Перейти до змісту

Паркування та приколісти в Поліції


tarasmv

Рекомендовані повідомлення

Вчора у дворі була така картина як на фото.

17342517_1395509197137060_2761182244519573700_n.jpg
 

17553705_1395515407136439_734541261347145293_n.jpg17553979_1395514957136484_5852017031953460499_n.jpg

Думаю напишу в Фейсбуці патрульній поліції, цікаво, що вони скажуть...

Тарас Мельник Кожного дня така ситуація в дворі будинку, що на Соборності, 25. Неправильно припарковані автомобілі і люди, що випивають біля тієі лавки. Чи можна щось зробити?

Пошкоджено залишки асфальту у дворі, бордюри та коріння дерев.

Патрульна поліція Луцька Можна. Телефонуйте на 102.

Тарас Мельник А фото не досить, цей автомобіль і зараз там, зранку він стояв взагалі посеред дороги.
Тарас Мельник Поправте будь-ласка, якщо я щось невірно зрозумів: "Якщо водія немає то автомобіль може стояти посеред тротуару або на зеленій зоні. І через те що його немає штраф йому виписати або евакуювати автомобіль - неможливо".
 
Патрульна поліція Луцька Якщо водія немає, то на кого виносити постанову?
 
 
От тепер і думаю, що щось не так, тільки не розумію, що саме?
Сторінка в Фейсбук для чого?

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь
42 хвилин тому, tarasmv сказано:

Сторінка в Фейсбук для чого?

 там вони щоразу постять що фейсбук не є засобом звязку з ними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, tarasmv сказано:

Патрульна поліція Луцька Якщо водія немає, то на кого виносити постанову?

Я цього не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, tarasmv сказал:

Вчора у дворі була така картина як на фото.

 

Думаю напишу в Фейсбуці патрульній поліції, цікаво, що вони скажуть...

Тарас Мельник Кожного дня така ситуація в дворі будинку, що на Соборності, 25. Неправильно припарковані автомобілі і люди, що випивають біля тієі лавки. Чи можна щось зробити?

Пошкоджено залишки асфальту у дворі, бордюри та коріння дерев.

Патрульна поліція Луцька Можна. Телефонуйте на 102.

Тарас Мельник А фото не досить, цей автомобіль і зараз там, зранку він стояв взагалі посеред дороги.
Тарас Мельник Поправте будь-ласка, якщо я щось невірно зрозумів: "Якщо водія немає то автомобіль може стояти посеред тротуару або на зеленій зоні. І через те що його немає штраф йому виписати або евакуювати автомобіль - неможливо".
 
Патрульна поліція Луцька Якщо водія немає, то на кого виносити постанову?
 
 
От тепер і думаю, що щось не так, тільки не розумію, що саме?
Сторінка в Фейсбук для чого?

 

 

 

А й дійсно, зроби прецедент, продублюй на 102.

13 минуты назад, Oli сказал:

 там вони щоразу постять що фейсбук не є засобом звязку з ними.

Ну і чому це (іронія)? Сам Аваков все на ФБ офіційно постить. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, tarasmv сказал:

Патрульна поліція Луцька Якщо водія немає, то на кого виносити постанову?

цікаво, а на кого виносять постанову приходять *листи щастя* при фіксації перевищення швидкості та інших правопорушень дорожними відеокамерами ? Чи вже зараз такого немає ? Чи ці порушення відносятся до іншого виду правопорушень ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я скажу отак - правильно, нема водія - нема кому штраф виписати. Тому я за те шоб приїзжав евакуатор і все відвозив на штрафмайданчик, там і штраф шоб можна було оплатити, і послуги евакуатора і стоянку на штрафмайданчику. В загальному набігло б гривень 700-800, і було б чудово.

але ж нє, евакуатор один продали вроді, не вигідно певне було)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, Polehan сказано:

евакуатор один продали вроді, не вигідно певне було)

Поки він приїжджав водій "встигав" забрати авто.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Поки він приїжджав водій "встигав" забрати авто.

 

Там з ним шкандаль приключився і конфуз ще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Там з ним шкандаль приключився і конфуз ще.

чого було й слід чекати.

Наш народ до цього не готовий апріорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

чого було й слід чекати.

Наш народ до цього не готовий апріорі.

Та причому народ? Конфуз був в тому, що виявилося, що він не все може підняти і мова навіть не про буси, а шкандаль в тому, що евакуатор належав наближеній до Романюка людині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Та причому народ?

при тому, що навіть якби не було шкандалів із конфузами , то все одно були б якісь "приколи".

Про Романюка знаю.

А про конфуз чув десь. Тому його і продали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Polehan сказано:

а я скажу отак - правильно, нема водія - нема кому штраф виписати. Тому я за те шоб приїзжав евакуатор і все відвозив на штрафмайданчик

нє то не те,

якщо рема водія стукнути ногою по колесу - спрацює сигналка - вийде водій,

а не вийде... машинка нічия

а раптом там бімба?

БобКатом закотити його та лафету, вивезти в найближчий ярок і підірвати,

все, проблема з новоросами_паркумами вирішена

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zevs_Isver сказано:

нє то не те,

якщо рема водія стукнути ногою по колесу - спрацює сигналка - вийде водій,

а не вийде... машинка нічия

а раптом там бімба?

БобКатом закотити його та лафету, вивезти в найближчий ярок і підірвати,

все, проблема з новоросами_паркумами вирішена

Певно потрібен якийсь сигнал: дзвінок чи лист із попередженням. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А замки на колеса? Дешевле, чем эвакуатор. По письмам счастья постановы были, что решили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той евакуатор поліція ніби орендувала у Пащенка, поки не підняли автомобіль з більшою вагою, ніж допустимо. Той і зламавсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже я не буду захищати водія, але маю власну думку ось декілька нюансів: 1 пошкоджений асвальт не на місці  буса, 2 вам що більше заважає авто чи "пацанчики" з бухлом на лавочці( що одне до іншого не ліпиться) на мою думку винуваті автодор дорогу можна розширити лише на 1м для того щоб одне авто могло стояти,а ще одне проїхати,не заперечую мудаків завжди хватало і даже після розширення дороги будуть лізти в болото, ось їх тоді потрібно евакуйовувати, декілька швидких фотошопів в неті так для роздумів...17342517_1395509197137060_2761182244519573700_n.jpg.ce2d917b3965744856866bb60b845f91.jpg.7a7523d3bfef7f50e4b4728ab294d101.jpg17342517_1395509197137060_2761182244519573700_n2.jpg.6dabc5b6004185ba05a18d097238e651.jpg17342517_1395509197137060_2761182244519573700_n.jpg.1f86ab479a5e86835f563c0cdbe5afa9.jpg17342517_1395509197137060_2761182244519573700_n23.jpg.d1542df9528cabfac59c72f024dc2f73.jpg17342517_1395509197137060_276118224573700_n23.jpg.a2941c1c65bb3c3d8106fa6b400bbdca.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, MANJAK11 сказал:

цікаво, а на кого виносять постанову приходять *листи щастя* при фіксації перевищення швидкості та інших правопорушень дорожними відеокамерами ? Чи вже зараз такого немає ? Чи ці порушення відносятся до іншого виду правопорушень ?

 

На папері, а по факту немає такого. КМУ в 2016 розробив  проект постанови "Про затвердження Порядку функціонування системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та Порядку звернення особи, яка допустила порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, до уповноваженого підрозділу Національної поліції". Але схоже, станом на сьогодні проект так і залишився проектом. Наразі в Україні відсутня система фіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

На камери потрібно багато грошей - вроді 1,5млрд$. Треба ж тендери провести, вибрати правильних постачальників... :)

Камери які зараз є, працюють "в тестовому режимі", для статистики.

 

А по темі, також раніше цікавилася в знайомого поліцейського на рахунок штрафів по фото, або без присутності водія, відповідь була аналогічною: в нової поліції дуже обмежені права - без водія не мають права штрафувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цегла з місця фотографування на дах довбобуса вирішує питання. 

якщо, звичайно, яйця на місці. й якщо проблема реальна й з водієм була проведена розмова.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи лінь писати, але коротко: штраф має накладатись на особу, що скоїла правопорушення. Тобто мають бути докази що саме той і той зупинили авто з порушенням. А оскільки у нас за кермом часто не власники, то простого фотофакту неправильної парковки недостатньо для штрафування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааа, добре мериканським поліцаям, прийшли написали, квитанцію під двірник поклали  і все. А далі хоч судись хоч плати.

Було б добре якби можна було фотографувати порушення і скидати фото чи відео прямо в поліцію, а потім як то кажуть діло техніки. І в бюджет надходження і людям може якісь премії і АвтоАндонів би поменшало.

 

Сподобалося як написали про Германію, про її чистку. В двох словах вулиці були брудні, тому що населення викидало сміття за забор так як москалі, а якомусь герцогу це набридло і він дав наказ поприбирати. Люди не повелись тоді в кінці кінців був наказ такий, - якщо в сусіда мусор, а ти про це не доповів то штрафують і тебе і сусіда, якщо доповів, тобі частка від його штрафу. І відразу всі вийшли прибирати. От щось типу такого потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, tarasmv сказал:

Дааа, добре мериканським поліцаям, прийшли написали, квитанцію під двірник поклали  і все. А далі хоч судись хоч плати.

Було б добре якби можна було фотографувати порушення і скидати фото чи відео прямо в поліцію, а потім як то кажуть діло техніки. І в бюджет надходження і людям може якісь премії і АвтоАндонів би поменшало.

 

Сподобалося як написали про Германію, про її чистку. В двох словах вулиці були брудні, тому що населення викидало сміття за забор так як москалі, а якомусь герцогу це набридло і він дав наказ поприбирати. Люди не повелись тоді в кінці кінців був наказ такий, - якщо в сусіда мусор, а ти про це не доповів то штрафують і тебе і сусіда, якщо доповів, тобі частка від його штрафу. І відразу всі вийшли прибирати. От щось типу такого потрібно...

У нас би підкидали сміття і заявляли аби отримати частку штрафу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
1 година тому, Dim@ сказано:

Я взагалі то ненавиджу цих автоандонів, але тротуара я тут не бачу. Від слова взагалі.

Видишь суслика?.....Деревья на заднем фоне за машиной не на дороге стоят и дороги у нас плиткой не обложены. Кстати, слева за забором пятая школа. То что у нас тротуары разбиты как рабочее отверствие припортовой  девушки облегченных моральных ценностей не умоляет его статуса пешеходной зоны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.03.2017 at 09:36, tarasmv сказано:

Сподобалося як написали про Германію, про її чистку. В двох словах вулиці були брудні, тому що населення викидало сміття за забор так як москалі, а якомусь герцогу це набридло і він дав наказ поприбирати. Люди не повелись тоді в кінці кінців був наказ такий, - якщо в сусіда мусор, а ти про це не доповів то штрафують і тебе і сусіда, якщо доповів, тобі частка від його штрафу. І відразу всі вийшли прибирати. От щось типу такого потрібно...

Трохи офтопну але полішуцька частка моєї крові натякнула б в ті часи на: підкинути своє сміття сусіду - виставити його на штраф - взяти % = профіт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...