Перейти до змісту

Підхід до вибору ділянки під приватний будинок


Damask

Рекомендовані повідомлення

1 хвилина тому, Unknown сказано:

На чому ж така велика економія? Що за байки? 

одна котельня на дві "квартири" це вже мінус 2-3 тис доларів. (звісно, при цьому регулювання тепла індивідуальне), але.... дивись повідомлення Маньяка вище. Я захочу в хаті 16 градусів, щоб менше платити за газ, а "добрий друг" - 22, бо в нього діти і він в трусах по хаті звик ходити - як ділитись будуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 91
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, difoto сказано:

Я захочу в хаті 16 градусів, щоб менше платити за газ, а "добрий друг" - 22, бо в нього діти і він в трусах по хаті звик ходити - як ділитись будуть?

Теплові лічильники. :), і вся економія буде "освоєна". 

Якщо і будувати спільну стіну,  то лише стіну.  З поділом ділянок,  всіх комунікацій та інженерних мереж. В іншому випадку багато приводів для непорозумінь,  сварок... 

А у варіанті спільної стіни економія мала,  а недоліків всерівно купа. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, difoto сказал:

одна котельня на дві "квартири" це вже мінус 2-3 тис доларів. (звісно, при цьому регулювання тепла індивідуальне), але.... дивись повідомлення Маньяка вище. Я захочу в хаті 16 градусів, щоб менше платити за газ, а "добрий друг" - 22, бо в нього діти і він в трусах по хаті звик ходити - як ділитись будуть?

І ще втрачається один великий плюс власного будинка  - тиша за стіною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

І ще втрачається один великий плюс власного будинка  - тиша за стіною.

Ага. А з трьох сторін півнів зранку не хочеш послухати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В порядку флуду. Як по мені, мені квартира краща, бо я ленивий. Жінка преться до хати. Напевно, в її розумінні, хата - то лужайка своя, бесідка і гості, які їдять шашлик. Хоча, вона не ленива, виросла в селі, і перекопати город для неї не створює незручності. На разі, маємо квартиру, де і живемо, і маємо хатку, де будемо жити, коли я стану тянутися до землі). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, sergkots сказал:

Ага. А з трьох сторін півнів зранку не хочеш послухати? 

Ну це в селі, де тримають півнів.

А я сьогодні мав змогу в час ночі послухати перепелку в когось з сусідів, і судячи з грохоту меблів, ще й з дракою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, difoto сказано:

одна котельня на дві "квартири" це вже мінус 2-3 тис доларів. (звісно, при цьому регулювання тепла індивідуальне), але.... дивись повідомлення Маньяка вище. Я захочу в хаті 16 градусів, щоб менше платити за газ, а "добрий друг" - 22, бо в нього діти і він в трусах по хаті звик ходити - як ділитись будуть?

Не варіант з лімітами на газ коли одна котельня один лічильник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть в квартирі не можна гучно музику слухати чи фільми з сабом дивитись. Та багато що гучно не можна робити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, alexvvv сказал:

Мабуть в квартирі не можна гучно музику слухати чи фільми з сабом дивитись. Та багато що гучно не можна робити :)

 Так, не можна, для того є навушники :). На рахунок остального - хай сусіди завідують :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, alexvvv сказано:

Мабуть в квартирі не можна гучно музику слухати чи фільми з сабом дивитись.

Дивлячись в кого яке поняття "гучно". Слухаю музику гучно, фільми дивлюсь із сабом, і ніхто не скаржився. Добре що не панелька.

 

Жінчина тітка з чоловіком вибудували будинок з сауною, біль'ярдною, зимовим садом, ландшафтним дизайном і іншими няшками. Тепер між поїздками по Іспаніях знай "латають діри" в новому будинку і плюються що світу милого не бачать. Будували добротно, грошей і часу не шкодували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Vadimm сказано:

Будували добротно, грошей і часу не шкодували.

 А кіко часу будували,ну приблизно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Vadimm сказал:

Дивлячись в кого яке поняття "гучно". Слухаю музику гучно, фільми дивлюсь із сабом, і ніхто не скаржився. Добре що не панелька.

 

Жінчина тітка з чоловіком вибудували будинок з сауною, біль'ярдною, зимовим садом, ландшафтним дизайном і іншими няшками. Тепер між поїздками по Іспаніях знай "латають діри" в новому будинку і плюються що світу милого не бачать. Будували добротно, грошей і часу не шкодували.

Як був молодший то моє "гучно" починалося з тієї пори, коли статуетки на поличках починали ходити по них:D. Спочатку приходили сварилися, а потім просто, пробки викручували... Зараз вродь і гучно слухаю, але нікому не заважаю.

Маю пару знайомих які побудувалися, ніхто не жаліє і не плюється. Роботи звісно побільшало, бо за своєю ділянкою догляд потрібен, вважаю воно того варте...

П.С. "Дурний" собі і в квартирі роботи знайде на кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Як варіант знайти ХОРОШОГО однодумця, взяти рдну ділянку на двох, хату теж робити зі спільною стіною.

До четверті зекономсити можна.

Починав так як описали. З двоюрідною сестрою, вишла заміж за чувака з квартирою! Тепер маю на ділянці цоколь 12х14, з дзеркальною розміткою двох половин і проект на півторачку для трьох чоловік:blink:. Добре що коробки ще не було, зараз американку планую. А прикинь, якби вона дала задню на етапі завершенні внутрянки...., що мені тоді з тими хоромами було б робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, volks сказано:

Ну це в селі, де тримають півнів.

А я сьогодні мав змогу в час ночі послухати перепелку в когось з сусідів, і судячи з грохоту меблів, ще й з дракою.

Зато весело)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Пост Нікеля в темі про світло наштовхнув реанімувати тему.

Отже, розглядаю район дачного масиву в Промені для неспішного будівництва. Можливо, є такі, хто вже проживають і до них питання:

- по якому тарифу електроенергія і як взагалі з якістю подачі?

- земля родюча? (запитую, бо колись чув, що мусили завозити декілька камазів чорнозему поверх наявного піску).

Можливо, є інші нюанси саме по цьому масиву - буду радий почути.

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.11.2017 в 23:32, yura-patriot сказал:

Ще троха не по темі.

 "Юра,який я їбану.ий,що вистроїв цю ху.ю!,нікому воно зараз не потрібне,бо я сиджу тільки в одній кімнаті перед тєліком і біля  каміна",це мені сказав ДОСЛІВНО один з самих крутих підприємців Луцька,забабахав трьохетажний домік,а сидить тільки у вітальні,потратив на це  міліони і пару років здоров'я,дітям єстєственно пох на те,що тато построїв,бо єстєственно хочуть жити окремо,тепер на другому та третьому порверсі садить вазони і "мучиться"

бо будинок треба будувати під власні потреби,а не строїти аби вистроїти і вимахатися перед кимось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...