Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

34 минуты назад, Ukrainec сказал:
 

То на твою думку рекомендація дивитися на б/в вели за 200-250$   виглядає "серйозною"?  

 

Только сегодня остановились рядом велолюбители на кофе, встрял в их разговор, для чего эти рычажки. Вилка Реба и остальное ХТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь
3 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Ти нах по діагоналі читаєш?

розумієш тут борда...

тут якщо спитаєш поради, який краще туалетний папір вибрати, обов'язково порадять менше ср@ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Ви велолюбителі завжди такі зарозумілі і заносчіві? Такі всі в темі, мама не горюй...така риторика, мов що ти сюда приперся, це наш світ і ти або поринаєш в нього з головою, або іди нахєр.

тобі радять не купувати відвертого г@мна... а ти "зарозумілі і заносчіві"... от і радь після того...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Ukrainec сказал:

А купивши "чудо" за 100$ аби до кінця сезону не втратив бажання

Ми їздили на зайчиках, школьніках, українах і бажання не зникло. А тут від легкого вела на хз скільки передач, який був для нас тоді нездійсненною мрією, раптом має зникнути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Basil сказал:

тобі радять не купувати відвертого г@мна... а ти "зарозумілі і заносчіві"... от і радь після того...

 

Так порадьте що купити з недорогого. Конкретно. Ось цей вел чи ось цей. Розумієте, в мене є авто, я лінивий, я їжджу в басейн за півтора км на авто, я не буду влаштовувати покатушки за місто по надцять кілометрів. Мені не потрібен вел, щоб його нафіг вкрали біля басейну, де немає ні камер, ні охорони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Ви велолюбителі завжди такі зарозумілі і заносчіві? Такі всі в темі, мама не горюй...така риторика, мов що ти сюда приперся, це наш світ і ти або поринаєш в нього з головою, або іди нахєр. 

Один Вадім толково написав. Дякую йому.

За то новачки не починають дивувати. Питають яку болгарку краще  за 300 грн вибрати, чи який  електрочайник за 150гр, чи потримане авто з АКП  за 500баксів. Їм дають конкретну відповідь а вони ще нервують :) 

Смішно :P

 

1 година тому, Юріч сказано:

 

Так порадьте що купити з недорогого. Конкретно. Ось цей вел чи ось цей. Розумієте, в мене є авто, я лінивий, я їжджу в басейн за півтора км на авто, я не буду влаштовувати покатушки за місто по надцять кілометрів. Мені не потрібен вел, щоб його нафіг вкрали біля басейну, де немає ні камер, ні охорони.

Ок. В такому випадку раджу купити такий вел вартість якого тобі не шкода буде втратити. Аби не рожевий ;)

 

1 година тому, Юріч сказано:

 

 Мені не потрібен вел, щоб його нафіг вкрали біля басейну, де немає ні камер, ні охорони.

:) Такий:

Їдеш такий після басейну, жонглюєш пляшками пива :D 

За то точно ніхтоне вкраде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

Так порадьте що купити з недорогого. Конкретно.

тобі ж написали... перевожу

шукай вел з класичною геометрією рами, якщо хочеш зекономити, то з хромомолібденової сталі... з тонкими трубами...

з регідної (жорсткою, неамортизаційною) вилкою...

все інше за смаком...

чи за тебе тобі найти вела?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 хвилин тому, Basil сказано:

тобі ж написали... перевожу

шукай вел з класичною геометрією рами, якщо хочеш зекономити, то з хромомолібденової сталі... з тонкими трубами...

з регідної (жорсткою, неамортизаційною) вилкою...

все інше за смаком...

чи за тебе тобі найти вела?

 

вище був прямий натік, що "ТАААК" :) 

18 хвилин тому, Юріч сказано:

....  Розумієте, в мене є авто, я лінивий, я їжджу в басейн за півтора км на авто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Ukrainec сказал:

 

:) Такий:

Їдеш такий після басейну, жонглюєш пляшками пива :D 

За то точно ніхтоне вкраде ...

Купи собі такий, він тобі більше підходить, на роботу будеш їздити, до цирку.

 

8 минут назад, Basil сказал:

чи за тебе тобі найти вела?

 

Було б непогано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Купи собі такий, він тобі більше підходить, на роботу будеш їздити, до цирку.

Купи мені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Titan хоч і виглядає норм, але це залізяка, він важкий пипець...

Там ще хтось "двухпідвіс" радив, НІКОЛИ не беріть дешевий вел з заднім амортом, тільки гемор будете мати.

Якщо в гівна не плануєте їздити то можна і такий спробувати, https://www.olx.ua/obyavlenie/velosiped-shosseynyy-gold-rad-12-skor-13-6-kg-iz-germanii-IDE42e5.html#6c99fb10dd

підшаманити і буде їхати.

Або такий:

https://www.olx.ua/obyavlenie/velosiped-mckenzie-IDDZQJP.html#3cda09cc9a

В будь якому разі комплетуючі за таку ціну будуть ..погані, тож бажано відразу відігнати на СТО.

PS. Вас обов'язково засруть за те, що врешті купите...))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, OlegSkull сказал:

Вас обов'язково засруть за те, що врешті купите...))

 

Так я не скажу нікому)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Юріч сказано:

Було б непогано)

ну ось щось накшталт цього

https://www.olx.ua/obyavlenie/wheeler-3080-IDDSWr7.html#69c7f472e6

але на жаль, в його маленька рама

Цитувати

Велосипед ідеально підходить для людей зростом 155-165 см.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, Юріч сказано:

в мене є авто, я лінивий, я їжджу в басейн за півтора км на авто

А взагалі то раджу ці півтора кілометри ходити пішки... серйозно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Юріч сказано:

Так я не скажу нікому)

Ну і читання на ніч... рекомендую:

1. Как выбрать велосипед

2. Выбираем размер велосипеда по росту

Цитувати

Типичные ошибки выбора роста

Иногда наши покупатели полагаются на свои собственные решения по поводу подходящего роста велосипеда, но иногда они бывают ошибочны. К чему это может привести?

"Универсальный" рост рамы. "А выберите мне такой размер велосипеда, чтобы и я ростом 185 см, и моя жена 160 см могли на нем кататься". Такое желание сэкономить вполне оправдано, однако для мужчины подходит размер L или XL, а для женщины S или M. Если выбрать "универсальный" размер, то обоим людям будет кататься неудобно, а меньшему даже опасно. В данном случае каждому нужен собственный велосипед.

До речі, зріст дружини озвучений не був...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Basil сказал:

 

А взагалі то раджу ці півтора кілометри ходити пішки... серйозно...

 

Я чекав цієї "поради", тільки дивно, що так довго її не радили. В мене робота така, що я там не сиджу. Своїх 10000 кроків проходжу. От хочу я ще трошки і на велі проїжджати. Ну невже це так важко збагнути і не давати непотрібних порад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Ну невже це так важко збагнути і не давати непотрібних порад?

будь простіше і люди до тебе потягнуться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Basil сказал:

будь простіше і люди до тебе потягнуться....

 

Ця фраза скоріше вас, продвинутих велосипедистів, стосується. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Юріч сказано:

Короче, вибачте що потурбував. 

ти попросив допомоги підібрати тобі велосипед... один для трьох.. дешевий...

тобто ти купиш г@вняний ашанбайк... тобі лосю всерівно, а дівчат своїх замучиш совати той чугуній...

а ще якщо донька спробує покататись на гарному ровері друга або подружки і порівняє небо і землю... ти ж скажеш, мені ж "умнікі" з борди порадили...

тобі надали купу порад, як вибрати, на що звернути увагу, а що другорядне. кожну пораду ти сприймаєш в штики, а якщо вона тобі не подобається, то вмикаєш режим хама...

в кінці кінців, все завершилось тим, що ткніть мене носом у той вел, який я маю купити... може...

тоді дійсно

18 хвилин тому, Юріч сказано:

вибачте що потурбував

своїми порадами....     вибачте, але в "сортах г@амна не розбираємось"...

щоб купити хорошого дешевого ровера, треба відірвати дупку від компа і пройтись по "точках" продажу велосипедів "з Європи", "з Німеччини, Голандії" тощо...

рідко, але там можна знайти достойний варіант за вказані гроші і не рідко до нього ще треба прикласти зусиль, щоб їздити на ньому з задоволенням...      

ну якось так... імхо                                                              

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Basil сказал:

щоб купити хорошого дешевого ровера, треба відірвати дупку від компа і пройтись по "точках" продажу велосипедів "з Європи", "з Німеччини, Голандії" тощо...

 

Так я за те і питав. Що, де і як шукати. Я поїду, куплю. Але ж потрібно розуміти що купувати. І хама я не вмикаю, а лише починаю спілкуватись на ваш манер.

А поради, дійсно поради, а не "ходи пішком", "готуйся до моря" і таке інше, я беру до уваги і вже значно зменшилося коло мого пошуку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч багато швидкостей тобі не треба на ті півтора чи чи 5 км. Я свої 24 швидкості міняв на 27 після того як наїздив 3000 км і зрозумів що між сусідніми зірочками на касеті занадто великий розрив - на одній при певній швидкості вкручувати педалі занадто легко, а на сусідній - вже занадто важко. Насправді усі 24 швидкості (ну чи 27, чи 18) ніхто не використовує, оскільки це лише число комбінацій положень ланцюга на усіх зірочках, але деякі із цих комбінацій шкідливі і не практичні, бо виникає перекошення ланцюга (він перестає бути паралельним курсу велосипеда), або приблизно те саме передаточне число можна досягнути користуючись іншою, більш "ходовою" комбінацією. Хоча є такі комбінації які використовуються в специфічних умовах - при крутому підйомі, в піску чи болоті, в лісі на нехожених стежках, або коли тривалий  спуск і хочеться розігнатись до 40-50 км/год на хорошому асфальті. В твоєму випадку ти користуватимешся середньою зірочкою попереду і трьома-чотирма середніми зірочками позаду, якщо твій маршрут до басейну чи хати не передбачає перепадів висот.

Інша справа, що більш менш якісні комплектуючі (ланцюг, касета, задня перекидка і можливо перемикач швидкостей) використовуються на велосипедах, де кількість зірочок позаду від 8, але це ще не означає що 24 швидкості кручє ніж 20 чи 22 (там просто менше "зайвих" комбінацій).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч якщо провести аналогії з автомобілем, то знавці будуть стверджувати, що автомобіль дешевше  8-9к , то не автомобіль і їздити не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, case_l сказано:

@Юріч якщо провести аналогії з автомобілем, то знавці будуть стверджувати, що автомобіль дешевше  8-9к , то не автомобіль і їздити не буде :)

Якщо вже проводити таку аналогію то це виглядатиме, що "знавці" радять брати щось  мінімум за 3-4к і вище  на механіці, а бажання "клієнта" було знайти щось за 0,5 та ще й з АКП, а пооооотім розширилися до 1к ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б порадив купити щось попроще, покататись, влитись в тему, а тоді вже по порадам вибирати собі вел, один фіг півтора км нічого непокаже, ну хіба цих півтора км бездоріжжя таке що аж жуть тоді треба гарну вилку....

 

коли вел стає як основний транспорт тоді в ньому змінються пріорітети і комплектуючі а скоріше сам вел.....

 

все не читав, борда, все прогнозовано. можливо і без мене вже порадили краще :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...