Перейти до змісту

Shabash

Учасники
 • Кількість зміста

  199
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Всі записи від Shabash

 1. Не зовсім так. Це досить поширене у світі явище - зберігати речі, яких лишилось одиниці, або, як у даному випадку, не лишилось зовсім. Для того і створюються музеї та приватні колекції. Тим більше, що вище згаданий тролейбус був саме українського виробництва, а це частина історії нашої держави.
 2. Підтримали усією сім'єю. Також прошу приєднатися усіх не байдужих до збереження історії нашого міста і не допустити такої ситуації, як із бортом 23 - це був останній у світі тролейбус моделі "Київ-6", і його не змогли вберегти від знищення.
 3. Придбають послугу зварювальника напівавтоматом та токаря (бажано у одній особі), із власною майстернею (гаражем). Детальніше по роботі за номером: О*66*255*O*777
 4. Куплю Яву 350-638 (пенал). Основні вимоги: недорого і присутність документів (живий власник, якщо продаж по техпаспорту). Детальніше за номером: О*66*255*О*777
 5. Ок. Заберу обидві. Як ми можемо зустрітись?
 6. Нарешті наклеїв. На XRN 3 стало, як рідне. Jl6owa, дякую за оперативність та доставку.
 7. Взяв 2 шт. до XRN 3, та провів краш-тест - проїхався з ними без коробки у переповненій маршрутці)) Так от, у Jl6owa це реально скло. Після НР візьму ще пару
 8. Shabash

  Вікна після ремонту

  Вікна віддані, тему можна у смітник.
 9. Shabash

  Вікна після ремонту

  Віддам 2 дерев'яні вікна з "хрущовки" - можливо комусь потрібно на теплицю, тощо.. Скло у рамах подвійне, всі шибки цілі. Самовивіз з пр. Волі. До авто допоможу знести. Віддаю до вечора суботи - далі виношу на смітник. Деталі за тел.: О*66*255*О*777
 10. Shabash

  Де купити таку страшилку?

  http://www.mandmtoys.com/sneekums-snitch/
 11. Shabash

  Приколи Луцька

  Маленький пост на залізничному вокзалі))
 12. Shabash

  Гральні автомати минулого

  Усім привіт! Цікавить доля таких апаратів, як на фото. Колись такі були майже у кожному кінотеатрі, будинку культури, у парках та автостанціях.
 13. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Дякую! Так, зі слів автора - перша половина 60-х.
 14. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Ну і у продовження теми. 1. Будинок, у якому жив тесть (2 пов., перші 3 вікна зліва-направо). Будинок було знесено при будівництві дороги. Не полінувався сходити на "історичні" місця і зробити сучасні фото для порівняння: 2. Першотравнева демонстрація: Поки усе))
 15. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Шановний olex, будьте уважнішим, і читайте мій пост вище. Ще раз повторюю: фото із альбому тестя. Сканера у тестя немає, тому довелося фот-ти на телефон, а потім "підшаманити" у "Фотошопі". З приводу панорамного фото - не скажу. Фото приклеїне (як і решта у альбомі), тому відривати його, щоб глянути тильну сторону немає змоги: Іще якісь докази потрібні?))
 16. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Як і обіцяв постом вище, продовжую викладати фото із альбому тестя: Далі буде))
 17. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Випадково знайшов ці фото, переглядаючи альбоми жінчених батьків. Автор - мій тесть. Орієнтовна дата - перша половина 60-х. Далі буде))
 18. Shabash

  Розшук велосипедів

  Vortex 04.06.2015 цей велосипед було викрадено з під'їзду будинку по вул. Гордіюк тел.: О*5О*55О*61*20 Дякую за допомогу усім небайдужим.
 19. Shabash

  Луцьк 45-91 р.р.

  Ще трохи, і сучасний парк саме так і виглядатиме))
×