Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП


Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

А на фото якраз місце виїзду на кільце - варіантів влізти під бус була маса. Хоча б з Відродження в розріз через кільце до ринку - сам таке не раз бачив.

 

Да ладно, бус ні причому, мимо проїжджав і просто в кадр попав.

 

Цитувати

Повідомляється, що машина Audi збила велосипедиста на кільці біля Північного ринку орієнтовно о 8 год ранку 10 липня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, $ΩLΩMΩN said:

Да ладно, бус ні причому, мимо проїжджав і просто в кадр попав.

Логічно що напишуть що машина збила, а не під колеса вліз. Бус він ніби як важкуватий, загальмувати швидко не може.

Так само міг і Ауді не пропустити, запросто - неадекватів на авто більше бо самих авто більше. Тут треба дивитись висновок.

Але я не про те. Я про

Quote

А що, велосипедисти чимось особливі що їм треба посилена увага?

Це як діти в аваріях. Читаєш новини - оужс, аварія, розбилось 10 людей І СЕРЕД НИХ ОДНА ДИТИНА! Кошмар прямо, на інших якось пофігу одразу повинно ставати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

Але я не про те.

 

Ви мабуть не їздили велосипедом по місту. Велосипедистів багато хто з водіїв не вважає за учасників дорожнього руху.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, $ΩLΩMΩN said:

Ви мабуть не їздили велосипедом по місту.

Їздив, і бачив з ким доводилось ділити дорогу. Тому і пішохід. Нунафіг, здоров'я важливіше.

 

Quote

Велосипедистів багато хто з водіїв не вважає за учасників дорожнього руху.

Я саме про це писав в першому повідомленні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Cherman сказано:

Так само можу сказати, що багато хто з велосипедистів, ніколи в очі не бачив ПДР.

 

І з пішоходів теж. То що їх потрібно давити?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

І з пішоходів теж. То що їх потрібно давити?

не бажано, можна бампер/капот пошкодити.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, alexvvv сказано:

не бажано, можна бампер/капот пошкодити.

 

Можете уточнити?

 

"Небажано" чи "Не. Бажано!" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про велосипедистів можна писати дуже багато. Я, особисто, їх дуже боюся, особливо їхні переїзди через пішохідні переходи.

 

З останнього:

- неадекват чи то вколотий в суботу по Волі їхав хлилями по 2/3 ширини полоси (в сторону Київського майдану).

- підйом біля спортивної в центр (дівчина від супермийки їхала (з вул. Івана-Франка) і по діагоналі через пішохід поїхала до першої школи, прямо під машиною здійснювала цей маневр. Поїхала далі по зустрічній на вул. Заповітна. Водій відкрив вікно, щось хотів її поматюкати, а вона в наушниках - нуль емоцій.

- Карпенка-Карого, велосипедист під мухою сів відпочити прямо на полосі, напевно, втомився педалі крутити. (сам він сидів на бордюрі, велосипед на дорозі біля нього).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Arden сказано:

Про велосипедистів можна писати дуже багато. Я, особисто, їх дуже боюся, особливо їхні переїзди через пішохідні переходи.

Неадеквати є серед водіїв, велосипедистів, пішоходів. Тільки постійні високі штрафи допоможуть, само воно не розсмокчеться. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halmer сказано:

Трохи коряво вставилось, але ладно, думаю і так сойдьот.

ніхто не постраждав, бо не було перевищення швидкості 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, $ΩLΩMΩN сказано:

 

Це спуск з Яровиці на Набережну?

Зв'язківців  - Карпенка-Карого

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.07.2020 at 18:56, halmer сказано:

Трохи коряво вставилось, але ладно, думаю і так сойдьот.

 

К Карого є найдовшою вулицею Луцька і частиною транзиту з Львівською до Вишкова.

Трафік там олдин з найскладніших.

Було би дуже клосно Опустити ділянку цієї вулиці ( для транзитчиків) разом із залізнмчною колією в тунель під землю.

Знялась би тема залізничних переїздів та звільнилась купа дорогої землі в центрі міста.

Ну на це треба гарних проектантів, їм треба гарно заплатити, це ж не Старий базар розганяти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

"Поляк" вирішив проти шерсті поїхати?

Spoiler

cb-1184720877580589683553205176427859219628968n.jpg

 

cb-11831083126875578781566434290001561440025883n.jpg

Змінено користувачем turbo
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, turbo сказал:

"Поляк" вирішив проти шерсті поїхати?

права купив, а де полоса повороту на право не поняв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.08.2020 at 17:05, Arden сказано:

права купив, а де полоса повороту на право не поняв)

 

Може бути не так. Ви по навігатору їздили?

 

З власного досвіду: 

заїхав я у Київ на своєму авто в 2018 р. по навігатору. Потрібно було вирішити серйозні проблеми.

Так от теж по навігатору їхав і ледь на зустрічну смугу не виїхав. Правда там була дорога з 6 смуг ніби. Не знаю, чи то через проблеми чи то через втому але був би повернув не туди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.07.2020 в 12:21, Nokian сказал:

К Карого є найдовшою вулицею Луцька і частиною транзиту з Львівською до Вишкова.

Трафік там олдин з найскладніших.

Було би дуже клосно Опустити ділянку цієї вулиці ( для транзитчиків) разом із залізнмчною колією в тунель під землю.

Знялась би тема залізничних переїздів та звільнилась купа дорогої землі в центрі міста.

Ну на це треба гарних проектантів, їм треба гарно заплатити, це ж не Старий базар розганяти.

В тому місці на К-Карого стічну дощову воду побороти не можуть, а Ви про тунелі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Готуються заминати справу?

 

Увечері 27 вересня на перехресті вулиць Гнідавська і Потебні у Луцьку сталася аварія з потерпілими, одна з яких померла у кареті швидкої медичної допомоги. За кермом одного з двох автомобілів-учасників ДТП був чоловік керівниці сектору комунікації Головного управління Нацполіції у Волинській області Ольги Бузулук Роман Бузулук.

Spoiler

Сама Ольга Бузулук перебувала у автомобілі на пасажирському сидінні. Утім ситуацію речниця патрульних поки не коментує, зауваживши лише, що триває слідство, яке, за її словами, буде неупередженим.
Нагадаємо, приблизно о 22:30 27 вересня трапилася ДТП за участі двох автомобілів – Volkswagen Passat та Infiniti QX 50. Роман Бузулук був за кермом останнього.
Пасажирку Volkswagen Passat забрала карета швидкої медичної допомоги, але, на жаль, під час доставлення до лікарні остання померла. Жінці було 47 років. Вона їхала у автомобілі разом зі своїм чоловіком.


За інформацією сектору комунікації поліції області, вже відомо, що один з водіїв був нетверезим. Як повідомляють джерела видання та очевидці події, йдеться про Романа Бузулука.

 

 

Screenshot 2020-09-29 083658.jpg

Змінено користувачем xc90
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, xc90 сказано:

Готуються заминати справу?

з чого ти зробив такі висновки?

 

P.S. Я не заперечую можливість, але, поки не бачу "щоб хтось і до чогось готувався"

Змінено користувачем Bliksss
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Bliksss said:

з чого ти зробив такі висновки?

Не сподобалось формулювання "один з водіїв...", ніби в поле чудес.

Типу "якщо домовимось, то визнаємо бухим іншого".

  • Ха-ха 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, xc90 сказано:

Не сподобалось формулювання "один з водіїв...", ніби в поле чудес.

це так, але не важко здогадатись про кого мова, якби був бухий водій пассата - написалиб одразу, ще й з пподробицями - хто такий, як звати, де живе )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Bliksss said:

це так, але не важко здогадатись про кого мова, якби був бухий водій пассата - написалиб одразу, ще й з пподробицями - хто такий, як звати, де живе )))

От і я про те...
Ладно, будемо вірити в справедливість. Зайвий розголос всеодно не завадить.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...