Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

Захаре обманює, в Україні немає російський банків, жодного. Всі банки, які працюють в Україні - українські. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
5 минут назад, yu2007 сказал:

Захаре обманює, в Україні немає російський банків, жодного. Всі банки, які працюють в Україні - українські. 

 

 Обленерго теж українські,телебачення і весь мобільний зв'язок теж.Та  сотні інших п-ств.Тому й мова йде про те,що діяти влада мусить тільки в правовому полі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 Обленерго теж українські,телебачення і весь мобільний зв'язок теж.Та  сотні інших п-ств.Тому й мова йде про те,що діяти влада мусить тільки в правовому полі.

Підготовчі роботи вже три роки тривають? Ну ну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, nickel сказано:

Та знаємо-знаємо: Петя намагався Сбєрбанк обміняти на Ліпєцку фабрику.

та ладно?

то усьо хфабрика запрацювала мабуть сьогодні на всю раз українську "дочку" улюбленого банку сєрьожи продали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

то усьо хфабрика запрацювала мабуть сьогодні на всю раз українську "дочку" улюбленого банку сєрьожи продали

Дик намагався, но всрався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Дик намагався, но всрався.

а де б то так почитати про цю геніальну багатокроківочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, la20 сказал:

а де б то так почитати про цю геніальну багатокроківочку.

Тут є вся необхідна інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Тут є вся необхідна інформація.

джерела в мордорсмі, найчесніші і найадекватніші джерела в українському сегменті "наших гівнозмі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, la20 сказал:

джерела в мордорсмі, найчесніші і найадекватніші джерела в українському сегменті "наших гівнозмі"

Сам нагуглив мордосмі, які претензії до мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Сам нагуглив мордосмі, які претензії до мене?

Я ніц не гуглив, о читав цю новину на якомусь "нашому змі" і там йшло посилання на  мордорське видання камєрсант.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, la20 сказал:

Я ніц не гуглив, о читав цю новину на якомусь "нашому змі" і там йшло посилання на  мордорське видання камєрсант.

Ребята, я вже вас давно вивчив. Спочатку ви просите джерело, потім докулупуєтесь, що джерело не надійне чи автор невідомий. Типу шукай далі. Маєш час і натхнення гугли сам і радій що я тебе в Гугл послав, а не далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ребята, я вже вас давно вивчив. Спочатку ви просите джерело, потім докулупуєтесь, що джерело не надійне чи автор невідомий. Типу шукай далі. Маєш час і натхнення гугли сам і радій що я тебе в Гугл послав, а не далі.

вчитись це завжди добре.

колись хуйло скаже що Порох дзвонив йому чи писав листа щоб той дозволив продати хфабрику і ви, хомячки, всі облизуючтсь будете кричати - бачили Порох що хотів замутити, і те що це сказав хуйло то буде пох. До цього не довго залишилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, la20 сказано:

колись хуйло скаже що Порох дзвонив йому чи писав листа щоб той дозволив продати хфабрику

Коли таке було? Дай посилання на надійне джерело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Коли таке було? Дай посилання на надійне джерело.

ти відрізняєш часи: минуле, теперішній час і майбутнє. Перечитай 3 рази і сам дасиш відповідь на своє питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, la20 сказано:

ти відрізняєш часи: минуле, теперішній час і майбутнє. Перечитай 3 рази і сам дасиш відповідь на своє питання.

То нащо постиш те чого ще не було? Яким боком твоє припущення до блокади? 

Прочитати досить і одного разу. Об стіну вдарся три рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є історичні паралелі, які вказують на єдине. Кацапи ніколи не починають війну, якщо не мають коллаборантів на найвищих рівнях в середині країни. Єдиний раз вирішили Фінляндію прижати і вкакались. Не було б Петруся, не було б і війни, або вона б прийняла чіткі форми і строки. І за неї б рашка відповіла, а не розмазала відповідальність на невизначену, мутну українську дипломатію в виконанні порох-клімкін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, la20 сказал:

колись хуйло скаже що Порох дзвонив йому чи писав листа щоб той дозволив продати хфабрику і ви, хомячки, всі облизуючтсь будете кричати - бачили Порох що хотів замутити, і те що це сказав хуйло то буде пох. До цього не довго залишилось.

Колись хуйло вже сказав, що Порох йому дзвонив і Петя, червоніючи,... підтвердив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, sergkots сказал:

Підготовчі роботи вже три роки тривають? Ну ну.

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

та він, мабуть, і собачої будки за своє життя не побудував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

Криворіжсталь змогли значить а обленерго влада вже не може. Люди мають проявити ініціативу? То це називається суд Лінча, може і тебе зачепити як провладно налаштовану особу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Криворіжсталь змогли значить а обленерго влада вже не може. Люди мають проявити ініціативу? То це називається суд Лінча, може і тебе зачепити як провладно налаштовану особу. 

  Ну,так я ж і кажу,прояви ініциативу.І далеко їхати не треба,в наметах не треба спати. А коли то вже вам в методичках прописали тих,хто керується глуздом,а не емоціями називати провладними особами?Я ж кажу,ще трохи і ви мене контрою назвете і розкулачувати будете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, zaHARE сказал:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

Люди заблокували Крим, Петя покричав і узаконив блокаду. Люди заблокували Лугандонію, Петя посварив і узаконив блокаду. Тепер Волиньобленерго пропонуєш. В мене питання, а Петя тоді нам нащо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, sergkots сказано:

То нащо постиш те чого ще не було? Яким боком твоє припущення до блокади? 

Прочитати досить і одного разу. Об стіну вдарся три рази.

тим боком що коли це станеться, я згадаю цей пост..

тещо ти вдарений і не тричі а раз і не в стіну а так пустим мішком я вже побачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, la20 сказано:

тим боком що коли це станеться, я згадаю цей пост..

тещо ти вдарений і не тричі а раз і не в стіну а так пустим мішком я вже побачив.

Весняне загострення? Вітаміни попий, свіжої зелені побільше їж. Має пройти, все буде добре, не хвилюйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 хвилин тому, zaHARE сказано:

Ну,давай,поверни у власність держави хоч Волиньобленерго.Я подивлюсь як тобі вдасться.Бо язиком це одне,а до справи то інше. 

не забувай Беню..... Приват "повернули" і не пікнув

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...