Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

ВСЕМ БЛОКАДНИКАМ БЛОКАДНИК, ПРОТЕСТАНТАМ КОМАНДИР

Все в порядке: зернышко - в грядке, главкондитер на лошадке...

Это к тому, что теперь блокаду ОРДО-ОРЛО возглавил лично Порошенко.

По старому доброму принципу - если мафию нельзя победить, то ее нужно возглавить...

Причем не просто возглавил, а еще и усилил.

Так на заседании СНБО и заявив ошалевшей публичке: -

"Сегодня предлагаю Совету национальной безопасности и обороны принять решение о временной полной остановке транспортного - и не только железнодорожного - сообщения с оккупированной территорией. Оно будет действовать до тех пор, пока оккупанты не вернут назад под юрисдикцию Украины украденные украинские производства"...

- Обана, - подумала ошалевшая публичка, - а как же уголь-антрацит незаменимый? А потоки? А наши люди, которые теряют рабочие места под пятой террористов и теперь пойдут воевать против Украины? И ваще?

При этом наиболее продвинутая часть ошалевшей публички начала быстро забивать в гаджетах запрос "Порошенко против блокады"...

Сперва выскочила старая ссылка "Президент Петр Порошенко не поддерживает идею введения экономической блокады Крыма"...

Но потом мистер Гугл выдал и более свежий продукт - с заседания СНБО от 16 февраля 2017 года:

"- Сегодня СНБО рассмотрит вопрос энергетической блокады. Значительная часть людей на оккупированных территориях после освобождения вследствие блокады пойдут к боевикам, - сказал Порошенко.

Также Порошенко добавил, что никогда не простит политиканов, которые поддержали блокаду Донбасса.

- Политиканам, которые делают пиар на блокаде, никогда не прощу, - сказал Порошенко"...

- И шо теперь будет с теми, кто дал команду на разгон редутов, - читался немой вопрос в глазах силовиков, - надо будет не забыть маякнуть спецназу СБУ, КОРДу и Нацгвардии, чтобы по запарке не повязали Порошенко, когда тот поедет открывать новые редуты и ставить шлагбаумы.... А Парасюком, что делать? - Извиняться?...

- Так что, господин президент, охрану с офиса Ахметова тоже снимаем?...

- Да, - подумав, кивнул главкондитер, - я, пожалуй, туда тоже на пикет схожу... Нет... Лучше поеду на тракторе...

- Что, и конную полицию от магазина Рошен на Крещатике отзываем?...

- Ну, не все сразу... Сначала Ахметов...


Показати 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама ситуація з енергоблокадою Криму , спочатку парасюк, потім це очолює порошенко, вони в парі працюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порошенко:

- Не можна блокувати Донбас, якщо ми збираємося повернути його в Україну.

Я:

- Це значить що Крим ми не збираємося повертати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Жодного нормального нардепа не обрали? 

А Ви не в курсі,що ми обираємо не нардепа,а торгову марку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zaHARE сказано:

А Ви не в курсі,що ми обираємо не нардепа,а торгову марку?

Чому ніхто не хоче назвати когось достойного? У верховній раді всі погані? Чому ми їх терпимо тоді?

Навіщо таке балабольство? Всі ху.....ві а Соболев, Семенченко, Парасюк гірші за всіх? Так виходить.

Але ж тепер президент сам очолив блокаду лугандону. То вони були праві значить. Чи порох теж не правий? 

Яка ваша точка зору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 minutes ago, alexvvv said:

Та сама ситуація з енергоблокадою Криму , спочатку парасюк, потім це очолює порошенко, вони в парі працюють?

Імєнно. Це така багато ходів очка. І перед західними партнерами все чисто (то всьо поросюк мутить), і окупантам шалені фінансові втрати.

Тільки тих 8 поліміліціянтів, яких наш рембо-депутат поламав, шкода. Та нічого, тепер матимуть заслужений статус УБД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, sergkots сказал:

Чому ніхто не хоче назвати когось достойного? У верховній раді всі погані? Чому ми їх терпимо тоді?

Навіщо таке балабольство? Всі ху.....ві а Соболев, Семенченко, Парасюк гірші за всіх? Так виходить.

Але ж тепер президент сам очолив блокаду лугандону. То вони були праві значить. Чи порох теж не правий? 

Яка ваша точка зору?

     Імя,сєстра,імя!!!!)))

 Я свою точку зору чітко окреслив у постах вище. Торгові марки(клани,партії,угрупування,банди і т.д.) не впустять в своє коло професіоналів і принципових людей.Бо на їх фоні вони будуть виглядати дибілами. Я не поспішаю привязатись до якоїсь особистості,бо як писав вище,в нас багато  в політиці прихованих фріків(нас вчать,вчать(ющенкі,тимошенки,найеми,парасюки,тягнибоки,ляшуки,гаді і т.д.),а ми знову на граблі наступаємо та ідола шукаємо. Політика можна оцінити тільки з часом. 

Якщо, особисто Вам, потрібно на когось орієнтуватись,когось підтримувати,до когось прислухатись,то оцініть особу по різним критеріям. Як людина живе,чи розходяться його гасла,з його діями,з його життям? Чи віддається він своїй роботі на максимум? Чи прикривається посадою,статусом у звичайному житті,у проблемах тощо.

Це так само в мене часто питають:"А в яку церкву ходити?А який батюшка хороший?"   Я так само відповідаю: в писаннях описані критерії,яким повинен відповідати священник.Якщо він їм відповідає-вірте йому,якщо ні,то він не священник." Так і політики,існують параметри чесного політика,по ним і орієнтуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zaHARE сказано:

     Імя,сєстра,імя!!!!)))

 Я свою точку зору чітко окреслив у постах вище. Торгові марки(клани,партії,угрупування,банди і т.д.) не впустять в своє коло професіоналів і принципових людей.Бо на їх фоні вони будуть виглядати дибілами. Я не поспішаю привязатись до якоїсь особистості,бо як писав вище,в нас багато  в політиці прихованих фріків(нас вчать,вчать(ющенкі,тимошенки,найеми,парасюки,тягнибоки,ляшуки,гаді і т.д.),а ми знову на граблі наступаємо та ідола шукаємо. Політика можна оцінити тільки з часом. 

Якщо, особисто Вам, потрібно на когось орієнтуватись,когось підтримувати,до когось прислухатись,то оцініть особу по різним критеріям. Як людина живе,чи розходяться його гасла,з його діями,з його життям? Чи віддається він своїй роботі на максимум? Чи прикривається посадою,статусом у звичайному житті,у проблемах тощо.

Це так само в мене часто питають:"А в яку церкву ходити?А який батюшка хороший?"   Я так само відповідаю: в писаннях описані критерії,яким повинен відповідати священник.Якщо він їм відповідає-вірте йому,якщо ні,то він не священник." Так і політики,існують параметри чесного політика,по ним і орієнтуйтесь.

То всі погані а ці троє гірші всіх. 

Але ж тепер порошенко очолив блокаду. То він теж поганий чи тепер ці троє на рівні президента?

 

П.С.

3 хвилин тому, zaHARE сказано:

Торгові марки(клани,партії,угрупування,банди і т.д.) не впустять в своє коло професіоналів і принципових людей.

Імена професіоналів та принципових людей в студію!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, sergkots сказано:

Але ж тепер порошенко очолив блокаду. То він теж поганий чи тепер ці троє на рівні президента?

мабуть зараз йде оновлення методичок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, sergkots сказал:

То всі погані а ці троє гірші всіх. 

Але ж тепер порошенко очолив блокаду. То він теж поганий чи тепер ці троє на рівні президента?

 

П.С.

Імена професіоналів та принципових людей в студію!

   Гірших за всіх набагато більше,ніж ці троє.Ці троє просто дико хочуть влади,як і партії(торгові марки),які за ними стоять.Економіка країни їм до сраки,зовнішня політика їм до сраки,ім треба опустити опонентів,набити рейтинг і прийти до влади.

   Стосовно професіоналів і принципових,я написав вище.Дивіться по критеріях.Я економіст і дивлюсь на цифри.Зараз,для мене, це основний критерій по якому я визначаю в яку сторону ми рухаємось.А цифри позитивні,особливо для країни яка воює ,мала дику девальвацію,корупцію і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

мабуть зараз йде оновлення методичок

собі оновіть методички. рішення про блокаду прийняло РНБО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

собі оновіть методички. рішення про блокаду прийняло РНБО

яке, по логіці речей, тепер скотилось до рівня Сменченка і Парасюка. І тепер вони всі :

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яке, по логіці речей, тепер скотилось до рівня Сменченка і Парасюка. І тепер вони всі :
 

РНБО має право приймати такі рішення, а хто дав і чим визначене таке право Семенченку з Парасюком?

Надіслано від мого X5, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, zaHARE сказано:

Я економіст і дивлюсь на цифри.Зараз,для мене, це основний критерій по якому я визначаю в яку сторону ми рухаємось.А цифри позитивні,особливо для країни яка воює ,мала дику девальвацію,корупцію і т.д.

Мораль залишилась в стороні? А безпека держави, зокрема енергетична? А те, що така економіка залишає потужне плече шантажу держави теж байдуже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

РНБО має право приймати такі рішення, а хто дав і чим визначене таке право Семенченку з Парасюком?

а хто дав і чим визначене право робити Майдан і виганяти януковича ? Питання риторичне 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, zaHARE said:

Я економіст і дивлюсь на цифри.Зараз,для мене, це основний критерій по якому я визначаю в яку сторону ми рухаємось.А цифри позитивні,особливо для країни яка воює ,мала дику девальвацію,корупцію і т.д.

 

Ну хоч трохи позитиву. А то тут якийсь економіст на днях писав,  що на одне відкрите підприємство він щомісяця закриває кілька, що зубожіння народу продовжується, що не може дати менеджеру зарплату більшу, чим в некваліфікованого робітника на конвеєрі в Польщі. І взагалі, що цей рік багатьом підприємствам не вдасться пережити. 

Але то мабуть якийсь ватнік писав, агєнт крємля )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, zaHARE сказано:

Гірших за всіх набагато більше,ніж ці троє.

От лишень систематично обси..єте лише цих трьох. Совпадєніє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порохоботи-підбарижники 2 місяці слиною плювалися,що блокада терористів-це зло...
Сьогодні піля рішення РНБО(а вірніше, рішення їнього спонсора-Бариги) як себе почувають підбарижники?? А чудово почуває себе порохоботна орда, витерлися,обсохли, і тепер вже з піною обгрунтовують протилежне..
Блокада, вже, бачте, не зло, а добро...І буде це добро, поки не їхні любі друзі-терористи не дадуть отримувати надбариші іншому любому друзю-Ахметова..
Ех,чого тільки підбарижники не оближуть у свого патрона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що робить порошенко - це добро, якщо хтось інший робить те саме, то це зло і взагалі - це агент кремля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

мабуть зараз йде оновлення методичок

Цікаво що тепер буде казати Чорновол і інші антиблокєратори. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, zplanetaz12 сказано:

Цікаво що тепер буде казати Чорновол і інші антиблокєратори. 

ось таке буде писати:

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chornovol/54855b041dfbf/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Мораль залишилась в стороні? А безпека держави, зокрема енергетична? А те, що така економіка залишає потужне плече шантажу держави теж байдуже?

Що саме мається на увазі? Розшифруйте,будь ласка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Ну хоч трохи позитиву. А то тут якийсь економіст на днях писав,  що на одне відкрите підприємство він щомісяця закриває кілька, що зубожіння народу продовжується, що не може дати менеджеру зарплату більшу, чим в некваліфікованого робітника на конвеєрі в Польщі. І взагалі, що цей рік багатьом підприємствам не вдасться пережити. 

Але то мабуть якийсь ватнік писав, агєнт крємля )))

Друже,те,що ми маємо зараз-це наслідки попередніх років.Бо гроші не кінчаються раптово.Так само і той ріст(відносно минулого року),який починається,дасть результати,в тому числі й в кишенях людей тільки черз 2-3 роки і то при умові,що знову не буде перевиборів і перерозподілу влади.Гроші й бізнес люблять тишу й стабільність. І закриття неефективних підприємств це показник зміни ринку.Наразі багато підприємств,які дико демпінгують,маючи величезні вливання корупційного капіталу для відбілювання.І маючи викривлену фіскальну службу в державі,безглуздо витрачати гроші на суди(корумповані і безхребетні) і боротьбу з млинами.Йде переформатування ринку і ми до цього пристосовуємось.В Польщі було аналогічно. Є підприємства,які легше закрити,ніж переформатувати і на місце 3-х старих,відкривається одне нове,яке за своєю ефективністю перекриває 3 старих. 

І коли я писав,що не всі п-ства переживуть цей рік,це також стосувалось п-ств зорієнтованих на ринок СНГ,який схлопується.

Процес кадрової міграції також закономірний. Переформатовується ринок праці по усій Європі.В поляків також кадровий голод,який вони перекривають українцями. Шведи поляками,а норвежці шведами. Цілком можливо,що ми будемо також перекривати кадровий голод узбеками і таджиками.

 Так шо вроді я все писав в контексті. Треба розжувати-розжував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...