Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, HIXTO сказал:

Ты понял смысл всего вышесказаного ? 

 

В общих чертах. Очень много непонятных мне терминов )).

 

18 минут назад, HIXTO сказал:

Для катания туды-сюды, пиво-чипсы-сигареты - абы катило, не тарахтело.

 

Вот такое мне нужно, меньше наворотов, но чтобы ехало и не тарахтело. Неужели в детстве Орленки были такие сверх надёжные, что мы катались годами и далеко не только по асфальту? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, HIXTO сказал:

 

Ты меня извини, но эти слишком уж простые. Шота посредине надо)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

 

Вот такое мне нужно, меньше наворотов, но чтобы ехало и не тарахтело. Неужели в детстве Орленки были такие сверх надёжные, что мы катались годами и далеко не только по асфальту? 

Запчастини були по якості кращі.обслуговувавання простіщe,ніж в тeпeрішніх вeлосипeдах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Неужели в детстве Орленки были такие сверх надёжные, что мы катались годами и далеко не только по асфальту? 

ех, навіяло... ностальжи....

таких тепер не роблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, petro22 сказано:

Запчастини були по якості кращі.обслуговувавання простіщe,ніж в тeпeрішніх вeлосипeдах.

По перше, ті вели це були / є сінглспіди ресурс трансмісії яких значно більший ніж з передачами і які "наш клієнт" не хоче. 

По друге ми були малі і на дрібні дребежання чи розкручену рульову не звертали уваги. Пригадую, як цеп постійно проскакував і злітав, і це не було перепоною для поїздки в Гірку Полонку щоб покупатися. На 8ки взагалі уваги не зверталося. А скільки виходів з кабіни через самовідкрутившийся болотник.

По третє певно найкритичніше - це не було з чим зрівнювати.

Upd.

Колись поїздка запорожцем, москалем чи копійкою на море чи на Кавказ не викликала яких небудь труднощів. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну можешь купить синглспид или фикс+тормоза. Есть самосборы на легких рамах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Юріч сказал:

 

Воно то так, але тільки я почав питати в господаря про гуму, то зробив вигляд, що не побачив питання, а коли я перепитав, то він відредагував об'яву, і гума стала вже не така нова, і тросики також перестали бути новими. Нема довіри до таких людей, які обманюють і на ходу перевдягаються.

  Скрыть контент

Screenshot_20190430-143852.thumb.png.6d5b7ca2e299ad0ce6b6b98bf99372cd.png

 

Screenshot_20190430-143859.thumb.png.37c0d538c58a1c9e1f0eba45c9d2d64d.png

 

Screenshot_20190430-143910.thumb.png.10333eb66db163a2f19531d4f93ee38e.png

 

Screenshot_20190430-143917.thumb.png.acc2a4d3485605dbf7000624423fe53f.png

 

Сезон покатался. Нормальный продавец. Для кого-то это как новое, особенно в сравнении с возрастом остального железа, которому больше 12 лет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, HIXTO сказал:

Ты же понимаешь, что это велы старше Орленка, на котором ты ездил?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, case_l сказано:

ціна на 2017 рік була 1800.в 2018 році була 2100-2200 гривeнь.2019 2700 гривeнь.норм так ціна ростe кожeн рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, HIXTO сказано:

1 та 5 силка самі нормальні.і ціна як для ціх товарів тожe нормальна.силка 3 трeба дивитися чи нe роздовбаний.вкинути в нього на космeтику мінімум на запчастини будe бігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, petro22 сказано:

ціна на 2017 рік була 1800.в 2018 році була 2100-2200 гривeнь.2019 2700 гривeнь.норм так ціна ростe кожeн рік.

Є ще LUX версія  із картриджем та підножкою. Таким велосипедом і на рамі можна когось возити, що не може сучасна алюмінієва діч. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.04.2019 at 18:18, Ukrainec сказано:

По перше, ті вели це були / є сінглспіди ресурс трансмісії яких значно більший ніж з передачами і які "наш клієнт" не хоче. 

По друге ми були малі і на дрібні дребежання чи розкручену рульову не звертали уваги. Пригадую, як цеп постійно проскакував і злітав, і це не було перепоною для поїздки в Гірку Полонку щоб покупатися. На 8ки взагалі уваги не зверталося. А скільки виходів з кабіни через самовідкрутившийся болотник.

По третє певно найкритичніше - це не було з чим зрівнювати.

Upd.

Колись поїздка запорожцем, москалем чи копійкою на море чи на Кавказ не викликала яких небудь труднощів. 

 

В мене була Десна - виїздив на ній від 10 до 17 років (хтось завжди на багажнику стояв!). Потім батько на тачку переробив - теж років 10 від'їздила. Ніде ні люфтів і ні "дребезжання". Тормоза правда фігові трохи були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч давай я тобі на кілька днів дам свого 20,5 дюймового Comanche Tomahawk Fs Disk . Поїздиш і будеш знати чи треба тобі МТБ з авмортизаційною вилкою, для чого передачі і якого розміру тобі треба вел і чи взагалі він тобі потрібен. Телефон ти маєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, case_l сказано:

Є ще LUX версія  із картриджем та підножкою. Таким велосипедом і на рамі можна когось возити, що не може сучасна алюмінієва діч. 

Тут можна посперечатися.якшо дивитися велосипеди від 5000 грн б.у вони для одної людини для комфорта.якшо ви говорите за рами вела України  чи інших зарашніх виробників там рама не алюминева.(хоть запчастини пиляються ручною пилкою краще ніж алюміній).

В мене  в дитинстві був і зайчик який достався в 3 рукі.і пішов далі.десна.турист на якому 5 років по місті ганяв,10 років по селі поки не вкрали.ганяли вели на ура,можна сказати добивав,но вони не добивалися.за новий такого сказати не можу.брав брат новий вел типу Україна був в нього 2 роки.проїхав біля 100 км.на запчастини кинув біля 500 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, petro22 сказано:

Тут можна посперечатися.якшо дивитися велосипеди від 5000 грн б.у вони для одної людини для комфорта.якшо ви говорите за рами вела України  чи інших зарашніх виробників там рама не алюминева.(хоть запчастини пиляються ручною пилкою краще ніж алюміній).

В мене  в дитинстві був і зайчик який достався в 3 рукі.і пішов далі.десна.турист на якому 5 років по місті ганяв,10 років по селі поки не вкрали.ганяли вели на ура,можна сказати добивав,но вони не добивалися.за новий такого сказати не можу.брав брат новий вел типу Україна був в нього 2 роки.проїхав біля 100 км.на запчастини кинув біля 500 гривень.

 

У мене був велосипед україноподібний мінського виробництва років 10 тому, поки не вкрали. То можна було і мішок цементу привезти, правда я на ньому більше 5 км не їздив. Після цього купив гібрид голландський сталевий, не сінгл, зі швидкостями за 600 грн,  відкатав 10 років, але  після покупки лопнула чашка задньої втулки , поставив втулку на промах і так від'їздив, коштувало це тоді гривень 30-40. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, vaz75 сказал:

@Юріч давай я тобі на кілька днів дам свого 20,5 дюймового Comanche Tomahawk Fs Disk . Поїздиш і будеш знати чи треба тобі МТБ з авмортизаційною вилкою, для чого передачі і якого розміру тобі треба вел і чи взагалі він тобі потрібен. Телефон ти маєш.

 

Ти ще не продав його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, vaz75 сказано:

@Юріч давай я тобі на кілька днів дам свого 20,5 дюймового Comanche Tomahawk Fs Disk .

Такого точно вкрадуть  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Пропонують Scott Aspect 60, майже новый. Чи вартий уваги, що за фірма велосипеда, не ашанбайк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

Пропонують Scott Aspect 60, майже новый. Чи вартий уваги, що за фірма велосипеда?

 

Допоможіть, срочно треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Пропонують Scott Aspect 60, майже новый. Чи вартий уваги, що за фірма велосипеда?

Для тих потреб, що ти описав вистачить. Фірма - бренд.

Скільки просять? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Ukrainec сказал:

Для тих потреб, що ти описав вистачить. Фірма - бренд.

Скільки просять? 

200 дол

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...