Перейти до змісту

Зловив злодія


Jack

Рекомендовані повідомлення

Зловив злодія вірніше злодійку яка крала яблука на дачному масиві Струмівка та продавала на ринку як свої.

Порадьте як поступити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сфотографуй, роздрукуй фото, заламінуй і повісь в маршрутці, яка їздить туди на дачу. І пороздавай сусідам.

Знайди її на базарі і вголос так "А то ти вже і тут краденими фруктами торгуєш???!!!"

відпаде бажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото є виложу тут і приклею як радиш, жаль не сфоткав коли крала я просто був в шоці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, це не виправдання, багато людей можливо мають гірше становище але не крадуть, ну ще якби для сімї але однозначно не на базар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото є виложу тут і приклею як радиш
І отримаєш статтю за наклеп. Презумпція невинуватості.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо злодійка молода і симпатична, то можна і на місці "наказать")))

сказати "ай я яй!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в міліцію завели.

Вибачте прихильники міліції, але чогось мені, здається, в міліції буде така картина: подасте заяву, приїде дільничий (чи викличе), оформить папери і і і все. Я проте, що у них і так роботи вагон і тачка, а тут ще яблука. Дай Бог, щоб я помилявся!

АЛЕ, щоб провчити злодія - можна й подати заяву, щоб на другий рік не так сильно кортіло лізти в садок.

Щодо фото - найоптимальніший варіант. Тільки напис робити не "Злодійка" (офіційно ще не доведено), а типу "Полюбляє лазити по чужим городам"+розповсюдити інформацію по сусідам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото є виложу тут і приклею як радиш
І отримаєш статтю за наклеп. Презумпція невинуватості.

Ну тут 50/50

1) нехай та особа дійде до того щоб знати про існування вищезгаданої статті

2) Нехай та особа доведе, що пан jeck є саме розповсюджувачем інформації про неї, якщо звісно правильно (анонімно підійти до справи)

В мене біля дому (багатоповерхівки) був випадок:

Йду додому. Подорозі зустірчаю не молодого сусіда, ніби з виду, як мені здавалося раніше порядного, каже:

- йдемо біля дому горіха мого потрусимо на грядці, я типу один не можу...

- Гаразд, кажу давай на 18.00

Виходжу, беру доньку. В 18.00 приходить він з зятем! і двома величезними пакетами і ми йдемо трусимо горіха. Під час того, як ми "тарилися" чую крик: та ще б з мішками сюди прийшли! Як вам не соромно? - кричить сусідка. Я типу а в чому проблема і починаю з нею вести діалог і вказую на сусіда, що так і так, а вона мені та який же це його горіх, як це мій син садив?! я типу не врубався, а за той час слід простиг від сусіда і його зятя. Я зібрав горіхи розділив на 2 і заніс сусідці. За що вона мені ще й подякувала. А сусіду піз... вставляю щоразу як бачу, незважаючи на 25 річну різницю у віці.

З"ясувалося, що він вже неодноразово підчищав даний горіх і сусідці впринципі не шкода було, але якби він хоч раз запитав в неї дозволу, щодня ж бачимося і не в таких "промислових" мсштабах робив, в одному під"їзді живемо ж. То тепер він про мене розказує іншим сусідам, що я сварливий, але коли я пояснив їм, що і як було, то в них на лиці з"являється здивування і усмішка :) так що... Сусідство з таким не варте і мішка горіхів.

Можливо я параноїк, але це ще раз підтвердило моє правило, що людям вірити не можна, можна, але дуже, дуже і дуже вибірково. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти за нею слідкував від дачі до базара?

На базарі є кімната міліції, туди її простіше завести ніж у міськвідділ. І як раз базарні міліціонери подібними випадками і займаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) нехай та особа дійде до того щоб знати про існування вищезгаданої статті
Якраз вони про її існування знають найкраще ;)
Нехай та особа доведе, що пан jeck є саме розповсюджувачем інформації про неї, якщо звісно правильно (анонімно підійти до справи)
На відміну від Джека вона свідків знайде більше, якщо буде знати що з цього може отримати. В таких випадках є дільничій який і має скласти протокол для фіксації факту. Тоді на неї можна надавити, що напишете заяву якщо ще раз з'явиться чи яблука чи ще щось зникатиме, а це вже адміністративна чи кримінальна відповідальність. Думаю після цього їй відпаде бажання продовжувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck, думаю, наступного разу просто кропивою їй по відкритих частинах тіла надавати: так старші люди провчали саме дачних злодіїв. І до міліції не піде, і користь подвійна (для моралі і здоров’я).

А якщо бракує частини тіла закриті, то ніхто не боронить їх відкрити :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підійди до неї на баразі і скажи, що якщо ще раз побачиш за таким ділом то її мармиза буде висіти у кожній маршрутці яка їздить там, і у кожного тамтешнього господаря.

Треба при будь яких обставинах залишатись людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А наша сусідка по дачі, на жаль вже покійна, коли мої батьки завершивши всі передурожайні роботи, не приходили на дачу десь з три тижні, вирішила прибрати всю цибульку. Готувалась до того як мінімум тиждень і вирішила. А тут якраз батьки вирішивши, що потрібно цибульку вирвати пішли на города. Приходять, а цибуля вже вся вирвана і гарно складена на купку, а збоку дориваючи залишки, вовтузиться сусідка. Тато відразу:

- Дай Боже щастя!

Сусідка, до речі, старшого віку, далеко за шістдесять, приклякла до землі, завмерла:

-А...а...а... ви знаєте, що у нас цибулю крадуть!

-Та так, та так.

-То я вирішила вирвати, щоб ніхто не вкрав.

-О, то дякуємо. До побачення.

Забрали цибулю і пішли до дому.

Цей випадок тішить нас вже купу років. Вирвана цибуля окупилась сторицею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в нас на дачі зловили злодійку,теж крала врожаї.То люди побрили її на лисо і облили зеленькою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло було так, ми з дружиною після роботи приїхали садити дерева.

Вона (злодійка) розраховувала що після 18 00 нікого не буде, з кошиком тирила яблука в мене на ділянці, я сам оторопів що то сусідка, дума вріжу по ребрах (був би кримінал, або труп і зарив би :) ).

При спробі розмови

- що ти робиш в мене на ділянці

- то я ж не у Вас то я у сусідів типу Вони дозволили.

я перезвонив до сусідів Вони (сусіди) не дозволили і сказали що півгодини тому поїхали з дачі.

Злодійка скориставшись їх відсутністю давай робити "порядки" по сусідських участках, ладно запитала б а то наглим образом крала.

Та вона не з бідних має машину і 2 ділянки напроти (щойно купила 2 гу за 4,5 тис $), та успішно торгує краденим на ринку біля Лучеська....

jeck, думаю, наступного разу просто кропивою їй по відкритих частинах тіла надавати

напхаю в труси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

діло було так, ми з дружиною після роботи приїхали садити дерева.

Вона (злодійка) розраховувала що після 18 00 нікого не буде, з кошиком тирила яблука в мене на ділянці, я сам оторопів що то сусідка, дума вріжу по ребрах (був би кримінал, або труп і зарив би :) ).

При спробі розмови

- що ти робиш в мене на ділянці

- то я ж не у Вас то я у сусідів типу Вони дозволили.

я перезвонив до сусідів Вони (сусіди) не дозволили і сказали що півгодини тому поїхали з дачі.

Злодійка скориставшись їх відсутністю давай робити "порядки" по сусідських участках, ладно запитала б а то наглим образом крала.

Та вона не з бідних має машину і 2 ділянки напроти (щойно купила 2 гу за 4,5 тис $), та успішно торгує краденим на ринку біля Лучеська....

jeck, думаю, наступного разу просто кропивою їй по відкритих частинах тіла надавати

напхаю в труси :)

якесь майно на ділянці тієї злодюжки є окрім землі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в нас на дачі зловили злодійку,теж крала врожаї.То люди побрили її на лисо і облили зеленькою.

Ну це вже і дали ті люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого літа, теща приїхала на дачу в Лаврові і побачила що хтось викопав її черешню. Дерево, яке там росло мінімум років 5, десь 4-5 метрів у висоту, було акуратно викопане, яма закопана і розрівняна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...