Перейти до змісту

Ура! Вони знову прилетіли. АВІАШОУ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ !!!


Рекомендовані повідомлення

Років  пять тому, чи більше  була в нас тема перекидати цигарки аеросмітами .

Походу Ан 2 , а може й новіші.

То тоді вночі спільники виїзджали та намічали ліхтарикаи смугу для посадки в полі.

Пару катастроф було(.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Alex S сказано:

Кіно з москалями дивимось?

Колись зацепився,відео одне за одним.А почалося,так цікаво стало-що то за фігні крутяться і тріщать біля ніг пілота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Alex S сказано:

Почитай в неті сам.Довго писати.

Так я ж і кажу,з цього почалося,навіть на форум занесло-там розжували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

То тоді вночі спільники виїзджали та намічали ліхтарикаи смугу для посадки в полі.

мабуть конкуренти в іншому місці підсвітили 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, case_l сказано:

мабуть конкуренти в іншому місці підсвітили 

Та ні ,походу сигнальщики запізнилися,літак вже паливо використав,а може й промахнувся .

Коригувальники повтікали,пілоти загинули.(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Nokian сказано:

Та ні ,походу сигнальщики запізнилися,літак вже паливо використав,а може й промахнувся .

Коригувальники повтікали,пілоти загинули.(

пілотів нових найдуть, а от літака реально шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Waver сказал:

Зовсім недавно на рейс Київ - Нью Йорк - Київ вони запустили абсолютно новенький Boing 777-200ER  де тільки в економ клас вліпили 324 місць з найдешевших сидінь (на американських внутрішніх рейсах і то кращі, мягші та ширші стоять), прицьому зменшивши навіть відстань для ніг

За це їх стріляти мало. Я зі своїми 196 мав щастя летіти в Турцію. 2 години сидів боком.

І це після 7 годин Ееспресом до Києва в такій же позі, хрєн знає скільки очікування в аеропорту. Ще й наш готель був останнім в Турції. 2.5 години катання на автобусі. Не відпочинок, а казка.

 

І по темі. Сьогодні вперше бачив щось схоже на Цесну. Пролітало над селом. Спочатку думав - кукурузник(хоча й вони там ніколи не літали). Але виявилось, що ні.

 

І запитаю втретє. Як там з підготовкою в ізраїльських винищувачів? Справді так круто, як розповідають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, volks сказано:

І запитаю втретє. Як там з підготовкою в ізраїльських винищувачів? Справді так круто, як розповідають?

Навіть крутіше,чим ви це собі уявляєте.По розповідям,вже покійного товариша,він приїзджав в гості-це найпрестижніша і найсекретніша професія в них. Та й цифри самі за себе говорять *Небезынтересная статистика по выпуску курсантов и по подготовке летного состава в ВВС Израиля. Особенно впечатляют данные по отсеву - из 340 курсантов закончили курс обучения и стали летчиками ВВС только 36 человек (!).*І це при тому,що ці 340 були відібрані з 600 чоловіву.

https://bmpd.livejournal.com/3023933.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Waver сказал:

Це ти про свої кілограми чи зріст?

Якби кілограми, то не я б сидів боком, а літак.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

Так чого сидів боком?

В мене 180 см зросту і то коліна впираються,а 195....Не знаю,дальше Турції не протягне:D .Я в Таіланд не хотів летіти,бо 10 годин в цьому кошмарі не витримаю.Як жінка не просила,я сказав-лети сама,я не полечу.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які всі балувані стали. В часи мого студенства з Луцька до Львова чи назад поїздка дизелем займала +-6годин. Часто в прокуреному тамбурі, часто в настільки забитому, як тролейбус на Гаражджу на поминальну, в вагон навіть не пропхаєшся. І я навіть в такому положенні умудрявся поспати - студент, що з мене візьмеш. Сумка з порожніми банками між ногами, думаю чого буду стояти, взяв і сів на неї та й заснув, спершись на чиюсь ногу. Зато за 1,20 гривні. по студентському.  А вони в Таіланд, літаком, на м'якенькому сидінні, з перекусами і напоями не хочуть. Зажиріли. :)

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех маладьож. Пам"ятаю в 82му в школі летів на змагання з Луцька до Дніпропетровська з двома пересадками - до Рівного АН2, Рівне - Київ Як40, Київ - Дніпропетровськ Ту154. Білет коштував як на купе в поїзді.:rolleyes:

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 85му на срочці послали на першість ВВС по стрільбі за Вінницьку армію, з Львова до Краснодара їхали більше доби поїздом - випили 3 літри спирту,назад забрати команду з 5 людей прислали зі Львова військовий АН12.В Краснодарі тоді була єдина в союзі школа для іноземних пілотів куди ссср продавав літаки:)

Змінено користувачем jurgen007
  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Waver сказано:

Щось мені підказує, що в МАУ для наших відпочивальників економ-клас на цих спец-рейсах з України в Турцію ще гірший ніж на транс-антлантичних рейсах для умовних іноземців... )))

Доречі, якщо ви не вкурсі,  у пошуку квитків на google flight авіакомпанії МАУ в списках взагалі немає, навіть для стиковок...

Просто не розумію, як вони можуть розвиватися і збільшувати свій пасажиропотік, коли мусиш зовсім окремо купувати квиток на рейс до Нью Йорка а потім окремо на сайті МАУ купувати квиток до Києва... тобто, якщо перший літак запізниться і ви запізнились на свій інший літак то це вже ваші проблеми і ніхто нічого не компенсує. Також, навіть якщо перший літак прилетить вчасно,  то потрібно виходити з транзитної зони та йти на вихід отримувати багаж, і потім з тим багажем знову наново рееструватись та його здавати, і весь контроль проходити ще раз... 

Щоб розуміли ті що транзитом ще  ні разу не літали... якщо купуєш квиток на одному сайті в нормальній американській чи європейскій компанії, чи навіть польскій чи турецькій, навіть з багатьма пересадками, то багаж здаєш тільки один раз і отримуєш його уже в кінцевому місці прильоту, між літаками вони його вже самі перекидають. Також, якщо один літак запізниться і ви не встигнете на інший - компанія вас посадить на інший, а якщо це буде не одразу - то навіть видасть ваучер (на 60$) на обід чи вечерю в любому ресторані аеропорту, чи навіть безкоштовно поселить в готель якщо інший рейс на наступний день. І все це безкоштовно бо це їхня вина а не пасажирів. В МАУ такого немає, а гроші беруть ті самі...

А кому то МАУ  належить?

Нічого дивного,монополія.

https://ampbiz.censor.net.ua/resonance/3112246/komu_prinadlejat_krupneyishie_aviakompanii_ukrainy

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Alex S сказал:

Бізнес клас квиточок треба брати.Там всього вистачає.

На різницю між дизелем і бізнес класом (норм. поїздом), я міг нескромно погудіти день або декілька днів скромно харчуватися.  :) Для студента комфорт стояв на останньому місці. Міг за 2 гривні відпочити в Карпатах на вихідних. 2 грн - це проїзд зі Львова до Славська. Жили не в самому Славську, а десь за декілька сілвід нього в літньому будиночку. 

5 часов назад, Alex S сказал:

На кого хоч студент вчився і чи працює по професії?

Модельєр-конструктор одягу  в Львові і кравець в Луцьку. Кравцем працював і міг би працювати, але там не розбагатієш, а поки вивчився на модельєра у Луцьку позакривалися усі швейні фабрики, а в Львові не вдалося знайти роботу. Хоча ще на першому курсі знайшов кадрове агенство і почав пошук підробітку. Подзвонили коли я вже диплом писав і було вже не до підробітку. Тоді з роботою скрутно було. 

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, Alex S сказал:

Та то я про сказане вище в підколку про місце для ніг.Коли його не вистачає.

То це нормально, коли сидіння настільки близько, що не можна сісти рівно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Waver сказано:

Саме з таким стюардесами я летів останній раз три місяці над... навіть пива не хочеться.

Тітки як тітки....ТО не пийте, тітки ж не винуваті))))

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Waver сказано:

навіть пива не хочеться

Ну це вже точно дискримінація :D  А що, офіціантки в кафе/ресторанах завжди стрункі ? А якщо підійде не така, то треба відмовитись від бажання сьорбнути пива і йти додому ? ;)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Waver сказано:

Коли після кількох десятків польотів з МАУ, Аерофлотом, Люфтанзой, КЛМ... то це вже трохи шокує, іноді думаєш як взагалі таке можливо )))

А як побачіш в аеропорту коли йде китайска команда стюардес чи команда ще якихось азіатів - то іноді взагалі важко очі відвести, бо мало того що вони всі офігенно гарні, стрункі та високі, то їх ще й одну від іншої важко відрізнити. Таке відчуття, чо там їх відбирають одну з цілої сотні чи тисячі по якомусь шаблону:)

Долетіли ж?))) І Богу дякувати))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Alex S said:

Зміни владу , посади коломийського, допусти програму Відкрите небо і .....все,будеш сидіти рівно.

В тему, на тому ж flightradar навіть зараз чимало літаків над Європою. Тоді як над Україною - одиниці на день. Ок, поруч з ордло - закритий простір. Але ж уся інша територія - скільки країна недоотримує можливого прибутку.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Waver сказано:

і одразу пропонує випити, та ще й за твої гроші по 5-6$ за маленьку баночку пива

а нічого у вартість квитка не входить типу на халяву ?

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Alex S сказал:

РЖУ до себе вже 15ть хв....цей пост читаючи....Мабуть на змаганнях всі кулі в яблучко пішли.....:0016:

З солдатів в команді були тільки я з братом, остальні офіцери, прапорщики з Львівського СКА- закаленные товарищи. ;) Змагання проводились на базі Краснодарського авіаучилища для іноземних пілотів - були більше як з 20 країн. Жили ми в казармі недалеко від початку злітної смуги і було видно як якийсь африканець чи араб злітає - сідає на МІГ25 - видовище жутковате.:ohmy:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Alex S сказал:

Ти уявляєш, як швидко вони розклали і поховали мультимільйонну авіатехніку ,яка давалась їм в борг.....А Камунізм шагал па планєтє....

Товариш служив в Старконі техніком до 2005, ще застав пілотів які були інструкторами на СУ22 в Анголі коли та воювала з ЮАР, розказували що африканців збивали в першому чи другому бойовому вильоті, союз не встигав присилати літаки. Поки не прийшла команда нашим щоб летіли самі.

Змінено користувачем jurgen007
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...