Перейти до змісту

У Луцьку запрацювала оновлена «Ротонда»


Юріч

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь
34 минуты назад, snouden сказал:

Взагалі чи є щось подібне в містах західної України?

 

Цитата

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ротонда крута, вартість туалету для неклієнтів лояльна. Дуже потужна інвестиція в сезонний бізнес. Дядько вірить в Луцьк. Це хороший знак. Він міг на ці гроші купити новий рендж, беху, чи мерсюк, яхту чи купу всього, але він їх вклав в жахливеньке місце і зробив по суті культове місце. Підняв планку для нових бізнесів. Ми разом з вами полюбасу у виграші. Бажаю стабільної рентабельності.

 

В Європі платних і безкоштовних туалетів десь порівну. Найкрутіший туалет в якому я був коштував 1,5 євро, десь в Germany в придорожному комплексі. Супер хайтек штукенція. І хоча спочатку дусила жабка, скориставшись наданим сервісом, я не жалів ні капельки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, halcogen сказано:

То все не те

 То все те для котіков і кіцічьок, шоб патусіть саме те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Cherman сказал:

Враховуючи, що власник Ротонди, ще й власник жОпери, то хз чи це заклад для сімейного відпочинку.

Вангую, що доріжки в парку заполонять автівки тих, кому ліньки дійти до цього закладу.

 

 То це власник винний, що в Опері бикота віддихає і нічні бійки влаштовує, чи власник винний, що автівки в парк заїжджають? Молоді також треба десь відпочивати, в Європі нічне клубне життя дуже розвинуте, в чому проблема? Машини в парку і так заїжджають до самого пляжу. Мені, наприклад, вони не заважають, по центральній та прилеглих алеях їх нема, біля атракционів і кафешок також, то в чому проблема? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Cherman сказано:

Вангую, що доріжки в парку заполонять автівки тих, кому ліньки дійти до цього закладу.

У нас така країна що зупинити може тільки сталевий шлакбаум закритий на замок. Знаки обмеження то поки не про нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, romaxa11 said:

В Європі

 

О, нагадав мені за безкоштовний туалет в Лондонському Макдональдсі, біля London's Eye. Довга черга, всередині туалетної кімнати на підлозі був сантиметровий шар води, який витікав десь з забитого унітазу, все брудне і смердюче. На той момент шукати інший варіант не було часу, але я би вже заплатив 2 фунти, щоб того другий раз не побачити.

 

Це все прєлєсті безкоштовних публічних туалетів. Якби макдональдс там зробив туалет за символічну плату, то порядку було б набагато більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Cherman сказал:

Який заклад і його політика - така і публіка.

 

По твоїй логиці, потрібно взагалі всі нічні клуби, дискотеки і бари позакривати раз і назавжди. А публіка - це наша молодь. В день примєрні студенти, нічкою - п'яне бидло. Але не всі). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Itzamna сказано:

Яка різниця хто власник того туалета за 4 грн, осінь-зима-весна пісец прийде, не сезон...і будуть там срати і сцяти, і під стінами також всі кому не лінь.

Хіба не ясно що відновлення того театра-хлама це мінусовий проект, тому це відкупна для мерії за "послуги, дозволи, подяки".

 

як це побухати - і не сезон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 минуту назад, Cherman сказал:

Я просто не люблю сільський гламур. П'янки тут ні до чого.

 

То не ходіть туди :) 

І щодо попереднього посту, парковки то в парку немає нормальної. То й люди виходять з ситуації як можуть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, halcogen сказал:

Почекайте, скоро виділять очєрєдному орендатору земельку в парку під нову платну стоянку і все стане як у Європі )))

 

А я не переживаю за це, коли є місце я готовий за це платити. Звичайно я з радістю скористувався б безкоштовною парковкою. Але на тротуар не полізу заради збережених 10 гривень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Хто вам сказав що там буде 10 грн, якщо туалети по 4 грн )))

 

Чому більшість користувачів прагне вказати на недоліки закладу в якому навіть не були? Не хочете - не йдіть, не паркуйтесь. Паркуйтесь на безкоштовній парковці біля сну і йдіть пішки. Хто хоче приїхати під самий парк, то хай платить.

Те ж про туалет. Не хочете платити - терпіть додому або користуйтесь безкотовним туалетом який поставила міська рада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

потрібно взагалі всі нічні клуби, дискотеки і бари позакривати раз і назавжди. А публіка - це наша молодь. В день примєрні студенти, нічкою - п'яне бидло

В 90х дискотеки були як дискотеки, навіть на початку 00х, той же клуб 21 ст. на початках, а зараз що не клуб то з претензією на "лакшері" лайф, модне життя , мажори і т.п. А не для простих хлопців і дівчат. Бісить особисто мене не це, а що крім цього, нічого нема (ну звичайно пивнушки для мужиків 40+ не беру).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, snouden сказал:

В 90х дискотеки були як дискотеки, навіть на початку 00х, той же клуб 21 ст. на початках, а зараз що не клуб то з претензією на "лакшері" лайф, модне життя , мажори і т.п. А не для простих хлопців і дівчат. Бісить особисто мене не це, а що крім цього, нічого нема (ну звичайно пивнушки для мужиків 40+ не беру).

 

Не згоден. Так, в 90-х дискотеки були а-ля СССР, а от вже в 00-х, наприклад в ті самі "три штуки" не кожен міг собі позволити сходити, бо було недешево, знаю, торчав там часто, так як це мій район був... 

А те що рівень клубів росте - так хіба це погано? Треба рівень підіймати, хоча б візуально... Чи ти хочеш піти на диско до клЮбу з маяком і колонками с-30? Чи тобі потрібні як при Союзі були клуби тим кому за 30?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Itzamna сказано:

Ротонда - Біч клаб.....де пляж, де клюб ?

Пляж це та калюжа-басейн, клюб це те місце з забором з металопрофіля і бетономешалкою збоку. А по центру входа - Туалет. 

 

Як на Луцьк, то піде і так. А якщо буде норм прибуток то з часом все доведуть до пуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З паркуванням на алеї по дорозі до зоопарку та ротонди ситуація як мінімум не зрозуміла. Навпроти в'їзду на лаею до зоопарку по вулиці Глушець зправа є величезна безкоштовна парковка, де і на великі свята місця вистачає всім, сам постійно там паркуюся, але знайдуться "лесики" яким потрібно припаркуватись на алеї. У всій цій ситуації мені незрозуміло одне, куди дивляться муніципали і поліція - це ж які надходження до бюджету можна принести, враховуючи, що мінімальний штраф за паркування на газоні 360грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Itzamna сказал:

осінь-зима-весна пісец прийде, не сезон...

 

Чому, з басейна каток можна забабахати, і діджей з баром продовжать працювати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, здається мені, що при такому потоці людей в парку туалети по 4 грн більше прибутку принесуть ніж Ротонда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, gorik сказано:

З паркуванням на алеї по дорозі до зоопарку та ротонди ситуація як мінімум не зрозуміла. Навпроти в'їзду на лаею до зоопарку по вулиці Глушець зправа є величезна безкоштовна парковка, де і на великі свята місця вистачає всім, сам постійно там паркуюся, але знайдуться "лесики" яким потрібно припаркуватись на алеї. У всій цій ситуації мені незрозуміло одне, куди дивляться муніципали і поліція - це ж які надходження до бюджету можна принести, враховуючи, що мінімальний штраф за паркування на газоні 360грн.

Зараз там немає парковка, все перекрито кладуть якісь труби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як буде впливати гучна музика на тварин в зоопарку? Чи зоопарк вже не потрібний, в приоритеті тепер біч-клаб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, searcher сказано:

А як буде впливати гучна музика на тварин в зоопарку? Чи зоопарк вже не потрібний, в приоритеті тепер біч-клаб?

Зоопарки взагалі треба заборонити, а Ротонда буде зоопарком для людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі такий формат закладів стає доволі популярним в Україні. Зараз при кожному серйозному готелі створюють схожі спа-зони приваблюючи нових клієнтів басейнами, шведськими столами і високим сервісом. Совок сам по собі вмирає з відкриттям кордонів. На Світязі місцеві прибирають пляжі, завозять пісок, створюють інфраструктуру адаптовану під туриста. Від цього не сховатись, йде боротьба за клієнта в якого зараз колосальний вибір пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був - народу ппц (в основному з дітворою), і це в будній день...

В роздягальнях холодно на бетоні.

Ціни високі. Хоча пиво-кава більш-менш.

В цілому норм, за відстутністтю альтернатив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 11.07.2017 at 16:16, Юріч сказано:

А не для простих хлопців і дівчат. Бісить особисто мене не це, а що крім цього, нічого нема (ну звичайно пивнушки для мужиків 40+ не беру).

А Шайба, що там по цінам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...