Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Привіт. Scott дуже відомий бренд, але  за двісті баксів можна знайти вел з гідравлічними тормозами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, RomiOS сказано:

Привіт. Scott дуже відомий бренд, але  за двісті баксів можна знайти вел з гідравлічними тормозами

Звичайно можна, але то буде крадений, або відповідно посований. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

День добрий, шановне товариство. Пишу сюди за допомогою у виборі нового велосипеда, оскільки мій старий велосипед вже хоче на пенсію 1f641.png:( Бюджет: 9-12 тис. грн. З основних вимог: мтб, 29 або 27,5 колеса,для щоденних поїздок на роботу і покатушок на вихідних за містом. Буду дуже-дуже вдячний за хороші ідеї! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ghost_manka сказано:

мій старий велосипед вже хоче на пенсію

що з ним сталось, хіба так буває?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Ghost_manka said:

День добрий, шановне товариство. Пишу сюди за допомогою у виборі нового велосипеда, оскільки мій старий велосипед вже хоче на пенсію 1f641.png:( Бюджет: 9-12 тис. грн. З основних вимог: мтб, 29 або 27,5 колеса,для щоденних поїздок на роботу і покатушок на вихідних за містом. Буду дуже-дуже вдячний за хороші ідеї! 

Теж був сильним фанатом мтб, але взяв Pride Rocx flb 8.1 і ще ні разу не пошкодував (якби в Луцьку продавали 8.2 - взяв би другим саме цей)

 

Загалом, в прайдів майже усі моделі чудові. Але мені руль "баран" не подобається, тому на цьому практично в стоці відкатав десь 1-1,5 тисячі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, turbo сказал:

Теж був сильним фанатом мтб, але взяв Pride Rocx flb 8.1 і ще ні разу не пошкодував (якби в Луцьку продавали 8.2 - взяв би другим саме цей)

 

Загалом, в прайдів майже усі моделі чудові. Але мені руль "баран" не подобається, тому на цьому практично в стоці відкатав десь 1-1,5 тисячі.

Я теж хочу взяти "гравел", щоб льотати на роботу і з роботи, але мене переповнюють сумніви щодо посадки (Ходжу на роботу з набитим рюкзачком), того ж самого "барана" та і формату гравела в цілому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...