Перейти до змісту

OlegSkull

Учасники
 • Кількість зміста

  74
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

109 Продвинутий

1 Підписник

Про OlegSkull

 • Ранг
  Шел мимо
 • День народження 26.05.1994

Останні відвідувачі профілю

1 377 перелядів профілю
 1. OlegSkull

  Зимова рибалка

  Сезон вiдкрито! Був сьогоднi на Залiвi, десь з 8 до 14 години... Вранцi клювало активно (як для залiву) десь з 12 трохи стихло.. Ловив на 00.6 та маленьку вольфрамову дробинку з мотилем. Рибка маленька, але коту пiде)) Лiд сантиметрiв 8, може навiть бiльше. Народу на льоду море, але нiхто не пише...партизани блiн/
 2. 310 варiант, але може бути хотiлка на круту плату/залiзо i проц з розгоном..)) Скорiш за все виробники з майками в зговорi))
 3. Краще хай зроблять пiдримку нових чiпсетiв для windows 7, а то на новому компi срану 10ку ставиш або Linux....
 4. Така ж фігня, було 2-5мбіт. Зараз наче виправилось, але до тарифу не дотягує. З 50 всього 15мбіт.((
 5. Вже два дні відсутній інтернет. Дзвонив, казали що там якісь технічні проблеми, спеціалісти іх вирішують. Хто ще користується послугами цього провайдера? Це по всьому Луцьку немає нету, чи тільки центр? Можливо хто знає, що то за аварія в них сталась?
 6. OlegSkull

  Фотозвіти з рибалки

  Трішки плавав зранку на Заліві... Вдарила на падінні, взяла добре, жадібно. Приманка Шарк 4. Вага щуки 1.600 гр. Погодка класс, але народу для Заліву багато, до 10-ї години вже плавало 5 човнів...
 7. OlegSkull

  Фотозвіти з рибалки

  Ну як в кого, але в мене і справді тільки з Стира....
 8. OlegSkull

  Фотозвіти з рибалки

  Вчора трохи полоскав приманки, вдалось знайти зграйку окунців... Найбільший 560гр. Один клюнув на віброхвіст, решта на волкер+ схід і кілька промахів. Місце ловлі р.Стир
 9. OlegSkull

  Фотозвіти з рибалки

  Тихий ранок, штиль..туман над водою.... Приблизно через годину після сходу сонця, перше клювання на віброхвіст Relax 4, 5гр. і щука в човні. Потім тиша. Коли плив на берег кинув вертушку Mepps 3 ..і в мене вже 2 щуки...Вага першої 1кг, менша 910гр. Місце: Стир.
 10. OlegSkull

  Фотозвіти з рибалки

  Плавав сьогодні кілька годинок зранку, одне клювання і як результат щучка на 1.200 гр Взяла на віброхвіст Relax 4, джиг головка 5 гр. Місце рибалки: Стир.
 11. OlegSkull

  Допоможіть з вибором вела

  От що вам до того який я вибрав вел та його вага. Коли питав який краще, ніхто толком нічого не порадив (б/у не варіант ), а тепер почали... Pride за 13к важить майже так само як і той що в мене, різниця грам 600 макс. Та і пофіг, так як за спиною/багажнику часто буде сумка вагою більше 7 кг..думаю не буде грати ролі вага вела. За ці два дні я вже трохи покатав, ніяких недоліків не помітив, розгін бере легко, накат нормальний. Ясно що це не ваші круті Ghost, Cube, Canondale...але вони НОВІ коштують ..... . Замість того щоб тут писати, сіли б краще на своїх двоколісних друзів й розім'яли ноги. А якщо хочте щось порадити, то напишіть які крила хто використовує?
 12. OlegSkull

  Допоможіть з вибором вела

  Так, бачу багато палаючих пердаків...заспокійтеся. якщо вам стане легше, ось splelli.)
 13. OlegSkull

  Допоможіть з вибором вела

  Всім дякую. Особлива подяка Vadimm Велосипед куплений (Spelli). Тему можна закрити.
 14. OlegSkull

  Допоможіть з вибором вела

  нее надто круто для мене..))а як впаду..колінку подеру...)та й 3 колесо, що з ним робити)
×