Перейти до змісту

Оголений перформанс у Луцьку: як гей поборов страх перед глядачами. 18+


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

да ти чьот взагалі неуважний і людину ображаєш
ключовим було – православний гей

Вибачте, православний біс попутав...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Дожилися... Вже й підара підаром неможна назвати - до тупих і неосвідчених причисляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, AnimaNoir сказано:

чітко розділяю геїв і падарів, останні це люди які не тримають слово, кидають друзів, зраджують, крадуть, педофіли, вбивці, всі елементи з якими хотілосяб не зустрічатись в цьому життя

Найперший підар в Україні- це ляшко. І наче електорат в нього не такий вже тупий і неосвічений, а як повівся.

Так що даний перформанс серйозний привід кожному перевірити себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Таким твердженням Ви лише показуєте свою недалекість і тупість. Хоча я і можу помилятись і ви високоінтелектуальна начитана людина яка цитує Канта по вечорам під бокал дорогого червоного вина. Але скоріше ні.

вибач, але я ж недалекий і тупий, а тому таку велику кількість букв за одина раз осилити не можу :) Дарма "бісер розкидав" ;)

До речі, не знав, що келих "дорогого червоного вина" є ознакою високоінтелектуальності... Ну його, певно, нафіг той абсент, піду куплю "бокал" і пляшку червоного вина і буду інтелектуалом ;)

 

Ти, весь такий "високоінтелектуальний і нетупий", "людина більш широких поглядів" (куди ж нам, вузькоглядим) в моїй писанині побачив лише одне слово "ПІДАР" (бо кинувся на слово "підар", як бик на червону ганчірку), котре було не головним, а лише "вишенькою". А до нього (до "режисера") в розрізі даного "перфоменсу" в мене відношення таке ж відразливе, як і до дебільних дівок-ексгібіціоністок "ФЕМЕН" - ті такі ж самі "барци са злом", як і цей "ідентифіковщик". А тому головний же мій посил, котрого ти так і не побачив, був про те, що чувачка всього лиш пре виставити напоказ свої принади (чи віднади), і при цьому він це все маскує під прапором якогось подвигу! Прориву! І до цього всього ще й приліпив (не Я, а він сам!) те, що він, бачиш-но, НЕТРАДИЦІЙНИЙ. Так що ж він хтів? 

Читаємо заголовок: "як гей поборов страх перед глядачами"... СТРАХ? Страх чого, роздягтися??? То це не страх, а, швидше, сором. Вірніше звичайні норми пристойності. То що він "боров", той барєц?

 

ПиСи: А може то була його реклама самого-себе для пошуку партнера, "портфоліо", "резюме"... бо ж він тут немісцевий, ще нікого не знає...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу одну маленьку історію на рахунок геїв і бокалів)). Колись були ми з коханою на Мальті, пішли на дикий пляж... Все нормально, люди голяком засмагають, купаються, чоловіки, жінки... Пляж невеличкий такий, людей з 20... І серед всього цього бл@дства, прям посередині пляжу сиділи на плєдіку два пєдіка, один старший, років 45, загорілий, другий молодий, худючий, років 20, білий як сметана (описую для повноти картини). Так ось ці два інтелектуала сиділи майже в обнімку, пили воду, просту воду саме з великих винних бокалів і закушували кулубнікою)). От зразу було видно - начитані, аж страшно)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

 

Я б дуже хотів подивитися на твою реакцію припустимо в такій ситуації:

 

Заходиш ти в кімнату до свого 15ти річного сина, а його довбе в жопу інший пацик, а ти до того йому розказував про толерантність, хоча йому подобались дівчата....

 

Геї хай собі живуть, але нічого нікому не пропагують. Гей це ненормально, неприродно!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Розкажу одну маленьку історію на рахунок геїв і бокалів)). Колись були ми з коханою на Мальті, пішли на дикий пляж... Все нормально, люди голяком засмагають, купаються, чоловіки, жінки... Пляж невеличкий такий, людей з 20... І серед всього цього бл@дства, прям посередині пляжу сиділи на плєдіку два пєдіка, один старший, років 45, загорілий, другий молодий, худючий, років 20, білий як сметана (описую для повноти картини). Так ось ці два інтелектуала сиділи майже в обнімку, пили воду, просту воду саме з великих винних бокалів і закушували кулубнікою)). От зразу було видно - начитані, аж страшно)...

Думав начитані, а ж ні, придививсь під******:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, AnimaNoir сказано:

Основний їх аргумент це - неприйняття привселюдної агітації цінностей які вони не розділяють, вони проти парадів, перформансів, мабуть фільмів, книг де навязується такий образ життя. Вони щиро переконані що нетрадиційна орієнтація сприяє виродженню націй. Контраргументом можу сказати що є і інші негативні явища які більше за геїв не залишають шансів на потомство, зараз модна тенденція чайлдфрі, всілякі деструктивні течії і тд.

Давай наркотики пропагувати, чи педофілію, чим не інші цінності... наркомани хай ходять парадами) чого їм забороняти показувати свою ідентичність і свої погляди)
Ніхто їм не заважає любити кого вони там хочуть. але раз це не є нормально- нефіг ходити і розказувати як це нормально.

Чого шизофренік -хвора людина, а гей- "людина інших цінностей"?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та чого, давайте підем далі! Чого ми всі такі законсервовані (ой, консервативні! :)) маємо за цінності собі подібних?! Давайте їх жерти! Дайош канібалізм, а не те, що нам мама з малечку нав'язувала "з'їж кашки, випий молочка"!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zalepok44 сказал:

Я б дуже хотів подивитися на твою реакцію припустимо в такій ситуації:

 

Заходиш ти в кімнату до свого 15ти річного сина, а його довбе в жопу інший пацик, а ти до того йому розказував про толерантність, хоча йому подобались дівчата....

 

Геї хай собі живуть, але нічого нікому не пропагують. Гей це ненормально, неприродно!

 

Ми з дружиною давно цю тему обсудили. І коли син виросте, якщо що, це буде його вибір. І ми будем любити його, бо це останнє що нас хвилює. Але я думаю, що буде весь в тата;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Cherman said:

Ну, хз, як на мене, адекватні геї краще бляхарів.:lol: От з них, більшість - то справжні підораси.

 

"Не так страшні кримські геї, як волинські бляхо-геєраси" (с) Cherman Петлюра Небритий, 20 вересня 2017 р.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чувак хотів привернути до себе увагу, і йому це вдалось. Сучасне мистецтво полягає в тому, щоб шокувати, заставити про себе говорити. А чи є в такому мистецтві їжа для мозку, це вже інше питання

 

cartoons 10.05.09 008.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 minutes ago, Синиця said:

Чувак хотів привернути до себе увагу, і йому це вдалось. Сучасне мистецтво полягає в тому, щоб шокувати, заставити про себе говорити. А чи є в такому мистецтві їжа для мозку, це вже інше питання

Spoiler

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Ми з дружиною давно цю тему обсудили. І коли син виросте, якщо що, це буде його вибір. І ми будем любити його, бо це останнє що нас хвилює. Але я думаю, що буде весь в тата;)

а я б сина виховува би бути мужиком, а не "ким виросте"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, jack74 сказал:

а я б сина виховува би бути мужиком, а не "ким виросте"

Так і стараємся виховувати. Всі батьки хочуть кращого для своїх дітей. Але раптом що, я не вижену свого сина з дому, як зробив би мій хороший друг штунда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

32 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Так і стараємся виховувати. Всі батьки хочуть кращого для своїх дітей. Але раптом що, я не вижену свого сина з дому, як зробив би мій хороший друг штунда.

а "раптом що" - ніхто не в змозі спрогнозувати свою реакцію в такому "раптовому випадку", тому не потрібно зарікатись що "я все прийму". Так, зараз ви з дружиною себе переконуєте, що ви сучасні, що ви толерантні, один перед другим граєте позу гарних батьків, але десь там в глибині душі, на дні підсвідомості ми всі віримо, що "цього" саме з нами не станеться. І от коли "це" стається, наші реакції бувають ну зовсім не такі, як ми їх собі малювали, не такі, як ми намагались себе переконати.

І це не суто до ситуації "тату, я - гей", така властивість нас, людей, відносно будь-яких психологічних потрясінь. Чи-то народження першої дитини в декого, чи-то смерть когось з рідних (навіть хоч він давно вже був "однією ногою там" і ми були впевнені, що ми готові до цього) в багатьох, хто це пережив, чи-то банальна зупинка поліцейським, чи-то відверто хамське чіпляння гопника і т.д.

 

Звичайно, з дому мало хто з нас вижене, але як ми до цього віднесемося і як ми потім будемо з цим жити - я б не зарікався...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, jack74 сказал:

 

а "раптом що" - ніхто не в змозі спрогнозувати свою реакцію в такому "раптовому випадку", тому не потрібно зарікатись що "я все прийму". Так, зараз ви з дружиною себе переконуєте, що ви сучасні, що ви толерантні, один перед другим граєте позу гарних батьків, але десь там в глибині душі, на дні підсвідомості ми всі віримо, що "цього" саме з нами не станеться. І от коли "це" стається, наші реакції бувають ну зовсім не такі, як ми їх собі малювали, не такі, як ми намагались себе переконати.

І це не суто до ситуації "тату, я - гей", така властивість нас, людей, відносно будь-яких психологічних потрясінь. Чи-то народження першої дитини в декого, чи-то смерть когось з рідних (навіть хоч він давно вже був "однією ногою там" і ми були впевнені, що ми готові до цього) в багатьох, хто це пережив, чи-то банальна зупинка поліцейським, чи-то відверто хамське чіпляння гопника і т.д.

 

Звичайно, з дому мало хто з нас вижене, але як ми до цього віднесемося і як ми потім будемо з цим жити - я б не зарікався...

Все може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Cherman сказано:

Тому, що шизофренік - це реально хвора людина, яка практично завжди є загрозою для оточуючих.

РЕАЛЬНО ХВОРА....
яка гарна фраза)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минут назад, Nokian сказал:

А  НЕРЕАЛЬНО ХВОРА ще гарніша.

Гомосексуальність офіційно не визнано хворобою, крапка. Решта це лише вологі фантазії гомофобів.З таким самим успіхом можна називати фанатів стаса михайлова хворими.

P.S справа не в геях. На днях побили чорношкірих студентів. На відміну від геїв знаю особисто пару таких хлопців. Культурні, охайні, ведуть себе чесно, доглянуті. Дівчатам подобаються, а місцевому бидлу бомбить, про наслідки-реанімацію, можна почитати в новинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі лише словосполучення ,,Нереально хвора,,

Звісно геїв ( як і офіційна медицина) я не вважаю хворими.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, AnimaNoir сказал:

P.S справа не в геях. На днях побили чорношкірих студентів. На відміну від геїв знаю особисто пару таких хлопців. Культурні, охайні, ведуть себе чесно, доглянуті. Дівчатам подобаються, а місцевому бидлу бомбить, про наслідки-реанімацію, можна почитати в новинах.

не всі звичайно, але багато з них вживають чи торгують наркотою. Те що побили їх, то звичайно дуже погано, але отак зразу *впрягатися*, імхо, не варто, що мол вони *білі* і *пушисті*, а навколо виключно бидло, яке бьє ні за що, хоча й такого вистачає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

не всі звичайно, але багато з них вживають чи торгують наркотою. Те що побили їх, то звичайно дуже погано, але отак зразу *впрягатися*, імхо, не варто, що мол вони *білі* і *пушисті*, а навколо виключно бидло, яке бьє ні за що, хоча й такого вистачає 

Повністю згідний.  Але саме у нас наркотою торгують більше білі, бо така в нас расова приналежність. Але як я вже казав - бидло є скрізь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Cherman сказал:

А що, хіба фанати, вірніше фанатки, Стаса Михайлова не хворі?:lol:

А фанати Петруся?.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...