Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

От якби всі ті "умнікі упороті" які тут яро мінусують працювали б на цьому підприємстві і їм дали під зад в неоплачуваний безстроковий відпуск я б побачив як би всі вони тоді заспівали. Мабуть всі ті упороті будуть з своєї кишені платити людям зарплати, податки і валютну виручку в державу приносити, ну ну.

Хоча як вже писав вище там чітка причина чому з ідіотами не спорять, хоча бачу вони й цієї причини не розуміють,  що зробиш на то вони й ідіоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Dieselsmart сказано:

 

От якби всі ті "умнікі упороті" які тут яро мінусують працювали б на цьому підприємстві

 

ти хочеш в мінуса залізти чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якісь ви сильно напруженні, потрібно частіше розслаблятися, це форум, тут пофігу хто і що, твоя/ваша мудрість нікого не хвилує, всі і так мудріші/розумніші за інших.

 

п.с. пивко рулить. be positive!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, case_l сказал:

ти хочеш в мінуса залізти чи що?

На відміну від тебе я не обтікаю на карму, мені на це по барабану, біжи по всіх моїх повідомленнях і скрізь помінусуй то твій рівень.. Але ж ти там не працюєш от і герой а куда діватись тим людям, ти їм роботу дасиш? ти багато робочих місць створив?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, Dieselsmart сказал:

ти їм роботу дасиш? ти багато робочих місць створив?

а ти багато створив ? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

На відміну від тебе я не обтікаю на карму

точно?

24 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

ти багато робочих місць створив?

я навіть і собачої будки не побудував ( бо два коти, собак немає) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше платних і не дуже порохоботів, тим більше навантаження на економіку і тим важче створювати адекватні робочі місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

От якби всі ті "умнікі упороті" які тут яро мінусують працювали б на цьому підприємстві і їм дали під зад в неоплачуваний безстроковий відпуск я б побачив як би всі вони тоді заспівали. Мабуть всі ті упороті будуть з своєї кишені платити людям зарплати, податки і валютну виручку в державу приносити, ну ну.

Хоча як вже писав вище там чітка причина чому з ідіотами не спорять, хоча бачу вони й цієї причини не розуміють,  що зробиш на то вони й ідіоти.

працювати на підприємстві, яке спонсорує убивць твоїх "сусідів, рідних, братів" -  це твій рівень?

тоді все зрозуміло

противники блокади, готові за гроші маму продати. у них головний аргумент: недоутримання податків державою. І все.

а те що влад уже стільки накрала, що можна було "стати Польщею" .... то це не важливо

 

сьогодні камікадзе тролив російську ватницю, на предмет за скільки вона піде на мітинг, і під яким гаслом: погана опозиція чи хороша влада.

раджу подивись. у нас такі самі ватники є((

відео  
Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, la20 сказал:

Що там по результатам?

C8zA3EjU0AAl1hP.jpg

В спамі подивись, палюбому нові методички там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

В спамі подивись, палюбому нові методички там.

ти вже скотився до такого ж дибіла як і ромаха. мєтадічкі, мертві юзери.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

ти вже скотився до такого ж дибіла як і ромаха. мєтадічкі, мертві юзери.

Ні. Я не скотився, а спеціально опустився до такого рівня, щоб бути доступним і зрозумілим для дебілів. Але я не про Ромаху, а про тих, хто постить заяложені картинки, коли немає чого сказати.

Тобі дійсно цікаво що там з полоненими, а Петя дав довести блокаду до кінця? А якщо перехватив ініціативу, то чому не об'єднав зусиль з активістами, а розігнав? Щоб зайві очі не бачили, що блокада лише на папері задекларована, а насправді ешелони шурують в обидві сторони? Отак і з звільненням полонених - залишилося лише в декларації блокувальників, бо Петя і сам не гам і комусь не дам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що цікаво, військо порохоботів ставить на один щабель парасюка і пороха :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Ні. Я не скотився, а спеціально опустився до такого рівня, щоб бути доступним і зрозумілим для дебілів. Але я не про Ромаху, а про тих, хто постить заяложені картинки, коли немає чого сказати.

Тобі дійсно цікаво що там з полоненими, а Петя дав довести блокаду до кінця? А якщо перехватив ініціативу, то чому не об'єднав зусиль з активістами, а розігнав? Щоб зайві очі не бачили, що блокада лише на папері задекларована, а насправді ешелони шурують в обидві сторони? Отак і з звільненням полонених - залишилося лише в декларації блокувальників, бо Петя і сам не гам і комусь не дам.

ціль блокади грішина-парасюка була лише одна. щоб підприємства відійшли курченку. вони цю задачу виконали.

а визволення полонених це були лише гасла для хомячків, які за 300-400 грн. сиділи в палатках в жрали горілку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, la20 сказал:

ціль блокади грішина-парасюка була лише одна. щоб підприємства відійшли курченку. вони цю задачу виконали.

а визволення полонених це були лише гасла для хомячків, які за 300-400 грн. сиділи в палатках в жрали горілку.

Тоді стає зрозуміло, чому Пєтя вписався - він в Парасюка забрав оплату від Курченка. Певно нехіло Парасюку пообіцяли в Кремлі, що аж Генеральний Рошен Всєя України спокусився.

В обшем давай так: ти задаєш тон - я підігрую. Косим під дебілів? Ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Тоді стає зрозуміло, чому Пєтя вписався - він в Парасюка забрав оплату від Курченка. Певно нехіло Парасюку пообіцяли в Кремлі, що аж Генеральний Рошен Всєя України спокусився.

Порох ввів коли блокаду? коли підприємства були "націоналізовані" їпланами, щоб не платити непідконтрольним підприємствам. до того часу підприємтсва були зареєстровані на неокупованій території (хоча ще раніше тери хотіли щоб реєстрація була на окупованій території і були послані далеко), ЗП працівникам йшла на карти ощада і податки йшли в наш бюджет.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, la20 сказал:

ЗП працівникам йшла на карти ощада і податки йшли в наш бюджет.

То на який куй нам АТО? Хай Петя відпустить хлопців додому, нащо їм в окопах гинути. Починаємо будувати цивілізовані відносини з новоствореними народними республіками. Визнаємо Республіки і їхні межі згідно Мінська-2, ставимо митні пости і айда бабки косити. Люди нарешті перестануть гинути. Думаю і полоненими тоді буде легше обмінятися. Я так зрозумів ми продовжуємо дебільчиками прикидатися? Мені вже навіть сподобалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

То на який куй нам АТО? Хай Петя відпустить хлопців додому, нащо їм в окопах гинути. Починаємо будувати цивілізовані відносини, з новоствореними народними республіками. Визнаємо Республіки і їхні межі згідно Мінська-2, ставимо митні пости і айда бабки косити. Люди нарешті перестануть гинути. Думаю і полоненими тоді буде легше обмінятися. Я так зрозумів ми продовжуємо дебільчиками прикидатися? Мені вже навіть сподобалося.

ну ти вже не прикидаєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

 продовжуємо дебільчиками прикидатися

Ця тємка часом класно виручає =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, alexvvv сказано:

@la20 а що таке торгівля на крові?

коли взяв бабки загнав людей в оточення, а сам з пораненням в сраку втік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

ну ти вже не прикидаєшся.

То давай нарешті визначимось, що у нас в пріоритеті - бабло чи люди? Отак в Петі і спитай, скажи, що електорат задає дурні питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, la20 сказано:

Порох ввів коли блокаду? коли підприємства були "націоналізовані" їпланами, щоб не платити непідконтрольним підприємствам.

Кому платити а кому не платити? 

Чому не викладаєте списки підприємств? Із вказанням власника, плюс витяги по сплаченим податкам та відшкодованому пдв. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Холдинг "Метинвест" прекратил трудовые отношения со всеми работниками предприятий, находящихся на временно оккупированной территории Донецкой и Луганской областей.
 
Сообщает "Delo.UA"

"Все отношения прекращены с 16 марта 2017 года", — ответили на запрос в пресс-службе группы "Метинвест". 

По данным пресс-службы, из более чем 20 тыс. работников предприятий, расположенных на подконтрольной Украине территории на другие активы группы согласились перейти чуть более 400 человек. 

В "Метинвесте" также отметили, что топ-менеджеры, на которых возложены обязанности руководителей юрлиц, расположенных на неконтролируемых районах, физически находятся на контролируемой правительством территории Украины. 

В конце февраля 2017 года "власти" фейковых  "ЛНР" и "ДНР" заявили о введении "внешних администраций" на предприятия, юридически зарегистрированные в других украинских городах. 15 марта группа "Метинвест" заявила о потере контроля над ЧАО "Енакиевский металлургический завод" (включая его Макеевский филиал — ЧАО "Макеевский металлургический завод"), ЧАО "Енакиевский коксохимпром", ЧАО "Харцызский трубный завод", ЧАО "Комсомольское рудоуправление", ЧАО "Краснодонуголь", ЧАО "Донецккокс" и Совместного украинско-швейцарского предприятия ООО "Метален". 

Поделиться ссылкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...