Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, nickel сказал:

Люди заблокували Крим, Петя покричав і узаконив блокаду. Люди заблокували Лугандонію, Петя посварив і узаконив блокаду. Тепер Волиньобленерго пропонуєш. В мене питання, а Петя тоді нам нащо?

 Чувак написав:

Цитата

Люди мають проявити ініціативу? То це називається суд Лінча,

  Я вроді якраз і пишу,що все має робитись в правовому полі,тобто я пишу:"ВЛАДА ПОВИННА ЦЕ РОБИТИ!".А народ повинен допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я вроді якраз і пишу,що все має робитись в правовому полі,тобто я пишу:"ВЛАДА ПОВИННА ЦЕ РОБИТИ!".А народ повинен допомогти.

А це як:

2 годин тому, zaHARE сказано:

  Ну,так я ж і кажу,прояви ініциативу.І далеко їхати не треба,в наметах не треба спати. А коли то вже вам в методичках прописали тих,хто керується глуздом,а не емоціями називати провладними особами?Я ж кажу,ще трохи і ви мене контрою назвете і розкулачувати будете.

Я ні разу не влада.

 

2 годин тому, zaHARE сказано:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2 часа назад, Zevs_Isver сказал:

не забувай Беню..... Приват "повернули" і не пікнув

 

 

 Повернення привату це,цілком можливо,угода. Держава перетравлює борги,а Бєня сидить і не рипається. Цілком можливо,що таке видавлювання олігархів і буде далі продовжуватись.Як я й казав,що не так швидкояк хотілося б нам.Націоналізація навряд чи буде масштабною,скоріше зміна власників по накатаним схемам(схема приват і схема " внесення застави".Каталізатором цих процесів буде тільки розвал роісі або смерть ху.ла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, romaxa11 сказал:

Для тих хто переймається законністю:

17498614_1429325813805590_86312533743759

О,"аднакласнікі". Природний відбір-це теж закон і ні краплі справедливості.І закон карми-це теж закон,але закон справедливості(до речі сам це придумав без аднакласніків).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, sergkots сказал:

А це як:

Я ні разу не влада.

 

?

 Єдиним джерелом влади є народ! То ти кажеш не влада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Єдиним джерелом влади є народ!

то все філософія :(

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Єдиним джерелом влади є народ! То ти кажеш не влада?

А назви ще мої інструменти влади.

Вибори? Ходжу стабільно, жодних не пропустив.

Суд? Марно потрачений час, вже кілька років суджусь із залізними доказами.

Що ще?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, zaHARE сказал:

 

 Повернення привату це,цілком можливо,угода. Держава перетравлює борги,а Бєня сидить і не рипається. Цілком можливо,що таке видавлювання олігархів і буде далі продовжуватись.Як я й казав,що не так швидкояк хотілося б нам.Націоналізація навряд чи буде масштабною,скоріше зміна власників по накатаним схемам(схема приват і схема " внесення застави".Каталізатором цих процесів буде тільки розвал роісі або смерть ху.ла.

Які борги? Що ви ліпите? Бєня вивів на свої фірми гроші, щоб уберегтися від "націоналізації" (саме так в лапках). Тобто якщо влада захоче рейдернути банк, то отримає пустишку, а якщо не захоче рейдернути банк, то банк і надалі буде працювати і приносити прибуток. Він ні дня не був збитковий, будь-хто може переглянути статистику. Хто відмовиться від курки, яка несе золоті яйця? Закон про докапіталізацію спеціально приймався таким чином, щоб втопити Бєнін Приват, бо це найбільший банк і, відповідно, докапіталізація мала бути найбільша. Настільки велика, що у Бєні таких коштів не знайшлося. Весь цей "вивід грошей на пов'язані фірми" - це лише страховка, Бєня ніколи в житті не втопив би власноруч свій улюблений бізнес.

Ніхто олігархів не видавлює, видавлюють конкурентів, тобто одні олігархи видавлюють інших. Ніякової класової боротьби не відбувається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

Бєня ніколи в житті не втопив би власноруч свій улюблений бізнес.

А він і не топив його. І не власноруч. Карочє всьо - брєд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, zaHARE сказано:

  Ну,так я ж і кажу,прояви ініциативу.І далеко їхати не треба,в наметах не треба спати. А коли то вже вам в методичках прописали тих,хто керується глуздом,а не емоціями називати провладними особами?Я ж кажу,ще трохи і ви мене контрою назвете і розкулачувати будете.

Чого мовчиш? Кого потрібно блокувати, щоб обленерго реприватизувати? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, sergkots сказал:

Чого мовчиш? Кого потрібно блокувати, щоб обленерго реприватизувати? 

  Спитай в СС. Я при чому до блокади? Я не популіст. Я мармєладкі рошенівські люблю)))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, zaHARE сказано:

  Спитай в СС. Я при чому до блокади? Я не популіст. Я мармєладкі рошенівські люблю)))).

Ти ж писав:

20 годин тому, zaHARE сказано:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

20 годин тому, zaHARE сказано:

  Ну,так я ж і кажу,прояви ініциативу.І далеко їхати не треба,в наметах не треба спати. А коли то вже вам в методичках прописали тих,хто керується глуздом,а не емоціями називати провладними особами?Я ж кажу,ще трохи і ви мене контрою назвете і розкулачувати будете.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випадково натрапив

Депутатами Луцької міської ради прийнято зверненя до центральних органів влади щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей

Цитувати

15.03.2017

       Сьогодні під час засідання позачергової 19-ї сесії міської ради депутати розглянули питання “Про звернення щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України”. Депутат міської ради Андрій Козюра поінформував присутніх про суть документа та озвучив текст звернення.

Текст документа адресований Президенту України, Голові Верховної Ради України, Премʼєр-міністру України, Генеральному прокурору України.

Депутати підтримали відповідний проект рішення.

Також депутати шляхом таємного голосування вирішили достроково припинити повноваження секретаря міськради Юлії Вусенко.

Відділ інформаційної роботи міської ради

ЛУЦЬКА МІСЬКА РАДА 

РІШЕННЯ

від 15.03.2017

№ 19/2

м.Луцьк

Про звернення щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України

З метою звільнення учасників економічної блокади, заборони торгівлі товарами російського виробництва, взяття під контроль держави ситуації, яка склалася в окремих районах Донецької та Луганської областей України,  відповідно до Постанови Верховної ради України «Про звернення Верховної Ради України до ООН, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором», Закону України «Про запобігання та протидію легалізації відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення», ст.25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Ухвалити Звернення щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій окремих районів Донецької та Луганської областей України.

2. Направити Звернення Президенту України Порошенку П.О., Голові Верховної Ради України Парубію А.В., Прем’єр-Міністру України Гройсману В.Б., Генеральному прокурору України Луценку Ю.В.

3. Текст Звернення оприлюднити на офіційному сайті міської ради, в газетах «Луцький замок» та «Волинь нова».

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту (Федік М.М.).

 

Головуючий сесії міської ради                                                Григорій Пустовіт

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Додаток до рішення міської ради

 

Президенту України

Порошенку П.О.

 

Голові Верховної Ради України

Парубію А.В.

 

                                                                                           Прем’єр-міністру України

Гройсману В.Б.

 

Генеральному прокурору України

Луценку Ю.В.

 

 

Звернення щодо дій стосовно учасників економічної блокади тимчасово окупованих територій

окремих районів Донецької та Луганської областей України

 

Ми депутати Луцької міської ради, висловлюємо свою цілковиту підтримку ветеранів-учасників бойових дій АТО, які здійснюють блокаду торгівлі з терористами в Луганській і Донецькій областях.

Ми усвідомлюємо всю глибину гуманітарної катастрофи, яку переживає мирне населення на сході України від початку окупації частини нашої території Російською Федерацією. Вважаємо, що всі гуманітарні вантажі до наших людей на Донбасі повинні надходити під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі або за участю Міжнародного Комітету  Червоного хреста і Червоного місяця.

На сьогодні очевидним є те, що через корупційні схеми “фейкові республіки”, контрольовані Кремлем, наповнюють свої бюджети, з яких фінансується діяльність терористів, зокрема і боєприпаси, якими вони ведуть шквальний вогонь по наших військових. На території України з непідконтрольних областей через канали контрабанди потрапляє зброя, наркотики, контрафактна та фальсифікована продукція  і т.ін.

Крім того, через лінію розмежування в Україну постачаються нафтопродукти та вугілля, які реалізовуються по значно завищеній вартості, внаслідок чого українському народові суттєво підвищено тарифи на тепло та електроенергію. Всі ці надприбутки осідають в кишенях найвищих посадових осіб держави, терористів та олігархів.

Вважаємо, що в умовах, коли війна, розв’язана Російською Федерацією проти України, продовжується, будь-які торговельні потоки, внаслідок яких бойовики відправляють на підконтрольні Україні території свої товари, повинні бути перекриті. Тому вважаємо торговельно-економічну блокаду прямим обов’язком держави та ефективним способом впливу на бойовиків і їхніх російських кураторів.

Луцька міська рада грубо засуджує дії спецпризначенців правоохоронних органів, які 13 березня 2017 року біля залізничної станції «Кривий Торець» на Редуті  імені Добровольців 16 батальйону побили та затримали учасників економічної блокади окупованих територій окремих територій Донецької та Луганської областей.

Ми не можемо стояти осторонь ситуації, коли для одних війна – це боротьба за свою державу, а для інших – цинічний бізнес на крові.

Зважаючи на викладене, Луцька міська рада вимагає:

–  невідкладно звільнити затриманих учасників економічної блокади та припинити будь-яке переслідування ветеранів добровольчих батальйонів та всі кримінальні провадження щодо них;

– встановити мораторій на ввезення вантажів (товарів) на тимчасово окуповану територію України та вивезення вантажів (товарів) з неї, за винятком гуманітарних вантажів (товарів), які ввозяться на тимчасово окуповану територію України під контролем спеціально делегованих представників Організації з безпеки та співробітництва в Європі або за участю Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Червоного Півмісяця;

– невідкладно розглянути та ухвалити у Верховній Раді України Закон «Про тимчасово окуповану територію України»;

– провести масштабне розслідування щодо надання дозволів на оптове постачання продукції з окупованого Донбасу на територію України.

Україна переможе!

 

Головуючий сесії міської ради                                         Григорій Пустовіт

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Путін аплодує українським «патріотам»
Російський «Сбербанк» в Україні проданий за 130 млн. доларів. І це при тому, що він приносить одні збитки та має борг перед Росією більше 1 млрд. доларів. Не дивно, що цей банк купив російський олігарх. Думаю, що він це зробив на прохання влади Росії і не планує серйозно ним займатися та вкладати в нього гроші.
Росія була дуже зацікавлена у продажу цього банку, так як «Сбербанк» - це символ величі держави та її стабільності. Бренд розкручували багато років, вкладені великі кошти. Банкрутство «Сбербанку» в Україні Росія допустити ніяк не могла і постійно вливала в нього кошти, які по факту йшли в економіку України. Проте, продати цей банк було не просто. Гонтарєва та представники Міжнародного валютного фонду не давали можливість Росії продати «Сбербанк» російським структурам та позбутися цієї «тяжкої ноші».
І тут Росія вирішила знову задіяти «патріотів», які після вдалої блокади Донбасу на руку Москві, почали не тільки блокувати відділення «Сбербанку», а й навіть замурували вхід до центрального офісу цього банку.
У Гонтарєвої та МВФ не залишалося іншого вибору, ніж погодитися на продаж банку російському олігарху. Такі у нас «політичні обставини» і такі у нас «патріоти у вишиванках» на службі у Путіна.
Дивно, що як тільки поступила перша неофіційна інформація про продаж «Сбербанку» російському олігарху, «патріоти», наче по вказівці з Москви, одразу побігли розбирати бетонні блоки для розблокування офісу «Сбербанку» і чистити стіни від наклейок та надписів. Справу зроблено. Потрібно за собою прибрати. Путін аплодує «патріотам», адже Росії уже не потрібно витрачати сотні мільйонів, а то і мільярди доларів на утримання збиткового «Сбербанку» в Україні.
І як тут не згадати слова Симона Петлюри: «Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди».
Разом переможемо!

Ну якось так. І де тепер ті всі гексперти блокадники? затихли як миші, язика в сраку і ждуть нових інструкцій від грішина парасюка. А парасюк тепер з вас дурнів вишиватних сміється бо він бабла косанув і машину поміняв. Хоч один тепер може сказати чого ви добивались і що вийшло в кінцевому результаті по пунктах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі той банк щось грів? Чи мені? Чи будь-кому з тут присутніх? Та нехай все кацапське нафіг звідси повибирається!

Збитковий банк був? Витрачали мільйони на його утримання? Серйозно? Не було б їм тут добре - не пхалися б сюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Dieselsmart сказал:

Думаю, що він це зробив на прохання влади Росії і не планує серйозно ним займатися та вкладати в нього гроші.

 

15 минут назад, Dieselsmart сказал:

Росія була дуже зацікавлена у продажу цього банку, так як «Сбербанк»

 

15 минут назад, Dieselsmart сказал:

це символ величі держави та її стабільності

 

15 минут назад, Dieselsmart сказал:

Банкрутство «Сбербанку» в Україні Росія допустити ніяк не могла

 

17 минут назад, Dieselsmart сказал:

Путін аплодує «патріотам», адже Росії уже не потрібно витрачати сотні мільйонів, а то і мільярди доларів на утримання збиткового «Сбербанку» в Україні

бля, то тільки в мене викликає конгнітивний диссонанс, наявність та повьязанняя логічним смислом всіх цих цитатат в одному тексті ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, jack74 сказал:

Тобі той банк щось грів? Чи мені? Чи будь-кому з тут присутніх? Та нехай все кацапське нафіг звідси повибирається!

Збитковий банк був? Витрачали мільйони на його утримання? Серйозно? Не було б їм тут добре - не пхалися б сюди.

Да не повіриш але сотні мільйонів витрачали в ртубу. А пхались ще тоді коли було добре. Мені гріє факт збитків у кацапів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dieselsmart

ну раз *пішла така пьянка*, давай розжую, як цю ситуацію бачу я, на основі цих же цитат

1 час назад, Dieselsmart сказал:

це символ величі держави та її стабільності.

тобто цей банк має остатись існувати ізза будь яких умов і катаклізмів - логічно ?

1 час назад, Dieselsmart сказал:

Банкрутство «Сбербанку» в Україні Росія допустити ніяк не могла

як теріторіальна зміна місцезнаходження впливає на сам факт банкрутства ?

1 час назад, Dieselsmart сказал:

Росія була дуже зацікавлена у продажу цього банку, так як «Сбербанк»

як це вьяжется з тим, що це символ величі і стабільності ?

1 час назад, Dieselsmart сказал:

Думаю, що він це зробив на прохання влади Росії і не планує серйозно ним займатися та вкладати в нього гроші.

себто це означає, що банк всерівно загнется, яка різниця, під чиїм *патронатом* загнется цей банк, якщо символ це сам банк, а не його власник ?

 

Ну й якщо виложити логічну цепочку, то самим очевидним й логічним виходом, відштовхуючись від вищесказаного, то це продати цей банк якраз таки українському олігарху, а той вже полюбому знайшов би спосіб, як вдержати банк на плаву в Україні, бо все куплено й за все заплачено, й кацапський символ (судячі зі слів того тексту) остався би цілим й неушкодженим. Ну і в чому хибність моїх суджень ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.03.2017 at 4:14 PM, zaHARE said:

 

  А можна посилання,де в діючому тарифі ціна Роттердаму? Тільки по факту.Я,чесно,шукав і знаходив згадування про це тільки в словах Геруса,а посилань на документи не знайшов.Дійсно цікаво.Останній документ який я бачив,то ціна вугілля була 1400-1800,а на Роттердамі без +,фьючерси на квітень 75-77 дол.

 

Можна. 

Підвищити до 2000 грн./т без ПДВ та витрат на транспортування:

58df25a127059__Page_1.thumb.jpg.ad8d80bb1aa36ec25ecc48933e00f421.jpg

58df25a331676__Page_2.thumb.jpg.c943422985706fb8ea13c8a0b735e9c0.jpg

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MANJAK11 ну раз така пянка розжую на пальцях

23 часа назад, MANJAK11 сказал:

тобто цей банк має остатись існувати ізза будь яких умов і катаклізмів - логічно ?

перше став себе на місце кацапів і думай головою. банк це майно збиткове і нікому не потрібне на якому вісить вивіска "сбербанк", в розкрутку вивіски

 вбухано мільярди зелених, а може й десятки. Різницю вловлюєш?

23 часа назад, MANJAK11 сказал:

як теріторіальна зміна місцезнаходження впливає на сам факт банкрутства ?

яка ще територіальна зміна що ти плетеш, ніхто територіально його не переміщає.

23 часа назад, MANJAK11 сказал:

як це вьяжется з тим, що це символ величі і стабільності ?

а з якого милого це має вязатись, що ти несеш...

 

В 31.03.2017 at 09:19, MANJAK11 сказал:

себто це означає, що банк всерівно загнется, яка різниця, під чиїм *патронатом* загнется цей банк, якщо символ це сам банк, а не його власник ?

 

Ну й якщо виложити логічну цепочку, то самим очевидним й логічним виходом, відштовхуючись від вищесказаного, то це продати цей банк якраз таки українському олігарху, а той вже полюбому знайшов би спосіб, як вдержати банк на плаву в Україні, бо все куплено й за все заплачено, й кацапський символ (судячі зі слів того тексту) остався би цілим й неушкодженим. Ну і в чому хибність моїх суджень ?

Поясню ще раз, для банку гроші то нішо, репутація це все тому банк не може допустити банкрутства філіалу в Україні бо отримає втрату репутаціі на кацапії, в яку вбухано мільярди.

Банк всеодно загнеться це вірно але для кацапів є різниця під якою вивіскою він загнеться, нацбанк не дозволяв продавати його ні українським ні російським олігархам(а лише західному інвестору, але там дурнів нема хто ж санкцій захоче добровільно) три роки таким чином наносячи материнській установі(рахуй бюджету кацапії) великі збитки(і навіть санкцій ніяких не треба) головне аби час тікав і все тихо було а збитки капають.

І тут вишивата(хоча заводіли всього цього профінансовані більш ніж достатньо а дурнів на амбразуру) починає трощити вітрини, заливати піною банкомати, мурувати стіни, і по закону банк подасть позов за такі дії і всі свої збитки за три роки повернути з держави бо вона не забезпечила охорону бо ж працюють вони згідно ліцензії по закону, і в суді б виграли в держави гроші по закону. Тому держава на випередження змушена ввести санкції і дозволити продаж будь кому, але ж навіть будь хто його купувати не хоче, а кацапи через свого олігарха самі ж купують банк(ціна тут не грає ролі бо гроші переложать з одної кишені в іншу), міняють вивіску на ноунейм і вуаля він вже банкрот, ноунеймів щодня банкрутує по кілька і ніхто на це не зверне уваги а бездоганна вивіска сбербанку не постраждала, в їх все супер і дочку в Україні вже фінансувати не потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Dieselsmart сказал:

Банк всеодно загнеться це вірно але для кацапів є різниця під якою вивіскою він загнеться

тобто ребрендінг й потім загибання, не є втратою репутації ? ну ок :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, MANJAK11 сказал:

тобто ребрендінг й потім загибання, не є втратою репутації ? ну ок :) 

ти хоть вкурсі що таке ребрендинг і з якого дива загибання якогось ноунейм бренда може вплинути на репутацію іншого не повязаного з ним бренда,

я просто поражаюсь іноді такі речі ти верзеш що й під кайфом не кожен зможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Dieselsmart сказал:

ти хоть вкурсі що таке ребрендинг і з якого дива загибання якогось ноунейм бренда може вплинути на репутацію іншого не повязаного з ним бренда,

я просто поражаюсь іноді такі речі ти верзеш що й під кайфом не кожен зможе

то ти бля хочеш сказати, що завтра Тойота перейменуєтся на дизельсмарт й загнется, то ніхєра не буде втратою репутації, не дивлячись на те, що Тойоту знають всі, а дизельсмарт нікому нафіг і не всрався ? В зеркало спочатку глянь, поражаєтся він. Я тобі логіку свого мислення викладаю, а ти бєснуєшся, як якась тупа карамба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...