Перейти до змісту

Мер Романюк М.Я., хто він був?


vaz75

Рекомендовані повідомлення

Біографія  

Народився Микола Ярославович Романюк 24 серпня 1958 року у селі Золочівка Млинівського району Рівненської області.

Мав дві вищі освіти за спеціальностями «інженер-технолог» (Львівський лісотехнічний інститут, 1982) та «економіст» (Луцький індустріальний інститут, 1995).

Трудову діяльність розпочав у 1975 році робітником на Луцькому меблевому комбінаті.

Після здобуття вищої освіти повернувся на це ж підприємство, де працював майстром з 1982 до 1983 року.

1983 до 1993 роки – на комсомольській та партійній роботі. У цей період працював на посадах інструктора, заввідділом Луцького міськкому комсомолу, першого секретаря Луцького міськкому комсомолу (1984-1988), завідділом Луцького міському КПУ (1988), першого секретаря Волинського обкому ЛКСМ України (1988-1991), голови комітету у справах молоді і спорту Волинського облвиконкому (1991-1992), заступника начальника управління у справах молоді і спорту Волинської облдержадміністрації (1992-1993).

З лютого 1993 до листопада 2007 року очолював Волинське головне регіональне управління ЗАТ КБ «Приватбанк».

Указом Президента України від 10 грудня 2007 року № 1199/2007 призначений головою Волинської обласної державної адміністрації.

Звільнений з цієї посади 26 березня 2010 року.

З квітня 2010 року до листопада 2010 року – директор Волинського головного регіонального управління Публічного акціонерного товариства КБ «Приватбанк».

На виборах 31 жовтня 2010 року обраний міським головою Луцька.

Позапартійний. Депутат Волинської обласної ради трьох скликань.

У 2015 році вдруге балотувався на посаду Луцького міського голови, за поданням партії БПП "Солідарність". Був також першим номером у списку кандидатів в депутати від міської ради за списками цієї партії.

15 листопада 2015 переміг у другому турі виборів Луцького міського голови.

Заслужений економіст України. Нагороджений Почесною грамотою Національного банку України, Грамотами Верховної Ради України, орденом «За заслуги» І ступеня.

Був одружений. Мав двох дорослих синів.

Hide  
Давайте пригадаємо добрі справи цієї людини.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 98
  • Створено
  • Остання відповідь

Декому він запам'ятався шумом навколо Буратіно, якщо порівнювати з Шибою, то Романюк більше зробив, а Шиба загавнішав місто, хоча він це й не приховував.

 

Луцьк не саме погане місто якщо порівнювати з іншими містами України, хоча тут і можливостей більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запам'ятав найбільше що на відміну від інших мерів, він не під вибори, а одразу після обрання порішав ремонт вул. Огієнка, добудував довгобуд - пішохідний міст через залізничні колії, і протягом першої каденції постійно щось ремонтувалось, оновлювалось, процес тривав постійно. Не боявся вийти до простих людей, без охорони - в моєму дворі узгоджував з мешканцями план реконструкції прибудинкової території, особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, biathlonfan said:

За це великий респект і за пішохідні доріжки. Але мене цікавить гарантія на ці роботи. Бруківка на тротуарах просідає помаленьку, на Лесі Українки також калюжки утворюються, що свідчить про неякісну роботу, нова дорога на Гнідавській просідає, яма в самісінькому центрі на новій дорозі, Соборності ще однієї такої зими не переживе. Цікаво чи відповість хтось за ці неякісні ремонти на десятки млн грн.

 

Краєм вуха чув, як колись на Сніданку 1+1 хтось з чиновників сказав, що в Україні буде в 2017 році залучено іноземні аудиторські компанії, що слідкуватимуть за якістю виконаних робіт по дорогам. Правда, більше інфи не дано. Пробую нагуглити, поки що не вдається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, biathlonfan сказал:

цікавить гарантія на ці роботи

Про це давно казалось і ніхто не заважає так званих активістів приймати участь при прийнятті робіт і якщо щось, то виконавець повинен давати гарантію і потім за свій кошт усувати недоліки але чомусь активістів типу Самооборони і Ко. це не цікавить :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Vadimm сказано:

і протягом першої каденції постійно щось ремонтувалось, оновлювалось, процес тривав постійно.

мабуть лише із цим погоджуся.

У мене на 33-му, навіть 40 років не пройшло ,як почали робити пішохідну доріжку з освітленням!

Освітлення є. І це аху..фігєнно! Доріжки ще немає. І уже, нажаль невідомо, чи буде .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Tioil777 сказал:

3 завода в місті, 2 з яких повністю з інеземними бенефеціаріями і один 50на50.

 

які це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, biathlonfan сказано:

За це великий респект і за пішохідні доріжки. Але мене цікавить гарантія на ці роботи. Бруківка на тротуарах просідає помаленьку, на Лесі Українки також калюжки утворюються, що свідчить про неякісну роботу, нова дорога на Гнідавській просідає, яма в самісінькому центрі на новій дорозі, Соборності ще однієї такої зими не переживе. Цікаво чи відповість хтось за ці неякісні ремонти на десятки млн грн.

   А оте все що просідає робив Романюк власними руками????  Я впевнений що неякісно роботу зробили спеціалісти-гавнодєли а не покійний мер. Брак зробили будівельники а винний мер??? От з них і питати! Це так як в приказці про невістку і її хустку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та як тобі сказати.

Громада (місто) замовник. Мерія рахуй виконавець.

 "Гавнодєли" це підрядники котрих найняла мерія.

Як рахуєш з кого в першу чергу питати?

Варіант відповіді "це не ми , а "гавнодєли" винні" і на тому крапка тупа відмазка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, S30 сказано:

Та як тобі сказати.

Громада (місто) замовник. Мерія рахуй виконавець.

 "Гавнодєли" це підрядники котрих найняла мерія.

Як рахуєш з кого в першу чергу питати?

Варіант відповіді "це не ми , а "гавнодєли" винні" і на тому крапка тупа відмазка.

   З дозволу всіх невеликий офтоп...  Я, за професією, автоелектрик. І якщо,не доведи Господи, після мого ремонту машина згоріла по причині несправної проводки то винний однозначно я. А не директор/власник який взяв мене на роботу. Чи може я помиляюся?.. Відповідно: винний виконавець робіт, а не замовник! І питати  ,в першу чергу, з мене.  Простіть, але в мене таке виховання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, S30 сказал:

котрих найняла мерія

До вашого відома: наймати державна установа не може, а проводиться тендер де вигравший виконавець окрім нижчої ціни має гарантувати і якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно твого виховання не в курсі.

А от питати будуть в ПЕРШУ чергу з твого роботодавця.

А як він вже спитає з тебе це його особиста справа.

Може замовчить (з відомих йому причин), може похвалить, а може вирахує в рази більше.

 

Стосовно тендерів і їх "проведень" давайте не будемо бо смішно про це говорити на фоні "боротьби" з корупцією і інфи котра наводиться в пресі і в мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, biathlonfan4 сказал:

якщо якість не задовільняє?

Дивіться пункт тут

Це повинно бути підписано у відповідному договорі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати поганого нічого не хочу і не буду. Але просто читаючи деяких юзерів в сусідніх темах, які кричать що все так погано, корупція і тд і тп, а про Романюка пишуть, ніби він був святий. Чи всі забули про бізнеси, тендери і тд і тп? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, yucore сказал:

забули про бізнеси, тендери і тд і тп

А бізнеси, тендери... голова проводить?! :) Ви взнайте повноваження посадових осіб і що за спиною голови ох як багато різних щурів може "справи" провертати і чому це до суду ніхто нічого не подавав і не виграв?! Ті всі бізнеса і тендері - ВВС! Не згодні - йдіть до суду або у прокуратуру якщо маєте докази!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, yucore сказал:

ніби він був святий

Святий лише Бог!!! І не треба тут...!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Just now, igorgame said:

А бізнеси, тендери... голова проводить?! :) Ви взнайте повноваження посадових осіб і що за спиною голови ох як багато різних щурів може "справи" провертати і чому це до суду ніхто нічого не подавав і не виграв?! Ті всі бізнеса і тендері - ВВС! Не згодні - йдіть до суду або у прокуратуру якщо маєте докази!

 

Я і кажу, дискутувати на цю тему не бачу сенсу. Все що мені треба - я знаю. В багатьох випадках, все робиться під патронатом голови, що не говоріть. Можна багато говорити про повноваження і різних щурів за спиною, але факти залишаються фактами. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, igorgame said:

До-ка-зи??? :)

От вище ж написав, не бачу сенсу. Знаєте анекдот про Божу росу? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, igorgame сказано:

Святий лише Бог!!! І не треба тут...!!!

Як завжди - вірую, а в шо хйз.Святий ще його потомок - Ісус Яхвевович.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...