Перейти до змісту

Підхід до вибору ділянки під приватний будинок


Damask

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, Nokian сказано:

 Почали у квітні,перед Новим роком вселилися.

 

 І ще будуть років зо три доробляти і підробляти, бо за вісім місяців  будинок з нуля і до кінця не побудується, казочкі, такі це казочкі від тих хто не вміє навіть перфоратор у руках тримати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь
8 годин тому, yura-patriot сказано:

 І ще будуть років зо три доробляти і підробляти, бо за вісім місяців  будинок з нуля і до кінця не побудується, казочкі, такі це казочкі від тих хто не вміє навіть перфоратор у руках тримати. 

 

Ну не скажи.  Я майже за такий самий період побудувався з нуля до заселення і все гуд. 

Тільки без оздоблення прибудинкової території,  але мені якось пох на неї.  В наступному році зроблю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

 

Ну не скажи.  Я майже за такий самий період побудувався з нуля до заселення і все гуд. 

 

 Ого! прям з фудамента,коробка,накрити,всі внутрішні роботи з усіма проводками і комунікаціями, мебель( кухня, спальнья і т д) прям всьо під ноль??? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Ого! прям з фудамента,коробка,накрити,всі внутрішні роботи з усіма проводками і комунікаціями, мебель( кухня, спальнья і т д) прям всьо під ноль??? 

Якщо є поняття час та гроші, то реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

 

то реально.

 Ну ладно, може і реально, але хлопці мова йшла про построїтися і кайфувати( ми з нокіаном про це говорили) Не знаю як в кого, а я думаю, що кайфувати можна коли все зроблено в хаті повністтю і обгороджено і з різних кнопочьок все відкривається і закривається. І якщо все робити якісно, то потрібно усе контролювати самому і на роботу не ходити, ну хлопці  які вісім місяців під нуль, а? Ну да,хату побудуєш і може в‘їдеш, так що це під нуль все зробив і кайфуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

Ну да,хату побудуєш і може в‘їдеш, так що це під нуль все зробив і кайфуєш?

Кайфуєш від того як на протязі декількох років усе починає покриватися тріщинами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yura-patriot сказано:

 Ну ладно, може і реально, але хлопці мова йшла про построїтися і кайфувати( ми з нокіаном про це говорили) Не знаю як в кого, а я думаю, що кайфувати можна коли все зроблено в хаті повністтю і обгороджено і з різних кнопочьок все відкривається і закривається. І якщо все робити якісно, то потрібно усе контролювати самому і на роботу не ходити, ну хлопці  які вісім місяців під нуль, а? Ну да,хату побудуєш і може в‘їдеш, так що це під нуль все зробив і кайфуєш?

Так ще вій процесу треба задоволення отримувати  :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе-хе, не думав що тема викличе таке обговорення.

З того що сам планував це 4 роки від покупки ділянки до вселення:

Рік 1:
Фаза 1: покупка ділянки, додаткові підготовчі роботи перед копанням фундаменту;

Фаза 2: копка та залиття фундементу;

 

РІк 2:

Фаза 1: коробка та накриття, так званий теплий контур;

Фаза 2: Чорнові внутрішні роботи;

 

Рік 3: 
Фаза 1:  прибудинкова територія (паркан);

Фаза 2: комунікації по будинкку (проводка, вода, опалення);

 

Рік 4:

Фаза 1: чистові внутрішні роботи;

Фаза 2: підготовка до вселення(поклейка шпалер, меблі, побутова техніка);


ПС: як звучало вище, я не мільйонер, до універу жив в селі, після чого в село на ПМЖ уже не повертався.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

Так ще вій процесу треба задоволення отримувати  :)

 Ото я згоден на 100%, повинно тіпти коли пиходиш на свою стройку, а не мучитися і думати коли воно вже бл@ть це все скінчиться))Ой да, кожен кайфує по своєму і дуже багато залежить від фінансів, але і від різних технологічних процесів нікуди не дінешся, навіть якщо в тебе і міліони,хіба що все робити через жопу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, volks сказано:

Кайфуєш від того як на протязі декількох років усе починає покриватися тріщинами.

В квартирах такого немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

В квартирах такого немає?

Мав на увазі будівництво будинку з нуля за півроку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Damask сказано:



З того що сам планував це 4 роки від покупки ділянки до вселення:

 

 Якщо маєте де жити і особо ніхто у шию не жене( теща наприклад:D), то і не спішіть, а дійсно робіть усе з задоволенням і якісно, щоб потім тільки залишилося кайфувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, Alex S сказано:

Просіла воротина -роби, зійшов сніг відірвав ринву-роби ,просіла відмостка-роби, затікає з вулиці вода-роби......

Сходи, ліфти, місця для парковки, сусіди затопили, замкнутий простір, шум, немає власного подвір'я ітд і тп 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, yura-patriot сказал:

 Ото я згоден на 100%, повинно тіпти коли пиходиш на свою стройку, а не мучитися і думати коли воно вже бл@ть це все скінчиться))Ой да, кожен кайфує по своєму і дуже багато залежить від фінансів, але і від різних технологічних процесів нікуди не дінешся, навіть якщо в тебе і міліони,хіба що все робити через жопу. 

Будуватися треба, коли є гроші на 100% будинка. Щоб зробити все і відразу. В мене в квартирі ремонт вже 1.5 року по мірі надходження коштів. Як вже цей бардак задовбав. І це однокімнатна. А якщо уявити таке будівництво будинка по мірі надходження коштів, а ще паркани, благоустрій подвір'я. Це розтягнеться на десятиліття. Бррр..

Тоді вже точно не буде коли жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, volks сказано:

Будуватися треба, коли є гроші на 100% будинка. 

 Ага і помножити на два, тоді може хватить:lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

Будуватися треба, коли є гроші на 100% будинка. Щоб зробити все і відразу. В мене в квартирі ремонт вже 1.5 року

Коли люди спокійно живуть в квартирі і поволі будуються ( 2-3 роки) це нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, case_l сказал:

Коли люди спокійно живуть в квартирі і поволі будуються ( 2-3 роки) це нормально

2-3 -це не поволі, а досить швидко. А якщо люди живуть в квартирі і будуються - це нормально. Головне не заселятись туди до повного завершення робіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

2-3 -це не поволі, а досить швидко. А якщо люди живуть в квартирі і будуються - це нормально. Головне не заселятись туди до повного завершення робіт.

В період неадекватних цін на квартири (2007 рік) було дуже вигідно продати квартиру і на ті гроші збудувати будинок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

 Якщо маєте де жити і особо ніхто у шию не жене( теща наприклад:D), то і не спішіть, а дійсно робіть усе з задоволенням і якісно, щоб потім тільки залишилося кайфувати. 

Живемо зараз на винайняній квартирі на якій все влаштовує  (ціна, власник, умови, розташування). Тому в шию точно ніхто не гонить. Я за фразу "молода сім'я має жити окремо".

Але час іде, думаємо за дитину (нажаль поки ніц не вдається) і хочемо власну оселю. 
Прикинувши свої можливості, власне будуватись в пару етапів виглядає реально, і так, що я здатний потянути (дружина не працює).

 

Глянув, що не відповів на питання чому дружина проти, даю відповідь:
Боїться довготривалості проекту. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій досвід такий: до 20 років жив у квартирі з батьками, одружився і переіхав до тещі в село ( біля Луцька ). На весільні гроші купили ділянку, думав будуватись. Став теж моніторити цю тему як і що. І в кінцевому випадку купили готовий будинок. Будинком самим задоволений, цегла, пластикові вікна, двоконтурний котел і т.д. 72 кв.м. дві кімнати, кухня, ванна, туалет. Загалом роби ремонт під себе,завозь меблі. Але ремонтом все не закінчується. Утеплення ззовні, ринви, окультурення територіі і т.д.  Часу і ресурсів насправді забирає багато, більше ніж очікуєш.

Резюмучи це все то ситуація завжди спірна. Кому що до вподоби. Мені жити комфортніше у власному будинку але садочок і школа вимагають щоденних поіздок. Хоча це теж не проблема бо зранку всі розіхались а ввечері зібрались)))).  Діти в квартирі ніколи не жили але коли гостюють у моіх батьків то по пару раз просяться на вулицю, ім там просто замкнутий простір, компютером і мультиками не затримаеш на довго. А дома в дворі з собакою чи на майданчику годинами граються. Важливий момент щоб по сусідству були однолітки тоді ім веселіше ( в мене якраз такий варіант ).

Не можна сказати що я повністю задоволений але плюсів для себе бачу більше від будинку чи квартири. 

Но тема потребує багато зважень і все передбачити не вдастся. Успіхів вам у виборі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власний будинок це звісно добре....але коли ви міліонер.... то можете починати.....а так я розумію вашу дружину. Знайомі, працюючі, також все розчитані, купили ділянку в Рованцях....кароче вже років 10 будуються і ще кінці краю не видно, жаліють, що не купили відразу готовий будинок або квартиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yura-patriot сказано:

мені уютно в районі за дачним масивом промінь ближче до села Лаврів,( ну то як на хріники їхати) не така вже загружена траса, такий спокій шо капєц. Чисто мене пре та сторона, не смердить, фури не літають.

Тільки зерно возять з другої половини літа, буряки на гнідавський цукровий з вересня майже до грудня, а потім жом назад ще з півроку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SunSeth сказано:

Тільки зерно возять з другої половини літа, буряки на гнідавський цукровий з вересня майже до грудня, а потім жом назад ще з півроку ))

 Да вапщєто, є таке, кароч я ж десь там писав, що нема ідеального місця))

 Ще Новостав подобається, Коршовець. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

 Да вапщєто, є таке, кароч я ж десь там писав, що нема ідеального місця))

 Ще Новостав подобається, Коршовець. 

А Підгайці, Лище, Крупа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/25/2017 at 23:14, yura-patriot сказано:

Я ж то розсуждаю так,що мільонерів серед нас нема,

А чому ти так розсуждаєш?

Що Борду одні невдахи чтають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...