Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

 

Цитувати

 

Семен Семенченко

4 год · 
 

Доброго ранку, Петро Олексійович.

Вчора Ваші торгові партнери 90 разів відкривали вогонь по українським військам. 4 українських воїна були поранені. Але ж це не привід щоб припиняти торгівлю? Адже це "наші люди" і якщо їх позбавити роботи то "вони поповнять лави" "бойовиків" і "підуть вбивати" українців?

Петро Олексійович, ви вчора заявили, що починаєте все блокувати самі. Щоправда, тимчасово. Поки "республіканці" (як ви стали тепер їх називати) не повернуть "націоналізовані підприємства" їх власникам. Ахметову, Фірташу, російському мільярдерові Нунсенкису і Зовнішекономбанку РФ. Повернути то не важко, пане президенте, тому що всі ці "націоналізації" - фейк. Інформаційна локшина ФСБ на вуха українцям. Ну повернуть. А далі то що? Знову торгуємо, а інші воюють?

Ще одне питання Петро Олексійович. Ви вчора легітимізували Блокаду рішенням РНБО. А як же закон "Про боротьбу з тероризмом" в якому порядок переміщення товарів в зоні АТО визначається постановою Кабміну? А діюча постанова Кабміну дозволяє все перевезення. А зупиняти їх рішенням РНБО у вас повноважень немає, пане президенте. У вашого Гройсмана є. У вашей більшості в Раді у. А у вас немає. У нас парламентсько-президентська республіка, забули? Або знов, як зазвичай, продукуєте фейки для українського народу?

Добре, давайте закінчувати, бо люди ще з ранку кави не пили і довгі тексти не сприймають. Петро Олексійович, ви вчора сказали що "сценарій блокади писався не в Україні". Чудові слова, пане президенте. Коротко і ясно. У мене зустрічне запитання. А де писався сценарій здачі Криму без єдиного пострілу? Сценарій здачі Донбасу 20.000 гарнізоном міліції та СБУ? В якій країні писався сценарій виходу колони Гиркина - Стрєлкова зі Слов'янська? Сценарій Іловайська та Дебальцеве? Сценарій незаконного збагачення тисяч "українських" депутатів, прокурорів, суддів, чиновників? В якій країні написаний сценарій вашого особистого збагачення на державній службі з 1998 року? А податки в бюджет РФ з Липецької фабрики ви платите за сценарієм США? Канади? Зімбабве?

І про "два крила" можна я наостанок? "Є два крила", як ви сказали вчора у своїй епохальній мови за Блокаду і проти Блокадників. Одне крило - демократія, інше - порядок. Буде це, сказали ви, і Україна полетить. Це не так, пане президенте. Ваші реальні два крила зовсім інші. Одне крило - корупційне. Інше крило -російське. І обома махає жадібність і путін. Так от у мене для вас погана новина, пане президенте. В ту сторону куди ви хочите приземлити Україну ніхто вже не летить. Крім вас і всіх ваших фейків. Українці масово здають квитки на ваш рейс назад в касу. Тому що люди не хочуть у ваше царство "собачих будок". Тому що наш, український рейс, він зовсім в іншу сторону

Добраніч і удачі, пане президенте. 
Доброго ранку, Україна!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, zplanetaz12 сказал:

Навіщо тоді взагалі воювати? Може зразу здатись? Тоді торгувати і заробляти на багато легше буде

А от мені цікаво ви не вкурсі що війна виграється на 80% економікою, ні? ну тоді сидіть і не видавайте своїх гекспертних думок переписаних з афериста семенченка. Ні ви не чули про таку країну як Ізраїль наприклад, а ви знаєте з ким вона воює і з ким торгує і на кому заробляє? ну то почитайте не тільки грішина з парасюком а й ішу літературу можливо і розуму наберетесь.

Є офіційні цифри казначейства скільки надходжень потрапло в буджет і скільки тепер він не доотримає, а це і на армію гроші і на пенсії і зарплати, і медицина і освіта, і субсидії. Чи може ви всі тут гексперти парасюковці скинетесь в бюджет зі своїх кишень щоб закрити недостачу, ах да построїли вже вся ця каманда обтекателей грішина заводів і бюджет наповниться. ну ну.

По великому рахунку нам було срать де ті заводи і які там сепари все тому що ми на цьому заробляли. Але гексперти діванні й досі думають що ми воюєм з сепарами й за наш рахунок, так відкрию вам таємницю прозрійте врешті решт, ми воюєм з кацапами і проти ресурсів кацапів і там за ті гроші з наших заводів не було куплено жодного патрона а навпаки люди які під окупацією якось змогли вижити і не вмерти з голоду, а країна наша на цьому непогано заробляла щоб мати змогу успішно воювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

А от мені цікаво ви не вкурсі що війна виграється на 80% економікою

Як економіка може розвиватись з якоюсь мутною торгівлею? Туди що інвестори будуть приходити на окуповані території чи там нові робочі місця мають створюватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Пока Администрация президента с надрывом борется за бизнес Ахметова в ОРДЛО, предлагаю вам ознакомиться с особенностями формирования себестоимости угля на предприятиях ДТЭК.

Оказывается, в каждую тонну угля для выработки электроэнергии для нас с вами, Ринат Леонидович закладывает:

- 22 грн / тонна админрасходы - на зарплаты менеджерам ДТЭК
- 50 грн / тонна за простой шахт 
- 57 грн / тонна непонятно за что, под грифом "прочее"

Это для разогрева.

А теперь - настоящий уголёк 1f642.png:)

- 97 грн / тонна мы должны платитьзп восстановление инфраструктуры, повреждённой в результате АТО (то есть, если попали боевики - то платим все равно мы) 
- 378 грн / тонна проценты по кредитам ДТЭК

И, наконец, самые наглые составляющие:

- 57 грн / тонна затраты корпоративного центра по сопровождению угледобычи (чем он отличается от "прочего" и админрасходов?)

И, наконец, на все это добро - рентабельность 15%...

Итого, нарисованных затрат ДТЭК в себестоимости угля - 661 гривна на тонне + 15% = 760.15 гривен.

Вот вам объяснение формулы Роттердам+

И тут же вопрос к НКРЭ - как такой схематозный расчёт можно было согласовать? 1f642.png

Світлина від Александра Дубинского.

:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, alexvvv сказал:

Як економіка може розвиватись з якоюсь мутною торгівлею? Туди що інвестори будуть приходити на окуповані території чи там нові робочі місця мають створюватись?

А ви не знаєте що гроші не пахнуть, ні? ну то що я вам ще можу сказати. Поки ми заробляли в бюджет великі гроші і мали дешеву сировину то срати на те звідки вона взялась.

 

1 час назад, zplanetaz12 сказал:

Клініка. Ведучим варто було б вести цю передачу в лікарняних халатах.

 

Все правильно Чорновіл говорить а той скипін якщо він журналіст то ще не означає що він хоть якось розбирається в економіці, а як на мене він тупо шавка яка відробляє мзду а ви за браком знань обтікаєте з тієї шавки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

ми воюєм з кацапами і проти ресурсів кацапів і там за ті гроші з наших заводів не було куплено жодного патрона а навпаки люди які під окупацією якось змогли вижити і не вмерти з голоду

Окуповану територію та людей мусить утримувати країна окупант. У нас це "немножко по дєбільному" - утримували ми. Влада дає менше тим українцям, що втікли від окупантів і не зрадили ніж сепаратистам. 

По всіх міжнародних канонах має бути вугілля в обмін на продовольство та товари першої необхідності. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

А ви не знаєте що гроші не пахнуть, ні? ну то що я вам ще можу сказати. Поки ми заробляли в бюджет великі гроші і мали дешеву сировину то срати на те звідки вона взялась.

 

От ми знову повернулись до питання доцільності майданів і війни з путіним, так і ходимо по колу. Може не треба було нічого починати, гроші ж не пахнуть?

 

Цитувати

Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний (Степан Бандера)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, sergkots сказал:

Окуповану територію та людей мусить утримувати країна окупант. У нас це "немножко по дєбільному" - утримували ми.

Да в нас війна гібридна, проти нас по гібридному воюють от і ми змушені воювати гібридно. А до всього невже ви думаєте що ми б самі без цілого світу що нас підтримує хоча б пів року протримались проти кацапії? а ви не знаєте що ми мусимо навіть під час війни враховувати думку світу який нас підтримує в цьому, бо якби цього не робили нас би давно тупо злили, ми мусимо враховувати не тільки свої інтереси а й купу інтересів держав щоб мати змогу успішно протистояти агресії і думки чи бажання парасюків тут найменше когось цікавить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Да в нас війна гібридна, проти нас по гібридному воюють от і ми змушені воювати гібридно

Що значить гібридна? Наших військових вбивають кожен день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже Ромі поставив просте питання що далі, він упоровся і пропав, методичок ще грішин не написав ну щож буває коли мізків нема треба методички.

Ось тепер всім недовольним таке ж саме питання, припустимо сьогодні ви президент, які ваші дії на завтра, що ви робите далі?

Жду чіткої конкретної відповіді на чітке питання від усіх тих мінусаторів, Рома з кількох клонів можеш не писати вистачить одного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, alexvvv сказал:

Що значить гібридна? Наших військових вбивають кожен день.

Так нажаль таке трапляється і при гібридній і не при гібридній і навіть під час миру, он в Литві здається були випадки диверсій що вбивали і викрадали кацапи військових за кордону, то це як розцінювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

припустимо сьогодні ви президент, які ваші дії на завтра, що ви робите далі?

Жду чіткої конкретної відповіді на чітке питання.

Відмовитись від ліпецької фабрики (майно фабрики розділити між робітниками), реформи, боротьбі із корупцією, офшорами, олігархами - все ж очевидно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, alexvvv сказал:

Як економіка може розвиватись

А яка по вашому може розвиватись економіка, коли зупиняються підприємства, через те, що не будуть отримувати сировину з заблокованих, а велика кількість населення їде за кордон?! Про що ви говорите, хто і що буде розвивати? :) Да навіть МВФівських грошей не вистачить і інших, щоб покрити такий розрив бюджету (якщо ви взагалі знаєте що це таке і з чим його їдять)! МВФівських грошей навіть ні цента не поступає на розвиток України, а йде на погашення минулих боргів і так постійно по колу, щоб ви знали! Той бюджет України, його і так "дули", дурили, а тут ще таке... Робити щось треба з тим Донбасом але ж думати треба, а не так, з користю для себе треба, а не на шкоду! А при всіх за і проти - зараз повна о-па буде, ну ми відчуємо це через 1-2 місяця... Тоді поговоримо, зараз у пориві останніх подій немає сенсу, а от як клюнуть наслідки от тоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@alexvvv гарно розсмішив.

@Dieselsmart Реально треба модернізацію енергетики. З днрією треба оголосити поза законом усіх тих "апалчєнців" і може й преміï виплачувати за ïх голови. 

Але для цього спочатку треба мати свою команду яка має одну думку та мотивацію та готовність втілювати свою програму у життя і нести відповідальність за своï дії.

Сучасна влада це влада тимчасовців. Ïм нецікава доля держави і у разі чого вони просто втечуть, як Янукович, і забудуть про все що тут було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Electronshik сказал:

І що ж робити з Донбасом?

Вибачайте але для того владу і обирають, вони стратегію країни окреслюють і повинні щось робити, а вони на тіх виборах обіцяють, що все "у шоколаді" буде, а як виявляється... Ну якби я знав, то може був-би... президентом :)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ForZa во во... як то кажуть, пиз..ти то не мішки носити. 

Реально ніхто не знає що робити з Донбасом. Там зараз пат. І військовий і політичний. І чим далі тим гірше для України якщо Україна хоче повернути ці території. Бо скоро не буде що повертати, і крім того все більш і більш вороже населення. І нажаль це вигідно усіляким ділкам які заробляють свою копійку на війні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dieselsmart сказано:

Жду чіткої конкретної відповіді на чітке питання від усіх тих мінусаторів

:0137:, а сам мало мінусуєш без причини дебіл?

 

Жовта преса породжує ватан головного мозку :D

Щойно, Dieselsmart сказано:

в Литві здається були випадки диверсій що вбивали і викрадали кацапи військових за кордону

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, Dieselsmart сказал:

припустимо сьогодні ви президент, які ваші дії на завтра, що ви робите далі?

якби сьогодні я президент, в країні почався б террор, чи як там називается той момент, коли за тиждень у вьязницю сіли б десятки тисяч людей. Така відповідь пайдьот ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

якби сьогодні я президент, в країні почався б террор, чи як там називается той момент, коли за тиждень у вьязницю сіли б десятки тисяч людей.

В перзидента є родинні зв`язки, бізнесові партнери та інші важливі питання (із десятків тисяч це не маленький відсоток буде за рахунок кумів-сватів-братів). Не вірю, що він одним махом зміг би від цього всього відмахнутись, як і будь хто на його місці. В ідеальному варіанті - це самотній холостяк без майна і інтересів на планеті Земля, який живе десь на Марсі. В нас таких немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, zplanetaz12 сказано:

Клініка. Ведучим варто було б вести цю передачу в лікарняних халатах.

Відео: 16+ Тетяна Чорновол  

 

Hide  

100%! :)

Чорноволиху послухати, то виходить типу прийшов мужик в мою хату, зайняв мою кухню, "спить" мою жінку там, але я вдячний, бо мені дозволяють поїсти борщу, котрий там робить моя жінка! І я сьорбаю собі тихенько той борщ під стогін дружини, і тішу себе думкою, що раз мені борщ все ж приносять, знач я її контролюю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@veter для цього просто треба інтереси держави ставити вище своïх і більш нічого. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, alexvvv сказал:

походу методичок ще немає, один @Dieselsmart перейняв естафету

Поки їм нову прошивку заливають, він усіх задовбує питанням: спєрва дабєйся ти президент, які твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Поки їм нову прошивку заливають, він усіх задовбує питанням: спєрва дабєйся ти президент, які твої дії?

типу ми тут всі пнемось у президенти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...