Перейти до змісту

У Луцьку запрацювала оновлена «Ротонда»


Юріч

Рекомендовані повідомлення

37 хвилин тому, snouden сказано:

 (в основному з дітворою),

Ого!!! особисто я здивований,але це ви були посеред самого дня? бо знаючи,що всякі масікі з лапусями можуть вести себе неадекватно,особливо ті хто при грошах,то я не те що ігнорую такі "модні"заклади, а тупо проходжу мимо,але те,що ви написали

Цитувати

В цілому норм

 то зацікавило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 70
  • Створено
  • Остання відповідь

Нема ніяких масіків, всі сімейні з дітьми, йдіть не бійтесь )))

 

p.s це вдень. Ввечері як не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув сказати - там якась хрінь з завдатками (навіщо - незрозуміло), гроші з запасом беріть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо притримуватись такої думки - що "все гавно", то Луцьк буде "унилою какашкою". Всі звикли сидіти і закидувати помідорами, і казати шо все фуфло. В нас в місті - немає де вийти. Одна піцца і суші. Зробили заклад, де тільки як ви кажете "гламурів, котікіФ, і кіцічЬок". Купа сімей з дітьми, все тихо і спокійно.

 

Неадекватів вистачає всюди, вони можуть бути будь де. Вон, не так давно біля СНУ священник побив пенсіонера. Неадекват? Неадекват. Так само і за парковку. Якщо людина бидло - вона і на парковці припаркується так, що буде заважати пішоходам.

 

Проблема не в закладах, і не в цінах на туалет. А проблема в нашому народі, в якого менталітет зовсім не той. По іншому ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, DMK сказал:

Якщо притримуватись такої думки - що "все гавно", то Луцьк буде "унилою какашкою". Всі звикли сидіти і закидувати помідорами, і казати шо все фуфло. В нас в місті - немає де вийти. Одна піцца і суші. Зробили заклад, де немає як ви кажете "гламурів, котікіФ, і кіцічЬок". Купа сімей з дітьми, все тихо і спокійно.

 

Неадекватів вистачає всюди, вони можуть бути будь де. Вон, не так давно біля СНУ священник побив пенсіонера. Неадекват? Неадекват. Так само і за парковку. Якщо людина бидло - вона і на парковці припаркується так, що буде заважати пішоходам.

 

Проблема не в закладах, і не в цінах на туалет. А проблема в нашому народі, в якого менталітет зовсім не той. По іншому ніяк.

згоден, був з другом, заклад сподобався, не похожий на інші. Да, туалет платний, щоб засмаркане гівно не заходило, і не обсцикало кутки. Менталітет грає велику роль. А тим більше, чим далі читаю подібні теми - то вже і перестаю дивуватися. В нас народ в основному любить пообсирати будь-що, але аби обісрати, показати своє ЦАБЕ. Роблять дороги - уроди вкрали багато грошей, зробили з, вибачте, ГІВНА, заклад для приємного проведення часу з друзями - все одно параша. Хто має гроші, той іде і відпочиває. Хто не має - той обсирає, бо більше нема що робити, як тільки обісрати заклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, igoryer сказано:

щоб засмаркане гівно не заходило, і не обсцикало кутки

це ти кого так обісрав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, timomaas сказал:

це ти кого так обісрав?

 

Думаю мав на увазі алкоголіків, бомжів та наркоманів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Dim@ сказал:

Вчора проходив повз. Підкажіть, хто знає, ту круглу хрєнь не фарбували, чи так пофарбували, що вона вже облазить.

Не тільки облазить, а ще й здається протікає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моклиця: Поліщук обрав найдорожчий варіант «каналізування «Ротонди»

Цитувати

top-photo.jpg

Колишній заступник міського голови Юрій Моклиця каже, що для вирішення проблеми каналізації для "Ротонди" обрали найдорожчий варіант.
Про це він написав 26 липня в Facebook.
"Ігор Поліщук (колишній в.о. міського голови Луцька, - ред.) (на фото) сьогодні хвалився на сесії, що героїчно розрулив питання з доступом Ротонди до каналізації, яка належить Спартаку. Він тільки не уточнив, що ціна питання: 2 млн грн з міського бюджету (500 тисяч дали Спартаку тільки на перший квартал)", - пише Моклиця.
"Зі всіх можливих варіантів вирішення проблеми екс-в.о. вибрав найдорожчий (за 2 млн можна було збудувати нову каналізацію аж до атракціонів) і найменш перспективний варіант (спартаківська каналізація дуже зношена)". 
"Цілком імовірно, що це найпростіший (сесія проголосувала раз-два) і найвигідніший варіант як для себе (навколоспартаківський електрат за бюджетні гроші)".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 7 місяців потому...

Хтось щось чув, коли відкривається басейн ?

Мені минулого року казали, що як буде гарна погода то можуть відкритись набагато раніше початку календарного літа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну норм, чо. Будуть ходити мами в будні з 2-3 "бесплатними" дітьми. В мене складається таке враження що "безкоштовні" діти це була вимога міськ. ради.

А так у вихідні денний тільки вхід на двох - 500 грв... Пішли в попу з такими цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, snouden сказал:

Ну норм, чо. Будуть ходити мами в будні з 2-3 "бесплатними" дітьми. В мене складається таке враження що "безкоштовні" діти це була вимога міськ. ради.

А так у вихідні денний тільки вхід на двох - 500 грв... Пішли в попу з такими цінами.

 

заклад ,встановлюючи розцінки,показує на яку публіку він розраховує

ви вибираєте попу,а хтось вибере Ротонду

мені розказували одні люди,як приіхали відпочивати на вихідні в Загород - і яка публіка була в басейні,що вони там і не купалися

бо стрьомно було

п.с я ні в Загороді,ні в Ротонді не була

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, kroha сказано:

 

 

п.с я ні в Загороді,ні в Ротонді не була

Ключове слово всього повідомлення. А я був, і щось багацько грошовитих там не помітив. Якраз основна публіка були мами з дітлахами, а далі - мізер. Правда неспорю, що літо було холодне, фактично лише пару тижнів в липні була спека, а далі більш помірна погода. Ти скажеш - ну зараз ціни виростуть, місце закріпиться як більш статусне, і ходити будуть менше, але лишати більше. Не спорю - побачим (хоча я в це не вірю). Тут більш схоже на те, що власнику простіше вивести басейн в невеликий мінус* чим возитись з купою клієнтів. Мені більш на це схоже.

Основний дохід там - кафе. От там завжди були люди.

 

* - хоча опять же, які там витрати на той басейн (окрім підігріву?)

Дівчина касир по суті та й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, kroha сказал:

 

заклад ,встановлюючи розцінки,показує на яку публіку він розраховує

ви вибираєте попу,а хтось вибере Ротонду

мені розказували одні люди,як приіхали відпочивати на вихідні в Загород - і яка публіка була в басейні,що вони там і не купалися

бо стрьомно було

п.с я ні в Загороді,ні в Ротонді не була

 

Ви думаєте, що чим більше вартує, тим багатші люди ходять, тим культурніше? Хрєн там. В Загороді теж недешево, мамочки з розбалованими дітьми, що в басейн дійсно не зайдеш, таке витворяють...і папікі з пузяками ходять п'яні матюкають тих дітей, тіпа глава сім'ї... Бував, бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

 

Ви думаєте, що чим більше вартує, тим багатші люди ходять, тим культурніше? Хрєн там. В Загороді теж недешево, мамочки з розбалованими дітьми, що в басейн дійсно не зайдеш, таке витворяють...і папікі з пузяками ходять п'яні матюкають тих дітей, тіпа глава сім'ї... Бував, бачив.

в певній мірі так

хоча є багаті ,а хами

і бідні ,але культурні і освідчені

все залежить від людини

от візьміть ,наприклад,Gosti чи Патіо ді Фіорі і порівняйте їх відвідувачів і ,ну не знаю,з Майданом чи ще якимось закладом

різні ціни-різний контингент

мені ,наприклад,після розказаного в Загород і не хочеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

з Майданом чи ще якимось закладом

В майдані теж ніколи не була?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, snouden сказано:

* - хоча опять же, які там витрати на той басейн (окрім підігріву?)

Дівчина касир по суті та й все.

думаю що витрат по фільтрам води та всіляким присипкам/присадкам там більше ніж всіх разом взятих.

P.S. Максим, в ЛС Вам відписав щодо попередніх домвленостей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, snouden сказал:

В майдані теж ніколи не була?

колись бувала

так,там смачно - але обстановка ,інтер'єр не в моєму смаку )

моє все -Чорничне кафе !^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...