Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Dieselsmart сказано:

торгувати собі в вигоду і ностальгувати за іх цінами то різні речі, нє

я не прихильник порошенка, важко різницю розгледіти 

2 годин тому, Dieselsmart сказано:

я казав що блокада повинна бути на наших умовах

ви це хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

@Dieselsmart тобто ви вважаєте що якщо в нас на субсидіях сидить більшість населення через карколомні тарифи то це нормально?!

Якщо тим людям у тій самій Макіївці показати наші тарифи то дуже вони до нас захочуть?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Dieselsmart сказано:

я казав що блокада повинна бути на наших умовах, ми повинні диктувати свою волю, все потрібно робити з максимальною вигодою для себе і на основі закону щоб ніякі кацапи не мали навіть повода підняти вой про геноцид і т.д.

Які умови вважаєте прийнятними? Що вигідно нам? Із чим потрібно змиритись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Electronshik сказано:

@Dieselsmart тобто ви вважаєте що якщо в нас на субсидіях сидить більшість населення через карколомні тарифи то це нормально?!

Якщо тим людям у тій самій Макіївці показати наші тарифи то дуже вони до нас захочуть?

 

 

Тарифи космічні, країною керують олігархи, причин хотіти до нас немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, case_l сказано:

Тарифи космічні, країною керують олігархи, причин хотіти до нас немає.

У нас є київські торти! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часа назад, igorgame сказал:

Заблокували і невідомо на який термін... "Блокують" Україну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Декілька десятків насірових потрусити добре і не потрібно буде позичати в когось гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще за Совка "більшовики" використовували гарний метод поповнення скарбниці держави за рахунок населення за допомогою "Білєтоф гасударствєннава займа" - і нічого нового видумувати не потрібно! Надрукувати отакі "векселя", і примусово змусити розкошелитись олігархів на позику рідній Україні, яку вони так палко люблять! І не потрібно буде ніякого МВФ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, jack74 сказал:

Ще за Совка "більшовики" використовували гарний метод поповнення скарбниці держави за рахунок населення за допомогою "Білєтоф гасударствєннава займа" - і нічого нового видумувати не потрібно! Надрукувати отакі "векселя", і примусово змусити розкошелитись олігархів на позику рідній Україні, яку вони так палко люблять! І не потрібно буде ніякого МВФ

а навіщо такі мудрьоні тєлодвіжєнія ? Добровільно олігархи всерівно не купуватимуть, а примусово, сродні - забрати, тільки гірше. Бо просто забрати, тобто націоналізувати, то одне, всерівно чесно ніхто з них нічого не нажив, й націоналізація має проводитись через суд, а коли змусити купувати *вєксєля* то це легалізовує їх статки й в майбутньому вони (олігархи) обовьязково вимагатимуть повернення свого, ще й з процентами, а оскільки, я сподіваюсь, в нас бананова республіка буде не завжди, то в правовій державі прийдется таки віддавати, ще й в ноги кланятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, zplanetaz12 сказал:

Декілька десятків насірових потрусити добре

Кишка тонка!!! Один популізм і брехня!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, snouden сказано:

sadovyi.thumb.jpg.719827f82785117bef552a1b72b21404.jpg

 

Обличчя "патріотів" садового "розливу".

хехе,

якщо Петя Порошок по ТБ каже що блокада була придумана щоб відвернути увагу від Львівського сміття.....

то важко щось далі коментувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кацапські фури ще можна призупинити знову :)Що там ще є на львівщині,газова труба,якщо не помиляюсь солярку на захід гонять(не знаю точно чи кацапську).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 16.03.2017 at 12:47, flashmax сказал:

нова методичка в дії. а а все пропало ...

 

чувак ти хоть перевір інфу, а не копіюй не зрозуміло звідки

ціна на імпортне дороге вугілля, уже закладена в діючому тарифи, 

  А можна посилання,де в діючому тарифі ціна Роттердаму? Тільки по факту.Я,чесно,шукав і знаходив згадування про це тільки в словах Геруса,а посилань на документи не знайшов.Дійсно цікаво.Останній документ який я бачив,то ціна вугілля була 1400-1800,а на Роттердамі без +,фьючерси на квітень 75-77 дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, zaHARE сказано:

 

  А можна посилання,де в діючому тарифі ціна Роттердаму? Тільки по факту.Я,чесно,шукав і знаходив згадування про це тільки в словах Геруса,а посилань на документи не знайшов.Дійсно цікаво.Останній документ який я бачив,то ціна вугілля була 1400-1800,а на Роттердамі без +,фьючерси на квітень 75-77 дол.

ще не один не дав відповідь на це питання. Завжди копіпаст якогось йоксперта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2017 at 14:16, sergkots сказал:

 

 А документу з печаткою і підписами звісно не буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2017 at 14:55, alexvvv сказал:

Відмовитись від ліпецької фабрики (майно фабрики розділити між робітниками), реформи, боротьбі із корупцією, офшорами, олігархами - все ж очевидно.

 Тихо,ні-голосно ржу.

   "Каждая кухарка может управлять государством"

                                             В.І.Ленін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Тихо,ні-голосно ржу.

   "Каждая кухарка может управлять государством"

                                             В.І.Ленін.

нафіг той лєнін

Антитіла - Ярмо

"Якби знайти нового, ну, зовсім святого,
Ото би зажили, не чекали б нікого,
Але усі світила політики
Уже пішли в таксисти і двірники."
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2017 at 15:41, MANJAK11 сказал:

якби сьогодні я президент, в країні почався б террор, чи як там називается той момент, коли за тиждень у вьязницю сіли б десятки тисяч людей. Така відповідь пайдьот ?

Я їх годувати не збираюсь)))

 Нє,ну посадиш ти їх,правда не уявляю як з такими судами,прокурорами і поліцією,хіба "тройкі" введеш.Тройки вони ж чесні,чітко розберуться хто награбував,а хто ригав і копійку до копійки складав. Мій батько взагалі каже,що кожного,хто має 1млн.треба садити без суду.

А економіку як запустиш? АТО як за 2 тижні закінчиш? Зарплати з чого піднімати будеш? Долар по 8 як зробиш?

Блін,дежавю якесь,я вже вроді це комусь писав))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, zaHARE сказано:

 А документу з печаткою і підписами звісно не буде?

Де тобі печатку поставити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, zaHARE said:

 

Дійсно цікаво.Останній документ який я бачив,то ціна вугілля була 1400-1800,а на Роттердамі без +,фьючерси на квітень 75-77 дол.

А за який місяць був той документ? А який курс гривні був в той місяць? І яка була ціна ф'ючерсів в доларах?

Іканамісти такі іканамісти )))

 

При курсі 25:

Quote

 В ответ на это гендиректор ДТЭК Максим Тимченко начал угрожать, что, если цена останется на нынешнем уровне – 1250 гривен за тонну – то у тепловой генерации в случае форс-мажора с АТО не останется средств на закупку угля в ЮАР и Австралии. По его данным, законтрактованная цена угля из ЮАР с поставкой в Украину в августе этого года составляет $75 за тонну, из Австралии с поставкой в начале сентября – $86. И это выше, чем предлагаемая формула API2+ – $50 за тонну угля плюс $15 за доставку ($65, или 1625 гривен за тонну).

 

Ось документ для дечекіпідара шановного @la20

http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/RE28558.html

 

Читаймо уважно:

Quote

де Цнпк - ціна натурального палива (вугілля, газ, мазут), яка визначається:

для енергетичного вугілля - за формулою:

Цнпк = Цвін + Цвт,

де Цвін - індикативна ціна вугілля, яка визначається на підставі середньої ринкової ціни на європейському ринку (на основі середніх індексів API2 на умовах CIF в основних портах Західної Європи Амстердам - Роттердам - Антверпен) за 12 місяців, що передують місяцю встановлення прогнозованої оптової ринкової ціни, яка розраховується з урахуванням середньозваженого курсу на міжбанківському ринку (на час встановлення офіційного курсу гривні), оприлюдненого на офіційному веб-сайті Національного банку України на дату проведення розрахунку, та приводиться у відповідність до визначеної в прогнозній структурі палива теплових електростанцій на відповідний період, розрахованої центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику в електроенергетичному комплексі, відповідно до прогнозного балансу електричної енергії ОЕС України, калорійності вітчизняного вугілля;

Цвт - ціна транспортування вугілля, яка визначається за формулою:

....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2017 at 17:04, sergkots сказал:

 

1. Військовий стан у кількох областях.

2. Енергомодернізація та енергоефективність. Не варто гріти атмосферу та користуватись лампочками іліча у 21 столітті.

3. Диверсифікація поставок енергоносіїв - під час війни країна не повинна бути залежною від агресора ні в чому. 

4. Повна люстрація суддів - навіть тих хто не брав. Вони бачили і мовчали - це теж злочин.

5. Забезпечення незалежності антикорупційних органів, наприклад прослушка ще в СБУ.

6. Під п.2 дешеві кредити від державних банків.

7. Легалізація грального бізнесу - він і так вже є тільки держава від того нічого не має.

8. Встановлення вартості розтаможки авто на середньоєвропейському рівні.

9. Незалежний контроль за медоглядом та психологічною експертизою як перший крок до легалізації зброї. 

10. Інформатизація держапарату для його скорочення.

11. Спрощення, скорочення бюрократичних процедур для скорочення держапарату.

12. Введення громадянства без права голосу так як у прибалтів.

Вистачить?

 

П.С.

В президенти не пнусь :)

 

 

1. В принципі майже згоден,але там є купа пунктів,виконання яких дуже не сподобається населенню.Зокрема конфіскація майна на потреби адміністрацій,заборона зібрань і мітингів,обмеження пересування,розселення військових по приватному сектору,продукти по карткам.Та,саме головне для тих,хто проти діючої влади- в період військового стану неможливе припинення повноважень-   Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, а також судів, органів прокуратури України, органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, та органів, підрозділи яких здійснюють контррозвідувальну діяльність.

2. Згоден,але виконання цього пункту займе років 10-20,враховуючи наскільки ми відстали і враховуючи що в нас сировинна економіка.

3. Швидка диверсифікація в тих об'ємах,які нам необхідні,викличе великі витрати і можливо, ріст цін.

4. Це треба ставити п №1.

5. Антикорупційні органи(а краще один орган) маю підпорядковуватись одній особі в державі і мати виключні повноваження.Але й велику відповідальність за неправомірні звинувачення( аж до великих тюремних термінів). 

6. Дешеві кредити  не можуть просто так з'явитись в наших умовах.

7.  Я б легалізував гральний бізнес лише в одному,самому депресивному місті(регіоні).Хто має гроші туди доїде,інакше це буде вимивати кошти в роботяг.

8. Дико плюсую.

9. +

10. + Але одразу виникне питання компенсацій(держбюджет) і працевлаштування,тому за короткий термін це не зробиш.

11,+ комент див.вище(п10)

12.+.Ще б додав віковий ценз з терміном дії 20-25 років(поки не вимиється совок)- після 70років не голосувати.

 

Все класно,але для цього тре гроші,гроші і ще раз гроші.Бо електорат цікавить дешевий долар,дешева комуналка  і непильна робота або просто робота.Тому ще треба додати пунк в программу - перехід від сировинної економіки до економіки з високою доданою вартістю,тобто виробництва кінцевого продукту.А це і нульова ставка розмитнення обладнання,техніки,спецтехніки,унікального ПЗ,пільгові податки для виробників,прозоре оподаткування тощо. 

Також треба врахувати дикий саботаж чиновників і олігархів(що зараз і маємо).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, sergkots сказал:

Де тобі печатку поставити?

на тому документі,який ти постив.Бо я можу любі таблички намалювати,в залежності від кон'юктури підписників на мою сторінку.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, yu2007 сказал:

А за який місяць був той документ? А який курс гривні був в той місяць? І яка була ціна ф'ючерсів в доларах?

Іканамісти такі іканамісти )))

 

При курсі 25:

 

Ціни без +

Грудень 72-74 дол. курс-26-27грн/дол

січень -80-85 дол   курс-27,19-27,6

лютий-75-81дол.  курс- 27

 Рахуй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...