Перейти до змісту

Xiaomi Redmi 3S варто брати?


Рекомендовані повідомлення

Юзаю   Redmi 3s 3/32 з вересня. Поки політ нормальний. Єдиний суттєвий глюк, який виявив - через деякий час роботи перестає грати мелодію на вхідне смс або вайбер повідомлення. Все решту - гуд. Перед цию два роки користувався Samsung galaxy S4. Редмі 3с поки ніразу не шкодую про заміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Не знайшов налаштування швидкого набору номерів.

Є така штука?

P.S. пересунути контакт на робочий стіл - не пропонувати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзаю  девайс Redmi 3s 3/32 другий тиждень - політ стабільний.

вчора прикрутив micro SD карту  до двох сімок. все працює, отримав додаткових 32 Гб, що не може не радувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, MrVes said:

Не знайшов налаштування швидкого набору номерів.

Є така штука?

Не зовсім зрозумів, що ти маєш на увазі. Можна потрібні контакти додати до обраних і вони будуть зверху списку контактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SunSeth сказано:

Не зовсім зрозумів, що ти маєш на увазі. Можна потрібні контакти додати до обраних і вони будуть зверху списку контактів.

Хочу утримувати цифру три 2 секунди і що б тел дзвонив до Васі. :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, MrVes сказано:

Не знайшов налаштування швидкого набору номерів.

Є така штука?

P.S. пересунути контакт на робочий стіл - не пропонувати. 

 

А при тривалому натиску на обрану кнопку не вискакує, що меню швидкого набору не встановлено і не пропонує назначити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, MrVes said:

Хочу утримувати цифру три 2 секунди і що б тел дзвонив до Васі. :unsure:

І я в себе такого на Мі Максі не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж думаю про ксяомі, із-за MIUI без танців з бубном, але щось попростіше (8 ядер і  5" - лишнє НМД, в ігри не граю). Треба щоб була зйомна батарея (для прикрутити посилену) і (обов'язково) світлодіод-індикатор пропущених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 3с усе це є, батарея і оптимізація дають від 8 до 11 год роботи дисплея (це дві доби посиленого або 4 мінімального користування), діод працює і налаштувати можна. Ну а дешевше варіантів з цими характеристиками то ще з рік-пів не буде, певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 16.12.2016 at 11:49 AM, Therion said:

Єдиний суттєвий глюк, який виявив - через деякий час роботи перестає грати мелодію на вхідне смс або вайбер повідомлення.

або включено енергозбереження, або щось криво з прошивкою чи дозволами, у мене такого ні на стейбл ні на девелопер прошивках з смс і вайбером не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь 1.5 місяці - все гуд. Батарея, так як я користуюсь, деколи до тижня дотягує. Як ЖПС активувави? Чи потрібно карти якісь встановлювати чи як? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, RojkFV сказал:

Користуюсь 1.5 місяці - все гуд. Батарея, так як я користуюсь, деколи до тижня дотягує. Як ЖПС активувави? Чи потрібно карти якісь встановлювати чи як? 

Потрібно встановити програму яка буде той жпс використовувати. Будь який навігатор підійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що скажете на рахунок LG g4? чи є сенс брати б/В чи взяти щось з ксіомі або мейзу нове в тому ж ціновому діапазоні 150 у.е.+-?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вибирати між китайцями, то xiaomi набагато кращий: оновлення без проблем, і три стандартні кнопки проти однієї у мейзу. Купив два редмі 3s pro перед новим роком в якості подарунків, обидва отримувачі в захваті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, frv сказал:

і три стандартні кнопки проти однієї у мейзу

Це перевага?) А якби було 10 стандратних кнопок, то було б ще краще?) На мою думку, навпаки в мейзу дуже круто запихнули весь функціонал в одну кнопку. Супер зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якби на городі росли гриби.... 

Три кнопки з визначеним функціоналом це вже  як стандарт і видумувати "велосипед" не стоїть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.12.2016 at 13:27, madkot сказал:

 

 прикрутив micro SD карту  до двох сімок. 

це як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, frv said:

А якби на городі росли гриби.... 

Три кнопки з визначеним функціоналом це вже  як стандарт і видумувати "велосипед" не стоїть. 

 

Мав мейзу з одною кнопкою рініше, зараз маю сяомі. Імхо, мейзу дуже круто скомпонували три кнопки в одну. Наскільки зручно - не передати, треба просто поюзати.

15 minutes ago, Механік said:

Можна детальніше?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Redmi 3s 3/32

при розмові сімка водафон перериває розмову секунд 10 і відбій, час розмови триває по-різному, від 20 сек до 2-3 хв,, повторний дзвінок - приблизно те саме, третій раз вже норм - 10 хв нічого не вибиває.

київстар  - все ок, по три хвилини нічого не виносить

сім обрізіна була - поміняв на нову з вкладишами під міні і мікро, київстар - мікро

міняв карти в слотах - так само, в когось є/були такі проблеми?

 

оновлений до останього, тиждень в роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я бачу в нас тут є ціла "каста" поціновувачів 3s, а чи може хтось із знавців відізватись та допомогти мені з перепрошивкою його на більш нову ? Суть в тому що мені попався з якоюсь самопальною 7.3.2.0, і на ній спостерігаються певні глюки. Хочу перешитись на новішу 8-у офіційну, але не дуже в тому петраю. Хтось візьметься допомогти ? Звичайно пиво/шоколад/сік з мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SergLutsk сказано:

Хочу перешитись на новішу 8-у офіційну, але не дуже в тому петраю.

Список версій Android

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SergLutsk , які певні глюки спостерігаються? В мене така ж версія, також хотів перепрошити на 8 версію, бо сама не обновляється. Але не знаю, чи потрібна мені та 8-ка, бо ця вроді в мене нормально працює, та й в кума зараз стоїть 8-ка, то в нього мені багато чого не подобається в плані подменюшок, то коли шторку опускаєш, то значки зовсім по іншому устроєні, то в рідній галереї не подобається інтерфейс... Не знаю, можливо то зза того, що в нього МІUI 8, чи зза того, що в нього андроід шостий (в мене п'ятий), чи може то просто тема інша (хоча і в мене і в нього стоять рідні теми по замовчуванням).

Screenshot_2017-04-23-16-05-33_com.android.updater.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, sergkots сказал:

 

Малось на увазі не версії Андроїда, а версії фірмової оболочки MIUI, яку використовують смартфони Xiaomi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...