Перейти до змісту

Ура! Вони знову прилетіли. АВІАШОУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !!!


Рекомендовані повідомлення

45 минут назад, Alex S сказал:

Цей стояв більше 50ти.........Літакові 70т років.Завод і КВР.(Капітально відновлювальний ремонт.)

 

8 минут назад, Alex S сказал:

На двох може купим в Крупу?

 

То може такого ж в Гаразджі відновимо? Я в долі :)

wblcxupklujh3gzjmalaunbgqmui4qo2.jpg

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

 

 

То може такого ж в Гаразджі відновимо? Я в долі :)

 

А шо? Теж спарка. А капот і кришу можна в гаражі від Моквича 412 примутити.

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Alex S сказал:

Цей вже фсьо... Аврора.Вічна стоянка. Ті що в продажу, вони законсервані в ОАЕ. І клімат сухий і ангарне зберігання. Маєш 5 лямів і сертифікат експлуатанта- приїзжають з маццкви інженери ,розконсервовують, роблять велику форму нівелірами ,б ють контрольні точки фюзеляжу ,дають сертифікат льотної гідності на три роки і літаком Федерал Експресс в Флоріду, в Пенсаколу наприклад.І там катаєм тіток на передній кабіні....за хроші. А в Крупі буряк як приймали ,так і будуть приймати.На жаль.

Та я ж смайлика поставив. Просто його морду важко спутати, як побачив відразу поліз фотки нашого в Гаразджі гуглити. Коли знаєш що бачив і лазив по такому, якось по іншому те відео сприйнялося.

fxbstoisp5g7dpotwfpfv7at55xvlxlu.jpg

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Alex S сказал:

Та де ти його так швидко взагалі нарив?Щей в променях весь...Бля....ржунімагуууу!:)

https://www.hroniky.com/news/view/7779-haharinskyi-litak-u-harazdzhi-foto

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.04.2020 at 21:45, nickel сказано:

 

 

То може такого ж в Гаразджі відновимо? Я в долі :)

wblcxupklujh3gzjmalaunbgqmui4qo2.jpg

Все таки, що не кажіть, але радянська техніка убога порівняно із західною, авіацію це також торкнулась. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28.04.2020 в 13:33, Alex S сказал:

Могли тільки чебуреків, без досвіду  , в країнах Азії, на МіГах нарубати і приписувати собі збиті міги . А підготовкою ссср, і авіатехнікою, так і з пілотами ,ніхто не ризикнув після Кореї. Що є то є.

Добре напряму не відбувались, а чи було таке, що совкові пепелаци нарубували американські літаки? Я щось не пригадую.

 

В 28.04.2020 в 13:33, Alex S сказал:

А підготовкою ссср, і авіатехнікою, так і з пілотами ,ніхто не ризикнув після Кореї. Що є то є.

Здається американці довго літали безкарно на Lockheed SR-71 «Blackbird» і гвалтували повітряний простір ссср

 

В 28.04.2020 в 14:04, Alex S сказал:

Тоді трохан далековато навіть від світової авіації 

нє ти давай про більш сучасне від 70-тих років. 

 

В 28.04.2020 в 14:04, Alex S сказал:

На зірочку в правому кутку не зважай.Це правда. 

Американцы признают потерю от действий противника 1041 своего самолёта в Корее, включая сюда также потери от действий наземных средств ПВО. При этом они называют цифру 792 сбитых советских истребителя, признавая потерю 750 своих истребителей в воздушных боях с Советами.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи офтопу:

Україна розглядає придбання пакистансько-китайських винищувачів JF-17 Block III ?

https://www.ukrmilitary.com/2020/04/jf-17-block-iii.html

 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Alex S сказал:

Так як я її бачу і всі почнем тут спілкуватися по темі.

А тепер давай по темі. Я там на самому початку цього срачу питав про ізраїльських льотчиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте по темі.

Є така думка:

Банкротство авиакомпаний: Кто спасёт авиацию?

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Alex S сказано:

Це ліцензія (PPL)

Колись було дешево(в 90-і цікавився).А зараз ,думаю аби в 8т.баксів вліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Alex S сказано:

Навіть слухати цього ...здабола не буду. Тільки відкрив ссилку, побачив його патлату заточку ,відразу закрив.Він не балабол, а балаболіще. Це такий професійний пілот, як я автомеханік....Я можу сам масло поміняти, запаску поставити...і мабуть все. Це ліцензія (PPL) Прайвіт пайлот лайсенс .Пілот аматор на легкій Цесні. Це ліцензія ,яку кожен з вас може отримати через півроку, як прийде з грошима в приватну льотну школу.Вищої авіаційної освіти не треба. В мому професійному середовищі ,ти можеш оперувати тільки за ті типи на яких ти або літав в Армії чи Флоті ,бо в вояк ліцензій немає ,або за ті типи які вписані в тебе в пілотській ліцензії.А коли куєпльот розказує про крах авіакомпаній, коли ніколи в них не працював ,з(СPL) ліцензією комерційного пілота - то просто балабол ,який живе з переглядів на ютубі ,а сам поняття не має як це і що це. Це при тому ,що він сміливо прогружає про морську авіацію, про вертольоти, про карго крафти....Просто кійовскій мажорчик, що купив собі цесну і заодно піднімає грошики на переглядах.

У нього фірма по ремонту та ТО легких літаків, плюс допомагає за гроші купувати літаки іншим. З ютуба він навряд має багато. 
Дякую за відповідь.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 minutes ago, Alex S said:

Просто кійовскій мажорчик, що купив собі цесну і заодно піднімає грошики на переглядах.

Мда. Це ти зробив висновки після того як включив відео, побачив патлату заточку і закрив відразу?)) 

Я підписаний на його канал від початку створення (якось він був в одному відосі у ТСК, там побачив і з того часу слідкую). 
Той дядько серйозно займається малою авіацією. Ганяє літаки з штатів і Європи, має свій авіасервіс, ліцензований гарміном, регулярно робить тестфлайти... А з переглядів він може своєму коту на корм заробляє, і то навряд чи, бо реклами практично нема.

@sergkots, ти теж його дивишся, після того як він пнєвму на свою теслу ставив за участю дядьків з  київського Тесласервіса?)

Змінено користувачем yu2007
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Alex S сказано:

Все від типу ЛА .8  і до 40ка.

40т.???Та за ці гроші Ілон Маск на ракеті навчить мене літати(може і не навчить,я Бєлку і Стрєлку згадав,але покатає) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, yu2007 сказано:

ти теж його дивишся

Так, але я його не по теслі знайшов. 
 

12 хвилин тому, Alex S сказано:

Все від типу ЛА .8  і до 40ка.

Для літачків до 115 кг теж ліцензія потрібна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Alex S said:

Та він мені не потрібен зовсім....

Та з твого коментаря це дуже добре видно))

ти теж не «винищувач», не командир полку, не начальник генштабу, а задвигаєш про повітряне протистояння США і СРСР))

Змінено користувачем yu2007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Alex S said:

Що ти маєш проти ЗСУ ?

Проти ЗСУ? О_о))


Ти раніше писав, що 78 р.н., що на пмж в Луцьк у 2014 перебрався, і що карантинну доплату 1000 грн до пенсії не отримав. Виходить ти після закінчення льотного вузу 20 років захищав небо України і в 2014 пішов на пенсію за вислугою. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Alex S З Луцьким аероклубом "Крила Волині" товаришуєш?

 

П.С. Знижку не вимучую якщо що. Просто дуже цікавить тема ультралайтів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alex S розкажи ліпше,як доля склалася після 2014-го.,як вийшов з Криму.Чим займався,як сім"ю забезпечував? Чи підтримуєш зв"язки з манкуртами і чи багато таких,як ти.Що на материк переїхали.Підтримуєш зв"язок?

Зю.По пам"яті-ти десь Струмівка-Гаразджа мешкаєш?Скинь фото фасаду,де пані з глечиками стоїть.Намальвано,так як і в Криму.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Alex S сказано:

Того командира на ту роботу спробуй знайди

Ти щось чув про розбомблені українські ил-76 в Лівії? Там здається 3-ри знищили. 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Waver сказано:

Та ніби кажуть, що в десятки раз безпечніше ніж на автомобілі... але відповідальнісь за сотні людей. 

нічо, скоро будуть безпілотники, живі пілоти хіба в єбеня літати будуть 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, case_l said:

нічо, скоро будуть безпілотники, живі пілоти хіба в єбеня літати будуть 

Ще до кінця свого життя будеш так мріяти... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Waver сказано:

Та без різниці, навіть мого... з автомобілями чи фурами абсолютно та ж ситуація, на дорогах їх ще десятки років теж не буде, ну певно тільки для показухи і тільки в ідеальних умовах, але ж ті «ідеальні» умови бувають ніяк не завжди, тому без людей поки не обійтись.

с фурами то так, там важче зробити безпілотник 

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Waver сказано:

Як часто буває таке що перед польотом чи під час польоту несправності ти знаходиш сам візуально чи через напрацьовані відчуття, в той час коли вся відповідальна за це електронніка чи автоматика наглухо мочить, або чи виявляєш якісь несправності, які крім людини ніяка електронніка чи автоматика не виявить?

Ти мав на увазі інтуіцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Waver сказано:

а тут літаки з сотнями пассажирів. 

В наших реаліях за сотню пасажирів відповідає вже програміст, що пише прошивку, а не пілот. Один баг і прилетіли. 

Змінено користувачем case_l
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

В наших реаліях за сотню пасажирів відповідає вже програміст, що пише прошивку, а не пілот. Один баг і прилетіли. 

Ви про автопілот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...