Перейти до змісту

Чому пішоходи переходять дорогу так, наче вони безсмертні?


lanima

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 854
  • Створено
  • Остання відповідь

якраз під текст...

Їду сьогодні біля гостинця- переходить пішоходка..... на червоне мені дорогу я їй сигналю, а їй пох вона глянула і далі чалапає- з трудом затормозив- слизота кругом.

Молода дівчина років до 30 а ума 0...

як свого здоровя та життя не шкодує - то хоч майно людей ( машини пошкодувалаб). запчастини дорогі....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.12.2016 at 16:32, Basil сказал:

wkbyemplvgq.preview.jpg

 

7 часов назад, Ko3bMa сказал:

NePU60XZXeM.jpg

 

@Ko3bMa , ото одну сторіночку назад і прочитав би те саме, тільки на рідній мові. Чи ти перекладачем на пів ставки? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

8 годин тому, Ko3bMa сказано:

NePU60XZXeM.jpg

 

 

КоЗьма!!! Звиняйте які би Ви не були "круті" но це капєц баяніще, певно я зовсім ох..й,що насмілився вам мінуса поставити, але це правда.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Юріч said:

 

@Ko3bMa , ото одну сторіночку назад і прочитав би те саме, тільки на рідній мові. Чи ти перекладачем на пів ставки? :)

 

1 hour ago, yura-patriot said:

 

КоЗьма!!! Звиняйте які би Ви не були "круті" но це капєц баяніще, певно я зовсім ох..й,що насмілився вам мінуса поставити, але це правда.))))

Юри, узгбагойтесь, можете ставити скільки завгодно - мені побоку, аби під машини не перлись ^_^  

Тому "повторєніє - мать учєнія", особливо враховуючи нинішню погоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ko3bMa сказано:

 

 

 "повторєніє - мать учєнія", особливо враховуючи нинішню погоду.

СА-ГЛА-СЄН!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 9 місяців потому...

Отак все життя і за козою бігатиме.

Вранці на Соборності  , навпроти Княжого двору дядько пішоїід преспокійно  валив собі через  дві дороги на червоне.

Пора вже у вік штучного інтелекту та розпізнавання обличч, поставити навпроти переходів камери та фіксувати порушення .

І бюджет би наповнився , і народ би дисциплінувався та цивілізувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

як вам рішення?

Потрапив під машину – плати: пішоходів змусять оплачувати ремонт авто, яке їх збило

Цитувати

Пішоходи, які опинилися винуватцями ДТП, тепер зобов'язані відповідати матеріально за свої дії – таке рішення виніс днями Верховний Суд України (ВСУ). Юристи кажуть, що така відповідальність була прописана в Цивільному кодексі (ГК), але на практиці суди її майже не застосовували, а ухвалені рішення скасовував вищестоящий суд. Тепер судді при розгляді таких справ зобов'язані враховувати рішення ВСУ.

На думку правознавців, це обіцяє революцію в судах і на дорогах, головним підсумком якої може стати зниження кількості ДТП з вини пішоходів. Останні стануть обережнішими при переході вулиці, адже можна втратити не тільки здоров'я, а й гроші.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помоєму це зовсім неправильно. Як на мене, то такі пошкодження має оплачувати страховка на автомобіль але ніяк не пішохід який й так завжди найбільше пострадає. Плюс, враховуючі наші реалії, всі завжди будуть старатись винуватим зробити пішохода, особливо якщо за кермом був хтось з непростих водіїв. За звичай, пішоходів збивають коли їздять неуважно та з перевищенням швидкості, бо з такою швидкістю як в пдр, особливо по місту, майже завжди можна зупинитись чи зманеврувати. Одним словом, всі й далі будуть порушувати швидкістний режим і винуватим робити пішохода бо реальну швидкість автомобіля ніхто недокаже (сучасні авто на дорожньому покритті гальмівного шляху не залишають а камер майже ніде немає), хоча порушували обидва... і найбідніші та найменш забезпечені верстви населення завжди будуть платити за розбиті лексуси, бмв та мерси.

Як на мене, це не закон а якась утопія на рівноправство між бідними (пішоходами) та багатшими (водіями),  бо любе авто на дорозі несе десятикратно більшу небезпеку ніж пішохід тому й відповідальність водія завжди повинна бути більшою, і як мінімум, за це хоча би повинна оплачувати страховка на авто але ніяк не пішохід.

І до речі, певно в ні одній цивілізованій країні до такого ще не додумались...

Тільки подумайте, збиває прокурор, місцевий депутат чи чийсь синочок когось з ваших рідних, як завжди каже що їхав 50 км на годину, а поліція таким людям це завжди підтвердить (в наших реаліях навіть п'яного вбивцю за кермом не заарештовують) , і вимагає ще з вас (а рідні тим часом ще в реанімації) оплатити ремонт його лексуса чи мерса бо ваша мама чи дитина перебігали дорогу там де немає пішохідного переходу...  ви колись бачили щоб такі люди на таких авто завжди їздили по правилам і зі швидкістю в місті не більше 50 км на годину?

Тому, радіти тут нічому бо не ті закони приймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Waver сказано:

І до речі, певно в ні одній цивілізованій країні до такого ще не додумались...

но-но...

обережно....

 

в мене є якесь дивно бачення цієї проблеми:

- пішоходам нема що робити на проїжджій частині, ну якщо вже нема переходу, а перейти треба - будь в 10ро обережнішим

- якщо збив на пішохідному переході - вішати за яйця на тому ж переході

- те саме пробити за п`янку

- те саме (за яйця вішати) за парковку на тротуарі або в недозволеному місці і ніяких ля-ля про 2 метри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zevs_Isver said:

но-но...

обережно....

 

в мене є якесь дивно бачення цієї проблеми:

- пішоходам нема що робити на проїжджій частині, ну якщо вже нема переходу, а перейти треба - будь в 10ро обережнішим

- якщо збив на пішохідному переході - вішати за яйця на тому ж переході

- те саме пробити за п`янку

- те саме (за яйця вішати) за парковку на тротуарі або в недозволеному місці і ніяких ля-ля про 2 метри

Пішоходам дійсно немає що робити на дорозі і за свою необережність вони платять своїм здоров’ям чи життям.  Зменшенню порушень пішоходами адекватніше б сприяло збільшення сум штрафів та врази більший контроль над пішоходами зі сторони автопатрулів. 
Про штрафи... до нас в сша якось приїхали в гості наші родичі українці... повна машина, всі поїхали в гори покататись на лижах (50 хв їзди), по дорозі зупинив коп за швидкість і в добавок до штрафу водію за швидкість (близько $150) дав всім п‘ятьом по $50 штрафу за непристегнуті ремені безпеки... кататися на лижах в той день уже ніхто не поїхав, всі розвернулись додому... потім всі завжди пристебувались навіть ззаду. 
І до речі, п‘яний за кермом у сша , а це суди, штрафи, адвокати, класи алкоголіків -  в середньому Обходяться у 16-18 тис $, плюс проблеми з роботою чи кар’єрою, а це ще більше тис $$$ в майбутньому... парковка на тротуарі - сотня $ штрафу + евакуатор ще пару сотень $, плюс затрачених пів дня власного часу за який можна було би заробити ще сотню чи кілька...

але, що найголовніше і що ти описав - наші українські можновладці нізащо не хочуть приймати закони які будуть працювати проти себе чи своїх родичів, бо більшісь законів приймається для простого люду, щоб було легше контролювати та карати щоб інші боялися. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Waver сказано:

наші українські можновладці нізащо не хочуть приймати закони які будуть працювати проти себе чи своїх родичів

правильно, легше покарати пішохода...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zevs_Isver сказано:

те саме (за яйця вішати) за парковку на тротуарі або в недозволеному місці і ніяких ля-ля про 2 метри

створював я якось петицію
http://prntscr.com/q98439
 

за 3 місяці 60 людей. всіх парковка на тротуарі влаштовує)_
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сам пішохід, але підтримую ідею штрафувати пішоходів обома руками. Точно так само, як і велосипедастів в навушниках на тротуарах без велодоріжок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dima4s сказано:

створював я якось петицію
http://prntscr.com/q98439
 

за 3 місяці 60 людей. всіх парковка на тротуарі влаштовує)_
 

просто не вірять люди (як і я) в цю фігню, петицію маю на увазі

 

петиція використовується для надання "видимості ініціативи знизу" для вже готового рішення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Waver сказал:

це не закон а якась утопія на рівноправство між бідними (пішоходами) та багатшими (водіями),  бо любе авто на дорозі несе десятикратно більшу небезпеку ніж пішохід тому й відповідальність водія завжди повинна бути більшою,

 

З якого це пепеляку відповідальність водія має бути більшою? Відповідальність має бути одинаковою. Хто винний - той і відповідає. Якщо якесь чудо в темну пору, в темній одежі, без світловідбиваючих елементів, вилізе на дорогу, а водій змушений маневрувати, гальмувати, тим самим наражаючи себе і своїх близьких на небезпеку (я не говорю про матеріальну шкоду, то метал, полагодиться), то яка нафіг відповідальність водія? Правильний закон, хай пішоходи бояться і штрафів, і відповідальності (якщо їх не зупиняє небезпека бути роздавленим на смерть), тим паче, що ти привів гарний приклад про родичів, штрафи кожному і їх пристібання в підсумку. Тільки гривня може наших людей навчити дотримуватись ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ (при умові, що той закон дійсно буде працювати і пішоходів дійсно будуть штрафувати). А на рахунок мажорів, прокурорів і іншого....то вони що з законом цим, що без нього, виходять сухими з води. Це те саме, що повишають штрафи за п'янку...мажорам на це пофіг, як їздили, так і їздять. От коли з-за придурків пішоходів у водія життя йде шкереберть після дтп по вині перших - оце більш поголовна проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

 От коли з-за придурків пішоходів у водія життя йде шкереберть після дтп по вині перших - оце більш поголовна проблема.

якщо не перевищувати швидкість, не розмовляти по телефону, не шукати на "радеві" останню пісню Любе, на їздити на лисій літний резині  та ще й тверезим  - шанс що життя піде шкереберть радикально зменшується

 

о, і зовсім забув, найголовніше - не бикувати

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо не перевищувати швидкість, не розмовляти по телефону, не шукати на "радеві" останню пісню Любе, на їздити на лисій літний резині  та ще й тверезим  - шанс що життя піде шкереберть радикально зменшується

 

о, і зовсім забув, найголовніше - не бикувати

 

Не зовсім так... У мого товариша була ситуація, зима, слизько, швидкість 30-40 км, різко на дорогу вибігає пацан років 18-20 і бум. З травм синяк на нозі але визвали швидку, поліцію. Прийшла мамаша і сказала товаришу: 100 тис вічнозелених і ми притензій не маємо. Водія зробили винним, заплатив усі штрафи, а поліція лише посміялась з вимог матері. Скільки потрібно було їхати водієві щоб отакий довбень не пригнув на капот?

Пішоходів які розмовляють по телефону і не дивляться по сторонам дуже багато! Пішохід повноцінний учасник руху отже і відповідальність має бути рівноцінна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Пішоходів які розмовляють по телефону і не дивляться по сторонам дуже багато!

А водіїв, які женуться по місту, як скаженні, розмовляють по телефону чи кляпають у вайбері скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, Basil said:

А водіїв, які женуться по місту, як скаженні, розмовляють по телефону чи кляпають у вайбері скільки?

 

Це в Ківерцях такі водії?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...