Перейти до змісту

Оголений перформанс у Луцьку: як гей поборов страх перед глядачами. 18+


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Отаке "мистецтво" в галереї мистецтв:

4As5p445TzeV9A-SIuneIQ.jpeg

Гей-кримчанин презентував не виставу на фестивалі «Мандрівний вішак».

«Мапа ідентичності / Мова ворожнечі» – таку не виставу презентував режисер Антон Романов.

 

На початку він пояснив, що буде повністю роздягатися, тому попросив вийти усіх, кому це буде неприємно. В результаті не вийшов ніхто.

Антон розповів, що людина повинна себе якось ідентифікувати, наприклад, як митець, як людина, як чоловік. Він розповів усім, що він гей, тому і не ходить у церкву, адже геям не можна ходити до храму. Потрібно обирати або те, або те.

Окрім того, він ідентифікує себе як українця, як режисера. Антон Романов – кримчанин, народився в Сімферополі. Він дуже захоплюється українською мовою та традиціями.

Ідентифікує себе також як боягуза, адже боїться взяти на себе відповідальність. Та все ж таки Антон взяв на себе відповідальність стояти перед глядачами повністю голим.

Своє тіло він назвав мапою ідентичності.

Він попросив усіх бути активними і взяти безпосередню участь у його невиставі. Кожен мав спочатку написати на його тілі, як себе ідентифікує, потім під своїм іменем червоним маркером присутні мали написати найобразливіше слово, яке колись казали на них. А тоді ще й попросив усіх видряпати голкою ті образливі слова, які говорили присутні колись.

Таким чином можна відчути те, як приносити людям біль. Адже ми не розуміємо, що можемо завдати болю іншим навіть, сказавши гостре словечко.

 

Повна стаття з фото 18+ - тут http://lutsk.rayon.in.ua/news/40693-ogolenii-performans-u-lutsku-iak-gei-poborov-strah-pered-gliadachami-18

а тут трохи коментів http://lutsk.rayon.in.ua/news/40733-dumki-luchan-pro-ogolenu-ne-vistavu-antona-romanova-sotsmerezhi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Кожному своє. Я б не зміг так.

Багато в кого бомбоне, голий та щей й гей, дабл прям.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окремого посту заслуговує коментар організаторки «Мандрівного вішака» Руслани Порицької

(прошу мене не мінусувати за її слова, я теж би їй багато хорошого хотів сказати )

 

"Моя відповідь сотням шокованих, обурених, агресивних, ненависників, нетерпимих, усім, хто речення не може зліпити без парочки матів, усім, хто не вважає за потрібне вникати в суть, усім хто вважає себе християном лише тому, що носить натільного хрестика й на Пасху традиційно набухується, бо це ж найбільше свято, усім закомплексованим і прихованим та відкритим збоченцям, боягузам і решті усім-усім-усім.

Мені шкода, що ви на тих фото із "Мапи ідентичності/Мови ворожнечі" видивлялися лише чоловічу природу і читали лише заголовки. Мені шкода, що вас там не було і ви не почули про те, як Антон Романов розбирає свою ідентичність (національну, статеву, людську. мистецьку...) і шкода, що ви не почали говорити в цю мить із собою. Можливо, іншим разом у вас все вдастся. можливо ще просто не час. Можливо, ми ще поговоримо.
І ще ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - Я ДИВЛЮСЯ АНТОНУ В ОЧІ (на головному фото, - ред.). А ВИ ЧОМУСЬ ВСІ ДИВИЛИСЯ ЛИШЕ НИЖЧЕ ПОЯСА) Висновки?"

 

Під спойлером реакція церкви.

 

Спойлер

«За повідомленням ЗМІ, режисер Антон Романов представив перфоманс, під час якого він, повністю роздягнувшись перед глядачами, говорив про негативне ставлення людей, до, наприклад, гомосексуалістів, а також наслідки ненависті та ворожості – біль, страждання переслідуваних. Автор «не вистави» згадав і Церкву, цитує сайт Volynpost.com: «До церкви я не ходжу, бо я гей. Тому я мушу обирати: або я гей, або я православний», - йдеться у повідомленні.

Із цього приводу отець Віталій заявив, що в християнстві чітко розмежовується ставлення до людини та до гріха, який вона скоює. «До грішника ми ставимося з любов’ю, співчуттям, не засуджуємо його і допомагаємо виправитися, а його гріх, зло – засуджуємо і боремося з ним. Повинні пам’ятати, що кожен із нас має свої гріхи», - стверджує священик.

По-перше, «дуже сумно, якщо хтось із християн дозволив собі знущатися, ображати Антона чи інших людей тільки за те, що вони згрішили. Таким членам Церкви треба покаятися», – зазначив отець Віталій.

Аби краще зрозуміти позицію православ’я, а також інших християнських конфесій і нехристиянських релігій щодо статевих збочень, священик радить прочитати декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)».

У цьому документі, зокрема, зазначено: Святі Писання різних релігій категорично стверджують, що сексуальні відносини між представниками однієї статі протиприродні та є злом. Із релігійної точки зору одностатева сексуальність – не вроджений варіант норми, а наслідок «особистого вільного, але помилкового вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха. Тому, як і всякий гріх, цей гріх, з Божою допомогою, людиною може бути подоланий».

Отже, християни «не можуть миритися з гомосексуалізмом, іншими аморальними діями та їхньою пропагандою як явищами духовного й суспільного життя», зазначено в документі. Тим більше, що «за зло Бог карає не тільки тих, хто особисто його звершує, але й тих, хто вголос чи мовчки його схвалює. Як вся людина страждає від хвороби одного органу, так і все суспільство страждає від зла, яке чинять окремі його представники».

До речі, над цими останніми кількома реченнями з декларації Ради Церков особливо слід задуматися представникам влади, організаторам подібних заходів, звертає увагу протоієрей Віталій Собко. У проекти гендерної ідеології залучають насамперед молодь – наше майбутнє. А так не хочеться, щоб майбутнє України було її виродженням.

Окрім того, доречно нагадати, що Синод Київського Патріархату 15 грудня 2015 року прийняв ухвалу щодо потурання гендерній ідеології, де, зокрема, сказано: «...На підставі Священного Писання і Священного Передання, канонів Церкви, засвідчуємо: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює «узаконення» содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається».

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що тема. Це сучасне мистецтво, ви не знали?

 

п.с дівчата на фото не сильно вражені/зацікавлені )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, snouden сказано:

п.с дівчата на фото не сильно вражені/зацікавлені )

А мали б? Від голого п..а    ой, пардон - гея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Bliksss сказано:

А мали б? Від голого п..а    ой, пардон - гея

Очікував такого. Ні, якби було б цікаво то все рівно гей чи ні, повір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, snouden сказано:

Очікував такого. Ні, якби було б цікаво то все рівно гей чи ні, повір.

та я зрозумів, трохи не так хотів сказати, не встиг виправити повідомлення ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось мені цей весь перфоманс нагадав анекдот:

 

Питають в гея, яка його найзаповітніша мрія?  Він каже- стати футболістом, дограти до фіналу чемпіонату країни, а на матч вдягнути голубеньку маєчку, голубі шорти, голубенькі гетрики, і коли на останній хвилині при рахунку нуль-нуль я отримаю пас в штрафній зоні перед воротами, ворота пусті, я б'ю - і.... промазав.

 

І весь стадіон зареве на мене - ПІДАРААА$! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, snouden сказал:

п.с дівчата на фото не сильно вражені/зацікавлені )

  Там, мабуть, холодно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що йому заважало залишити білизну?  Чи йому і по шлангу обов"язково мали написати імя і голкою щось вицарапати? о_О
Не входжу я в касту розуміючих високе мистецтво...8(
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Чувак гей, з Криму, роздівся в Луцьку, колисці Бандерівщини... Навіщо? Ідентифікувати себе як чоловік? Так для цього потрібно всім свій ху@ показувати? Як митець? В чому мистецтво? Що це за провокація? І сказав, що українець і любить все українське, щоб не відпіз...ли? Якійсь засланий козачок, для російських змі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маленький гей понадіявся що полішуки не знайомі з творчістю Марини Абрамович і походу не прогадав :)
Її перформанс був глибокий за змістом і показував проблеми суспільства. А тут :) яка країна такі й теракти :) голий православний гей з написом "тут був Коля" наробив шуму по всіх інтернетах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, IronSun сказано:

Окремого посту заслуговує коментар організаторки «Мандрівного вішака» Руслани Порицької

(прошу мене не мінусувати за її слова, я теж би їй багато хорошого хотів сказати )

 

"Моя відповідь сотням шокованих, обурених, агресивних, ненависників, нетерпимих, усім, хто речення не може зліпити без парочки матів, усім, хто не вважає за потрібне вникати в суть, усім хто вважає себе християном лише тому, що носить натільного хрестика й на Пасху традиційно набухується, бо це ж найбільше свято, усім закомплексованим і прихованим та відкритим збоченцям, боягузам і решті усім-усім-усім.

Мені шкода, що ви на тих фото із "Мапи ідентичності/Мови ворожнечі" видивлялися лише чоловічу природу і читали лише заголовки. Мені шкода, що вас там не було і ви не почули про те, як Антон Романов розбирає свою ідентичність (національну, статеву, людську. мистецьку...) і шкода, що ви не почали говорити в цю мить із собою. Можливо, іншим разом у вас все вдастся. можливо ще просто не час. Можливо, ми ще поговоримо.
І ще ЗВЕРНІТЬ УВАГУ - Я ДИВЛЮСЯ АНТОНУ В ОЧІ (на головному фото, - ред.). А ВИ ЧОМУСЬ ВСІ ДИВИЛИСЯ ЛИШЕ НИЖЧЕ ПОЯСА) Висновки?"

 

Під спойлером реакція церкви.

 

  Показати прихований контент

«За повідомленням ЗМІ, режисер Антон Романов представив перфоманс, під час якого він, повністю роздягнувшись перед глядачами, говорив про негативне ставлення людей, до, наприклад, гомосексуалістів, а також наслідки ненависті та ворожості – біль, страждання переслідуваних. Автор «не вистави» згадав і Церкву, цитує сайт Volynpost.com: «До церкви я не ходжу, бо я гей. Тому я мушу обирати: або я гей, або я православний», - йдеться у повідомленні.

Із цього приводу отець Віталій заявив, що в християнстві чітко розмежовується ставлення до людини та до гріха, який вона скоює. «До грішника ми ставимося з любов’ю, співчуттям, не засуджуємо його і допомагаємо виправитися, а його гріх, зло – засуджуємо і боремося з ним. Повинні пам’ятати, що кожен із нас має свої гріхи», - стверджує священик.

По-перше, «дуже сумно, якщо хтось із християн дозволив собі знущатися, ображати Антона чи інших людей тільки за те, що вони згрішили. Таким членам Церкви треба покаятися», – зазначив отець Віталій.

Аби краще зрозуміти позицію православ’я, а також інших християнських конфесій і нехристиянських релігій щодо статевих збочень, священик радить прочитати декларацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)».

У цьому документі, зокрема, зазначено: Святі Писання різних релігій категорично стверджують, що сексуальні відносини між представниками однієї статі протиприродні та є злом. Із релігійної точки зору одностатева сексуальність – не вроджений варіант норми, а наслідок «особистого вільного, але помилкового вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха. Тому, як і всякий гріх, цей гріх, з Божою допомогою, людиною може бути подоланий».

Отже, християни «не можуть миритися з гомосексуалізмом, іншими аморальними діями та їхньою пропагандою як явищами духовного й суспільного життя», зазначено в документі. Тим більше, що «за зло Бог карає не тільки тих, хто особисто його звершує, але й тих, хто вголос чи мовчки його схвалює. Як вся людина страждає від хвороби одного органу, так і все суспільство страждає від зла, яке чинять окремі його представники».

До речі, над цими останніми кількома реченнями з декларації Ради Церков особливо слід задуматися представникам влади, організаторам подібних заходів, звертає увагу протоієрей Віталій Собко. У проекти гендерної ідеології залучають насамперед молодь – наше майбутнє. А так не хочеться, щоб майбутнє України було її виродженням.

Окрім того, доречно нагадати, що Синод Київського Патріархату 15 грудня 2015 року прийняв ухвалу щодо потурання гендерній ідеології, де, зокрема, сказано: «...На підставі Священного Писання і Священного Передання, канонів Церкви, засвідчуємо: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює «узаконення» содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається».

 

 

 

Ось чого зразу чіплятись до християн, до віри ? Тренд ?

гомосексуалізм це не нормально, навіть НЕ віруючі це розуміють

а мистецтво ? де воно ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, flashmax сказано:

гомосексуалізм це не нормально

блін, я вже почав думати що тільки я так вважаю, дякую друже )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до цього всього можна було б по іншому відноситись, якби не акцентувалась увага на тому, що він гей. Ну вийшов то й войшов, голий та й голоий, в кожного свої таракани, але те, що акцентуєтся увага, що він іменно гей, вважаю неприйнятним. Я не маю ніякої неприязні до геїв, як таких, рівно до того моменту, поки вони не починають пропагувати свій образ життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, 33brs33 сказал:

якби він був в мене в дворі

maxresdefault.thumb.jpg.8ace995cd42050ec54c89c445a8df782.jpg

Краще син гей ніж бидло гопник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Антон Романов таки досяг своєї мети, раз ви тут так його "обсмоктуєте". От під@р, правда.

Зі. Мені на нього глибоко начхать, є купа інших проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...