Перейти до змісту

Спеціаліст / універсал ?


HWman

???  

30 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, kayot сказал:

я вважаю що тільки тому, що даний токар не має до таких станків доступу, може і по причині, що в суспільстві, де він проживає чи працює, таких немає зовсі або немає в них потреби.

Я написал "пока не под силу". В том же Луцке полно ЧПУ станков и я не уверен, что подойдя к любому, он сразу выточит деталь, да и приблуд на станки развелось... Я видел токарные станки от см 70 до метров 30 и у каждого своя специфика работы и нужны навыки работы на именно этом станке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для токарних робіт на станку з ЧПУ зовсім не потрібно бути токарем. Виточити деталь на ньому зможе просто розумна людина, яка вивчить g-code за тиждень. А навпаки - не кожен токар зможе вникнути хоча б в основи HPGL.

Роботизація і айті в сучасному світі роблять з айтішників професіоналів більших, ніж 10 років тому були бухгалтери, токарі, автомеханіки і ще купа "спеців".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, jack74 сказал:

про ШО ви ту вумнічаєте, фільософи, а?! Досі питання на конкретизоване! То ваші висери, це шо? Сєбялюбіє? Нафсєхнасраніє? 

ффатить перекладати вброс ТСа на свої проблеми, нехай напнеться і конретизує, ШО ж він хтів, допитлевинький

@jack74  уймися з своїм синдромом вахтьора. Тема у флеймі, якщо ти досі не побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20-10 лет назад для меня самыми универсалами были электронщики цеховые, они разбирались в программах, компьютерном железе,электрике,  наладке станков, гидравлике, слесарном деле, крановом хозяйстве и т.д. ))- это все были отдельные ремонтные службы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Провів аналогічне опитування на іншому ресурсі, результат кардинально відрізняється він борди.


Під "Хто більше рулить" я мав на увазі у кого більші перспективи як це було підмічено. Суб'єктивно, мені ближче постійний екшн, коли не зависаєш над одним і тим самим, наприклад мені тяжко себе уявити токарем на заводі, котрий пів життя що робив, це перетворював болванки у деталі... Хоча всяке буває - "життя заставить - літати навчишся".

Снимок.PNG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

@jack74  уймися з своїм синдромом вахтьора. Тема у флеймі, якщо ти досі не побачив.

абідка цепанула? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, jack74 сказал:

корона не тисне?

Тобі? Вахтьорам дають корони? Не знав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'яко переведу тему цих "баталій". Якось натрапив в інтернеті на ось таку картинку:

 

1479595071110344343.jpg

 

На собі переконався у наявності такого механізму на деякому етапі життя, очевидно, що природа явно за тих, хто розвивається і проти тих хто ні.


До речі, вона пояснює "Як же мене все дістало", котре знайоме певно багатьом з нас, і знову ж таки, з суб'єктивних спостережень, пояснює чому деякі індивіди починають це "приглушувати" алкоголем, після цього скочуються у бездну якщо не пощастить вибратись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.01.2017 at 11:25, jack74 сказал:

апять 25... Так КОМУ вигідніше? 

Вигідніше суспільству :unsure:

Так як, в загальному, зростає продуктивність праці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

продуктивність праці не зростає, так як одна пара рук може робити ОДНУ роботу, а не 10 одночасно. Від того, що я вмію ремонтувати двигуни автомобіля, прокладати електропроводку, я не почну краще програмувати чи ремонтувати мобільні телефони. Чи більше.

Так що суспільству пофіг.

Начальнику - добре, звичайно. Особливо, якщо він платить тобі невелику зарплатню ОДНОГО спеціаліста, а ти виконуєш роботи декількох.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один мій знайомий - катається по Європі, займається реставрацією, іншими словами ремонтами, каже, що закордоном і спеціалісти себе непогано почувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, HWman сказал:

Один мій знайомий - катається по Європі, займається реставрацією, іншими словами ремонтами, каже, що закордоном і спеціалісти себе непогано почувають.

Так закордоном якраз спеціалісти себе краще почувають ніж універсали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, nickel сказал:

Так закордоном якраз спеціалісти себе краще почувають ніж універсали.

Саме тому я і затіяв опитування у борд-комюніті.

Мені стало цікаво чи вважають за норму наші люди, що інколи один робітник може заміняти 5-ро чоловік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, HWman сказано:

Саме тому я і затіяв опитування у борд-комюніті.

Мені стало цікаво чи вважають за норму наші люди, що інколи один робітник може заміняти 5-ро чоловік.

 

jack74 правильно підмітив, що для шефа вигідно тримати працівника, який и швец, и жнец и на дуде игрец, але точно, що краще роботу за людину, що спеціалізується на цьому, не виконає, бо деякі навики з'являються лише зі стажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...