Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

Я вчився в досаафі, ТСОУ, на лапу нікому не давав, але на практичному екзамені машину з кущів вивозив. Пані передмною заїхала в корчі, було весело )))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Cherman сказано:

Вчився в школі на Конякіна, в 2006-му.

минулому столітті в досафі вчився, ша 1ра практика починалася на площадці біля стадіону, на початку майстер спитав чи їздив, попросив зробити кружок по площадці і поїхли в місто

 

 

p.s. з нуля важко вчитися і вчити, добре мати хоча б Зє!лене поняття

(ні-ні,  я ні на що не натякаю, просто так в народі кажуть)

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Cherman сказано:

Це ще в нас Луцьк невеличкий. Як новачки починають їздити десь в Києві чи Москві - я не знаю.:)

напевно з пригородів починають

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамба, жопна жопа з трафіком, зрозуміло по яких причинах, і не учні автошкіл чи свіжі випускники його генерують, вони були\є весь час на дорозі...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Cherman сказано:

З нуля вчитися не важко, а от вчити важко, коли сам слабо орієнтуєшся в темі. А більшість інструкторів саме такі.

і обмежені часовими рамками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, paksivatova сказано:

ти теж ,до речі,купив

не вгадала. Не купив.

Їжджу без прав взагалі! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, paksivatova сказал:

не обов'язково понакупляють

багато залежить від школи та інструктора

 

наприклад,коли я в далеку і сиву давнина мала вчитися на "права",вибір був серед 2 шкіл 

в одну,і як я вже потім зрозуміла досить хорошу школу - треба було чекати нового набору,бо тільки закрили групу

мені ж юній і гарячій треба було вже 

а вже - було в іншій школі

 

я сама не знаю як я здала іспит ,з переляку певно відкриваються потаємні резерви)

на справді їздити я не вміла - на виході права є ,їздити не вмію

 

але мені пощастило,що було кому навчити 

а їй - ні 

 

Але було видно, що в людини паніка і вона не розуміє, що робить. Це благо, що вона не переключилась на драйв і не в’їхала в стіну з зажатим газом. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З досвіду скажу, якщо людина, не важно стать, добре їздила на велосипеді, буде правильно і впевнено їздити на авто. А якщо не дано, то не треба насилувати в першу чергу себе. За кордоном є спеціальні тести на реакцію та вміння приймати правильне рішення за мінімальний термін.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти щось гониш.:D А, якщо людина Colin McRae Rally пройшла на максимальній важкості, то вона може брати участь в автогонках?

Досвід в грі і на вулиці можна порівняти? Але є гонщики, які спочатку виграли в грі, а потім їх пригласили в автогонки і вони достойно ганяли. Але це виняток. Я про те, що, для управління авто треба мати хист, який людина повинна набути, хоча певний досвід в грі, принаймні прийняття рішення точно можна набути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Arden сказал:

Понакупляють прав.

Ну навіщо так категорично. Можливо, в неї також технічна несправність.

https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-lutsku-na-molodi-vodiyka-folksvahen-taureh-zbyla-stovp-ta-/?fbclid=IwAR3tky_1cyY7e07Hhy_3PEpyqFYrUvI5E-qwxzac4jQjsvUtAyl1Dei9jrw

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

в неї також технічна несправність.

в мозку.

"ліве" від "праве" відрізнити не судьба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це жесть

У селі Дачне Ківерцівського району біля моста трапилася масштабна ДТП.

original-38ebce53_941f_432c_9ca6_36529ec

original-25d1912a_d00f_4564_9379_0f1675f

original-b2d71bfd_5989_497f_8b86_833fd44

Змінено користувачем Vikvik Mawr
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Пр. Волі, відразу за зупинкою "стоматполіклініка", сьогодні близько 16-ї години. Посилання на відео буде пізніше.

IMG_20200616_170152.jpg

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Shabash сказано:

Пр. Волі, відразу за зупинкою "стоматполіклініка", сьогодні близько 16-ї години. Посилання на відео буде пізніше.

IMG_20200616_170152.jpg

 

Теж сьогодні бачив. Що ж там сталось? Ланос виїхав на зустрічну і вивранився в лоб пазику. Таке враження ніби водію Ланоса погано стало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Теж сьогодні бачив. Що ж там сталось? Ланос виїхав на зустрічну і вивранився в лоб пазику. Таке враження ніби водію Ланоса погано стало

Можливо й так, бо наскільки я встиг побачити, "Ланос" не гальмував. Водія (жінку) швидка забрала - візуально ушкоджена нога. Пізніше викладу відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я якраз стояв навпроти поліклініки. Було дві "швидких", але так положено, що для кожної людини, яка скаржиться (незалежно від важкості) приїжджає окрема "швидка".

В ланоса по вичавленому лобовому склу навпроти водія зрозуміло, що головою в скло добряче влетів (чи влетіла). Але судячи по спокійній реакції народу, котрий відразу туди підбіг/підійшов, особливо страшного там не було, певно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
4 годин тому, Waver сказано:

В вчорашній підбірці побачів що то Луцьк... 

Карпенка-Карого

Змінено користувачем bublik007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ДТП на мосту через Стир. Рованецька об'їзна дорога. Пошкоджено 4 автомобілі, є постраждалі.

При виборі маршруту врахуйте, що 3 смуги з 4 перекрито. Рух дуже ускладнений. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на Станіславського авто лежало перевернуте на боку на повороті відразу за кільцем біля Укртелекому в сторону мікрорайону. Припускаю перевищення швидкості з боковим заносом, бокове вдаряння колесами об бордюр і переворот на бік, або круговий переворот з зупинкою на бік.

Змінено користувачем Ukrainec
  • Збентежений 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те, що велосипедистів збивають, вже нікому на Борді не цікаво? Колись були топ темами. Десь тут номер був, що можна подзвонити, коли збила машина. Все заглохло?

 

Тим часом, 3 дня назад, біля північки.

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-bilia-pivnichnoho-rynku-avtomobil-zbyv-velosypedysta/

d4w.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

А те, що велосипедистів збивають, вже нікому на Борді не цікаво? Колись були топ темами. Десь тут номер був, що можна подзвонити, коли збила машина. Все заглохло?

 

Тим часом, 3 дня назад, біля північки.

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-bilia-pivnichnoho-rynku-avtomobil-zbyv-velosypedysta/

 

Цікаво, за яких обставин, як і що? розкажи... З чийого боку було порушення ПДР? Велосипедист був шоломі?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Цікаво, за яких обставин, як і що? розкажи... З чийого боку було порушення ПДР? Велосипедист був шоломі?

 

Нажаль не можу, про ДТП знаю тільки з новин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Нажаль не можу, про ДТП знаю тільки з новин.

Ну так що ж ти...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, $ΩLΩMΩN said:

А те, що велосипедистів збивають, вже нікому на Борді не цікаво? Колись були топ темами. Десь тут номер був, що можна подзвонити, коли збила машина. Все заглохло?

 

Тим часом, 3 дня назад, біля північки.

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-bilia-pivnichnoho-rynku-avtomobil-zbyv-velosypedysta/

d4w.jpg

А що, велосипедисти чимось особливі що їм треба посилена увага?

Я хоч і пішохід, але сцуко деяких велосипедастів збивав би ногами на асфальт.

Червоне світло, весь потік зупинився - а воно попиздячило через світлофор, і пофігу що вже почали переходити, пропустять.

Показати поворот? А зачєм? Я вирулю прямо під колеса, проскочу. 

Або вдягне навушники і їде з нірваною на обличчі, і пофігу на знаки, розмітку і інший транспорт. В нього релакс.

Звичайно що після такого автомобілісти не будуть вважати їх за повноцінних учасників руху - ти ж не знаєш що від нього чекати, а воно ще й маневрує набагато швидше від авто.

 

А на фото якраз місце виїзду на кільце - варіантів влізти під бус була маса. Хоча б з Відродження в розріз через кільце до ринку - сам таке не раз бачив.

Змінено користувачем Ko3bMa
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...