Перейти до змісту

Підхід до вибору ділянки під приватний будинок


Damask

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, Damask сказано:

Глянув, що не відповів на питання чому дружина проти, даю відповідь:
Боїться довготривалості проекту.

І дуже правильно робить.Жінки в цихпитаннях якось відповідальніше відносяться.

Згадаєш ці слова років через 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Nokian сказано:

 

Що Борду одні невдахи чтають?

 ))) а що, як не міліонер то значить невдаха?

 

5 хвилин тому, Nokian сказано:

А чому ти так розсуждаєш?

 просто так чогось собі розсуждаю, а не стверджую. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені просто цікаво,чи читають  Борду луцькі ,ну і обласні ,,господарі життя,, ну і просто багаті буратіни.

Було б цікаво почути їх думки, коментарі.

Вони жбо стали такими, тому що їх мислення трішкі інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Natalia Blagovirna сказал:

Власний будинок це звісно добре....але коли ви міліонер.... то можете починати.....а так я розумію вашу дружину. Знайомі, працюючі, також все розчитані, купили ділянку в Рованцях....кароче вже років 10 будуються і ще кінці краю не видно, жаліють, що не купили відразу готовий будинок або квартиру.

 

Підтримую. Є і в мене приклад з життя. Мій швагро, рідний брат моєї дружини, далеко не бідна людина. Колись вирішив побудувати будинок, хоча міг купити. Так будувався він років шість...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:
В 25.11.2017 в 23:14, yura-patriot сказал:

Я ж то розсуждаю так,що мільонерів серед нас нема,

А чому ти так розсуждаєш?

Що Борду одні невдахи чтають?

Це вже дивлячись яких мільйонерів. Якщо гривневих, то їх тут півборди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Damask сказано:

що я здатний потянути (дружина не працює).

як давно вона не працює?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, case_l сказано:

як давно вона не працює?

Близько року, а що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

 

Підтримую. Є і в мене приклад з життя. Мій швагро, рідний брат моєї дружини, далеко не бідна люлина. Колись вирішив побудувати будинок, хоча міг купити. Так будувався він років шість...

А взагалі будуватись він пробував чи шість років тупо чекав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/25/2017 at 23:32, yura-patriot сказано:

тепер на другому та третьому порверсі садить вазони і "мучиться"

Можна не мучитись, якщо садити вазони зправильною травою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Nokian сказано:

І дуже правильно робить.Жінки в цихпитаннях якось відповідальніше відносяться.

Згадаєш ці слова років через 10.

Інфантильні жінки, що знаходяться на утриманні в чоловіка так і відносяться. Вони так і закінчують в квартирі лежачи на дивані перед телевізором :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11/25/2017 at 21:32, yura-patriot сказано:

дітям єстєственно пох на те,що тато построїв,бо єстєственно хочуть жити окремо,

Внукам буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

зробили будинок під ключ, з шикарним парканом, двома воротами і каліткою з електроприводом і дистанційним керуванням, домік для гостей з гаражем на три машини і з сауною, бруківочка, газончик і так далі...

Ми в жовтні взяли "об'єкт". Були голі стіни, вікна і двері, підведена вода і все - голе поле. На початку листопада хата була повністю обшита ватою та пінопластом, залита тепла підлога(зі всіма гребінками, термоголовками і т.п.), тиждень тому заїжджали туда, провели гаряче водопостачання - участок вже повністю обкладений забором з газоблоку, ділянка розрівняна під газони/туї та іншу ландшафтну фігню, біля хати все закладено бруківкою, в хаті тепло, плиткарі закінчили ванну кімнату і судячи з їх слів, за тиждень мають закінчити всю. На здивуюсь, якщо до нового року там будуть жильці, меблі і техніка. Повторю: на початку жовтня там була абсолютно гола "коробка" на 200 квадратів. Тому я й дивуюсь людям, які будуються два-три-п'ять років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.11.2017 at 16:37, Damask сказано:

Власне цікавить наступне питання - які критерії ви приймаєте коли вибираєте ділянку під приватний будинок для постійного проживання.

З того що сам надумав це:
- навність комунікацій (світло, газ, вода);
- близкість школи (для майутніх дітей);

- адекватний доїзд на авто;
- розміщення Луцьк або + 5км навколо Луцька;

- розмір длянки від 6 до10-12 соток;

 

Які райони міста або ж села навко Луцька ви б порадили?

Найкраще купувати стару розвалену хату, але з підведеними комунікаціями...хату під знос  реконструкцію))) і купа зекономленого часу, нервів і грошей...хоча є полішуки. що за бомжатнік грошей хочуть огого, але то винятки.Такі хати йдуть по ціні дров...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

Повторю: на початку жовтня там була абсолютно гола "коробка" на 200 квадратів.

Якщо гола коробка зі штукатуркою вікнами і дверми, то це вже щось, далі косметичні ремонти і ок. В самого таке (правда не 200 квадратів), хочу на наступний рік весною залити підлоги і заселитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Ми в жовтні взяли "об'єкт". Були голі стіни, вікна і двері, підведена вода і все - голе поле. На початку листопада хата була повністю обшита ватою та пінопластом, залита тепла підлога(зі всіма гребінками, термоголовками і т.п.), тиждень тому заїжджали туда, провели гаряче водопостачання - участок вже повністю обкладений забором з газоблоку, ділянка розрівняна під газони/туї та іншу ландшафтну фігню, біля хати все закладено бруківкою, в хаті тепло, плиткарі закінчили ванну кімнату і судячи з їх слів, за тиждень мають закінчити всю. На здивуюсь, якщо до нового року там будуть жильці, меблі і техніка. Повторю: на початку жовтня там була абсолютно гола "коробка" на 200 квадратів. Тому я й дивуюсь людям, які будуються два-три-п'ять років.

 

Ну, значить швагро не спішив, хоча ремонт ремонту рознь, і в швагра все таки два об'єкта - сам будинок на квадратів 500 і будиночок для гостей з двома спальнями, з гаражем на 3 авто, камінною кімнатою з баром і більярдом, сауною і господарськими кімнатами, десь на 250 (а може і більше) квадратів все разом... Так що тут трохи не ті масштаби...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Юріч сказано:

Ну, значить швагро не спішив, хоча ремонт ремонту рознь, і в швагра все таки два об'єкта - сам будинок на квадратів 500 і будиночок для гостей з двома спальнями, з гаражем на 3 авто, камінною кімнатою з баром і більярдом, сауною і господарськими кімнатами, десь на 250 квадратів все разом... Так що тут трохи не ті масштаби...

Тут, мабуть, тема не про будівництво олігархів, мабуть ТС планує щось в районі 150квадратів +/-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, alexvvv сказал:

Тут, мабуть, тема не про будівництво олігархів, мабуть ТС планує щось в районі 150квадратів +/-

 

Вибачте, дійсно трохи занесло не в ту стєпь. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, alexvvv сказано:

Тут, мабуть, тема не про будівництво олігархів, мабуть ТС планує щось в районі 150квадратів +/-


Саме так, я не мільйонер і чітко розумію що я можу потягнути а що краще навіть не рухати. Цілком тверезо усвідомлюю що для мене будівництво в 4-5 років це ок.

Я хоч і заробляю, але недостатньо щоб за рік - два побудуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Damask сказано:

Саме так, я не мільйонер і чітко розумію що я можу потягнути а що краще навіть не рухати. Цілком тверезо усвідомлюю що для мене будівництво в 4-5 років це ок.

Головне, щоб було натхнення будуватись, все інше є досяжним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, difoto сказано:

участок вже повністю обкладений забором з газоблоку

Хто ж забор з газоблоку робить?

 

4 годин тому, difoto сказано:

Тому я й дивуюсь людям, які будуються два-три-п'ять років.

Питання наявності коштів, я так по трохи й будуюсь в міру можливостей.

П.С. Недавно в колеги син питає 

-тат а тобі легко гроші заробляються?

-каже ні

-а мені легко (2000 подарували на день народження)

от так і ти кому за рік легко, а кому і 5 не легко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Gendruk сказал:

Хто ж забор з газоблоку робить?

 

Питання наявності коштів, я так по трохи й будуюсь в міру можливостей.

П.С. Недавно в колеги син питає -тат а тобі легко гроші заробляються?

-каже так

-а мені легко (2000 подарували на день народження)

от так і тикому за рік легко, а кому і 5 не легко

:0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Gendruk сказано:

Хто ж забор з газоблоку робить?

Газоблок-піноблок - я не вникав, але роблять багатохто, потім плиткою під камінь - і виглядає дуууже бАгато :)

21 хвилин тому, Gendruk сказано:

Питання наявності коштів, я так по трохи й будуюсь в міру можливостей.

То було в контексті того, що людина мала гроші на будинок, але вирішила будуватись, і будувалась 6 років.

Плюс є така штука, як кредит. Один будується за власний кошт, знімаючи житло кілька років, інший бере кредит, будується, вселяється і сплачує банку відсотки. Як на мене - навіть якщо ті відсотки сягають вартості оренди, але своє житло - то таки своє. Я, наприклад, без проблем сплачував би банку 100-200 доларів процентів на місяць і жив би "в себе вдома", ніж жити на з'їомній квартирі, платити ті самі гроші і будуватись кілька років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант знайти ХОРОШОГО однодумця, взяти рдну ділянку на двох, хату теж робити зі спільною стіною.

До четверті зекономсити можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Як варіант знайти ХОРОШОГО однодумця, взяти рдну ділянку на двох, хату теж робити зі спільною стіною.

До четверті зекономсити можна.

не дай Бог. Категорично не рекомендую. Знову ж таки, як то кажуть в народі : *спільна, лише болячка добре*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Nokian сказано:

 

До четверті зекономсити можна

На чому ж така велика економія? Що за байки? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...