390 повідомлень в цій темі

Випадково натрапив на це відео, і відразу згадалися неодноразові запитання дітей "СССР - що це було?" Час-від-часу малі та й запитують, ЯК тоді було, ЩО це була за країна, ЯК тоді жили... а й дісно, як крути, але це частина нашої історії. В тій країні жили наші батьки, та й немало з нас теж виросли в тій країні. От нехай в цій темі і збираються отакі "відеоілюстрації" тієї епохи, яка зараз здається якимось "паралельним світом", якимось сюрреалізмом...

Забытые детали жизни, 1945 - 1960 г. СССР, Избранное в цвете. В кадре Москва и окраины города  
Hide  
2

Поширити це повідомлення

...

а нород ностальгує..... і навіть не та кубасою за 2.20... а за тим що в той час вони буди молоді і гарні і все в них було по переду.....

4

Поширити це повідомлення

@flashmax  там де я запостив, переважно взагальному обговорюють, зустрічається всяке-різне в тому числі і погане

0

Поширити це повідомлення

18 минут назад, flashmax сказал:

знімали тільки хороше, постановки. багато чого залишилось поза кадром

А типу зараз не так? :) Радіємо сьогоденню!!!

0

Поширити це повідомлення

я хоч і не застав ті часи, але трохи того життя застав....

0

Поширити це повідомлення

38 хвилин тому, flashmax сказано:

на камеру знімали тільки хороше, постановки. багато чого залишилось поза кадром

створювалась ілюзія що все чудово, всі живуть щасливо. а насправді ....

в топку той союз.

це все зрозуміло, але ця тема не про те.

Та й хорошого там теж було багато. Наприклад, мене батько щоліта возив машиною на море. Нехай і Запорожцем (спочатку "Горбатим", потім "Вухатим", а потім вже Москвичем). нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

Повторюсь, тема не для холівару "добре чи погано було", а про ЯК було. Совок "фтопку" і це аксіома. А тут просто хочу збирати відеофрагменти того життя, щоб можна було дітям "на пальцях" наочно показати, що це було, як це було, бо самими лише словами не завжди можна передати атмосферу.

0

Поширити це повідомлення

@jack74

памятаєш?

3768505-razvlekali-sebya-perestroyki-eto

показали старші хлопці...  

я замість нижнього болта взяв гайку з дном(на фото нижче), ох і бабахнуло!!!!!, навіть трохи оглох, по цей день памятаю, злякався добре...

оце була школа життя!!!!!

gayka-kolpachkovaya.jpg

1

Поширити це повідомлення

:) звичайно! І ще багато інших і небезпечніших "забав":0007: (ох і безпечні ми були) але тут "інструкції" викладати не буду, це ж тема для дітей dolf_ru_869.gif

0

Поширити це повідомлення

23 хвилин тому, Oli сказано:

оце була школа життя!!!!!

виживали найшутріші...

1

Поширити це повідомлення

да, було... Ёлка в Кремле.

0

Поширити це повідомлення

27 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

виживали найшутріші...

болт з целофаном ми так і не знайшли, дуже високо полетів небуло видно, а в гайці відірвало дно...  і вона застрягла в асфальті

0

Поширити це повідомлення

57 минут назад, jack74 сказал:

нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

Нема нічого кращого чим віпочинок в палатках..

Ми з малим почали їздити за самого-самого дитинства. Перший раз поїхали, малому було 2 роки.

Відпочивали 25 днів в Криму. "Лісья бухта" є там така. Ні разу малий не захворів. І після того разів 4 їздили туди ж... Ну а потім настали події самі знаєте які... І зараз не їздимо. Зараз в Європу

2

Поширити це повідомлення

35 хвилин тому, WebTraveller сказано:

1 година тому, jack74 сказано:

нехай і жили ми там чи в палатках, чи в фанерних будках, але щороку! Зараз же я такого для своїх дітей зробити не можу.

так в чому проблема то?

0

Поширити це повідомлення

в грошах, в чому ж

0

Поширити це повідомлення

13 минуты назад, jack74 сказал:

в грошах, в чому ж

Якщо на власній машині, та з палатками, то й зараз можна дуже бюджетно відпочити.

1

Поширити це повідомлення

Я до 15-ти років (до 1990-го року) був з сім'єю ( мама, я і старший брат, так як з батьком не жили зовсім) 12 раз на морі і 14 раз в піонерських таборах ( їздив в табори з садіка, мама влаштовувала з старшим братом-піонером, а в деякі роки по два рази був в різних таборах...). Мама сама все робила для того, щоб в нас було щасливе дитинство. Я просто обожнював піонерські табори з їх "Зарніцами", дискотеками під Модерн Токінг, перегляд фільмів по вечорах в павільйонах без стін, з кінопроекторів на плівках, мазання дівчат зубними пастами по ночах, розповідями в палатах про різні страшилкі до самого ранку, прям до устячки...))) А чемпіонати по футболу між таборами, а коли з поляками в одному таборі - це взагалі жесть, жвачкі турбо, дональди, обмін галстуками... Перше кохання, поцілунки... Єх, був хороший для нас,  дітей, час. А в селах як час проводили городські діти, то на поле горох красти, то на ферму, то на ставок, то на комбайні покататись... А зараз, що ті діти бачать, крім гаджетів? В село до бабусі не загониш, бо, відіш лі, там вайфаю нема....Печалька...

8

Поширити це повідомлення

Понесло формаліном...)

3

Поширити це повідомлення

За минулим тільки старі сумують , вірніше - за молодістю :D

0

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, case_l сказано:

За минулим тільки старі сумують , вірніше - за молодістю :D

ну як би там не було, моєму поколінню вже давно не 20ть....

так, ми стали розумніші, так, ми стали багатші, так, ми чогось досягли.... але дивишся на 20ть років назад і розумієш... і трава була зеленіша і дерева вищі...

5

Поширити це повідомлення

18 хвилин тому, case_l сказано:

За минулим тільки старі сумують , вірніше - за молодістю

да тут сусідів на поверсі не знаєш як звати, боятися треба а не сумувати...

0

Поширити це повідомлення

10 хвилин тому, Oli сказано:

да тут сусідів на поверсі не знаєш як звати, боятися треба а не сумувати...

Напевно за тим, що знали як звати сусідів і не боялись, за тим і сумують...

0

Поширити це повідомлення

23 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

дивишся на 20ть років назад і розумієш... і трава була зеленіша і дерева вищі...

Важко не погодитись, але це не заслуга ковбаси по 2,20.

Мине ще років надцять, і від 2017го будуть тільки спогади, цифро відео та фото...

0

Поширити це повідомлення

52 минуты назад, Deemon сказал:

Понесло формаліном...)

Чому формаліном? Можливо, нафталіном? :)

2

Поширити це повідомлення