Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Electronshik сказано:

У підземному переході можливість збити пішоходів машиною майже нульова.

Взагалі в таких питаннях безпека має бути на першому місці.

зате там тебе можуть запросто побити/пограбувати чи взагалі прирізати. Колись читав, що це було одним з факторів чого підземні переходи стали робити рідше

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Dima4s сказано:

зате там тебе можуть запросто побити/пограбувати чи взагалі прирізати.

В Луцьку - для цього навіть підземний перехід не потрібен ))

Як правило, у підземному переході - грабують не посеред білого дня.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підземні переходи не панацея, а тим більше так як їх в нас будують то взагалі треш. Бажаючі можуть приїхати в Рівне походити там по них, зараз якраз погода підходяща, ходиш весь на стрьомі щоб випадково потилецею не тріснутись і сходи не покришити. Додуматись зробити з якогось глянцевого граніту сходи і пандус це просто вєрх інженєрной мислі. От тільки не треба писати, що треба то все з умом робити, сходи і пандуси посипати і подобне, можете зайти в тему про "благоустрій міста" і пересвідчитись що в нас його якщо зроблять то точно через жопу.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Electronshik сказал:

У підземному переході можливість збити пішоходів машиною майже нульова.

Взагалі в таких питаннях безпека має бути на першому місці.

Ну якщо безпека понад усе, то лише на Соборності треба 9 підземних переходів.

  • Ха-ха 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Я не пам'ятаю нічого. Я пам'ятаю тільки, вже як лежав біля машини і мене ногами били. В мене синяки не від ДТП", - сказав Дмитро Рудюк на запитання судді про те, чи пам'ятає він, як його затримували."

http://www.volynpost.com/news/196356-16-richnogo-luchanyna-iakyj-zbyv-pishohodiv-na-sobornosti-vzialy-pid-cilodobovyj-domashnij-aresht

можливо прозвучить жорстоко, але - от якби там "випадково" придушили, можливо іншим була б наука ... надіятись на "справедливий і гуманний суд" в наш час неможна ... ніхто не думає про наслідки, тому і літають, бо знають що можна "відмазати", особливо якщо гроші є .... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, dj_design сказал:

можливо прозвучить жорстоко, але - от якби там "випадково" придушили, можливо іншим була б наука ...

Не була б. Щодня новини про те, як водії самоліквідовуються. Сильно інших зупиняє?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, volks сказал:

Не була б. Щодня новини про те, як водії самоліквідовуються. Сильно інших зупиняє?

 

 

ви не зрозуміли .. я про "виконання вироку" .. на місці ... так це самосуд, так це погано .. але це, на мою думка, називається - люди втратили почуття страху за свої дії .... тому що суспільство стало надто гуманне ...

Змінено користувачем dj_design
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Bliksss сказал:

16-річному лучанину Дмитру Р., який 12 грудня 2021 року в Луцьку на проспекті Соборності, перебуваючи за кермом легковика, здійснив дорожньо-транспортну пригоду, внаслідок якої постраждало п’ятеро осіб, обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

 

Суд заборонив 16-річному лучанину залишати житло цілодобово, крім годин навчання в ЛПТУ №9, терміном на 2 місяці. Водночас обвинувачений має здати на зберігання державним органам паспорт, якщо його має, задля запобігання виїзду за кордон. Хлопцю також порадили утриматись спілкуватися зі свідками ДТП.

 Если у малолетки хватило ума летать без прав, не уверен, что он дома будет сидеть ждать суда. Или это сделали для родственики могли с ним пообщаться, еще и указали, где вне дома можно "встретить"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, dj_design сказал:

ви не зрозуміли .. я про "виконання вироку" ..

Так і я про те. Часто дерево чи стовп відразу виконує "вирок", але це ж нікого не зупиняє

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, xc90 сказано:

Бачиш, Жень - ти спочатку згадуєш Європу, але міста чомусь називаєш лише українські чомусь.

Ок. Вроцлав, Варшава, Познань.

Будапешт.

Прага

В Ризі не бачив, бо в Старому місті немає. А на іншу сторону Західної Двіни не їздив. Там нове місто. То там може і є.

 

11 годин тому, xc90 сказано:

Якщо вже складнощі в будові і конструкції - то може краще машинки трохи під землю?

Як варіант. В Києві таке теж є. Щоб Європи всякі не згадувати :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Mr.X сказано:

Женя, років 30 назад, молодь слухала Сектор Газа та Красную Плесень. Там тексти не сильно культурніші.;)

Ти їхні тексти порівняй. Дурня там і там. Згоден. Але в "наших" хоч воно в тему було.

"Дела давно минувших лет, преданья старины глубокой!"  Це "Казка" починалася в Сектора газа.  Та і то цих груп було ну скільки - ДВІ, все. На вскидку.

А азараз що? "Доедаю промежность...." "ебу всё что шевелится" "бля пиздец какие тёлки в моей постели".

А зараз кожне бидло, що взяло в руки мікрофон почало вважати себе крутим репером! А якщо матюкається - то взагалі перець!  І таких "перців" - 99%. з того що вони слухають.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, romanc сказано:

Если у малолетки хватило ума летать без прав, не уверен, что он дома будет сидеть ждать суда.

да не такий він продуманий, на суді трохи бикував перед журналістами, вибачатись не став, співчуття постраждалим - відмовився висловити. 

На запитання як сталось -- "не помню..." стандартна амнезія в таких випадках

24 хвилин тому, romanc сказано:

Или это сделали для родственики могли с ним пообщаться, еще и указали, где вне дома можно "встретить"

навряд чи він буде в бурсу ходити.

Тай взагалі, якщо дасть Бог ця жінка що в реанімації - виживе, може і на условку розраховувати, або, на покарання нижче мінімально можливого.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, xc90 сказано:

В тебе діти виросли (з коляскою стрибати в перехід вже не треба), ноги працюють обидві (плюс фактор хорошої удачі в ожеледь) - здається, що може бути поганого в підземному чи наземному переході, правда?

Все вирішується. Ліфти. Ескалатори. Пологі сходи. АБИ БАЖАННЯ. Бо інакше скидається на відмазки.

 

2 годин тому, halmer сказано:

Підземні переходи не панацея, а тим більше так як їх в нас будують то взагалі треш. Бажаючі можуть приїхати в Рівне походити там по них, зараз якраз погода підходяща, ходиш весь на стрьомі щоб випадково потилецею не тріснутись і сходи не покришити. Додуматись зробити з якогось глянцевого граніту сходи і пандус це просто вєрх інженєрной мислі. От тільки не треба писати, що треба то все з умом робити, сходи і пандуси посипати і подобне, можете зайти в тему про "благоустрій міста" і пересвідчитись що в нас його якщо зроблять то точно через жопу.

ок. Яка альтернатива?

 

On 13.12.2021 at 17:28, paksivatova сказано:

Зайцева сидить

Подейкують. Що сидить не вона. Вона уже давним давно за кордоном з іншими документами.

А замість неї сидить якась "терпила". якій забезпечили безбідну "старість" і якій мало що втрачати. + її родичі на волі живуть безбідно.

 

 

1 година тому, dj_design сказано:

"Я не пам'ятаю нічого. Я пам'ятаю тільки, вже як лежав біля машини і мене ногами били. В мене синяки не від ДТП", - сказав Дмитро Рудюк на запитання судді про те, чи пам'ятає він, як його затримували."

Адвокатша відпрацьовую на 5 балів!

 

Але справа надто резонансна. Просто так не вийде відмазатися.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

ок. Яка альтернатива?

Я альтернативи взагалі не бачу, довбойоби, пьяні, обдолбані як були так і будуть, побудують підземку то туда умудряться заїхать і людей передавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, halmer сказано:

Я альтернативи взагалі не бачу

Тобто хай далі збивають на переходах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Тобто хай далі збивають на переходах?

Якщо ти думаєш що проблема в інфраструктурі то ти помиляєшся. Можна канєшно весь транспорт заборонить, тоді перестануть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амнезия и синяки при задержании, - будут давить  на неправильность задержания. И погони, детки испугались от этого и их действия в невменяемом состоянии.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, romanc сказано:

Амнезия и синяки при задержании, - будут давить  на неправильность задержания. И погони, детки испугались от этого и их действия в невменяемом состоянии.

там і без відмазок - світить мінімум, якщо жінка виживе.

Тай взагалі, навіть якщо дадуть 3 роки, що таке 3 роки "малолєтки", якщо тобі всього 16 років? все життя попереду.

через рік/півтора- додому...

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, halmer сказано:

Якщо ти думаєш що проблема в інфраструктурі то ти помиляєшся.

І де ж моя помилка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zheny@ сказано:

І де ж моя помилка?

Я вище писав

 

42 хвилин тому, halmer сказано:

довбойоби, пьяні, обдолбані як були так і будуть, побудують підземку то туда умудряться заїхать і людей передавить.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halmer сказано:

Я вище писав

З твого посту слідує, що виходити з дому в принципі небезпечно, бо

 

1 хвилина тому, halmer сказано:

довбойоби, пьяні, обдолбані як були так і будуть

Замкнуте коло.

 

2 хвилин тому, halmer сказано:

побудують підземку то туда умудряться заїхать і людей передавить.

Таке траплялося..

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

З твого посту слідує, що виходити з дому в принципі небезпечно, бо

 

Вдома теж не особо безпечно, сусіди за допомогою газу можуть будинок на пару поверхів меншим зробити, а то і весь рознести. 

 

12 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Замкнуте коло.

Так і я про те, різні страшні речі траплялись і будуть траплятись і ніфіга з цим зробити неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, halmer сказано:

Так і я про те, різні страшні речі траплялись і будуть траплятись і ніфіга з цим зробити неможливо.

 

3 хвилин тому, halmer сказано:

Вдома теж не особо безпечно, сусіди за допомогою газу можуть будинок на пару поверхів меншим зробити, а то і весь рознести. 

 

 

Ти не так живеш ,часом?

 

 

depositphotos_53830649-stock-photo-russi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halmer сказал:

ніфіга з цим зробити неможливо.

Скандинавам якось вдається.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

Скандинавам якось вдається.

Не лише. Півсвіту якось з цим порається.

Але там все не через інфраструктуру (хоча і це чималий фактор) , там якраз таки невідворотність покарання і неможливість відмазатися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...