Перейти до змісту

СССР - що це і як там було


jack74

Рекомендовані повідомлення

@rl72 ти не повіриш, але КУПИТИ можна було і цеглу, і блоки , і цемент. і автомобілі купували - інша справа, що вартувало це немало. 

коли діди добудовували кухні (у неприватному тоді, а державному одноповерховому будинку) то цеглу купували на цегельному заводі, що посусідству. інша справа, що узгодити це будівництво було важче. але реально. 

і мій перший велік, подарувала бабуся. і в чергу не записувалась, а прийшла в спорттовари й купила. так само як дядько моторолер купив. от авто не було - не по карману :)

блін, батько придбав кольровий телевізор у 1978 році! з магазину! електроніка, що колись на волі була. спонтанно. хоча можливо й повезло.

і от @Zheny@ пише правду, що просто не у всіх була можливість. але люди хоч трохи реально на життя дивились. не було бл...х кредитів і дурнів, які заради статусної цяцьки в борги залазять. 

хоча можливості заробити на життя було більше ніж зараз. маю на увазі саме працею. у 15 років, на канікулах працював на заводі. за місяць отримав біля 60 рублів. купив скейт :)

я не ностальгую по минулим часам. було куча мінусів які не слід забувати, але й було куча плюсів, які в свою чергу не слід ідеалізувати. просто був такий час. залишився у пам'яті. один хрін не вернеш назад. та й сенс? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

@sergkots лож, пи...ж і провокація :)

який страх і яка північна корея. "елітні партійні бонзи" трохи сцали своєї ж партії і внаглу п'яні не збивали студентів на переході. бо, млять міліція, яка б хренова вона не була, не зовсім тоді скурвилась. і закрити могли. і не 15-ку, а ростріл з кофіскацією. і застав, бл.. не було.

вибач, щось понесло мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, KotMatros сказано:

@sergkots лож, пи...ж і провокація :)

який страх і яка північна корея. "елітні партійні бонзи" трохи сцали своєї ж партії і внаглу п'яні не збивали студентів на переході. бо, млять міліція, яка б хренова вона не була, не зовсім тоді скурвилась. і закрити могли. і не 15-ку, а ростріл з кофіскацією. і застав, бл.. не було.

вибач, щось понесло мене...

У мене сусід був - голова райкому партії, його син на рік старший мене, я був у них вдома і  не по слухам міг порівняти рівень життя. У школі всіх членів кпсс мав знати на пам'ять, обробка мозгів йшла від першого класу і тривала навіть на роботі. Не залякували, лише завжди йшло нагадування про минуле і подивіться стаття КПК того часу за що і на які сроки саджали людей. На рахунок міліції згоден.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, KotMatros сказано:

не було бл...х кредитів і дурнів, які заради статусної цяцьки в борги залазять. 

Таких як зараз не було кредитів, але була розстрочка. Можна було купити телевізор, холодильник, меблі. І це була справжня розстрочка, без всіляких махінацій, оформлялась зразу в магазинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Alex S сказано:

жив політикою проїдання російських  НАФТО ТА ГАЗО ДОЛЛАРІВ

Дашавське газове родовище, яке ми зараз експлуатуємо під газосховища було повністю вичерпано радянською промисловістю - сотні мільярдів кубометрів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, rl72 сказано:

Ну, лампочки ілліча були. І тілівізор з однією-двома програмами

 

а як по іншому? технології не ті були....  чи ти думаєш що закордоном плазми у всіх були? і світили ЛЕДами?

 

да й інші країни розвивались, машини робили, техніку, виробництво піднімали...  а союз все вкладав гроші у військо та військову техніку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
а як по іншому? технології не ті були....  чи ти думаєш що закордоном плазми у всіх були? і світили ЛЕДами?

Ні. Закордоном були пралки, електропечі і т.д.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

Ні. Закордоном були пралки, електропечі і т.д.

у нас теж були, не автомати але ж якось прали...      куда весь метал йшов? на танки, ракети та ін.

 

а памятаєш як кожен завод мав випустити якусь продукцію для продажу людям? наприклад МАЯК... і кулемети робили і всім відомі магнітофони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от же ш Борда [emoji4] все-одно тему скотили в холівар "добре/погано" [emoji4]

Бо ж бачиш корупцію породили ті, хто світло по 4 коп крав)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:


Бо ж бачиш корупцію породили ті, хто світло по 4 коп крав)))

 

Та ні, то все дядя @igorgame  замутив, коли ікру тягав з Камчатки :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все так цікаво починалось..

On 31.03.2017 at 16:42, jack74 сказано:

От нехай в цій темі і збираються отакі "відеоілюстрації" тієї епохи, яка зараз здається якимось "паралельним світом", якимось сюрреалізмом...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, SunSeth сказано:

Кросавчєг! сссру на той час вже 7 років не було.

 

але люди продовжували жити по ссср, колгоспи ще ніби були...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Oli said:

 

але люди продовжували жити по ссср, колгоспи ще ніби були...

Хто тобі таку х-ню сказав? Хоча, да, деякі і досі живуть "по ссср".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth  сам бачу навколо...

 

я того життя застав мало, інколи навіть дивуюсь тому про що вони розказують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятаю повіз мене з братом батько на морозиво, яке на той час можна було купити в райцентрі,що за десять кілометрів від нашого села. Заодно подорозі батько мав вирішити деякі питання,повязані з його тодішньою роботою.Пока вирішував-морозиво закінчилось! Мабуть дивно зараз це чути,тепер морозиво на кожному кроці,"бери нехочу"! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, wasistdas сказано:

Мабуть дивно зараз це чути,тепер морозиво на кожному кроці,"бери нехочу"! 

і "ХладоЖирКомбінати" ставали на ремонт саме літом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз в бій за ссср піде плодово-ягідне по 5 коп? Хоча, я такого не пам'ятаю, бо воно було по 8 коп. - гімно рідкісне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SunSeth сказал:

Зараз в бій за ссср піде плодово-ягідне по 5 коп? Хоча, я такого не пам'ятаю, бо воно було по 8 коп. - гімно рідкісне.

Зате пиріжки-тошнотики по 5 копійок були як наркотики. Нямням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...