Перейти до змісту

У Луцьку патрульний поліцейський, обороняючись від лигарів, наніс одному з них легкі ушкодження


Igor DMX

Рекомендовані повідомлення

Только что, Валерій86 сказал:

Чи може я зказав, шо поліцейський прямо таки сходу кинувся різати бідних мирних громадян

Ну, а чому ти тоді пишеш усіляку фігню про те, що треба іти "штрикати ножем п'яне бидло".

В поліцейського була явно самооборона. Проблема лише в тому, чи не були перевищені  межі.

І тут, вже знову питання законодавства , яке в цьому плані вкрай "кучеряве".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь
2 минуты назад, volks сказал:

А що таке допустимі межі самооборони? Вступити в бійку голими руками з двома не зовсім адекватними персонажами, а потім з проламаною головою поїхати в лікарню, в кращому випадку.

ПиСи. Ніхто не знає як там було насправді, але одні взялися обсирати поліцая, інші - лигарів. Гірше бабок під під'їздом.

Лигарями вони перестали бути,і як тільки нанесли перший удар за зауваження, стали злочинцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AgentSmith13 сказано:

Лигарями вони перестали бути,і як тільки нанесли перший удар за зауваження, стали злочинцями.

Не зовсім погоджуюсь. Якщо результати аналізів підтвердять, що порізаний був під градусом - то хто зна, це може і обтяжуючою обставиною бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Ну, а чому ти тоді пишеш усіляку фігню про те, що треба іти "штрикати ножем п'яне бидло".

В поліцейського була явно самооборона. Проблема лише в тому, чи не були перевищені  межі.

І тут, вже знову питання законодавства , яке в цьому плані вкрай "кучеряве".

"Межі" при нападі групою осіб не перевищуються. От я в момент застосування мав струс і зламаний палець + не так щоб зламаний геть, але тріщину кістки носа - треба було почекати, поки на землі лежати буду? Чи на дуель по одному їх викликати, явно сказавши, що маю ніж?

 

2 минуты назад, Yarchik сказал:

Не зовсім погоджуюсь. Якщо результати аналізів підтвердять, що порізаний був під градусом - то хто зна, це може і обтяжуючою обставиною бути.

Для копа? Ну, якщо він був під градусом - то так, якщо гопники - то вони мало того, що на людину напали за зауваження (про те,що він поліцейський вони не знали), так ще й п'яні. Чи в нас є якась норма в законі, що проти випившого оборонятися не можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Yarchik сказано:

Тільки потім виклич швидку і здайся поліції, громадянин :)

Він, мабуть, не зовсім дурак, розумів, що якби він морозився чи ховався, то було б для нього все ще гірше. А так дадуть умовне, а може й того не буде, звільнять з поліції і буде працювати собі охоронцем в Порт сіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, AgentSmith13 сказано:

Для копа?

Ну чому ж? Якщо напали на копа - значить, винними треба пробувати робити в першу чергу тих, хто нападав. А коп - самооборонявся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

Він, мабуть, не зовсім дурак, розумів, що якби він морозився чи ховався, то було б для нього все ще гірше.

 

Хто зна, хто зна... зовсім не факт. Може б знайшли. А може б і ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, AgentSmith13 сказал:

"Межі" при нападі групою осіб не перевищуються. От я в момент застосування мав струс і зламаний палець + не так щоб зламаний геть, але тріщину кістки носа - треба було почекати, поки на землі лежати буду? Чи на дуель по одному їх викликати, явно сказавши, що маю ніж?

Це тобі так повезло. Зазвичай, наше законодавство вкрай нелояльне, до тих, хто захищається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідків було овердофіга (більше 10), і всі як один казали те саме, що і я (жодного з них до того я особисто не знав). Тяжкувато таке заперечити. Плюс на момент потрапляння бідного-нещасного гопника в лікарню мною була вже написана заява, в міськвідідл приїхав сам. А от, як тут вище підмітили, якби втік - ХЗ, ХЗ, в якості кого я б сидів у залі суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не читав всю тему, лише першу сторінку

ріже очі що пишуть про ПОЛІЦЕЙСЬКОГО. 

Яка в хєр різниця ким він є при виконанні? Коли він вигулював собаку, він був приватною особою, нафіга тут примішувати місце роботи? Будь він хоч сантехніком, кого це повинно чпокати, чого приплутують поліцію?

Насправді, ІМХО, All Cops Are Bastards, але я за об'єктивність. Приватна особа когось там поранила. В сраку поліцію. Журналісти ще більші п_дари, місцями, ніж поліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Vadimm сказал:

Насправді, ІМХО, All Cops Are Bastards

Але, коли шось, не дай бог, стається, ти всерівно викликаєш цих "ублюдків" та чекаєш від них допомоги.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Cherman Головне, що мусорок, яким би він не був бастардом, не став тєрпілою, можливо б йому зараз не казали б лікарі що "нема загрози життю". Може б виколупували б  із замерзлої канави ломами МНСники. Вважаю що все правильно зробив, хоч і недолюблюю їх. "Хорошим словом і пістолетом можна добитись суттєво більшого чим тільки хорошим словом" (с). 

оновлено

головне, що він хоч із плямою на репутації, із гемором зі слєдаками-судами, залишився живим-здоровим для своїх дітей, нехай і відсидить півтора роки і вийде по УДО в гіршому випадку, але здоровим чоловіком із нормальною кармою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі вимагають правопорядку, кричать, що поліція нічого не робить. А коли людина зробила зауваження, його почали гамселити і він захистився, то всі на нього накинулися, бо як це так з ножом і по вулиці. Якби він просто забив на них, пройшов мимо, то і не було б цієї ситуації і ніхто б навіть не знав, що він не зробив їм зауваження.

А ще багато хто читає ці новини так " Поліцейський напав з ножем на людей і зробив їм зауваження" порушуючи хронологію. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, halcogen сказал:

Гражданє, а ви часто з собою на вигул собаки берете ножа, хоча б розкладного?

+

8 часов назад, halcogen сказал:

Чи то я тут один, як дурень без ножика гуляю?

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, MANJAK11 said:

+

+

 

Який дурень на прогулянку з собакою ймовірну перестрілку приходить з ножем?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відтепер всіх лигарів ,що лізуть повийожуватись- слід  називати хімікусами.Культурно.Як тітушки приклеїлось,так і це приклеїться.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, halcogen said:

Що робила собака в момент замісу? Драпака дала?

 

ох вже ці чукчі-нєчітатєлі))

 

16 hours ago, S30 said:

собака, навчена за стандартами НАТО, зрозумівши, що може бути не "шуточний замєс", побігла і викликала поліцейський патруль і швидку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось тут питав за статистику. Не знаю, як після прийняття заборони розпиття (здається, це мало кого спиняє), але є дані, що після заборони продажу алкоголю після 22:00 (і регулярних нічних рейдів Самооборони) кількість правопорушень у стані алкогольного сп'яніння зменшилась більш як на 60%. Здається порівнювали 2015 і  2016 роки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Не знаю, як після прийняття заборони розпиття (здається, це мало кого спиняє)

Не знаю як зараз, але коли ходили ПеПСи, то навіть дуже зупиняло. Ми з друзями, наприклад, перестали пити пиво в дворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Того ж дня в Києві хлопець на зупинці серед білого дня зробив чуваку зауваження за бикування,той його ножем в серце.Вбивця - контрактник, був під кайфом.
 Якраз саме відсутність опору нарікам і гопнікам та безнаказаність породжують ріст таких випадків.
Ходжу без ножа,але часто роблю за бикування зауваження.Тепер я задумався.Або брати ніж або мовчати.Розумію,що характер переможе і я не стримаюсь.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE в києві мав місце прикрий випадок, військовий був під наркотою, ви самі розумієте, наркоману, що не скажи, то може здатись агресією, я сам з тих, хто частіше робить зауваження, іноді можна просто присоромити чи взяти на понт, іноді таке не канає, тоді треба тверезо оцінювати ситуацію, газовий балон краще ніж ніж (точніше треба розуміти коли що краще), у цьому переконався після випадку https://www.volyn24.com/news/87410-podrobyci-vbyvstva-cholovika-iakogo-zarizaly-vnochi-u-lucku

окрім того балон можна і проти собак використати (є нюанси ніби по виду речовин, перцеві ніби треба), шокер вважаю дурницею, окрім шокерів з жалом і дротами (бувають в копів американських)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходил, хожу и дальше буду ходить с раскладным ножиком в кармане. Времена смутные. Люди злые стали. Не хочу быть терпилой,это в лучшем случае, в худшем, не хочу, чтобы меня на асфальте мелом обводили. Лучше пару лет на лагере,за превышение, чем в Гаразджу на кладбище. А полицейский прав и я поддерживаю его поступок. Страна не пуганых идиотов. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли був студентом то ніж мене добре виручив - нікого не підрізав але ніж зупинив нападників, то ще були 90-ті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Vitaliy L ти, не повіриш я теж із дитиною гуляю біля дитячої залізниці, і теж постійно роблю зауваження людям, які вигулюють собак без намордника і повідка.  Особливо харить жіночка із агресивним мастифом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, veter сказано:

постійно роблю зауваження людям, які вигулюють собак без намордника і повідка.  Особливо харить жіночка із агресивним мастифом

Ладно мастиф. Ви чули, щоб когось покусала хаскі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...