Перейти до змісту

Зловив злодія


Jack

Рекомендовані повідомлення

Ще зловіть того, хто вже більше як півроку викидає сміття на перехресті вул. Коперніка і вул.Шопена. Може навчиться 150 метрів до контейнера ходити

3knt.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mylap, Можна подстричь и дать чек за услуги. Тогда можно будет разве подравнять бока и все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот зря ви смієтесь і не вірите шо її посадить можуть... Особисто знаю випадки, коли люди їхали на 3-4 роки за мішок картоплі стирений у сусіда, чи шось подібне. Ділянка огорожена? Паркан є? Якшо так, то це крадіжка з проникненням. Легко тяне на кримінал і якшо написати заяву, то 100% шо або посадять, або крові поп"ють стіко шо більше не захоче страдать такою х*ньою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот зря ви смієтесь і не вірите шо її посадить можуть... Особисто знаю випадки, коли люди їхали на 3-4 роки за мішок картоплі стирений у сусіда, чи шось подібне. Ділянка огорожена? Паркан є? Якшо так, то це крадіжка з проникненням. Легко тяне на кримінал і якшо написати заяву, то 100% шо або посадять, або крові поп"ють стіко шо більше не захоче страдать такою х*ньою.

100% Тим більше ТС казав шо пані має гроші, а таких клієнтів там полюбляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но яблокі...дача..., моя без забора, нехай беруть єслі я лентяй не збираю, В общем - Жаліти дари природи це жлобство.

Получається - насадить картошкі, огірків, помідор, перцю, петрушки, яблук, груш і прочього дерева і зєлєні - Пріходітє в мой дом , мої двєрі открити - рвіть хто шо хочє, я для Вас насадив вйобував на городі, потому шо я не жлоб???

Гуманіст ти, однако, Itzamna.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як кажуть в Америці- тільки у вас щось зявиться, знайдуться ті, хто захоче це собі.

Напевно толму Кольт зробив свій винахід саме там.

Президент Белоруссии Александр Лукашенко впервые рассказал, как он боролся с преступностью на дорогах своей страны в 90-х годах прошлого века. Напомним, что в те годы проехать на купленной в Германии иномарке или на грузовике с товаром по Белоруссии было весьма проблематично – приходилось постоянно платить дань бандитам, которые дежурили на трассе и нападали на водителей.

Признание Лукашенко: я отдал приказ расстреливать бандитов - Фото 1

По словам господина Лукашенко, он был вынужден отдать приказ… расстреливать таких бандитов на месте! «Собрали несколько групп, «крутые» автомобили взяли и устроили ловушки на этой трассе, от вашей границы до Бреста. Всех, кто сопротивлялся из бандитов, расстреливали на месте. Три группы таких уничтожили – четвёртой не было. И до сих пор тихо и спокойно. Может, это слишком. Но я не находил другого метода ответить на этот разбой, как дать в морду», – передает слова белорусского президента «Русская служба новостей».

По словам господина Лукашенко, после такой «зачистки» случаи вооруженного разбоя в отношении транзитных водителей в Белоруссии резко прекратились.

Хоча нашим сусідам теж сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

карочє брехня про злодія, нема фото нема злочину

є свідки і є фото, сусіди які її ловили не раз, як злодїйка крала з того часу як купила там ділянку до того як її не було і крадіжок не було :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людину пізно перевиховувати, зберіться разом з сусідами та вчиніть так само на її ділянці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А как не бить ? Вот перед домом посадив горіха та абрикоса....абрика уроди втіхаря, без бумаг і дозволів зрізали тому що відіте лі мішав машині зробити пробу грунту, воділе так удобней було, а щодо горіха, то сука наняла алкаша щоб віткі позрізав, тому що муділа ставить буса на газон і вони йому кришу царапають..а плоди...збираю 3-4 відра щороку, пів дерева лишаю, не буду я ж ганять дітей і жлобствувати простіше домовитись - я натрушу, вони назбирають у відро, всі інші їхні , взяв скільки потрібно хай і іншим буде.

Діти то святе, згоден, а от у випадку, як у jeckа, ето совсєм другая історія.

ПС. Обідно коли ріжуть дерево, особливо те, яке сам посадив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наш народ просто до халяви охочий і щей як, приклад з моїм родичем, ріс в нього кізіл і було його дофіга, сам він його не збирав (немав часу), раз побачив як його рвуть, підійшов і сказав рвіть скільки хочете тільки одне прохання не ламати дерево, потім якось приїхав тупо гілки пообрізали, бо так легше збирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
36-річний іноземець потрапив у поле зору працівників луцького районного відділу міліції за скоєння крадіжок. Чоловік, не маючи постійного місця проживання, облаштував собі квартиру на одній із дач, а сусідні будинки обкрадав, аби створити комфортні умови у новому помешканні. Про це «Волинській правді» повідомили у СЗГ УМВС Волині.

Майже місяць до чергової частини Луцького РВ УМВС України у Волинській області періодично надходили заяви від дачників про те, що хтось обкрадає їхні будинки. Зрештою правоохоронці таки вийшли на слід зловмисника.

Було створено групу, яка майже цілодобово чергувала на території дачного масиву, – розповідає начальник Луцького РВ УМВС України у Волинській області Сергій Тягунов. – Тож невдовзі крадія затримали практично «на гарячому» із знаряддям скоєння правопорушення. Чоловік оселився в одному із занедбаних дачних будинків. Подвір’я повністю заросло бур’яном, світла у приміщенні не було. Щоби його не помітили сусіди, зловмисник вдень зовсім не виходив на вулицю.

Як правило, спритник викрадав із будинків побутову техніку. Речі не продавав, а залишав собі, адже таким чином він облаштував самовільно зайнятий дачний будинок.

Чоловік уже зізнався у скоєнні тринадцяти правопорушень. Нині крадій заарештований та перебуває у слідчому ізоляторі міста Луцька. До слова, затриманий у минулому неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів та пограбування. Тепер йому «світить» новий тюремний строк – до шести років позбавлення волі.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...