Перейти до змісту

Допоможіть з вибором вела


OlegSkull

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Ukrainec сказал:

Якщо вже проводити таку аналогію то це виглядатиме, що "знавці" радять брати щось  мінімум за 3-4к і вище  на механіці, а бажання "клієнта" було знайти щось за 0,5 та ще й з АКП, а пооооотім розширилися до 1к ;)

 

Ну навіщо та мова, якщо вона не про любов? Якась в тебе крива аналогія. Яке АКП? Які 0.5? Новий велосипед, український, китайський, можна купити за 4 тис.грн, я озвучив бюджет 2 тис.(2:1) Тобто по твоїй кривій аналогії, якщо я хотів авто за 500 дол., то нове українське чи китайське авто має вартувати 1 тис.доларів? Де ти такі ціни бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 206
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на рахунок такого варіанту: https://www.olx.ua/obyavlenie/velosiped-dorozhny-trekking-IDDO3qI.html#1999609e9b
Ніби підходить для ваших потреб...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, Юріч сказано:

 

Ну навіщо та мова, якщо вона не про любов? Якась в тебе крива аналогія. Яке АКП? Які 0.5? Новий велосипед, український, китайський, можна купити за 4 тис.грн, я озвучив бюджет 2 тис.(2:1) Тобто по твоїй кривій аналогії, якщо я хотів авто за 500 дол., то нове українське чи китайське авто має вартувати 1 тис.доларів? Де ти такі ціни бачив?

Ти точно впевнений що хочеш купити б/в ось це: https://m.russian.alibaba.com/amp/p-detail/60705155418.html

Якщо так, то в їх виборі я не компетентний, бо всіляко оминаю такий вибір. Краще взяти  потриманого гольфа з нормальним кузовом і з двигуном, що вже почав жерти ніж ось це. Вобшем, старт як мінімум від 150$ ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, romanc сказал:

 

Раму вроді 20 потрібно. (175-185 см)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

 

Раму вроді 20 потрібно. (175-185 см)

На какой рост? 

М в стандарте 17", L-19", xl-21,22. 

Если глубже копать- там выбирается по ЕТТ-длине рамы, а не высоте. И все это примерно очень. Для каждого вида велосипедов есть рекомендуемая посадка, не обязательна она будет первоначально комфортной. 

Желательно первым делом выставить седло, чтоб нога распрямлялась в колене, но это не комфортно тем кто не катал до этого на расстояния, типа стартовать-останавливаться не удобно, дальше есть регулировки рулем (шире-уже, выше-ниже, дальше-ближе), так же правильно установленные органы управления.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Юріч сказал:

 

Раму вроді 20 потрібно. (175-185 см)

20 при стандартной геометрии МТБ-это примерно на 185см роста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, romanc сказал:

На какой рост

 

Я тут вже раз п'ять певно написав, що мій рост 184 см

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Юріч сказал:

 Чи вартий уваги ці велосипеди?

 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodayu-velosiped-cyco-germanya-IDDxj94.html

 

На эту цену- лучшее, что присылал. Надо смотреть состояние вилки, зажать передний тормоз и потолкать вел взад-перед, увидишь на сколько есть шат. Ну и в силовую покататься на разных передачах сзади, посмотришь цепь проскакивает или нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, romanc сказал:

На эту цену- лучшее, что присылал. Надо смотреть состояние вилки, зажать передний тормоз и потолкать вел взад-перед, увидишь на сколько есть шат. Ну и в силовую покататься на разных передачах сзади, посмотришь цепь проскакивает или нет.

 

Спасибі за поради. Але ж велосипед в Харькові. І нажаль не можу протестити його вживу. А кинув його посилання, щоб розуміти для себе, чи в правильному напрямку я шукаю.

 

А перший варіант, той що з Рівного? Що про нього скажете? 

 

https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/prodayu-velosiped-cyco-germanya-IDDxj94.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Юріч сказано:

А перший варіант, той що з Рівного? Що про нього скажете? 

так про нього ж і мова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Basil сказал:

так про нього ж і мова...

 

Вибачте, не додивився). То питання ще по ньому. Він пише, що нова хороша гума. Чи це так? Бо дивлячись на фото, вона мені якась лиса). І чи справді це гібрид, про який мені тут писали і радили? Рама, фірма виробник, нормальні? Не ашанбайк? На мій ріст буде норм? Пише він про раму - дослівно: Рама 52 см. XL 1.75-2.00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 см - це орієнтовно 20,5 дюймів,  теоретично розмір саме той для тебе.  Дамам твоїм великуватий буде мабуть.  В якості компромісу можна на 19 дюймів дивитись. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Юріч - так це гібрид, гума не лиса, а шосейна, тобто під асфальт. На свої 100 єврів - заочно досить пристойний. Не такий маневренний як 26" МТБ, але точно більш накатистий та швидкісний. Якщо будуть оглядини, треба ретельно переглянути стан зірок по кругу, ланцюг, колодки, бо якщо зношеність у них вже гранична, заміна цих розхідників потягне на більшу половину вартості біциклета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

Він пише, що нова хороша гума. Чи це так? Бо дивлячись на фото, вона мені якась лиса)

це так звана слікова шина

Спойлер

Слики

Покрышки с протектором слик.Название идет от английского Slick, что в переводе означает гладкий, скользкий. На них совсем нет рисунка протектора или он минимален. Предназначены для поездок по ровным городским, шоссейным и хорошо укатанным сухим грунтовым дорогам. На таких дорогах не стоит принципиальный вопрос о сцеплении с поверхностью – оно всегда есть. А вот преимуществом будет то, что слики

  • Бесшумны;
  • Имеют хороший накат;
  • При езде нет вибрации.

Никакие шипы не тормозят покрышку при качении, не тратится дополнительная энергия велосипедиста на преодоление сопротивления трению шипов о поверхность дороги, как на других видах покрышек. Рисунок на них предназначен для отвода воды. Иногда производителя добавляют краситель и получают разноцветные изделия, что придает таким велосипедам дополнительную изюминку.

Учтите, что на сликах будет очень плохо ездить по мягкому грунту и грязи.

 

1 година тому, Юріч сказано:

І чи справді це гібрид, про який мені тут писали і радили?

Самий що не на є класичний гібрид. Гарний ровер, вартий тих грошей. тим паче що він і не так далеко, можна переїхати подивитись "вживу".

На що звернути увагу, тобі вже написали... А ще краще взяти з собою товариша, який петрає у роверах, заодно і ціну можливо можна трохи збити...

імхо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, halgrath сказано:

Щодо збивання ціни - доволі хороше відео.

 

АГА! ТОЧНО! Вже собі уявив торги, як на велі за 100$ збивають ціну на 100$ бо трансмісія зношена :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замінити задній перемикач, ланцюг, манетки, зірки, педалі, каретку, втулки, тросики, покришки, гальмівні колодки - влетить в копійку,  якщо це все зношене на велосипеді за 100$, а велосипед все одно буде виглядати старим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, але на мою думку купуючи б/в вел по "незнайці" і вперто за 100$ людина підводить себе до таких варіантів подій:

1) їй везе і вона купує велосипед в ідеальному техстані і насолоджується їздою 1-5%

2) купує вел і на момент покупки недоглядає якийсь нюанс, який швидко починає вилазити. Їде в сервіс, а там йому кажуть "дупа" давай ще 100-150%, відповідно: 

2-а) викидає вел 

2-б) вкладає ті гроші, але осад на душі лишається

але якщо вел ашан то і це не допоможе. 

3) і саме найгірше купує підзношений вел, чи "ашан" який ніби і їде, але не так як нормальний велі , людина цього не усвідомлює (люфти, приклинювання, закусування ланцюга, шати, надмірне зусилля, хрускіт і ще купа), але розчаровує власника. Покатавшись на такому місяць-два людина взагалі перестає сприймати велосипеди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибирати "нормальний вел" до 100$ по фото з олх це теж саме, що на сайті знайомств по фото вибирати серед 50-річних  жінок цнотливу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec , вже достатньо алегорій. Я тебе зрозумів. Не потрібно вправлятися в дотепності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще вариант для города-трехскоростная планетарка, это для тех кому лень следить за велом. Если при покупке работает, то еще долго будет работать, и пофиг на убитость цепи., Хотя и звезды стачивают до полного отсутствия зубьев, даже передние, лично видел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, romanc сказал:

Еще вариант для города-трехскоростная планетарка, это для тех кому лень следить за велом. Если при покупке работает, то еще долго будет работать, и пофиг на убитость цепи., Хотя и звезды стачивают до полного отсутствия зубьев, даже передние, лично видел.

 

Оце мені те що треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Basil сказал:

це так звана слікова шина

  Показать контент

Слики

Покрышки с протектором слик.Название идет от английского Slick, что в переводе означает гладкий, скользкий. На них совсем нет рисунка протектора или он минимален. Предназначены для поездок по ровным городским, шоссейным и хорошо укатанным сухим грунтовым дорогам. На таких дорогах не стоит принципиальный вопрос о сцеплении с поверхностью – оно всегда есть. А вот преимуществом будет то, что слики

  • Бесшумны;
  • Имеют хороший накат;
  • При езде нет вибрации.

Никакие шипы не тормозят покрышку при качении, не тратится дополнительная энергия велосипедиста на преодоление сопротивления трению шипов о поверхность дороги, как на других видах покрышек. Рисунок на них предназначен для отвода воды. Иногда производителя добавляют краситель и получают разноцветные изделия, что придает таким велосипедам дополнительную изюминку.

Учтите, что на сликах будет очень плохо ездить по мягкому грунту и грязи.

 

Самий що не на є класичний гібрид. Гарний ровер, вартий тих грошей. тим паче що він і не так далеко, можна переїхати подивитись "вживу".

На що звернути увагу, тобі вже написали... А ще краще взяти з собою товариша, який петрає у роверах, заодно і ціну можливо можна трохи збити...

імхо

 

 

Воно то так, але тільки я почав питати в господаря про гуму, то зробив вигляд, що не побачив питання, а коли я перепитав, то він відредагував об'яву, і гума стала вже не така нова, і тросики також перестали бути новими. Нема довіри до таких людей, які обманюють і на ходу перевдягаються.

Спойлер

Screenshot_20190430-143852.thumb.png.6d5b7ca2e299ad0ce6b6b98bf99372cd.png

 

Screenshot_20190430-143859.thumb.png.37c0d538c58a1c9e1f0eba45c9d2d64d.png

 

Screenshot_20190430-143910.thumb.png.10333eb66db163a2f19531d4f93ee38e.png

 

Screenshot_20190430-143917.thumb.png.acc2a4d3485605dbf7000624423fe53f.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...