Перейти до змісту

Зловили на гарячому квартирного злодія чемпіона СК "Воїн" || MMA


Student91

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні зловили на гарячому квартирного злодія який проник в квартиру близько 8 години ранку коли господарі були відсутні 1 з свідків розбив голову , а другому поставив фофана.Коли зловили почав вести себе як дурачок...

https://vk.com/id112266208

video-0-02-05-abc2849abe6a4cea9290fa9234757bf50704206639104df02136dfda4e6c4f45-V.mp4

Скриншот (2017.08.12 18-45-23).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все прямі наслідки безкарності. Була б нормальна судова влада злочинів було б значно менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, sergkots сказал:

Це все прямі наслідки безкарності. Була б нормальна судова влада злочинів було б значно менше.

Вам судова влада заважає йти грабувати чи совість? Вічно у нас хтось винен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Вам судова влада заважає йти грабувати чи совість? Вічно у нас хтось винен.

За злочин має бути покарання інакше йде розгул бандитизму. Це простий причинно-наслідковий зв'язок. Те, що на сьогодні собі дозволяють можновладці є прямим наслідком безкарності дій їх попередників. Те що це молоде, безмозке створіння, дозволило собі грабувати квартиру є прямим наслідком інформаційного середовища у якому він перебуває. Всі хваляться як нажились, як порішали справи, обманули - сьогодні у них такий заробіток. Хто із них боїться бути покараним судом? Всі впевнені, що можна порішати - або з ментами або на крайняк із суддями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, sergkots сказано:

Це все прямі наслідки безкарності. Була б нормальна судова влада злочинів було б значно менше.

Нормальна судова влада несумісна з ментальністю українця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, iiron сказано:

Нормальна судова влада несумісна з ментальністю українця.

Певно з ментальністю совкового українця. Не було в українців до совєтів такого - поцікавтесь історією таких стереотипів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, sergkots сказано:

Певно з ментальністю совкового українця. Не було в українців до совєтів такого - поцікавтесь історією таких стереотипів.

Певно ви погано вчились в школі.Почитайте українських класиків того часу, помилуйтесь як жили українці до совєтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Cherman сказано:

Напевно, зовсім мозок відбили, що пішов на злочин, та ще й такий недолугий. Лізти в квартиру, в 8 ранку, посеред не самої безлюдної вулиці - це ще треба додуматись.

думаю тренування ніяким боком не відноситься до бажання лізти в квартиру.
якби це була якась драка- то ще так. а це...
Така людина. і говорити "мозок відбили" тут зайве.
шкода репутації клубу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, iiron сказано:

Певно ви погано вчились в школі.Почитайте українських класиків того часу, помилуйтесь як жили українці до совєтів.

Йди в дупу зі своїм вірусом меншовартості. Коли сам такий то не рівняй під себе інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, case_l сказано:

ще є якийсь квартирний злодій даур марганія, вони часом не дружбани? 

Той клуб "Воїн" якраз і є організований цими квартирними грабіжниками. Минулого року в Лищі бізнесмена обікрали на 7 мільйонів теж вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Той клуб "Воїн" якраз і є організований цими квартирними грабіжниками. Минулого року в Лищі бізнесмена обікрали на 7 мільйонів теж вони.

кого саме там бомбанули?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Skorpio76 сказано:

кого саме там бомбанули?

Не знаю прізвища. Знаю тільки, що має швейну фабрику на Лазо, ковбасне виробництво у Берестечку та ще багато іншого. Перелізли паркан, йому дали по голові на вулиці, дружину зв'язали в будинку, дітей зачинили у ванній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Не знаю прізвища. Знаю тільки, що має швейну фабрику на Лазо, ковбасне виробництво у Берестечку та ще багато іншого. Перелізли паркан, йому дали по голові на вулиці, дружину зв'язали в будинку, дітей зачинили у ванній.

Однокурсник там живе. Але це, швидше за все, не він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Віталій СК сказано:

Той клуб "Воїн" якраз і є організований цими квартирними грабіжниками. Минулого року в Лищі бізнесмена обікрали на 7 мільйонів теж вони.

7 лямыв ы ми нычого не чули? о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Dima4s сказано:

7 лямыв ы ми нычого не чули? о_О

Не знаю чого ніхто не чув, якісь ЗМІ мали б написати. Мій брат двоюрідний на його садибі в Лищі працює, то я знаю, можна сказати, з першоджерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Віталій СК сказано:

якісь ЗМІ мали б написати

Було в ЗМІ,навіть по ТБ, але якось дуже слабенько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінус від cornet.... коли до вас в квартиру влізе якесь  чудо я надіюсь ви будете радуватись.......

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То випадково не про вашого героя мова?

Прошу пардону, але контахтів не читаю.

На темношкірих студентів напав Дід Мороз

Цитувати

Уранці 12 серпня молодик, який працює в спортивній школі, вибив двері та потрапив в помешкання на вулиці На Таборищі. У квартирі він викрав касетний відеомагнітофон, жіночі туфлі, рукавички та спідницю. Також він знайшов в помешканні маску Діда Мороза, яку надягнув, коли виходив з квартири.

На виході він зустрів господаря житла, жбурнув у нього відеомагнітофоном та кинувся тікати. По дорозі молодик технічно "вирубив" ще двох осіб, які намагалися його затримати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Basil сказано:

То випадково не про вашого героя мова?

Прошу пардону, але контахтів не читаю.

На темношкірих студентів напав Дід Мороз

 

Ага, той самий "воЄн". Минулий раз клуп включив окуня, мол, ми не при ділах, потрєотів гноБлять. 

п.с. От накуя уй0бку "касетний відеомагнітофон"? В музей здати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, SunSeth сказано:

От накуя уй0бку "касетний відеомагнітофон"?

під блондинку косив... такі тепер керенські

23 хвилин тому, Basil сказано:

жіночі туфлі, рукавички та спідницю

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...