет как в оболони - вместо питья пива и общения половина народа будет втыкать в ноубуки... :( как будто дома и на работе мало компов. разве что restricted доступ только для прослушивания музыки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капець, а про футбол вже забули! М'ячика я організую! А ворота на місці знайдемо! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ф принцыпе, сагласен!..

пожужжав оставшимися извилинами пришОл к выводу: первед, медвед!!! кампутеры оставляем дома!!!!

Так!!! Форумчанкі будуть чи НІ?

2difoto записую твій номер, але скажи хоча б своє ім'я, а то якось буде незручно :(

callback: звонишь, я вырубаю и перезваниваю с девизом:ПРЕВЕД, ФАРУМЧАНИН!:)

и всьо!

ЗЫ СТОП! лайф исключаецца! на лайф не званю, патамуша дорага(анлим не действует, рупь-минута!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капець, а про футбол вже забули! М'ячика я організую! А ворота на місці знайдемо! :(

Там є ціле повноформатне футбольне поле з двома воротами, так що шукати не треба :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як щодо мого проекту ВІП проти нас?

вам же не важко зробити ще кілька чоловік (членів вигравшої команди) ВІП? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вєрняк! А потім можна і перемогу відсвяткувати ( :( ), а переможе, я так думаю, дружба! :)

2 ThinkMaster:

Я думаю, що після декількох стаканів прийдеться шукати не тільки ворота, а й дорогу додому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после третьей выберем дирижера и будем заниматься хоровым пением :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співати це добре, а от хто дивився за вікно? Погодка "трохи" спортилась! Очевидно таки прийдеться завтра в палатках сидіти, блін, а хтось так завіряв, що завтра буде хороша погода! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як гісметео, а от полякі сказали, що будуть короткочасні дощі. Так що палатку "МИ" тре брати полюбе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗЫ СТОП! лайф исключаецца! на лайф не званю, патамуша дорага(анлим не действует, рупь-минута!)

Уже как месяц у безлима нет ограничений на лайф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от, сц..ке и нифига не пердупердили!

ну тада званить ффсем!

ПАГОДУ АБЕСЧАЮТ ХАРОШУЙУУУУ!!!!! УРРА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...