Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

44 минуты назад, Ko3bMa сказал:

І штрафувати! Штрафувати так, щоб рік грошей на бензин не було!

Класно було в 2008, коли штрафи підняли і вони реально по півзарплати були. Але з іншого боку штраф за п'янку значно більший ніж зарплата і все-одно бухі їздять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

Класно було в 2008, коли штрафи підняли і вони реально по півзарплати були. Але з іншого боку штраф за п'янку значно більший ніж зарплата і все-одно бухі їздять.

Так и сейчас минимальный 510грн. Не считая 230 за не остановку на вимогу полиции, но его вместе с другим дают.

За пьянку не останавивает даже второй штраф и изъятие прав, у нас несколько дтп с такими придурками.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Unknown сказано:

саме так!

прогресивні штрафи + інші покарання, які будуть достатньо вагомими для тих, хто має багато грошей і нечутливий до штрафів. І невідворотність таких покарань. Тоді в десятки, якщо не сотні разів поменшає правопорушень на дорогах.

 

Коли п'яний сідає за кермо він вже не думає про відповідальність на дорозі, а тим більше про штрафи.

 

А по ДТП в нас... самі ж батьки дозволили і навчили кермувати, батько за кордоном а машина простоює, ось і результат :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ножем теж вчать користуватися,не всі ж потрошителями стають.

А в кого задатки стати,того і вчити не треба,і ЖОДНІ заборони,штрафи,покарання його НЕ ЗУПИНЯТЬ.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

За пьянку не останавивает даже второй штраф и изъятие прав, у нас несколько дтп с такими придурками.

Таких би в Сингапур на перевиховання.  Або сюди методи,  подібні до їхніх... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 15.12.2021 at 15:43, Unknown сказано:

Таких би в Сингапур на перевиховання.  Або сюди методи,  подібні до їхніх... 

 

або наряди в опу:D

 жаль що більшість  правил для простих смертних. діда на жигулі заштрафують досмерті, а мудака на крузаку відпустять за умовні 250 грн. так і живем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого його понесло повертати перед самим авто, правила забув чи не знав????

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Vikvik Mawr сказал:

чого його понесло повертати перед самим авто, правила забув чи не знав????

 

Імхо по телефону триндів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Імхо по телефону триндів

можна і по телефону триндіти, я взагалі дивуюсь, штатні handsfree - ще з незапам'ятних часів, а в цього пижика 100%, але накуя...

Часто бачу ситуацію, їде краля на якомусь не дуже старому паркетнику, однією рукою тримає кермо, іншою - телефон біля роту, але не біля вуха,

накуя вони так роблять, це прикол такий?

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

чого його понесло повертати перед самим авто, правила забув чи не знав????

написано що за кермом - був іноземець, але, навіть в такому випадку - адекватність викликає сумніви.

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Bliksss сказал:

накуя вони так роблять, це прикол такий?

ізначально : навушники,відеозвязок, громка связь, а потім входить в привичку, так і лазять, ніби зараз телефон надкушувати буде 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Bliksss сказал:

можна і по телефону триндіти, я взагалі дивуюсь, штатні handsfree - ще з незапам'ятних часів, а в цього пижика 100%, але накуя...

Часто бачу ситуацію, їде краля на якомусь не дуже старому паркетнику, однією рукою тримає кермо, іншою - телефон біля роту, але не біля вуха,

накуя вони так роблять, це прикол такий?

Знаєш, в мого дядька Мерс GLC вже 4-й рік, а він тільки зараз взнав, що в нього є підігрів руля. Я вже не кажу про всілякі дістроніки та інші системи безпеки. І телефон він тримає в руках, бо не може розібратись з мультимедійкою. Так і в інших людей.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Mr.X сказано:

І телефон він тримає в руках, бо не може розібратись з мультимедійкою.

Мабуть - не хоче, бо не може в такому випадку не проходить, йому в принципі - в облом це запам'ятовувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Bliksss сказал:

Мабуть - не хоче, бо не може в такому випадку не проходить, йому в принципі - в облом це запам'ятовувати.

 

Ну так, як з це часто буває з офісними користувачами пк. А потім кажуть - воно саме нажалося/зробилося.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Bliksss сказано:

Часто бачу ситуацію, їде краля на якомусь не дуже старому паркетнику, однією рукою тримає кермо, іншою - телефон біля роту, але не біля вуха,

накуя вони так роблять, це прикол такий?

 

може професійна звичка?

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Mr.X сказано:

Знаєш, в мого дядька Мерс GLC вже 4-й рік, а він тільки зараз взнав, що в нього є підігрів руля.

Так воно ж саме мало б включатись при низьких температурах. В мене не мерс, але з заводу активована функція включення підігрівів руля і сидінь при температурі менше за +4

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Lisovic сказал:

Так воно ж саме мало б включатись при низьких температурах. В мене не мерс, але з заводу активована функція включення підігрівів руля і сидінь при температурі менше за +4

В нього кнопкою вмикається. В мене теж підігрів руля вмикається на підрульовому пелюстку. Автоматичне вмикання, може де і є зашите в налаштуваннях, але я ще теж не розібрався.:D

Змінено користувачем Mr.X
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Mr.X сказано:

В нього кнопкою вмикається. В мене теж підігрів руля вмикається на підрульовому пелюстку. Автоматичне вмикання, може де і є зашите в налаштуваннях, але я ще теж не розібрався.

Ну в мене теж можна кнопкою включити в магнітолі, але по замовчуванню іде автовключення при запуску при низькій температурі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Bliksss сказано:

елефон біля роту, але не біля вуха,

накуя вони так роблять, це прикол такий?

 

вони не знають слова гарнітура, а знають навущники, от звідти і пішло!  Коли чуєш співрозмовника в навушниках а говорити треба в мікрофон, а він є лише в телефоні!  От так і навчилися.

І ще й тримає на 3-х пальчиках, як рознос із пивом. Чи піалу чаю!

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

І ще й тримає на 3-х пальчиках, як рознос із пивом.

до речі, це помітив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Жінка, яку збив малолєтка на переході біля Там-Таму і яка лежала у комі, померла.

Може цього малолітнього довбограя все ж таки надовго посадять?

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Electronshik сказал:

Жінка, яку збив малолєтка на переході біля Там-Таму і яка лежала у комі, померла.

Може цього малолітнього довбограя все ж таки надовго посадять?

Теперь в ПТУ  не разрешат ходить...

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...