Перейти до змісту

Xiaomi Redmi 3S варто брати?


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Аналогічно маю 3s PRO 3/32 цілком задоволений, при включеному постійно bluetooth, wifi, передачі даних, куча месенджерів типу viber, skype, facebook і тд 2 дні тримає. Швидкодія також на рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто. Юзаю Редмі 3 Про 3/32. Чудовий апарат. Камера, GPS, батарея, швидкодія - на високому рівні. За п'ять місяців користування ні разу не глючив, не зависав. Ще б зробили його водонепроникним - ціни б йому не було).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Переконали. Шукаю тепер продавців.

 

Я і мій брат брав у https://board.lutsk.ua/profile/28746-anryabc/

Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь самая полная и подробная, наверное, информация о смартфоне. Советую ее всю перелопатить, прежде чем покупать. Откроется много интересных фактов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, gen552 сказал:

Здесь самая полная и подробная, наверное, информация о смартфоне. Советую ее всю перелопатить, прежде чем покупать. Откроется много интересных фактов.

 

Ппц. 1275 сторінок лопатити, щоб оприділитись зі смартом? Тут живі люди вже відписалися, які користуються цими смартами. Ссилку на 4пда дати - це слушна порада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, gen552 сказано:

Здесь самая полная и подробная, наверное, информация о смартфоне. Советую ее всю перелопатить, прежде чем покупать. Откроется много интересных фактов.

1275 сторінок по 20 повідомлень на сторінку! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После покупки смарта, будет много вопросов. Так что, лопатить все равно придется. Лучше это сделать сейчас, чтобы узнать какие косяки вас ждут, а они там точно будут. 1-2 дня на обработку инфы - сэкономят массу нервов и бабла. Но вообще, что делать, решает каждый сам. Помог чем смог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз тут стільки користуватичів Xiaomi, то запитаю тут: додаток "Теми" у вас зараз і останні дні 2 працює? Теми завантажуються?

 

Screenshot_2016-12-14-12-43-26-604_com.android.thememanager.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сто років не заходив в "теми". Тільки що зайшов, перевірив, скачав, поставив. Все гуд. Сансет, з тебе 6 Мб мого потраченого 3G трафіку :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ж в мене за фігня? Спочатку все працювало, останні пару днів те що на картинці вище. Дані додатку очищав, перезавантажував. Сьогодні оновлення MIUI прилетіло, нічого не змінилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И мне хотелось бы уточнить, может кто знает,  как включить «прокрутку обоев»?

Это когда рабочие столы перекручиваются по кругу, а не дошел до крайнего (правого/левого) стола и дальше никак...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо мінусів: у вас теж інколи при розмові вмикається запис випадково? І ще деколи розмова вилітає кудись, тобто слід на екрані нажати на верхню стрічку, щоб повернути розмову на місце))

При активному користуванні задовбує ...

Як на мене - проблема в датчику наближення чи його налаштуваннях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@lightman  В себе я таких проблем не замічаю... Єдине, що якось не коректно працює автояркість (то я її виключив). В остальному ніби все, як потрібно.

Прошивка MIUI V8.1.1.0.MALMIDI

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ruslyk ,це не то.Ти показав прокрутку обоїв. А він питав про прокрутку робочих столів по колу. В мене також вони не прокручуються. Думаю, це особливість даного телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставте лончер типу Nova чи Apex - там є циклічна прокрутка домашнього екрану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...