Перейти до змісту

Блокада Лугандонії


jack74

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, sergkots сказал:

Цю цифру (32 млрд) привели ви. То ви і давайте тоді підтвердження.

Ще раз повторюся: його задача зайняти тебе чимось, щоб не писав про зраду. То він тебе президентом обирає і чекає на програму дій, то посилає гуглити, то вимагає докази, цифри, скани, фото, записи. І поки ти це все гуглиш, пишеш, фоткаєш, копіпастиш, він відпочиває. Перестаньте нарешті кормити тролів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
10 часов назад, Zheny@ сказал:

Бруківку не чіпай. То таке що справді потрібно було. Бо тротуарів тупо не було!

На Лесі Українки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergkots сказано:

що під час війни та енергетичної залежності від агресора

Зараз найлегше все списати на війну і агресора. (офіційно ми не в стані війни)

І добробут жителів, які платять податки, ніяк не повинен страждати.

Чи ти пропонуєш, щоб не було доріг і тротуарів, бо агресор?  Бо війна?

Давайте перейдемо на картошку і хліб, бо війна.  Давайте повернемося до коней і всраку машини бо війна і нам не потрібні дороги?

Не городи дурниць, добре ?

 

1 година тому, nickel сказано:

На Лесі Українки?

Там питання взагалі "цікаве".  Бабло було закладене ще раніше, і як його виділили - потрібно було освоювати.

 

Я, для прикладу, поти того, що зробили біля меморіалу, там людей майже немає, а бруківку поклали, як для міністрів..

Я про свій район.  Я десь вище (Раніше) писав, там ввечері від Ювілейки до там-Там-а можна було впасти і зламати ногу. Бо темно - і тротуар відсутній майже.

Зараз освітлення і бруківка. І не страшно ввечері йти і дитину не так страшно відпустити.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Зараз найлегше все списати на війну і агресора. (офіційно ми не в стані війни)

І добробут жителів, які платять податки, ніяк не повинен страждати.

Чи ти пропонуєш, щоб не було доріг і тротуарів, бо агресор?  Бо війна?

Давайте перейдемо на картошку і хліб, бо війна.  Давайте повернемося до коней і всраку машини бо війна і нам не потрібні дороги?

Не городи дурниць, добре ?

Ти віриш, що там робіт і матеріалів на 8,5 млн? 

І я геть не проти добробуту, я за ефективне використання коштів. Багато речей робиться не по господарському, а так як при союзі - для галочки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, sergkots сказано:

Ти віриш, що там робіт і матеріалів на 8,5 млн? 

Ок, давай по-простому, по-мужицьки.

1) Скільки вартує монтаж одного м2 бруківки, поребрика.

2) Скільки вартує демонтаж 1 м2 старої бруківки і поребрика.

3) Вартість самої бруківки і поребрика

4) вартість щебню, відсіву,

5) Яка площа була зроблена.

6) супутні витрати, на кшталт, вивіз сміття, ще якісь компоненти і т.д.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

Ок, давай по-простому, по-мужицьки.

1) Скільки вартує монтаж одного м2 бруківки, поребрика.

2) Скільки вартує демонтаж 1 м2 старої бруківки і поребрика.

3) Вартість самої бруківки і поребрика

4) вартість щебню, відсіву,

5) Яка площа була зроблена.

6) супутні витрати, на кшталт, вивіз сміття, ще якісь компоненти і т.д.

Бруківка вже покладена, її ніхто знімати не буде.

На майбутнє потрібно зробити висновки: інформація про всі роботи має бути на сайті міськради. Відсутність повного кошторису дає можливість додумувати та дописувати заробітки - чужі гроші завжди легко рахувати. 

По пунктах: а все залежить від об'єкта, його площі, якості попередніх робіт, організації роботи. Одна справа присунути техніку та людей на 100 м2 і зовсім інша на 1000 м2 - собівартість буде геть різною. Потрібно бачити план - не все залежить від площі.

А от те, що можна і потрібно було кошти спрямувати на енергоефективність  я переконаний. Це дозволило б вже в перший рік економити наші гроші. 

Про, що нам постійно говорять:

Світлина від Ігора Черкашина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergkots  ти мене запитав, чи вірю я в те, що там пішло 8,5 млн грн.

І, щоб дати відповідь на твоє запитання, я задаю запитання тобі - щоб ти на нього дав відповідь сам.

Порахуй все, що я тобі сказав і ми побачимо.

 

Ось для прикладу все, що я написав - розписано.

Яка там площа буде?  Ширини не знаю, а довжина 730 м.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифи на електроенергію в днр (ціни в москальских копійках)

http://makeyevka.ru/pobedaday?id=57

 

1. Население:

- за объем, потребленный до 150 кВт*ч электроэнергии в месяц (включительно) 61,68

- за объем, потребленный более 150 кВт*ч до 800 кВт*ч электроэнергии в месяц (включительно) 83,88

- за объем, потребленный более 800 кВт*ч электроэнергии в месяц 268,08

- для многодетных, приемных семей и детских домов семейного типа независимо от объемов потребления электроэнергии 61,68

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Яка там площа буде?  Ширини не знаю, а довжина 730 м.

?

Від Градного узвозу до Кривого Валу?

По мапі десь 200 метрів довжини, ширина скільки? 

При 10 метрах ширини 2000 м2. 8 500 000 / 2 000 = 4250 грн/м2

Якщо ширина 20 м то 2000 грн/м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Судячи із розміру тарифів - то Україна в блокаді зараз.

А хто ж їм постачає таку дешеву електроенергію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

А хто ж їм постачає таку дешеву електроенергію?

хз, хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

хз, хто?

ТЕС, ТЕЦ, АЕС, ГЕС, ГАЕС та обленерго в Україні

Мапа боїв (перша під руки попала):

Мапа українською мовою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи погасили заборгованість:

Окуповані території заборгували 21 млрд за електроенергію

Це було на 25 квітня 2016.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Цікаво чи погасили заборгованість:

Це не важливо. Навіть якщо не погасили - відключати електроенергію не можна. Бо вони можуть нагніватись на нас як вдома не буде світла і піти в апалчєніє. 

Треба підтримувати торгових партнерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як там казали, коли повернуться окуповані території? Коли сєпари побачать, що у нас жити краще :) Ну от як думаєте їх зацікавлять наші тарифи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, alexvvv сказал:

Тарифи на електроенергію в днр (ціни в москальских копійках)

http://makeyevka.ru/pobedaday?id=57

 

1. Население:

- за объем, потребленный до 150 кВт*ч электроэнергии в месяц (включительно) 61,68

- за объем, потребленный более 150 кВт*ч до 800 кВт*ч электроэнергии в месяц (включительно) 83,88

- за объем, потребленный более 800 кВт*ч электроэнергии в месяц 268,08

- для многодетных, приемных семей и детских домов семейного типа независимо от объемов потребления электроэнергии 61,68

Я щось не зрозумів тих хто там відмітився під постом, халявки захотілось мабуть? там ще кажуть кожен день на людину видають бутилку столичної за 2,20 та палку ковбаси. скажіть тільки коли переїжджаєте, я прийду пендаля відвішу для прискорення.

На разі по електриці на скільки відомо то з Станиці постачають тільки на Луганськ в обмін на те що кацапи постачають на північ луганської обл., такий собі бартер тому що там ми просто не маємо магістралей щоб закрити потреби, так система була збудована. Все решта ордло забезпечує себе власними потужностями і постачається з кацапії. Борги склались на скільки відомо за 14-15рр. а в 16 їх остаточно відключили. Газ до речі вони також отримують повністю з кацапії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Я щось не зрозумів тих хто там відмітився під постом, халявки захотілось мабуть? там ще кажуть кожен день на людину видають бутилку столичної за 2,20 та палку ковбаси. скажіть тільки коли переїжджаєте, я прийду пендаля відвішу для прискорення.

На разі по електриці на скільки відомо то з Станиці постачають тільки на Луганськ в обмін на те що кацапи постачають на північ луганської обл., такий собі бартер тому що там ми просто не маємо магістралей щоб закрити потреби, так система була збудована. Все решта ордло забезпечує себе власними потужностями і постачається з кацапії. Борги склались на скільки відомо за 14-15рр. а в 16 їх остаточно відключили. Газ до речі вони також отримують повністю з кацапії.

Але  ж ти сам казав, що блока - це погано, бо економічні втрати, а наші тарифи то не втрати для населення? Сам же хочеш торгувати з ними, то й їдь сам до них жити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

На разі по електриці на скільки відомо то з Станиці постачають тільки на Луганськ в обмін на те що кацапи постачають на північ луганської обл., такий собі бартер тому що там ми просто не маємо магістралей щоб закрити потреби, так система була збудована. Все решта ордло забезпечує себе власними потужностями і постачається з кацапії. Борги склались на скільки відомо за 14-15рр. а в 16 їх остаточно відключили.

"ЛНР" і комунізм: чому за електрику для сепаратистів платять українці

Цитувати

На контролируемой территории мы в сутки собираем 3-4 млн грн, а отдавать должны 8,5 млн грн. Эта цифра доходила до 20 млн грн, такая интересная математика. Как говорится, батьку, годі торгувати, бо вже нічим здачу давати.

В результате нас загнали в долговую яму. Задолженность потребителей перед нами достигла 5,5 млрд грн, из них 4,9 млрд грн — за счет "неконтролируемых" потребителей, а наш долг перед "Энергорынком" — 4,7 млрд грн.

Свои предложения мы озвучиваем с 2015 года. Выход есть — прекращение перетока электроэнергии между контролируемой и неконтролируемой территориями либо его снижение до уровня оплаты.
Технологически это возможно — мы построили дополнительную линию электропередач. В правовой плоскости нужно лишь решением власти разделить лицензию на поставку электроэнергии на две части для двух типов территорий.
Либо поставки электроэнергии на оккупированные территории должны официально получить статус гуманитарной помощи, которая, в таком случае оказывается не Луганским энергетическим объединением, а государством.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

Все решта ордло забезпечує себе власними потужностями і постачається з кацапії.

Які у них електростанції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Як там казали, коли повернуться окуповані території? Коли сєпари побачать, що у нас жити краще :) Ну от як думаєте їх зацікавлять наші тарифи?

то давай встановим для них тарифи вдвічі вищі від наших, ну щоб вони знали, що в нас жити краще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, Dieselsmart сказал:

Я щось не зрозумів тих хто там відмітився під постом, халявки захотілось мабуть?

@Dieselsmart то нічого що в нас з нашими тарифами заплатити без субсидії майже нереально?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, sergkots сказал:

Які у них електростанції?

ну загугліть подивіться

 

12 часа назад, case_l сказал:

Але  ж ти сам казав, що блока - це погано, бо економічні втрати, а наші тарифи то не втрати для населення? Сам же хочеш торгувати з ними, то й їдь сам до них жити.

торгувати собі в вигоду і ностальгувати за іх цінами то різні речі, нє? алеж обтєкатєлям парасюка і грішина досі совок в голові і хочеться халявки.

я не казав що блокада це погано, я казав що блокада повинна бути на наших умовах, ми повинні диктувати свою волю, все потрібно робити з максимальною вигодою для себе і на основі закону щоб ніякі кацапи не мали навіть повода підняти вой про геноцид і т.д., а не сумашедших грішиних на редутах і відкатів парасюкам.

Ще один дебілоїд в банку двері замуровав створив картинку на тв замість того щоб прийняти адекатний закон щоб витіснити без втрат кацапські банки так він устроїв цирк а обтекатєлі аж біснуються, він що всі сотні відділень теж  заморує по всій країні, ясно що ні бо ж йому заплатили тільки за картинку. а тепер банк подасть в суд і відсудить збитки від таких їдіотів в держави, просто прийми закон і відповідні на те служби все зроблять без цирків по тихому і з вигодою для нас але ж навіщо за це йому ніхто не заплатить зате за цирк платять справно.

11 час назад, Electronshik сказал:

@Dieselsmart то нічого що в нас з нашими тарифами заплатити без субсидії майже нереально?!

Якщо не реально то оформляй субсидію, але ж я знаю купу людей якім це цілком реально але ж всеодно субсидію офорляють катаючись на дорогих машинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Dieselsmart сказал:

просто прийми закон і відповідні на те служби все зроблять без цирків по тихому і з вигодою для нас але ж навіщо за це йому ніхто не заплатить зате за цирк платять справно.

ггг :) В ВР тільки сидять і ждуть, щоб хтось подав закон, який прижме олігархів чи кацапські банки :) вони зразу, бесплатно й одноголосно його (закон) приймуть :) То для лохів Страдіварі робив скрипки, для нормальних пацанів він робив барабани (с) :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dieselsmart сказано:

ну загугліть подивіться

Мені не цікаво. Написали, що мають свій струм то напишіть де виробляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...