Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

13 хвилин тому, Nokian сказано:

https://www.volynnews.com/news/all/u-lutsku-na-rivnenskiy-dryftuvav-BMW-video/

А де ж брава поліція?.

І чим відбудеться порушник.

 

Я думаю, що за ДежаВю?

 

А це відео від 28.01.2022 р. геть не сьогоднішнє.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, natalka) сказано:

А я казав, що вздовж дороги повинні рости дерева.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, volks сказано:

А я казав, що вздовж дороги повинні рости дерева.

І заодно слугувати відбійником ? :)

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, SergLutsk сказано:

І заодно слугувати відбійником ? :)

А чим погано? Затінок є, свіже повітря є, гарно? Так. А як раз зупинить бовдура, то це краще, ніж когось іншого/багатьох інших.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, NeoN сказано:

А чим погано? Затінок є, свіже повітря є, гарно? Так. А як раз зупинить бовдура, то це краще, ніж когось іншого/багатьох інших.

Та нічого поганого напевне, але якщо я вірно зрозумів, то схоже бовдур таки лишився на дорозі, а вилетів - той хто спасався від нього. Тобто завжди є й інша сторона. Наприклад, уяви, що ти їдеш по правилах, але тобі зустрічну на обгоні перекриває бовдур, ти, щоб уникнути лобового зіткнення, вивертаєш вбік, втрачаєш керування, злітаєш з траси, і тут: варіант А - зустрічаєшся з тополею 3 метри в діаметрі; варіант В - котишся далі по полю кукурудзи/картоплі/пшениці. Який варіант вибереш ?

Тому все відносно, так, дерева то звичайно добре, але...  різкий бумц теж не завжди найкращий варіант

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, SergLutsk said:

Та нічого поганого напевне, але якщо я вірно зрозумів, то схоже бовдур таки лишився на дорозі, а вилетів - той хто спасався від нього. Тобто завжди є й інша сторона. Наприклад, уяви, що ти їдеш по правилах, але тобі зустрічну на обгоні перекриває бовдур, ти, щоб уникнути лобового зіткнення, вивертаєш вбік, втрачаєш керування, злітаєш з траси, і тут: варіант А - зустрічаєшся з тополею 3 метри в діаметрі; варіант В - котишся далі по полю кукурудзи/картоплі/пшениці. Який варіант вибереш ?

Тому все відносно, так, дерева то звичайно добре, але...  різкий бумц теж не завжди найкращий варіант

Ще може бути варіант С - перевертаєшся к-сть разів пропорційно швидкості. 

Тому все відносно, але насадження добре також захищають від переметів на дорозі. 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, SergLutsk сказано:

І заодно слугувати відбійником ? :)

забійником

 

 

 

1 година тому, Fahrenheit сказано:

але насадження добре також захищають від переметів на дорозі. 

Ти правильно сказав. Насадження.

дерево - то смерть у 90% випадках. Густі кущі - ну як максимум погнутий і подряпаний кузов. Ну і захист від переметів. Дерево так не захищає.

Крім того дерева то і гіляки поламані, і самі дерева зламані. і т.д

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

IMG_20221203_160416.thumb.jpg.da70b64a647d6589322d5541af6ff559.jpg

Затилочна частина якісного шолома, не нехтуйте засобами безпеки. Можна сказати друге день народження сьогодні :rolleyes:

  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Серега89 сказано:

Затилочна частина якісного шолома, не нехтуйте засобами безпеки

То що справді з машиною так зіткнувся чи просто десь полетів через яму через голову ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, SergLutsk сказал:

То що справді з машиною так зіткнувся чи просто десь полетів через яму через голову ?

З машиною, я перший з сальто летів, вел за мною у догонку + ще ловив його після падіння, бо побачив що на мене летить, а він вагу має норм.

То як від тебе їхав, біля 5 школи, авто повертало під "кірпіч" і мене не пропустило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В умовах,коли ліхтарі вуличні вимкнені , освітлення і нуль- їздити по Луцьку ровером- просто гра в рулетку зі смертю..

Ще дехто у дорожньому жилеті їздить, то хоч якось видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Unknown сказал:

Серега89, тобою все ок,  серйозно не постраждав? 

Норм, ще не таке було, ходити трохи боляче, все ціле, пару забоїв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Nokian сказал:

В умовах,коли ліхтарі вуличні вимкнені , освітлення і нуль- їздити по Луцьку ровером- просто гра в рулетку зі смертю..

Ще дехто у дорожньому жилеті їздить, то хоч якось видно.

Це вдень було, видимість супер, людина просто по ходу розгубилася в повороті коли побачила знак, потім вирішила на розворот піти а на мене не звернула уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Серега89 сказано:

Це вдень було, видимість супер, людина просто по ходу розгубилася в повороті коли побачила знак, потім вирішила на розворот піти а на мене не звернула уваги.

Там по ходу ще перед ,,поворотом,, стоїть знак ,, рух лише прямо.,,.

Так що цеглина для повертальника ніяк не має стати несподіванкою.

Але третина знаків не знає,третина ,не бачить, а ще третина тупо валить ,куди хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Серега89 сказано:

То як від тебе їхав

Та я так і зрозумів, трохи якось навіть і незручно стало, що опосередковано через мене таке сталось.

То як потім з водієм ситуацію розрулювали ? Я ж так розумію, що з такими сальто не тільки в тебе забої, а вірогідно і машина і вел з "наслідками". Що з матеріальними нюансами ?

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SergLutsk сказал:

Що з матеріальними нюансами ?

Як не дивно, авто більше постраждало ніж вел, навіть вісімки немає на передньому колесі. В ато крило в утіль + ще бампер здається, капота не бачив. Нормальний, адекватний водій. Я прикинув, що матеріально постраждало і він одразу на місці оплатив, були причини багато з нього не брати. А "синяки" то таке....

Люди приїхали зі сходу, у відрядження, міста зовсім не знали. 

Змінено користувачем Серега89
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сучасні авто напевно так і роблять, не значне зіткнення а залізо в злам. Сам бачив на світлофорі якесь авто виїхало чуть в інше то пів передка як не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, MACCEN сказано:

Сучасні авто напевно так і роблять

Ну взагалі то так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...