Перейти до змісту

Хто дебіл, продавець чи покупець?


sss381

Рекомендовані повідомлення

Передісторія.

Тут, на Борді, на протязі липня місяця людина дуже  активно продає свій товар. Багато тем, великий асортимент.

Хотів би купити синові на подарунок, та все з часом не виходить, відповідно і не вступаємо в контакт.

Знаючи, що сьогодні буду вільніший, вчора ввечері пишу повідомлення у приват, уточнити наявність товару.

На протязі 12 годин, продавець відповідає, товар у наявності, просить дзвонити на протязі дня, залишає номер телефону для зв'язку.

Телефоную о 13:05, запитую чи зручно буде зустрітись між 17:00 і 18:00. Відповідь - так, нормально, дає вулицю і номер будинку.

Звільняюсь о 17-й, в 17:03 телефоную, з метою запитати чи нічого не змінилось у людини в планах. Відповідь - все добре, підїзджайте, підїдете - подзвоните.

Приїзджаю, в 17:23 дзвоню - я біля будинку, відповідь - добре, обрив зв'язку.

17:32, передзвонюю, з подробицями - я біля будинку, хотів би оглянути товар, за який домовлялилися на Борді у приватних повідомленнях і в режимі телефонного зв'язку сьогодні в день. Відповідь - зараз винесу.

17: 51, предзвонюю, з питанням чи довго мені ще "танцювати" біля його будинку. Відповідь - "я не поняв, а хто це вобще звонить?"

Пояснюю, з подробицями, хто я і що (див. розмову 17:32). Відповідь - "а зрозумів, зараз людина вийде, винесе".

18:00 - ніхто не виходить, їду додому.

Питання - в заголовку теми.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, sss381 сказано:

Передісторія.

Тут, на Борді, на протязі липня місяця людина дуже  активно продає свій товар. Багато тем, великий асортимент.

Хотів би купити синові на подарунок, та все з часом не виходить, відповідно і не вступаємо в контакт.

Знаючи, що сьогодні буду вільніший, вчора ввечері пишу повідомлення у приват, уточнити наявність товару.

На протязі 12 годин, продавець відповідає, товар у наявності, просить дзвонити на протязі дня, залишає номер телефону для зв'язку.

Телефоную о 13:05, запитую чи зручно буде зустрітись між 17:00 і 18:00. Відповідь - так, нормально, дає вулицю і номер будинку.

Звільняюсь о 17-й, в 17:03 телефоную, з метою запитати чи нічого не змінилось у людини в планах. Відповідь - все добре, підїзджайте, підїдете - подзвоните.

Приїзджаю, в 17:23 дзвоню - я біля будинку, відповідь - добре, обрив зв'язку.

17:32, передзвонюю, з подробицями - я біля будинку, хотів би оглянути товар, за який домовлялилися на Борді у приватних повідомленнях і в режимі телефонного зв'язку сьогодні в день. Відповідь - зараз винесу.

17: 51, предзвонюю, з питанням чи довго мені ще "танцювати" біля його будинку. Відповідь - "я не поняв, а хто це вобще звонить?"

Пояснюю, з подробицями, хто я і що (див. розмову 17:32). Відповідь - "а зрозумів, зараз людина вийде, винесе".

18:00 - ніхто не виходить, їду додому.

Питання - в заголовку теми.

 

 

:blink:Мдя.... Мене вже такі люди та  їхні вчинки типу такого як описав вище настільки заїпали(по роботі),що я чесно вже просто не маю сил з кимось спорити,щось комусь доказувати,тупо проходжу мимо і забуваю про ситуацію,тобіш забиваю хєр на це, бо просто ненавиджу коли про щось домовляєшся,а воно:" Та зара-зара,через 5 хвилин буду" і знову пів години ждеш як мінімум.Обідка,що зараз у людей якась така виробилася норма,а саме запізнюватися,бо такий .ука бізнесмен,а вам треба то чекайте,бо всі роботягі.Як млять на суші до свого партнера то воно хрєн запіздає,а до людини простої то лєгко.

 PS:троха відійшов від теми,але ну ти точно не д.ибіл,це просто не панятно,шукай інше,але заради цікавості я б подзвонив завтра як новий клієнт і знову би договорився би,а там що він скаже то діяв би по ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а може воно і краще, що купівля не відбулась

а то потім, як би щось з товаром - точно не знайшли би чувака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, flashmax сказано:

а може воно і краще, що купівля не відбулась

а то потім, як би щось з товаром - точно не знайшли би чувака

+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От що дозволяє людям так себе вести? Безкарність? І все ж певно розпочинається з малого, певно ще з дитинства - вчасно не дали по рукам,  не заклали в голові, що так не можна робити. А зараз вже пізно чи все ж можна виправити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, vaz75 сказал:

а що, той бордівець дуже поважна людина, що й написати його нік ніззя?

Так так, давай ім*я хероя ф студію. Також часом тут купую, знатим що до чого хоч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, westboiuu сказал:

аффтор фуфел гонит

без ника обвиняемого ты в моих глазах балабол

З цим, так сказать, не поспориш.

Без ніка продавана це тупо вброс і гогно на вентилятор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, vaz75 сказал:

@sss381 а що, той бордівець дуже поважна людина, що й написати його нік ніззя?

 

19 часов назад, Саша Иванов сказал:

Так так, давай ім*я хероя ф студію. Також часом тут купую, знатим що до чого хоч.

Я не знаю, як тут мірятись поважністю, можливо так у нього (чи у мене) ""лягли" зорі, можливо не ті "проміллє" у крові, можливо, як мені підказали, взагалі не та людина брала трубку. Письмових доказів у мене немає, тема про продаж складена нормально, переписка в ПП теж нормальна, це все відбувалося в телефонному режимі.

Та я власне і не скаржусь, збитків не було.

Дивує інше. Людина хоче щось продати. Тисне кілька клавіш. Потенційний клієнт приїзджає додому. Все що треба - вийти з під'їзду, винести товар і отримати 400 - 500 грн. Все. Мені вже немало років, але з таким випадком стикаюсь вперше в житті. Це зараз так модно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sss381 сказал:

Це зараз так модно?

зараз модно жалітись на *сферичного коня в вакуумі*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, westboiuu сказал:

аффтор фуфел гонит

без ника обвиняемого ты в моих глазах балабол

Виховані люди, тим більше не знайомі, загалом, звертаються на Ви, навіть в інтернеті. Так мене вчили.

Щодо Вас особисто.

Років 5 тому, я купив у Вас ЕПТ монітор. Зізвонились, з'їхались, включили монітор, прогнали Nokia test, виключили, спакували, гроші (100 грн.) перейшли з рук в руки, попрощались, потисли руки, розійшлись. Для мене - зразок бізнесової угоди.

До речі, монітор працює до цього часу і радує зір. Дякую.

P.S. Невже Ви з того часу ведете бізнес по іншому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Litovets сказал:

З цим, так сказать, не поспориш.

Без ніка продавана це тупо вброс і гогно на вентилятор.

Будь-ласка, відійдіть від вентилятора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sss381 , Ну нік - таємниця, окей.

а куди хоч під'їжджали? :) 

часом не в район салюта на Конякіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

@sss381 , Ну нік - таємниця, окей.

а куди хоч під'їжджали? :) 

часом не в район салюта на Конякіна?

Гордіюк 33. Не таємниця, мені таке вперше і дивно, не хочеться просто какати людині, може у нього теж таке вперше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зв'яжіться з продавцем, і виясніть причину

чого тут гадати ?

якщо продавець адекват, то він сам до вас тепер приїде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, flashmax сказал:

зв'яжіться з продавцем, і виясніть причину

чого тут гадати ?

якщо продавець адекват, то він сам до вас тепер приїде

В принципі добра порада, дякую. Можливо так і зроблю. Заради істини. Але купувати не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Saddy said:

а в чьом суть топіка?

Як на мене, то чоловік намагається знайти відповідь на озвучене питання :) 

Нижче трішки роз'яснює, що його дуже дивує, коли в такий складний для нашої економіки час, хтось може так легко відмовлятися від кількох сотень гривень заробітку. Адже з ним такого раніше не траплялось.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yu2007 сказал:

чоловік намагається знайти відповідь на озвучене питання

тоді розділ "Книга скарг" обрано неправильно, філософія, пошуки істини та відповідей в іншій гілці форуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Saddy said:

тоді розділ "Книга скарг" обрано неправильно, філософія, пошуки істини та відповідей в іншій гілці форуму.

 

Ну скарга в першому дописі таки прослідковується. Просто особу, дії якої "оскаржуються" (у трохи дивний спосіб), він лишає в таємниці.

Для чого? Мені самому не зрозуміло. Адже теми в цьому розділі мають служити перш за все пересторогою для інших користувачів Борди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно, ніачьом... ТС весь такий "секретний"...

Нік продавця в тему, або для чого ці стєнанія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То певно той хлопець, що полірізаційні окуляри і кросівки Феррарі продає. По адресі співпадає. Я до нього під'їжджав, купив окуляри без всяких проблем, ще й хорошу знижку мені зробив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...