Перейти до змісту

Підхід до вибору ділянки під приватний будинок


Damask

Рекомендовані повідомлення

Власне цікавить наступне питання - які критерії ви приймаєте коли вибираєте ділянку під приватний будинок для постійного проживання.

З того що сам надумав це:
- навність комунікацій (світло, газ, вода);
- близкість школи (для майутніх дітей);

- адекватний доїзд на авто;
- розміщення Луцьк або + 5км навколо Луцька;

- розмір длянки від 6 до10-12 соток;

 

Які райони міста або ж села навко Луцька ви б порадили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь

Немаловажно - хороші сусіди. Бо як попадеться якийсь придурок, буде розміряне життя портити :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Юріч сказал:

Немаловажно - хороші сусіди. Бо як попадеться якийсь придурок, буде розміряне життя портити :).

наприклад такий як карамба, встромить трубу від твердопаливного котла в вікно й буде казати, що йому пох, бо держава куйова й раз він мучится з твердопаливним котлом, щоб економити, то ще хай й всі навкруги мучатся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Damask сказано:

Які райони міста або ж села навко Луцька ви б порадили?

А на якийм бюджет ви розраховуєте.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Факторів там - тьма, як от високий рівень грунтових вод (вічно топитиме і прощай підвал), схил (нереально дорого його вирівняти), невідповідність меж ділянки і плану, поза межами НП (там будувати не можна). Куріть профільні (будівельні) форуми, там є і теми приліплені, і розділи відповідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Damask сказал:

- навність комунікацій (світло, газ, вода)

це питання набагато глибше, ніж здаєтся на перший погляд. Бо впливає багато чинників. Й якщо комунікації є поряд, це ще не говорить про те, що вони вам доступні. Світло має обмеження по нагрузці й вам можуть виділити 3 кіловата й все, бо не вистачає, пралку включив, а остальне світло ледь жевріє. Той же самий газ : часто густо по вулиці тягне хтось перший, а до нього інші врізаются. То ввіду різних причин, може виявитись, що окрему лінію тягнути виявится дешевше, ніж врізатись в вже наявну, але в обох випадках це буде кругленька сума. Ну і так далі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Nokian сказано:

А на якийм бюджет ви розраховуєте.?

До  8-10К зелених на ділянку 10-12 соток

39 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

це питання набагато глибше, ніж здаєтся на перший погляд.

Так власне і завів тему, бо хочу зрозуміти для себе, в яку авантюру я ввязуюсь і чи варто це мені робити.
Я однозначно за власний будинок, дружина - за квартиру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рольдружини в оселі перецінити важко,тому варто було би знати,чому вона не хоче будинка.

Може вдасться знайти компроміс ,типу квартира  у двх,чотирьох сімейному будинку на землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, Damask сказал:

Так власне і завів тему, бо хочу зрозуміти для себе, в яку авантюру я ввязуюсь і чи варто це мені робити.

Уууу, це довга й філософська тема :) Надто багато факторів, які є і за і проти, як ви виразились - авантюри :) Якщо відкинути багато багато нюансів, то, імхо, за виступають два моменти : 1 - у вас правильно підвішені руки й ви якщо не все, то більшість робіт можете виконати самі 2 - в вас є грошей на 90% готовності будинку до вселення, знову ж таки при умові, що якщо ви розраховуєте, що вартість будинку під ключ буде вартувати наприклад 40тис уо, то в реалі, це вильєтся в 60-80тис уо. Якщо ж ні перший, ні тим більше, другий пункти не співпадають, то новий будинок ризикує перерости в болісний довгобуд, а якщо ще й навіть приблизно не розбираєтесь, що й як має бути організовано в будинку, то в будинок повний всіляких *косяків*, які регулярно будуть отруювати життя й *смоктати* гроші, на доробляння, переробляння й таке інше.

34 минуты назад, Damask сказал:

Я однозначно за власний будинок, дружина - за квартиру)

як то кажуть в рекламі :) вихід є - дача, з можливістю проживання. Ну це при умові, що власна квартира вже є

 

ЗІ в наш час дешевше купити готовий будинок, на різних стадіях внутрішніх робіт й готовності до проживання, ніж будувати самому, тим більше, якщо в будівництві нема досвіду

ЗІ2 то все мої власні думки, основані на *курінні* деякий час українського http://www.stroimdom.com.ua/forum/ і кацапського https://www.forumhouse.ru . Й біля кожної висловленої мною тези можна спорити до хрипоти, бо ідеально вірного рішення тут немає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власний будинок - це влітку стригти газон, чи порпатися в садку, а взимку гребсти сніг. Причому треба уточнити, чи сільська рада чистить ту ділянку дороги, а то в разі серйозної заметілі можна застрягнути надовго, особливо якщо припаде на вихідні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був в знайомого, в хаті яку він купив за 18 к, дерев'яна, 4-х кімнатна, квадратуру не знаю. 20 соток землі біля хати. Як він мені показав фронт роботи яка планується... Якщо коротко, то буде чувак ще довго там мучитись. Але в нього руки з правильного місця ростуть)

 

Для себе в котре переконався що для криворуких краще квартира, біля будинку надто багато роботи. В квартирі слідкуєш лише за інтерєром і зовнішньою стіною. В будинку на твоїх плечах абсолютно весь дім плюс прибудинкова територія, ще важливо чи є центральний водогон і водовідвід, якщо цього немає то додається септик і безбашенка, що теж постійно потребує уваги і певну кількість грошей.

Вище вже писали про квартиру в спільному домі, подивись ще таунхаузи - досить цікава річ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я працюю на фірмі яка встановлює сигналізацію і відеоспостереження, а також ворота як на в‘їзд , так і на гараж, я хлопці катаюся по всім районам і округам нашого Луцька вєчно і був я скрізь в районі до 10км, кароч, немає ідеального місця, то тралік( маршрутка)не ходить, то двіжуха, то смердить ( вишків) за те Луцьк,у Струмівці  то вже майже вулик, дубенська  так нічьо, гірка полонка то жопа як смердить, ковельська дуже великий загружений напрямок, мені уютно в районі за дачним масивом промінь ближче до села Лаврів,( ну то як на хріники їхати) не така вже загружена траса, такий спокій шо капєц. Чисто мене пре та сторона, не смердить, фури не літають. Особисто я,хату хочу, але в років так 55—65 якщо доживу)) і тільки до 10—15 км. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Особисто я,хату хочу, але в років так 55—65

Після 50 зазвичвй у сімей синдром ,, порожнього гнізда,, зі всіма висновками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex S, все правильно, єдине що якщо все-таки хочеться будинок, то в нас час зменшився геморой порівняно з 90тими роками сильно, а саме:

- телефонія, інтернет все по повітрю

- газ не нужен! ( :) ) , реально непотрібен , для кухні є рішення , все на електриці

- вже реально юзати сонячні панелі, це вже не забавка

- гараж теж не треба сучасним авто

- нові матеріали, блоки, утеплення. Багато описаного гемору уникається відразу на стадії будівництва

 

відомо вже що і як будувати, не треба видумувати велосипедів

Так що все правильно, але в наш час це все вже простіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Після 50 зазвичвй у сімей синдром ,, порожнього гнізда,, зі всіма висновками.

 Чесно, нікуя не поняв, що за синдром такий «порожнє гніздо» просвіти. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

 Чесно, нікуя не поняв, що за синдром такий «порожнє гніздо» просвіти. 

Це просто після 50 років батькам дорослі діти будують (купують, отримують в подарунок...) своє гніздо, тоді батьки залишаються самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, mykola сказано:

тоді батьки залишаються самі.

  Це пічалька, я майже кожен день звоню до батьків і вони в мене ніколи про цей синдром не взнають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи не так.

Люди все життя пнуться,будуються, недосипають ,виховують, а потім діти подорослівши ,оперившись, вилітають в свої гнізда, а батьк в 50+ залишаються самими у великому та шумному колисьгнізді, котре для них тепер занадто велике, занадто затратне і обтяжливе.

Щоб нормально пожити, хату треба збудувати до 35 років.

Можна і в 50, але це вже швидше має бути будиночок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Щоб нормально пожити, хату треба збудувати до 35 років.

 

 Сама найбільша дурниця, якою людина може страдати, Боже спаси, щоб в найкращі свої літа, коли треба жити і кайфувати, витрачати на цю  хуй.ю (стройку) яка через пару років  нікому не потрібна і потребує ремонту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оптимально на мою думку це квартира, дітям гуртки, школа, інститут, друзі і так далі все поряд.

 

І за містом дача на квадратів 60-100, далі там баня чи там ще то по бажанню, яку вже там собі потихеньку обживаєш для того, щоб під старість туди переїхати, свіже повітря, нема суєти міської і все таке інше.

 

Тут в квартирі в лом прибирати чи щось робити, бо часу нема й бажання, а тут хата, газони, сніг і так далі текучка всіляка, клумба, мікро гордина, і все таке інше, спочатку це може й в кайфон, а після 60 думаю не сильно то й захочеться тим всім гребтись.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю одну молоду сімю(ще нема тридцяти), ну будував фактично тесть. Почали у квітні,перед Новим роком вселилися.

Тепер живуть і кайфують.

Дуже багато залежить від ресурсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Harddriver сказал:

Власний будинок - це влітку стригти газон, чи порпатися в садку, а взимку гребсти сніг. Причому треба уточнити, чи сільська рада чистить ту ділянку дороги, а то в разі серйозної заметілі можна застрягнути надовго, особливо якщо припаде на вихідні.

А в дощ ще й місити грязь, бо тротуари рідко де є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Nokian сказано:

Дуже багато залежить від ресурсу.

 Йопамать, канєха!! то майже головне. Я ж то розсуждаю так,що мільонерів серед нас нема,якщо є то супер,удачі,я ж усе по простому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще троха не по темі.

 "Юра,який я їбану.ий,що вистроїв цю ху.ю!,нікому воно зараз не потрібне,бо я сиджу тільки в одній кімнаті перед тєліком і біля  каміна",це мені сказав ДОСЛІВНО один з самих крутих підприємців Луцька,забабахав трьохетажний домік,а сидить тільки у вітальні,потратив на це  міліони і пару років здоров'я,дітям єстєственно пох на те,що тато построїв,бо єстєственно хочуть жити окремо,тепер на другому та третьому порверсі садить вазони і "мучиться"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...